Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 16, 2019 10:42 am 
Offline

Registrován: sob říj 10, 2015 10:04 am
Příspěvky: 24
Uvádíte 60ml epsomske soli, víte kolik je to cca gramů? Mám doma váhu ale nemám odmerku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 18, 2019 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Stopkaeu píše:
Uvádíte 60ml epsomske soli, víte kolik je to cca gramů? Mám doma váhu ale nemám odmerku

Plus mínus stejně, 1 ml soli je zhruba 1 g a na nějaké vysoké přesnosti to celé nestojí jde pouze o vyvolání průjmu a zda budete mít laxírku po 55 g nebo po 65 g je zcela jedno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 15, 2019 1:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Moje 3. ocista, vsechno v pohode. Ale vysledek me prekvapil! Prvni foto nasledujici den po ociste, druhe dalsi den.
tak sorry, fotky se nepridaly, pry jsou moc velke a na founu nemam jak je zmensit. Zkratka prvni den vyslo jen par malych zelenych kulicek, zato ten druhy byla pul na pul stolice se zelenou hmotou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 15, 2019 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vibola píše:
Moje 3. ocista, vsechno v pohode. Ale vysledek me prekvapil! Prvni foto nasledujici den po ociste, druhe dalsi den.
tak sorry, fotky se nepridaly, pry jsou moc velke a na founu nemam jak je zmensit. Zkratka prvni den vyslo jen par malych zelenych kulicek, zato ten druhy byla pul na pul stolice se zelenou hmotou.

Tak občas se to takto povede, myslím že podobnou zkušenost zde již také někdo popisoval. Podle všeho jde o poměrně pomalé střevo a ten bordel zůstane v těle do druhého dne. Každopádně nejde o zásadní problém, hlavně že ty odpadní látky tělo vyloučí i kdy je rozhodně lepší se jich zbavit co nejdříve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2019 11:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Ja teda lina jsem, ale moje strevo asi ne az tak.Dala jsem klystyr navecer a pred pulnoci v den ocisty, a pak rano po epsomskym prujmu a odpoledne a vecer jeste dva. A ta podivna stolice se objevila dalsi den rano. Takze se to tam muselo nastradat pres noc.
po kure jsem snedla 4 maly banany a spoustu vody, to bylo vsechno... Zrejme se ty jatra jeste chvili cisti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2019 2:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Vibola":1sz2ao70]Ja teda lina jsem, ale moje strevo asi ne az tak.Dala jsem klystyr navecer a pred pulnoci v den ocisty, a pak rano po epsomskym prujmu a odpoledne a vecer jeste dva. A ta podivna stolice se objevila dalsi den rano. Takze se to tam muselo nastradat pres noc.
po kure jsem snedla 4 maly banany a spoustu vody, to bylo vsechno... Zrejme se ty jatra jeste chvili cisti.[/quote:1sz2ao70]
Tak je pravda že nečistoty odchází nějakou dobu, ale pokud nepůsobí tuk, nebo hořké a kyselé látky zrovna moc aktivity

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2019 4:56 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Diky za vysvetleni, muze to tak byt. Kdyz tu ctu jak jsou lidi poniceni uz ve 20, 30 letech, tak jsem spis v uzasu, ze mi ty jatra vubec funguji. Pricitam to i tomu, ze jsem r. 2017 vlastne stravila pitim chanca piedra, a pak taky obcasnym hladovkam. Ted jsem se diky absenci kamaradu, co se docasne rozprchli do sveta, pustila do ocist. A kdyz vidim co z tech mych jater leze, tak urcite budu pokracovat!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2019 5:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vibola píše:
Diky za vysvetleni, muze to tak byt. Kdyz tu ctu jak jsou lidi poniceni uz ve 20, 30 letech, tak jsem spis v uzasu, ze mi ty jatra vubec funguji. Pricitam to i tomu, ze jsem r. 2017 vlastne stravila pitim chanca piedra, a pak taky obcasnym hladovkam. Ted jsem se diky absenci kamaradu, co se docasne rozprchli do sveta, pustila do ocist. A kdyz vidim co z tech mych jater leze, tak urcite budu pokracovat!

Tak ti dnešní mladí u těch se podle mě už nepočítá s tak vysokou životností jako plánoval komanč pro nás. Dnes jak okolo sebe vidíte není potřeba budovat sociální stát, to je k ničemu je potřeba vydojit člověka maximálně v co nejkratším čase a poslat z práce rovnou do krematoria. Podle mě toto je moderní schéma současného sociálního působení státu na naši mládež a kdo včas nezdechne a něco bude chtít od státu vrátit ten se prostě zlikviduje jinak. Cesta tedy povede asi jinudy prostě nedávat pokud možno nikomu nic, nastřádat si co nejvíce majetku ten pak včas prodat a odstěhovat se i s tím rezervním kapitálem do chudých krajin a tam si královsky žít. Nakonec již dnes to mnoho lidí dělá a funguje jim to dobře. Vyzkoušejte si schválně spočítat jak dlouho budete slušně žít za 500000,-Kč zde a jak dlouho jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 8:17 am 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Mate pravdu, ziju v JV Asii a da se tu slusne zit uz od of$500/m. Ale taky treba za $50,pokud by clovek byl ochotny zit v dzungli ve vesnici, pobrat naprosty nedostatek civilizace a ucit deti anglinu. A jako bonus zit stress free zivot.
Vidim jak jsou tu lidi nedotceni nejakou "peci" vlady a jsou spokojeni, i kdyz penez malo. Navic jidelnicek zalozenej na ryzi, spouste zeleniny a semtam kousku masa taky ma neco do sebe. No a jezdit na motorce misto autem je tresinka na dortu.
Az tady mi doslo jak jsme rozmazleny pohodlim, jak se prezirame a vubec bezohledne konzumujeme a hlavne jak je zapadni civilizace postavena na veverkach behajicich v kole. Tady nikdo nespecha, cas ma jaksi jinej rozmer, chybi tu agresivita a me se to libi \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 10:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vibola píše:
Mate pravdu, ziju v JV Asii a da se tu slusne zit uz od of$500/m. Ale taky treba za $50,pokud by clovek byl ochotny zit v dzungli ve vesnici, pobrat naprosty nedostatek civilizace a ucit deti anglinu. A jako bonus zit stress free zivot.
Vidim jak jsou tu lidi nedotceni nejakou "peci" vlady a jsou spokojeni, i kdyz penez malo. Navic jidelnicek zalozenej na ryzi, spouste zeleniny a semtam kousku masa taky ma neco do sebe. No a jezdit na motorce misto autem je tresinka na dortu.
Az tady mi doslo jak jsme rozmazleny pohodlim, jak se prezirame a vubec bezohledne konzumujeme a hlavne jak je zapadni civilizace postavena na veverkach behajicich v kole. Tady nikdo nespecha, cas ma jaksi jinej rozmer, chybi tu agresivita a me se to libi \":D\"

No vidíte jak jsem se trefil a hned jsem i dostal potvrzení z první ruky a dokonce přímo od pramene. Pomalu bych mohl začít tvrdit že mě naskakuje jasnovidetví, ale to si dělám srandu. Já jsem tam sice nikdy osobně neměl možnost stav posoudit, ale podle komentářů mých klientů si tu pohodu na různých civilizačně nezničených místech této planety dovedu poměrně dobře představit. Nakonec není ani nutné jít tak daleko jak vy již kousek od zblblé EU jsou státy nebo lépe řečeno území v nichž panuje naprosto jiný režim a žije se relativně levně a dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 2:38 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Ktere to jsou, jestli se smim zeptat?
Jinak jasnovidectvi je mozne, co by ne? \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 5:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vibola píše:
Ktere to jsou, jestli se smim zeptat?
Jinak jasnovidectvi je mozne, co by ne? \":wink:\"

Osobně mám vyzkoušen spodek Španělska a spodek Černé hory a hodně mých klientů žije na ostrovech. Kanárské jsou asi nejlepší a pak Mallorca, Malta, vše plně ve srovnání s místním prostředím akorát lepší počasí a pochopitelně klid. Navíc z geopolitického hlediska žádného šiřitele demokracie tyto destinace nezajímají, co také hledat na šutru ve vodě kromě klidu a pohody. Jak někde není ropa, zlato, uran, nebo jiné z pohledu běžného člověka nepodstatné komodity tak v takových místech není demokracie potřeba tam klidně může fungovat i diktátor, nebo mafie a nikomu z šiřitelů demokracie to nevadí. Pochopitelně ve srovnání s deštným pralesem jde o hodně civilizované destinace, ovšem ve srovnání s místním prostředím je to stále pohoda a život tam lze prožít jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2019 12:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Hm, to je dost zajimavy, necekala bych ze v takhle civilizovanych oblastech, navic tak blizko Evropy, uz nestrasi evropsky, potazmo zapadni bubak. Jeden cas me lakalo Recko a Albanie, ale odradila me prave ta blizkost Evropy.
Ziju ctvrty rok v Kambodzi, ktera jenom kvete pod vladou diktatora.
Jeste budu chvili cestovat po okolnich zemich (zatim to bylo Thajsko, Nepal, Indie a Vietnam) a pak by me asi lakaly tichomorske ostrovy. Uvidim.
Rozhodne uz bych v Evrope nemohla zit a dost obdivuju vsechny, co to dokazi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2019 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vibola píše:
Hm, to je dost zajimavy, necekala bych ze v takhle civilizovanych oblastech, navic tak blizko Evropy, uz nestrasi evropsky, potazmo zapadni bubak. Jeden cas me lakalo Recko a Albanie, ale odradila me prave ta blizkost Evropy.
Ziju ctvrty rok v Kambodzi, ktera jenom kvete pod vladou diktatora.
Jeste budu chvili cestovat po okolnich zemich (zatim to bylo Thajsko, Nepal, Indie a Vietnam) a pak by me asi lakaly tichomorske ostrovy. Uvidim.
Rozhodne uz bych v Evrope nemohla zit a dost obdivuju vsechny, co to dokazi.

No vy žijete přímo v ráji a centru klidu a pohody, navíc pod vládou diktátora tedy demokratický bordel jako zde tam asi nemáte tak není moc co srovnávat. Pak pochopitelně klid na malých ostrovech někde na Kanárech asi bude i tak pro vás moc civilizačně postižené prostředí, ale z pohledu vnitrozemce je to prostě ráj. Tam se pochopitelně nekrade a nevraždí protože není kam utéct, lidé si pomáhají, což zde už není zvykem a celoročně srovnaná teplota od 19 do 29 stupňů, čistý vzduch a voda a tři úrody zeleniny za sezónu dělají z takového velkého šutru ve vodě opravdu ráj. Trochu na prd je pokud se vzbudí vulkán, ale to asi nevymyslíte nikde na světě že by některé místo nemělo drobnou chybičku na kráse a navíc se nebudí tak často tedy se tam dá většinou život prožít v klidu. Každopádně obdivuji vaši odvahu se vydat do uvedených destinací, nejsem si zcela jistý zda bych to dal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2019 6:52 pm 
Offline

Registrován: čtv led 31, 2019 12:48 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, už půl roku beru Chanca Piedru na žlučníkový kámen (stav stále cca 1,2 cm, tudíž velikost se nijak nezmenšila). Co s tím? Občas si beru i vyšší dávky hořčíku (mám tablety 835 g jedna, beru si nejdřív 2 a po chvilce další 2 a přijde mi, že pak ten kámen dost cítím. A většinou si hořčík ani neberu, protože mám doma 2 malé děti a nemůžu s nima jet v případě nouze na pohotovost s kolikou. Znervozňuje mě, že za celý půlrok není žádná změna. Chancu Piedru beru dle návodu (většinou i trošku víc) bud čas 2 čajové lžíce ve 3 dávkách za den, nebo zinktura či tabletky (tech si beru víc). Je účinější např. čaj než tabletky? Tinktura?

Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz