Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Medicinální houby
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2016 5:19 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 13, 2016 5:17 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, myslíte že je toto dobrý druh očisty a co si o medicinálních houbách myslíte ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 3:59 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 3:53 pm
Příspěvky: 4
čauky, za mě to je kladný způsob léčby, dceři pomohly s atopickým ekzémem který měla od dětsví. Bere to teď nějak přes půl roku a je to poznat. Dřív byla hodně ''závislá'' na lécích které ji utlumily a ted už je neužívá. Za co jsem strašně ráda. Záleží jaké máte problémy, existuje toho strašně moc druhů a pokud byste se pro to rozhodla tak vám s tím určo někdo poradí co a jak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 4:01 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 3:53 pm
Příspěvky: 4
Tuto stránku mám moc ráda, když to tak pročtete mají tu zajímavé věci ale až vy jste mě donutila se registrovat, pamataji jak já jsem byla v nesnázích a uchylovala jsem se ke všemu co by dokázalo pomoct, takže vás chápu. Zajímavé téma na probírání tyhle houbičky:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2016 8:10 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 13, 2016 5:17 pm
Příspěvky: 4
Děkuju za odpověď, to jsem ráda že vám to pomohlo, asi to taky zkusím procházela jsem různé diskuze a všude si to chválili. co používáte vy ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: čtv říj 20, 2016 7:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 3:53 pm
Příspěvky: 4
Používáme houbu Reishi je to určené na kožní alergie ale nejen na to , v poslední době se snažím vzdělávat v tomto směru medicíny a jsem ráda když znalosti můžu nějak zužitkovat. Nedávno jsme vedli diskuzi v práci a paní tam nevěří na žádné přírodní léčení no ale změnila názor když vyzkoušela týdennní očistu a přestala být unavená a cítila se lépe. Ono na tom něco bude dávat tělu jen to nejlepší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 7:00 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 13, 2016 5:17 pm
Příspěvky: 4
Ahojte ! když jsem hledala ty houby i tu vaši reishi tak mi to našlo strašně moc produktů od 100 až přes tisícovku. Jak rozlišovat kvalitu ? nebo kde to sehnat ? dá se to koupit i v nějakých větších městech v obchodě ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2016 7:12 pm 
Offline

Registrován: ned říj 16, 2016 3:53 pm
Příspěvky: 4
Setkala jsem se pouze ve zdravých výživách ale mají omezený výběr , protože je prodej hub ošetřen , některé se bez povolení prodávat prý ani nemůžou.Přes internet ti to najde hodně výlsedků a dá se najít i slušný přípravek za slučšnou cenu, nejvíc výběr má asi mycomedica ti ty ceny jsou slušné a přehledně to tam mají rozdělené, ale posuďte sama .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: medicinální houby
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2016 7:46 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 13, 2016 5:17 pm
Příspěvky: 4
Tato mě docela zaujala http://www.mycomedica.cz/cordyceps.html co na ni říkáte ? vypadá úplně jinak než ostatní. Je fakt že je to dobře rozepsané i třeba jak to chutná, to koukám. Díky moc, kdyby něco můžu vám ještě napsat ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Medicinální houby
PříspěvekNapsal: ned lis 13, 2016 11:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Michae píše:
Dobrý den, myslíte že je toto dobrý druh očisty a co si o medicinálních houbách myslíte ?

Tak určitě dobrý, není tím co pokazit a získat můžete hodně. Mnohé druhy hub jsou velice úspěšné jako podpůrná léčba i u vážných zdravotních komplikací, dokonce i rakovin a vím o hodně případech kdy došlo doslova k zázračným výsledkům. Jenom upozorním že nemusí nutně jít o houby velice drahé a exotické, dokonce i některé naše houby mají dosti podobné schopnosti, jenom se v tom je potřeba trochu zorientovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Medicinální houby
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2022 11:02 pm 
Offline

Registrován: ned pro 22, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 52
Ahojte, získali sme Divoký CORDYCEPS Sinensis pravý z Bhutánu, v sušenom stave

Nikde nevieme nájsť spôsob ako to pripraviť a nespackať to, keď to je veľmi vzácne, neradi by sme to pripravili zlým spôsobom.


ĎAKUJEME za odporúčanie.


Přílohy:
about_agri-1.jpeg
about_agri-1.jpeg [ 74.38 KiB | Zobrazeno 14125 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Medicinální houby
PříspěvekNapsal: sob črc 30, 2022 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
scooors píše:
Ahojte, získali sme Divoký CORDYCEPS Sinensis pravý z Bhutánu, v sušenom stave

Nikde nevieme nájsť spôsob ako to pripraviť a nespackať to, keď to je veľmi vzácne, neradi by sme to pripravili zlým spôsobom.


ĎAKUJEME za odporúčanie.

S tím nemám nejmenší zkušenosti, ale předpokládám že na ruských a amerických stránkách o tom určitě informace budou, je až s podivem co všechno lidé ve světě zkoumají a jak ochotně sdílí své zkušenosti. Zde v Evropě jsme z tohoto pohledu v jakémsi informačním vakuu protože zatím jsme sdružení relativně bohatých států kde primárně v oboru zdraví těží farma mafie. Ta si vždy vylobuje zákazy a nařízení ve svůj prospěch viz třeba zákaz informací o bylinách a to teprve začínáme s cenzurou v jiných oblastech. Myslím že není potřeba chodit daleko do minulosti a příkladů proč se nyní děje to co se děje najdete dostatek. V zásadě pokud jakákoliv skupina uchopí moc kterou evidentně nezvládá musí nějak omezit dostupnost kritického myšlení, tak to bylo vždy a vždy to tak bude. Jediná cesta jak z toho ven je takovou skupinu co nejrychleji odstavit od moci a nasadit jinou která možná bude chvilku fungovat nicméně určitě ne dlouho. Patrně asi ani v naší slavné slavné EU nejde najít lidi v bonitních oborech a politice kteří prospěch veřejnosti postaví nad prospěch svůj a svého okolí. Já okamžitě jakmile mě nějaká oficiální instituce informuje že to co dělá je pro moje dobro neřeším nic jiného než hledám jak mě tím šířením dobra hodlá odrbat o peníze nebo svobody případně cokoliv jiného protože moje dobro určitě nikoho z mocipánů naprosto nezajímá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz