Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 3:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 17, 2015 1:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Zdravim Vas pan Jarda, neviem ci ste to postrehli ale na takej smiesnej stranke lovci sarlatanov pouzili vas clanok ocista jater na dehonestovanie tejto metody. Celkom zabavne citanie, nejedno oko ostane suche. http://www.lovcisarlatanov.sk/tag/ocista-pecene/

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 17, 2015 11:45 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
mass píše:
Zdravim Vas pan Jarda, neviem ci ste to postrehli ale na takej smiesnej stranke lovci sarlatanov pouzili vas clanok ocista jater na dehonestovanie tejto metody. Celkom zabavne citanie, nejedno oko ostane suche. http://www.lovcisarlatanov.sk/tag/ocista-pecene/

Nejlepší je konec "Ak máte zdravotné problémy, ale sa obávate, že trpíte ochorením žlčníka či žlčových ciest – zverte sa s diagnostikou a liečbou do rúk vášmu lekárovi" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2015 2:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Danny_70 píše:
mass píše:
Zdravim Vas pan Jarda, neviem ci ste to postrehli ale na takej smiesnej stranke lovci sarlatanov pouzili vas clanok ocista jater na dehonestovanie tejto metody. Celkom zabavne citanie, nejedno oko ostane suche. http://www.lovcisarlatanov.sk/tag/ocista-pecene/
Nejlepší je konec "Ak máte zdravotné problémy, ale sa obávate, že trpíte ochorením žlčníka či žlčových ciest – zverte sa s diagnostikou a liečbou do rúk vášmu lekárovi" \":D\"

Jo, ten konec je zábavný \":D\" . Ale mně se nejvíc líbějí ty kameny v úvodu, zřejmě nějaké hrací kostky pro děti nebo co to je.


Přílohy:
kameny.jpg
kameny.jpg [ 14.29 KiB | Zobrazeno 11105 krát ]

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2015 9:22 pm 
Offline

Registrován: stř úno 18, 2015 8:24 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, už nějakou dobu pročítám toto fórum a zkouším různé postupy v naději, že mi pomůžou od mých potíží. Je mi 21 let, měřím 180 cm a vážím 57 kg. Mám diagnostikované kameny (jeden větší nebo dva menší, které se na ultrazvuku překrývají, o velikosti 1-2cm) a polyp ve žlučníku. Mimo ultrazvuk jsem podstoupil ještě endoskopické vyšetření horní části trávícího traktu až po dvanáctník, údajně bez viditelných obtíží. Už delší dobu (zhruba rok, ale v menší míře možná i dva roky zpátky) mám po jídle (jakémkoliv-nepodařilo se mi vysledovat nějakou souvislost) různé trávící obtíže. Téměř po každém jídle i pití je to říhání a to téměř ihned po nebo i během konzumace. Někdy se přidá i nevolnost se kterou přichází zvláštní slabost v nohou a lehká bolest hlavy. Tyhle stavy nevolnosti většinou začínají hned ráno po snídani a po jídlě se postupně zlepšují, zhoršení přichází až po dalším jídle. Někdy je mi takhle celý den. Někdy se příznaky po odpoledním jídle už neprojeví. Tuto nevolnost mám cca 1-2x za 14 dní. Říhání prakticky po/při každém jídle. Někdy se zase po ránu vzbudím s pocitem plnosti a nafouklým břichem, to se v průběhu dne a s odchodem stolice zlepší. Občas mě trochu "píchne" v pravém podžebří, ale jinak tam žádnou bolest necítím. Na jazyku mám bílý povlak, který se nedá setřít. Posledního půl roku se snažím jíst zdravě v rámci svých možností (studuji na VŠ), více ovoce a zeleniny, omezení kafe a alkoholu na minimum, pít 2-3l vody denně a dodržovat žlučníkovou dietu, kterou mi lékař doporučil, ale nezdá se mi, že by to mělo nějaký efekt. Doktor mi výrazně doporučil laparoskopické odstranění žlučníku s tím, že tento stav žlučníku je považován za prekancerózu a na moje dotazy ohledně nějakého způsobu odstranění pouze samotných kamenů reagoval tím, že se to nedělá a že by se stejně nejspíš vytvořily znovu. Když jsem si vyhledal zkušenosti lidí, kterým byl žlučník odstraněn, dočetl jsem se, že většina z nich "tráví bez obtíží a jedí cokoliv", ale našli se i tací, kterým problémy, kvůli kterým šli na operaci, neustaly. To mě přivedlo na tyto stránky. Ještě bych dodal, že jsem před čtyřmi lety prodělal mononukleózu, pokud to může mít nějaký vliv na moje trávení.

Zatím mám za sebou 4 očisty jater a 1 šanku. Při jaterkách vycházelo různé množství (cca 80-200) kamenů/kamínků světlezelených i žlutých a i stejně barevná drť, ve které plavaly spousty malých "úlomků". Při šance ze mě nic zvláštního nevyšlo, voda byla od druhého 1,5l hrnku lehce zažloutlá a taková i zůstala až do vypití heřmánku. Jestli je mi po očistách líp, nedokážu dost dobře posoudit, nicméně hodlám pokračovat. Jinak se chystám brát od příštího týdne kašičku z ostropestřce (2-3x denně kávovou lžičku). Uvažuji i nad hořčíkem, zatím beru Dologran (1 lžičku denně).

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak zlikvidovat (jaterními očistami nebo i jinak) i ten polyp ve žlučníku. Máte někdo zkušenosti s homeopatií při léčbě žlučníkových kamenů/polypů? Můžou být tyto problémy způsobeny i něčím jiným, než kameny(polypem) ve žlučníku? Jaký byste mi doporučili postup? Budu rád za jakékoliv postřehy a doporučení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2015 11:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
pv33 píše:
Jo, ten konec je zábavný \":D\" . Ale mně se nejvíc líbějí ty kameny v úvodu, zřejmě nějaké hrací kostky pro děti nebo co to je.

Ten koniec je skutocne na smiech, ale tie zlcnikove kamene co vyzeraju ako hracie kocky su skutocne zlcnikove kamene. To co väčšinou vychadza z ludi pri ociste pecene su zhluky cholesterolu a bilirubinu.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 22, 2015 11:07 pm 
Offline

Registrován: ned úno 22, 2015 10:54 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, dělala jsem jaterní očistu podle návodu již 2x, ale průběh nebyl takový, jaký by měl být. Začínám v pátek a během odpoledně mám průjem, k večeru již odchází jen tekutiny. V noci a druhý den ráno pokračuje vyprazdňování, ale nejdou ze mě kamínky a mám stále pocit, že jsem nafouklá. Po vypití ranní šťávy a posléze konzumace ovoce vyprazdňování pokračuje pomalu, odpoledne už téměř nic a stolice až do nedělního večera žádná. Mám špatné trávení, užívám léky na žaludek kvůli překyselení a mám brániční kýlu. Začínám mít obavy, že mi špatně funguje slinivka. Co dělám špatně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 10:24 pm 
Offline

Registrován: pát bře 04, 2011 3:23 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den pane Jardo, prosím Vás o radu, jak zkoordinovat jaterní očistu s braním léků (antidepresiva - příčinu nemoci neznám, doktoři ji nehledají, ale vydatně mi k lékům pomáhá hořčík, díky Vašim radám, piju chlorid hořečnatý se solankou, mažu hořčíkový olej). Jeden prášek beru ráno se snídaní, cca v 7 hod., tak tam by asi nemusel být problém s posunem na pozdější dobu, ale beru i jeden (jiný) večer před spaním a tam nevím, zda nebude lepší ho úplně vynechat ten jeden večer, protože k lékům všeobecně není doporučována grapefruitová šťáva, což předpokládám že citronová v takovém množství asi také. Očist mám za sebou asi 7 nebo 8, ale loni jsem stihla jen jednu a cítím, že ji potřebuji jako sůl. Předem moc děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2015 1:33 pm 
Offline

Registrován: sob úno 07, 2015 3:06 pm
Příspěvky: 7
mam dotaz na dietu.
zlucnikova dieta je celkem jasna, toho se da najit dost (napr. nejist smazeny, koreny jidla, alkohol atd...)
me by ale zajimalo, jestli se vi, ktery potraviny primo podporujou ukladani cholesterolovych kaminku, a jaky potraviny maji naopak tendenci je rozpoustet. nevite nekdo, kde by se to dalo zjisit?
vim, ze na rozspusteni je dobra cerna redkev, yucca, ostropestrec, horky byliny atd.
ale co realne kaminky zpusobuje, na to sem fakt nikde nenarazil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 09, 2015 9:32 pm 
Offline

Registrován: ned led 11, 2015 8:17 pm
Příspěvky: 0
Dobrý den,
nejdříve vám děkuji za vaše stránky pro podporu zdraví,jsou velmi zajímavé,stále pročítám.

Nejvíc mě zaujala očista jater. Na jednom neinvazivním vyšetření(cca 3 roky dozadu), mi zjistili , že mám velmi znečištěná

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater po operaci žlučníku
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2015 5:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 15, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 3
Před rokem mi byl vyoperován žlučník. Chtěla bych vědět,jestli můžu podstoupit tuto očistnou kůru. Nehrozí mi nějaké komplikace nebo bolesti ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 1:43 pm 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2015 10:38 am
Příspěvky: 4
V jaké fázi měsíce je nejlépe očistu provádět?

Může se teď na jaře kdy je čas jater dle TCM provádět 2x za měsíc? Doporučujete to? \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 5:36 pm 
Offline

Registrován: sob bře 14, 2015 5:06 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, chtěl bych si provést očistu jater dle návodu pana Jardy, ale jsem zmaten údajem, že se má použít 60 ml Epsomské soli. Chci se zeptat zkušených. Nemá to být 60 gramů? E. sůl jsem koupil jako sypký materiál, ne jako tekutinu. Za odpověď předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 5:43 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
laborant píše:
Dobrý den, chtěl bych si provést očistu jater dle návodu pana Jardy, ale jsem zmaten údajem, že se má použít 60 ml Epsomské soli. Chci se zeptat zkušených. Nemá to být 60 gramů? E. sůl jsem koupil jako sypký materiál, ne jako tekutinu. Za odpověď předem děkuji.

Ahoj, či 60ml či 60g, to je v tomto prípade detail. Je to takmer rovnaké množstvo, myslím, že ani gram nebude rozdiel... Takže si pýtaj 60 gramov. \":-)\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 7:17 pm 
Offline

Registrován: sob bře 14, 2015 5:06 pm
Příspěvky: 2
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 15, 2015 4:13 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Zdravím pane Jardo, mohl byste prosím vysvětlit jaký je rozdíl mezi mechanickou očistou jater a užíváním ostropestřce? Vím že jste zde psal, že jedno je mechanické čištění, druhé regeneruje. Ale zajímalo by mě, jestli stačí provést očisty a

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz