Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 8:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 28, 2014 11:55 am 
Offline

Registrován: pát črc 11, 2014 12:16 pm
Příspěvky: 2
Sardinka03 píše:
Souhlasim s Jardou. Ucpana lymfa by to mohla byt. Ja jsem po druhe ociste taky obcas citila trislo, ale prave. Taky jsem citila bolesti v krcni pateri na leve strane, mela jsem tam i nejakou bulku. Rozmasirovala jsem ji a potom me zacalo bolet leve ucho, ale pomohla mi draci krev.

Děkuji za odpověď. Mám tedy uvolnit lymfatické uzliny v tříslech nějakou masáží, nebo je ještě jinámožnost. mívám záněty vazů často a pokaždé jinde. Očistu jater bych dělal dál ale teď mám strach.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 28, 2014 2:58 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Dobry den.
Nahodou som obiavila toto uzasne forum a zistila som,ze moj doterajsi styl zivota urcite nebol ukazkou zdraveho zivotneho stylu...
Je tu velke mnozstvo informacii a zatial som stihla nakuknut len zopar tem.
Co najskor by som chcela zacat s cistenim,len neviem kde zacat aby som na to sla postupne a zbytocne nezatazila telo dakou extremnou ocistou,nakolko ako vravim,nemozem byt ukazkou zdraveho stravovania.
Nieco som si nastudovala o ostropestrci marianskom a klystire.
No viem, ze to nieje ani zdaleka kompletna ocista tela,preto Vas prosim o radu,kde zacat aby som na to sla postupne a spravne?
Mam 25 rokov a puchnu mi lytka a mam aj 2 mensie krcove zily.Pri behu pocitujem silny tlak,ktory mi brani uzivat si beh. \":(\" a
Rano mi je tazko od zaludka a musim nieco ihned ziest, inak mam pocit ze sa povraciam.Ako dieta som mala hlisty a v dospelosti cca 3 krat sa mi vratili.Posledne 2 roky mam trocha problem s dychom,(zapach)ale beriem AD 10 mg(mozna pricina) a prave vysadzam,teda snazim sa ich postupne vysadit,pretoze viem ze to nieaje najzdravsie a pribrala som znich 10 kg a necitim sa tak dobre.Okrem toho mi este opuchaju rano ocne viecka a niekedy aj cez den.Do 22 rokoch som nevedela co je akne,no teraz mam skoro stale vyhadzanu bradu,take podkozne vredy.
Inak som nikdy nemala dake vazne choroby a nebivam ani velmi chora.
Len citim ze potrebujem zmenit svoj doterajsi zivotny styl,inak sa mi to moze neskor vyplatit.
Tak kde zacat?
Beriem horcik 500 mg-koli uzkosti,to mi dost pomaha.
Vitamin C v praskovej forme
Vitamim D v kvapkach 5000IU
Vitamim E 400 v cirto prippodnej forme
Toto vseko uzivam asi 2 mesiace,uzivala som aj koenzym Q10 200mg a rutin,ale to sa mi uz minulo,nakolko tieto doplny su velmi drahe,neda sa kupit vseko.Myslite ze to ma daky vyznam?
Mozem to dalej uzivat aj pri cisteni tela?
Dufam ze som v spravnej teme ak nie,tak sa velmi ospravedlnujem
Ale bola by som vdacna za radu ako zacat,v akom poradi,ci najprv zmenit stravu,odparazitovat sa,potom pecen,krv,klystyr,ovocno-zeleninove stavy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 29, 2014 4:22 pm 
Offline

Registrován: úte črc 15, 2014 3:36 pm
Příspěvky: 12
Janula píše:
Dobry den.
Nahodou som obiavila toto uzasne forum a zistila som,ze moj doterajsi styl zivota urcite nebol ukazkou zdraveho zivotneho stylu...
Je tu velke mnozstvo informacii a zatial som stihla nakuknut len zopar tem.
Co najskor by som chcela zacat s cistenim,len neviem kde zacat aby som na to sla postupne a zbytocne nezatazila telo dakou extremnou ocistou,nakolko ako vravim,nemozem byt ukazkou zdraveho stravovania.
Nieco som si nastudovala o ostropestrci marianskom a klystire.
No viem, ze to nieje ani zdaleka kompletna ocista tela,preto Vas prosim o radu,kde zacat aby som na to sla postupne a spravne?
Mam 25 rokov a puchnu mi lytka a mam aj 2 mensie krcove zily.Pri behu pocitujem silny tlak,ktory mi brani uzivat si beh. \":(\" a
Rano mi je tazko od zaludka a musim nieco ihned ziest, inak mam pocit ze sa povraciam.Ako dieta som mala hlisty a v dospelosti cca 3 krat sa mi vratili.Posledne 2 roky mam trocha problem s dychom,(zapach)ale beriem AD 10 mg(mozna pricina) a prave vysadzam,teda snazim sa ich postupne vysadit,pretoze viem ze to nieaje najzdravsie a pribrala som znich 10 kg a necitim sa tak dobre.Okrem toho mi este opuchaju rano ocne viecka a niekedy aj cez den.Do 22 rokoch som nevedela co je akne,no teraz mam skoro stale vyhadzanu bradu,take podkozne vredy.
Inak som nikdy nemala dake vazne choroby a nebivam ani velmi chora.
Len citim ze potrebujem zmenit svoj doterajsi zivotny styl,inak sa mi to moze neskor vyplatit.
Tak kde zacat?
Beriem horcik 500 mg-koli uzkosti,to mi dost pomaha.
Vitamin C v praskovej forme
Vitamim D v kvapkach 5000IU
Vitamim E 400 v cirto prippodnej forme
Toto vseko uzivam asi 2 mesiace,uzivala som aj koenzym Q10 200mg a rutin,ale to sa mi uz minulo,nakolko tieto doplny su velmi drahe,neda sa kupit vseko.Myslite ze to ma daky vyznam?
Mozem to dalej uzivat aj pri cisteni tela?
Dufam ze som v spravnej teme ak nie,tak sa velmi ospravedlnujem
Ale bola by som vdacna za radu ako zacat,v akom poradi,ci najprv zmenit stravu,odparazitovat sa,potom pecen,krv,klystyr,ovocno-zeleninove stavy?

Ja bych asi doporucovala nechat si udelat diagnostiku na pristrojich viacom a bicom. Snad nedelam zadnou reklamu, ale pomohli mi to zbavit se motolic. Proti parazitum je nejlepsi zapper. az po lecbe zapperem bych zacala nejdriv ocistu tlusteho streva, pak ledvin a tak jater, ale Jarda je v teto oblasti nejzkusenejsi. On Vam poradi jiste lip, ja jen pisu o tom, co pomohlo me.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 29, 2014 6:46 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Sardinka co to vlastne ten zapper je?Dake lieky ci?
Ten pristroj je naozaj spolahlivy?Da sa tomu naozaj verit?Neviem pride mi to take zvlastne ze jeden pristroj dokaze zistit co je v tele zle...Zaujimalo by ma co si o tom mysli pan Jarda.
Dakujem ti za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 29, 2014 7:26 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
marbull píše:
Dělal jsem dvakrát očistu jater cca po šesti týdnech, a pokaždé mně asi dva dny po očistě rozbolelo levé tříslo. Bolest byla tak silná, že jsem se nemohl moc pohybovat. Tříslo bolelo až hodně uvnitř na dráze jater. Během třech až čtyřech dní postupně bolest odezní. Má někdo podobnou zkušenost? Dělám něco špatně?

A me zase po uplne kazde ociste (jatra, klouby, sanka) bolela dasna, pokazde na jinsim miste, az me to dneska v noci na jednom miste prasklo a vytekl z toho nejaky bordylek. Taky me ukrutne bolelo v zadech a to prestalo jako kdyz utne az po 4. ociste jater.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 8:11 am 
Offline

Registrován: pát srp 01, 2014 7:52 am
Příspěvky: 4
Dobrý den,
před čtyřmi lety jsem neuváženě a zbytečně podstoupil operaci hemoroidů longovou metodou (čistě náhodou, není tu ještě někdo s podobnou zkušeností?). Bylo mi řečeno že pooperační je stav je nepříjemný ale bezbolestný. No, po operaci jsem den prozvracel v ukrutných bolestech, nicméně, přežil jsem. Po pár dnech mne pustili domů a já se těšil jak se konečně pořádně najím. UDělal jsem si chlebíčky z veky, jen s pomazánkovým máslema plátkem šunky, netušil jsem ovšem co mne čeká. V nemocnici byla stolice v pořádku, ale po chlebíčkách jsem ihned musel na velkou a bolesti které mě přitom postihly se nedaly popsat, škrábal jsem nehty o dlaždičky a modlil se at už je po všem. Po nějakém čase těchto zážitků bolesti zmizely ale nastoupil nový problém, který trvá až do ted.
Mám zácpu , jsem nafouklý, cítím časté nutkání na stolici, které ale jak se na WC ukáže je plané, ale i přesto nutkání cítím dál. Mám velký problém dojít si pořádně na WC a když už, stolice je nitkovitá a opakovaná. KDyž jsem sportovat, ještě se to dalo, ale ted, kvůli zranění jsem bez sportu a trápím se jako v počátcích. jsem unavený, pořád nafouklé břicho, stolice vychází občas ato jen a pouze nezbytné minimální množství, nehledě na to, že se opakuje co třeba deset minut když už jdu a o nějaké satisfakci se nedá ani mluvit. I při větrech, mám co dělat abych ze sebe dostal aspon něco, při tlačení mám pocit jakoby se mi v konečníku nafukoval jakýsi balonek a bylo nemožné to přes něj dostat ven. tomu odpovídá i zvuk. Přítelkyně mi poradila Vaše stránky. Zkouším už vše, žádný doktor nebyl sto mě nasměrovat ani o krok dopředu. Léky překvapivě nezabírají žádné a v nemocnici kde byla prováděna operace mě na jeden zákrok vzali, ale bez efektu. Myslíte, že by mi mohla pomoci očistná celková kúra? Jaterní, střev...? Známá přítelkyně měla obdobný problém a problémy ji zmizely, nutno ale říci, že přešla poté na vitariánství a já osobně ji neznám a těžko říci jaké příznaky měla ona, ale na operaci byla také. Jen by mne zajímal Váš názor. Děkuji, s pozdravem P.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 3:53 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Moulson píše:
Dobrý den,
před čtyřmi lety jsem neuváženě a zbytečně podstoupil operaci hemoroidů longovou metodou (čistě náhodou, není tu ještě někdo s podobnou zkušeností?). Bylo mi řečeno že pooperační je stav je nepříjemný ale bezbolestný. No, po operaci jsem den prozvracel v ukrutných bolestech, nicméně, přežil jsem. Po pár dnech mne pustili domů a já se těšil jak se konečně pořádně najím. UDělal jsem si chlebíčky z veky, jen s pomazánkovým máslema plátkem šunky, netušil jsem ovšem co mne čeká. V nemocnici byla stolice v pořádku, ale po chlebíčkách jsem ihned musel na velkou a bolesti které mě přitom postihly se nedaly popsat, škrábal jsem nehty o dlaždičky a modlil se at už je po všem. Po nějakém čase těchto zážitků bolesti zmizely ale nastoupil nový problém, který trvá až do ted.
Mám zácpu , jsem nafouklý, cítím časté nutkání na stolici, které ale jak se na WC ukáže je plané, ale i přesto nutkání cítím dál. Mám velký problém dojít si pořádně na WC a když už, stolice je nitkovitá a opakovaná. KDyž jsem sportovat, ještě se to dalo, ale ted, kvůli zranění jsem bez sportu a trápím se jako v počátcích. jsem unavený, pořád nafouklé břicho, stolice vychází občas ato jen a pouze nezbytné minimální množství, nehledě na to, že se opakuje co třeba deset minut když už jdu a o nějaké satisfakci se nedá ani mluvit. I při větrech, mám co dělat abych ze sebe dostal aspon něco, při tlačení mám pocit jakoby se mi v konečníku nafukoval jakýsi balonek a bylo nemožné to přes něj dostat ven. tomu odpovídá i zvuk. Přítelkyně mi poradila Vaše stránky. Zkouším už vše, žádný doktor nebyl sto mě nasměrovat ani o krok dopředu. Léky překvapivě nezabírají žádné a v nemocnici kde byla prováděna operace mě na jeden zákrok vzali, ale bez efektu. Myslíte, že by mi mohla pomoci očistná celková kúra? Jaterní, střev...? Známá přítelkyně měla obdobný problém a problémy ji zmizely, nutno ale říci, že přešla poté na vitariánství a já osobně ji neznám a těžko říci jaké příznaky měla ona, ale na operaci byla také. Jen by mne zajímal Váš názor. Děkuji, s pozdravem P.

Samozrejme ze ti pomuze ocistna kura, ta pomaha kazdemu z nas a je nutna! Zacni nejdriv strevem, az dukladne vycistis strevo, pak se dej teprve do ocisty jater. Pokud nejdriv nevycistis to strevo a vrhnes se zrovna na jatra, bude ti velmi zle. To bych ja zasadne nedelala. Hlavne uz prestan experimentovat s jakymakoliv lekama, protoze ty ti tvuj stav jen zhorsuji. Ty musis dostat toxiny z tela ven a ne si je tam vedome pridavat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 2:39 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 12, 2014 4:59 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina
Podělím se o svou první zkušenost. Vše jsem dělal podle návodu, poprvé jsem si musel odskočit (až) v 6,00 ráno, pak asi jednou za hodinu. Do 10,00 šla jen kalná voda a teprve potom se začaly objevovat pistáciově zelené "hrudky", jejichž velikost nebyla větší, než 4mm a úplně tuhou konzistenci neměly, šly jednoduše rozmáznout mezi prsty. Nezkoumal jsem naprosto detailně, ale rozhodě jich nebylo víc, jak 20.
Vychlazená voda se solí se dala pít velmi dobře. Měl jsem z toho obavy, ale vždy se dala vypít naráz. Doporučuji co nejvíce vychladit, lahev jsem si dával do mrazničky, sůl pak jde cítit úplně minimálně.
Ještě jeden tip kromě oleje na pití ho doporučuji mít po ruce i na záchodě a namazat se pokaždé, když si odskočíte. Stejně jako u šankhapraksalany.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 11:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Toto byla moje 1. ocista jater v dubnu.

Příloha:
1. ocista Duben.jpg
1. ocista Duben.jpg [ 30.52 KiB | Zobrazeno 9759 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 11:10 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Příloha:
4. ocista 17.7. 9am.jpg
4. ocista 17.7. 9am.jpg [ 140.26 KiB | Zobrazeno 9760 krát ]


Tyto kaminky jsou vsechny z moji posledni 4. ocisty. Vysly postupne behem dvou dnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 11:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pri posledni 4. ociste bylo tech kaminku nejak kolem 270ks a ty uplne miniaturni a ani blato (spousta zluteho blata) jsem nefotila.


Přílohy:
4. ocista 17. 7. ve 3,30 PM.jpg
4. ocista 17. 7. ve 3,30 PM.jpg [ 16.77 KiB | Zobrazeno 9568 krát ]
18.7. 9,15 am.jpg
18.7. 9,15 am.jpg [ 52.82 KiB | Zobrazeno 9568 krát ]
18.7. v 10,10AM.jpg
18.7. v 10,10AM.jpg [ 42.28 KiB | Zobrazeno 9568 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 07, 2014 6:47 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den,

může se, prosím, při konzumaci kašičky z ostropestřce m. nebo přímo semínek OM současně každé ráno provádět i očista jater a žlučníku olivovým olejem a citronem nebo i jednorázová očista jater a žlučníku??? Nekontrastuje to nějakým způsobem?

Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 08, 2014 8:51 am 
Offline

Registrován: pát srp 01, 2014 7:52 am
Příspěvky: 4
ahoj, dnes se chystám na očistu, včera jsem se pořádně vyprázdnil zaječicí a dnes do dvou si mixuju jablečnou štávu. mám ale jen mixér a štávy z jablek moc není, dávám proto do toho trochu vody, aby se to dalo pít, je to problém? moc děkuji za odpověd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 9:08 am 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Asi pred rokom som mal prvý žlčníkový záchvat, potom ešte asi dve a po treťom so skončil v nemocnici so zápalom žlčníka. Na sone mi nezistili nič, až na CT mi zistili 2 cm kameň. Podľa doporučenia som kameň začal rozpúšťať /horčík, chanca piedra , B6/. Pár mesiacov bol pokoj a potom som dostal záchvat, ktorý trval skoro dva dni a bolo to niečo strašné, nezaberali ani inekcie z pohotovosti ani žiadne rady tu z fóra a nakoniec som zase skončil v nemocnici so zápalom. Súhlasil som s operáciou, lebo toto som už viac nechcel žažiť. Vyoperovali mi nakoniec 5 kameňov cca 1 cm , ktoré sa mimochodom vôbec nepodobajú tým, ktoré sú tu na fóre /vyzerajú ako normálne tmavé kamene/. Týždeň som držal dietu a potom som začal skúšať všetko, 2 týždne po operácii som už na oslave jedol všetko od vypr. mäsa, cez majonezový šalát až po koláče bez žiadneho problému. Ani jedna potravina , alkohol ... proste nič mi nerobí žiadne problémy. Ja osobne som rád, že som išiel na operáciu, ktorá bola moja prvá a nebolo to nič straštné, skôr naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jaterní očista bez kamenů
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 1:02 pm 
Offline

Registrován: sob srp 09, 2014 12:44 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
dělala jsem očistu jater podle návodu , ale nevyšli mi žádné kameny, akorát mi bylo hodně špatně od žaludku, sůl jsem raději pila na záchodě, kdyby to šlo horem ven. Jediné co mě napadá že jsem mohla dělat jinak je že: olej s grepem jsem vypila o 10 minut později, když jsem si pak lehla s flaškou na bok, tak jsem měla obě nohy trochu pokrčené a během 20 minut jsem s nimi trochu pohla. Po 30 minutách od vypití oleje jsem šla na toaletu asi 2x stolice byla jen voda bez kamenů, pak jsem šla dále v 1:30 asi 3x stolice byla pouze voda bez kamenů. Ráno jsem po každém vypití soli šla mnohokrát na toaletu a zase vyšla pouze voda bez kamenů. Nevím jestli na to muže mít vliv, že jsme v sobotu ráno dostala menstruaci. Nebo prostě žádný kameny nemám- což je divný. Mnohokrát děkuji za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz