Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zanet lymfatickych cest
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 11:50 am
Příspěvky: 2
Bydliště: Ceske Budejovice
Ahoj ve spolek, jsem rada, ze jsem vas nasla. Uz 6 let se potykam se zdravotnimy problemy vzniklymy po operaci obou haluxu. Ocividne jsem dostala infekci do lymfy. Uzliny jsou otekle, zanicene a zanet se siri skrz lymfaticke cesty do celeho tela. je to i viditelne, ale ponevadz mam snizenou imunitu a krevni obraz je v norme, musim byt podle Mudr.cu zdrava. Davaji mi jen Paracetamol, antihistminika a dokonce i antidepresiva, coz je klump a nesmysl. Mam bolesti v celem tele a citim jak se mi krev prodira cevami a vsechno pulzuje. Kuze na tele svedi, mam rezave bolesti v uzlinach a lehke otoky na celem tele. Jsem stale unavena, ale sedimka je v normalu. Mam jen lehce zvysene lymfocyty a IgE. Parazity jsem prelecila a alergie nemam. Zacala jsem mit i problemy se zanety mocovych cest, vaginalni sliznice, rekta, hrdla a jazyka. (asi
i celeho streva???) Sest let chodim z ordinace do ordinace a je mi cim dal tim hur. Medicina me nechala viset, tak jsem zacala brat MMS Protokoll 1000. Zatim jen 8x1. Musim ale vysadit. Nemam sice zadnou nevolnost, ale prujmy (i po redukci mnozstvi kapek) a prisernou vaginalni mykozu a to uz potreti, takze to asi nebude zadna nahoda. Ze by preci jen likvidace "hodnych" bakterii? Po nasazeni antimykotik a probiotik se mi v tomto ohledu ulevilo. Rada bych se moji choroby zbavila a nevim jak. Doktori nemaji zajem pomoct, ackoli je ocividne zpusobili. Trvaly zanet je zabijak a stal me uz sest let meho zivota, kdy se citim jako zombi a jen vegetuju. Nedavno mi zjistili i zanetliva loziska na mozku. Udelali mi lumbalku a kdyz to neni RS, Lupus erytrematodes nebo borelka tak jsem zdrava. Nikdo se nezajimal, proc mam bilkovinu a zvysenou hladinu albuminu v mozkomisnim moku. Tezko se mi sedi, pali me triselne uzliny a otekaji nohy.
Nejsem schopna chodit do prace pro prisernou unavu a neschopnost soustredit se. Zanety mi lezou ven i ocima. Na ty dostanu ocni kapky a dva dny je to lepsi.
Nevim jak tento problem vyresit. Za kazdy typ budu vdecna. Zatim uzivam DMSO 3x 1PL. Aspon tu tlumi ty bolesti.

Prosim o radu.
Zdravim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanet lymfatickych cest
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 7:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Medicus":2n6mupi6]Ahoj ve spolek, jsem rada, ze jsem vas nasla. Uz 6 let se potykam se zdravotnimy problemy vzniklymy po operaci obou haluxu. Ocividne jsem dostala infekci do lymfy. Uzliny jsou otekle, zanicene a zanet se siri skrz lymfaticke cesty do celeho tela. je to i viditelne, ale ponevadz mam snizenou imunitu a krevni obraz je v norme, musim byt podle Mudr.cu zdrava. Davaji mi jen Paracetamol, antihistminika a dokonce i antidepresiva, coz je klump a nesmysl. Mam bolesti v celem tele a citim jak se mi krev prodira cevami a vsechno pulzuje. Kuze na tele svedi, mam rezave bolesti v uzlinach a lehke otoky na celem tele. Jsem stale unavena, ale sedimka je v normalu. Mam jen lehce zvysene lymfocyty a IgE. Parazity jsem prelecila a alergie nemam. Zacala jsem mit i problemy se zanety mocovych cest, vaginalni sliznice, rekta, hrdla a jazyka. (asi
i celeho streva???) Sest let chodim z ordinace do ordinace a je mi cim dal tim hur. Medicina me nechala viset, tak jsem zacala brat MMS Protokoll 1000. Zatim jen 8x1. Musim ale vysadit. Nemam sice zadnou nevolnost, ale prujmy (i po redukci mnozstvi kapek) a prisernou vaginalni mykozu a to uz potreti, takze to asi nebude zadna nahoda. Ze by preci jen likvidace "hodnych" bakterii? Po nasazeni antimykotik a probiotik se mi v tomto ohledu ulevilo. Rada bych se moji choroby zbavila a nevim jak. Doktori nemaji zajem pomoct, ackoli je ocividne zpusobili. Trvaly zanet je zabijak a stal me uz sest let meho zivota, kdy se citim jako zombi a jen vegetuju. Nedavno mi zjistili i zanetliva loziska na mozku. Udelali mi lumbalku a kdyz to neni RS, Lupus erytrematodes nebo borelka tak jsem zdrava. Nikdo se nezajimal, proc mam bilkovinu a zvysenou hladinu albuminu v mozkomisnim moku. Tezko se mi sedi, pali me triselne uzliny a otekaji nohy.
Nejsem schopna chodit do prace pro prisernou unavu a neschopnost soustredit se. Zanety mi lezou ven i ocima. Na ty dostanu ocni kapky a dva dny je to lepsi.
Nevim jak tento problem vyresit. Za kazdy typ budu vdecna. Zatim uzivam DMSO 3x 1PL. Aspon tu tlumi ty bolesti.

Prosim o radu.
Zdravim[/quote:2n6mupi6]
Tak asi vůbec první co bych udělal že bych dal ve velkém laktoferin cca 1 g denně, ten blokuje železo šmejdům a moduluje slizniční imunitu. Pak již musíte jít jednotlivé kroky jak zde často zmiňuji. Tedy krkací test a případně dodávat HCl, zlepšit na maximum

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanet lymfatickych cest
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 9:15 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="Medicus":3rzfakk6] Za kazdy typ budu vdecna. Zatim uzivam DMSO 3x 1PL. Aspon tu tlumi ty bolesti.
Prosim o radu.
Zdravim[/quote:3rzfakk6]
Zkuste paleodietu (maso + dušená zelenina + syrová zelenina + ovoce s mírou) - tj. vynechat lepek, sacharidy, mléko a začít konzumovat vývary. Uvidíte, jestli vám nezačne být lépe, pak postupně můžete vracet zpět ovoce, mléčné produkty nakonec i mléko a uvidíte, zda vám něco z toho neškodí. Paleodieta by mohla snížit množství zánětů, se kterými tělo bojuje. Proti zánětům by mohl pomoci i rybí olej (několik gramů denně).

Pokud MMS dělá průjmy, tak to s velkou pravděpodobností znamená, že se tělo od něčeho čistí. Ale na někoho může být i jedna kapka (1+1) MMS příliš velké množství. Osm kapek MMS/den je pro začátek docela dost (to je 8 kapek 1x za den, nebo 1 kapka 8x denně ?). Co jsem kdysi četl, tak začínat se má od dvou kapek za den a těžké případy od půl kapky za den!
MMS je oxidant, proto bych ho střídal s vitamínem C, aby té oxidace nebylo na tělo moc. Vitamín C umí také zajímavé věci, ale velké dávky by se neměly konzumovat trvale.

Když si vezmete nalačno potravinový doplněk se zinkem, udělá se vám nevolno ? Pokud ano, je to disbalance Zn/Cu.

Imunita začíná ve střevech, tzn jak píše pan Jarda - test na HCl v žaludku, zdravé střelo souvisí se zdravou žlučí - tzn podporovat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 12:49 am 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 11:50 am
Příspěvky: 2
Bydliště: Ceske Budejovice
Lidicky, diky moc za rady. Jste fakticky moc hodni. Ja jsem z toho docela jelen. Spis mam pocit, ze mi ti doktori zatahli nejakou bakterii nebo plisen primo do lymfatickeho obehu. Jevi se mi to cele jako infekce, protoze nekdy si prijdu jako napita a mimo sebe. Myslim, ze to je nejaky patogen, ktery produkuje v tele toxiny. Udelala jsem si tridenni detox s epsomskou soli, pila jen stavu z grepu a litry vody a ejhle ulevilo se mi. Bohuzel ne na dlouho. Tudiz to fakt bude nejaka infekce. Lymfaticke uzliny neotekaji jen tak ze srandy. Jsem napuchla jak Mongol. A sice na celem tele. Bolesti mam jako kdyby me shodili ze schodu.
To MMS nejak ale nesnasim. Beru 1 kapku 8x denne a pokazde se mi objevi mykoza. Tak jsem to snizila na 2x1. Premyslim taky o Lugolu v kombinaci s DMSO. Mam ho tak asi zacnu. Zatim beru laktobacily, aby se mi zregenerovala strevni flora po ataku s MMS. Kde se da koupit kvalitativne a vyhodne to HCL?
Navic nevim, kdyz to mam asi primo v lymfe, jestli to opravdu pomuze. Nohy me stale od okoli rezu brni az po kolena a jsou po sesti letech po operaci opuchle jako buchticky. Mudr.cove si me prehazuji jako horky brambor. Pry psychika. Hm........ Z toho aby clovek fakt potom nebyl na hlavu. Dnes me trnou i zuby a nalada mi klesla az do sklepa. Premyslela jsem fakt uz o eutanasii \":x\" , ale pak me to preslo. Zase budu bojovat s neviditelnym, bezejmenym nepritelem. Uvidim cim ho dostanu. Potrebovala bych nekoho,kdo by mi sestavil program.

Dobra rada nad zlato.
Diky vsem.
s uctou, laskou a milym pozdravem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 7:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Medicus píše:
Lidicky, diky moc za rady. Jste fakticky moc hodni. Ja jsem z toho docela jelen. Spis mam pocit, ze mi ti doktori zatahli nejakou bakterii nebo plisen primo do lymfatickeho obehu. Jevi se mi to cele jako infekce, protoze nekdy si prijdu jako napita a mimo sebe. Myslim, ze to je nejaky patogen, ktery produkuje v tele toxiny. Udelala jsem si tridenni detox s epsomskou soli, pila jen stavu z grepu a litry vody a ejhle ulevilo se mi. Bohuzel ne na dlouho. Tudiz to fakt bude nejaka infekce. Lymfaticke uzliny neotekaji jen tak ze srandy. Jsem napuchla jak Mongol. A sice na celem tele. Bolesti mam jako kdyby me shodili ze schodu.
To MMS nejak ale nesnasim. Beru 1 kapku 8x denne a pokazde se mi objevi mykoza. Tak jsem to snizila na 2x1. Premyslim taky o Lugolu v kombinaci s DMSO. Mam ho tak asi zacnu. Zatim beru laktobacily, aby se mi zregenerovala strevni flora po ataku s MMS. Kde se da koupit kvalitativne a vyhodne to HCL?
Navic nevim, kdyz to mam asi primo v lymfe, jestli to opravdu pomuze. Nohy me stale od okoli rezu brni az po kolena a jsou po sesti letech po operaci opuchle jako buchticky. Mudr.cove si me prehazuji jako horky brambor. Pry psychika. Hm........ Z toho aby clovek fakt potom nebyl na hlavu. Dnes me trnou i zuby a nalada mi klesla az do sklepa. Premyslela jsem fakt uz o eutanasii \":x\" , ale pak me to preslo. Zase budu bojovat s neviditelnym, bezejmenym nepritelem. Uvidim cim ho dostanu. Potrebovala bych nekoho,kdo by mi sestavil program.

Dobra rada nad zlato.
Diky vsem.
s uctou, laskou a milym pozdravem.

HCl vám mohu poslat 0,5 l/70,-.Kč a dá se plnit do tobolek velikosti 00 do které se vejde cca 20 kapek to jsem zde také již popisoval, ty vám také mohu poslat. Pokud jste si jistá že je zasažen lymfatický systém pak je HCl ideální dávat rektálně pomocí miniklystýrů, tak jde HCl přímo do jater a lymfy, ale pomůže i orální aplikace i když pomaleji. Poslouchat ty kraviny od MUDrců nemá cenu, jak nevědí co člověku je je to pro ně magor i když je to naopak, magor je ten doktor který neví co vám je a tvrdí že jste magor. Intoxikace pochopitelně hlavu rozhodí, ale není to primární problém je to pouze důsledek a léčit hlavu je pak pochopitelně nesmysl. Již jsem vám minule psal že můžete klidně zavolat a probereme to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 10:28 am 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Zdravím Vás pane Zajíčku.
Zajímá mě Váš názor. Jsem druhý den na očistě lymfatického systému pomocí citrusové šťávy (grep-citron-pomeranč), ráno epsomka, večer klystýr a zvažuji 3. den očisty ukončit jaterní očistou.
Zdá se mi to pohodné to takto spojit, ale nejsem si jistá, zda nějak neuškodí ty další 4 dávky epsomky.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alka píše:
Zdravím Vás pane Zajíčku.
Zajímá mě Váš názor. Jsem druhý den na očistě lymfatického systému pomocí citrusové šťávy (grep-citron-pomeranč), ráno epsomka, večer klystýr a zvažuji 3. den očisty ukončit jaterní očistou.
Zdá se mi to pohodné to takto spojit, ale nejsem si jistá, zda nějak neuškodí ty další 4 dávky epsomky.
Děkuji za odpověď.

Ne v tom není podle mě problém, například Zaječickou hořkou pijí lidé mnohdy i roky každý den a to je vlastně také epsomka. Spíše je otázkou jak to budete snášet oslabená tou předchozí kůrou, ale pokud to vidíte v pohodě nehledal bych v tom problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 1:10 pm 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Děkuji Vám za rychlou odpověď.
První den očisty lymfy jsem byla lehce zimomřivá, dnes už je mi příjemně. Jsem jen trochu zpomalená a unavená, tak relaxuji a odpočívám.
Jdu do toho a poslední den očisty zakončím jaterkou.
Přeji Vám hezký víkend.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 2:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alka píše:
Děkuji Vám za rychlou odpověď.
První den očisty lymfy jsem byla lehce zimomřivá, dnes už je mi příjemně. Jsem jen trochu zpomalená a unavená, tak relaxuji a odpočívám.
Jdu do toho a poslední den očisty zakončím jaterkou.
Přeji Vám hezký víkend.

Ok, tak pak dejte vědět, zatím se zde ještě nikdo o takovém postupu nezmiňoval a bude to tedy cenná zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2018 10:20 am 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Zdravím a podávám zprávu o úspěšné očistě lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1).

1. den očisty lymfy – klystýr, epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid). Při jaterní očistě používám kyselinu jablečnou. Jablečná šťáva mi nedělá dobře.
Během dne jsem byla lehce zimomřivá, trochu unavená, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek. Stejně se toho nedá moc dělat, protože to je jen ...šťáva, záchod, šťáva, šťáva, záchod… \":lol:\"

2. den očisty lymfy – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid).
Během dne mi už bylo teplo, ale byla jsem hodně unavená a naprosto bez energie, trochu mě bolela hlava a kolena, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek.

3. den očisty lymfy + jaterní očista – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., ve 14:30 poslední dávka šťávy + 800mg malic acid, po šťávách klystýr, do 19:00 hodně vody a dále postup dle jaterní očisty.
Během dne jsem se cítila dobře, bez únavy (možná nadšením, že to dnes skončí) \":D\" , přesto jsem si kvůli jaterce naordinovala klid a odpočinek.

4. den – ráno postup dle jaterní očisty zakončený klystýrem, večer opět klystýr, následující ráno klystýr.
Noc byla klidná, ráno trochu nevolno (trpím při ranních dávkách epsomky) \":(\" , během dne jsem se cítila už velmi dobře a plná energie. Vyloučeno cca 60 ks "kamenů".

S průběhem očisty a množstvím vyloučených kamenů jsem spokojená (vzhledem k výsledkům všech provedených jaterek - viz. můj nedávný příspěvek v tématu "očista jater")

Tímto očistu lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1) prohlašuji za úspěšnou \":)\"

Přeji hezký den všem.
Alka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2018 10:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alka píše:
Zdravím a podávám zprávu o úspěšné očistě lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1).

1. den očisty lymfy – klystýr, epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid). Při jaterní očistě používám kyselinu jablečnou. Jablečná šťáva mi nedělá dobře.
Během dne jsem byla lehce zimomřivá, trochu unavená, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek. Stejně se toho nedá moc dělat, protože to je jen ...šťáva, záchod, šťáva, šťáva, záchod… \":lol:\"

2. den očisty lymfy – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid).
Během dne mi už bylo teplo, ale byla jsem hodně unavená a naprosto bez energie, trochu mě bolela hlava a kolena, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek.

3. den očisty lymfy + jaterní očista – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., ve 14:30 poslední dávka šťávy + 800mg malic acid, po šťávách klystýr, do 19:00 hodně vody a dále postup dle jaterní očisty.
Během dne jsem se cítila dobře, bez únavy (možná nadšením, že to dnes skončí) \":D\" , přesto jsem si kvůli jaterce naordinovala klid a odpočinek.

4. den – ráno postup dle jaterní očisty zakončený klystýrem, večer opět klystýr, následující ráno klystýr.
Noc byla klidná, ráno trochu nevolno (trpím při ranních dávkách epsomky) \":(\" , během dne jsem se cítila už velmi dobře a plná energie. Vyloučeno cca 60 ks "kamenů".

S průběhem očisty a množstvím vyloučených kamenů jsem spokojená (vzhledem k výsledkům všech provedených jaterek - viz. můj nedávný příspěvek v tématu "očista jater")

Tímto očistu lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1) prohlašuji za úspěšnou \":)\"

Přeji hezký den všem.
Alka

Tak to je dobrá a inspirativní informace, která může mnoha lidem pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2020 12:03 pm 
Offline

Registrován: stř led 15, 2020 3:39 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den pane Zajíčku a všichni,
chci udělat citrusovou očistu lymfy a mám pár otázek
1. Je nutné, aby citrusy byly odšťavené nebo stačí rozmixované - jaký to má vliv na kvalitu očisty?
2. Cingroš uvádí, že je dobré podpořit detox kromě klystýrů i koupelemi (mladé borovicové šišky a větvičky teď nejsou) - očistné nebo posilujující? - soda, epsomská sůl, něco jiného? Jaké množství na vanu?
3. Mohu po vypití šťáv odpoledne a večer pít vodu (přidávám si do ní chlorid hořčíku, him. sůl a chlorid draslíku), event. čaj rozrazil s přesličkou, lapacho nebo už nic nepít?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2020 1:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zuzana_123 píše:
Dobrý den pane Zajíčku a všichni,
chci udělat citrusovou očistu lymfy a mám pár otázek
1. Je nutné, aby citrusy byly odšťavené nebo stačí rozmixované - jaký to má vliv na kvalitu očisty?
2. Cingroš uvádí, že je dobré podpořit detox kromě klystýrů i koupelemi (mladé borovicové šišky a větvičky teď nejsou) - očistné nebo posilujující? - soda, epsomská sůl, něco jiného? Jaké množství na vanu?
3. Mohu po vypití šťáv odpoledne a večer pít vodu (přidávám si do ní chlorid hořčíku, him. sůl a chlorid draslíku), event. čaj rozrazil s přesličkou, lapacho nebo už nic nepít?
Děkuji.

No nevím, dělat tuto očistu v tomto hnusném počasí kdy je člověk celkově podchlazený a pro ledviny je nerozumnější je prohřát, nevidím jako zcela dobrý nápad. Uvedená očista je velice silně ochlazující, nakonec citrusy z pohledu TCM patří k jedněm z nejsilněji působících potravin právě na jinovou složku. Nakonec by vás mělo navést i to doporučení aplikovat (mladé borovicové šišky a větvičky) a jak sama píšete ty teď nejsou. Za mě bych počkal na vhodnější období kdy již bude více teplo, což samo o sobě zlepší odvod toxinů z těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2020 11:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 15, 2020 3:39 pm
Příspěvky: 5
Jarda píše:
No nevím, dělat tuto očistu v tomto hnusném počasí kdy je člověk celkově podchlazený a pro ledviny je nerozumnější je prohřát, nevidím jako zcela dobrý nápad. Uvedená očista je velice silně ochlazující, nakonec citrusy z pohledu TCM patří k jedněm z nejsilněji působících potravin právě na jinovou složku. Nakonec by vás mělo navést i to doporučení aplikovat (mladé borovicové šišky a větvičky) a jak sama píšete ty teď nejsou. Za mě bych počkal na vhodnější období kdy již bude více teplo, což samo o sobě zlepší odvod toxinů z těla.

Chápu to z hlediska ledvin a počasí, ale já právě budu trávit následujících 4 dny v teple domova, v klidu, což vím, že se mi znovu jen tak nepodaří. Navíc mám možnost odpočívat a nebudu se muset starat o rodinu a domácnost. Tato očista me zaujala, ale právě na ni nikdy nemám 3-4 celé volné dny. Prosím o odpověď na ty otázky. Mockrát děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon úno 03, 2020 10:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zuzana_123 píše:
Chápu to z hlediska ledvin a počasí, ale já právě budu trávit následujících 4 dny v teple domova, v klidu, což vím, že se mi znovu jen tak nepodaří. Navíc mám možnost odpočívat a nebudu se muset starat o rodinu a domácnost. Tato očista me zaujala, ale právě na ni nikdy nemám 3-4 celé volné dny. Prosím o odpověď na ty otázky. Mockrát děkuju.

1) Lepší je šťáva ta prochází velice rychle i když ten mix by podle všeho také neměl představovat zásadní problém, ale bude procházet pomaleji.
2) Podle mě jakákoliv koupel v teplé vodě zvedne oběh lymfy a tedy odvod bordelu tedy můžete přidat klidně jen sůl, nebo sodu a vše nad 30 g na vanu by mělo fungovat, ale dává se běžně i kilo a více.
3) Pít asi po takovém objemu šťáv nebudete mít potřebu, ale jinak pít pochopitelně můžete a hořčíku a draslíku máte v té šťávě a epsomce tolik že dodávat nějaký další vidím jako zbytečné. Ty uvedené čaje nic brzdit nebudou tedy v nich bych problém asi nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz