Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2015 7:20 pm 
Offline

Registrován: pon črc 23, 2012 1:27 pm
Příspěvky: 9
Já doporučuji ostropestřec mariánský

_________________
Najděte kouzlo této skoro zapomenuté byliny http://www.zdravi-nemoc.cz/ostropestrec.
Přečtěte si o nemoci Králů, o dně http://www.zdravi-nemoc.cz/dna-a-dieta-pri-dne.
Karcinom prostaty nejen v Movembru http://www.zdravi-nemoc.cz/karcinom-prostaty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2015 7:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
[quote="Igi":3ontkhqj]Chci se zeptat z jakého důvodu se nesmí po vypití oleje a grepu hýbat? A také proč je potřeba nahřívat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2015 6:12 pm 
Offline

Registrován: pát lis 27, 2015 5:49 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
tak jsem také jako už mnoho lidí přede mnou provedla svoji první očistu jater. Byla to pro mne velice nepříjemná procedura a proto to zde chci probrat, jelikož jsem četla část příspěvků z fóra a nesetkala jsem se z podobnými zážitky.
Na úvod mám hned dotaz, když je v návodu psáno, že do 14h. se má pít džus, je tím myšleno, že se do 14 h. nemá vůbec jíst? Já nejedla a cítila jsem se se svou podváhou strašně unaveně a byla mi hrozná zima.
1. a 2. dávka eps. soli proběhla v pohodě, ale chodila jsem na záchod čůrat zadkem. Po drinku oleje s grepocitr.šťávou, který mi mimochodem po celodenní hladovce chutnal, jsem zalehla s termoláhví, cca po 20 min. jsem cítila strašný tlak, jak se mi nafukoval žlučník a pak se najednou celý s hlasitým zvukem vyšplouchl. \":arrow:\" Kůra zafungovala \":mrgreen:\"
Střeva dělaly strašné zvuky, doslova řvaly, a tlačilo mě to zase na stolici, ale udržela jsem to a pak jsem usnula a spala až do 4 do rána. Říkala jsem si, že bude asi lepší vstát a jít na WC, abych ulevila střevům, ale jen co jsem vstala, udělalo se mi strašně na zvracení a rychle jsem běžela pro kýbl a sedla si s ním na wc, kde jsem zvracela i čůrala ze zadku zároveň. Zde je můj druhý dotaz. Jak je možné, že se obsah s olejem držel v žaludku až do 4 do rána? Co je v žaludku špatně?
Poté, co jsem posrala celou mísu \":lol:\" jsem konečně ulehla a spala až do sedmi, kdy jsem si dala další dávku soli a v 9 zas a pak v 11 džus a v 11:30 ovoce a v 12:30 kaši. Odpoledne rýži s napařenou zeleninou 2x a večer kys. zelí.
No po dávce soli v 7a9h. jsem chodila pořád na záchod čůrat zadkem a spoustu zelených shluků tam vyšlo a také i takové táhlé bílé úzké vycházelo, něco jako bílá nitka slizu, cca 2mm široká, většinou ve shluku, myslíte, že by to mohli být paraziti? Před nedávnem jsem si dávala antiparazitika, ale moc změn kromě bolesti ramene jsem nezaznamenala.
Jinak čůrat ze zadku jsem chodila až pozdě do noci, tudíž si myslím, že v mém případě jsem měla asi 4. dávku vynechat. Ale co bylo nejhorší, že někdy dopoledne mě to čůrání ze zadku začalo strašně pálit, přišlo mi, jak kdyby vycházela sama kyselina solná ze žaludku. Bylo to doslova utrpení a také mi vylezl už zahojený hemeroid. Jeden uživatel tu psal, že ho to trápilo někdy v noci a že pomohlo se napít vody. Já si zadek mazala trávovou mastí, a večer už to při průjmu nebolelo. Je možné, že také pomohlo až to naředění vodou?
Díky za rady a tipy \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2015 8:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
kdyz te to zaclo palit tak nejspis vychazela ta nenaredena epsomka, pri druhe procedure me to palilo taky ale pokazde co sem sel ze zachodu tak rovnou do sprchy

jinak po 3 a 4 davce sem asi po pul hodine vypil pul litru ciste vody aby to rychleji vyslo vsecko ven, pak se se s nejakym pomalym najizdenim na stravu moc nezdrzoval, po prvni, druhe i treti ociste sem uz kolem 11h tlacil domaci cesnecku

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2015 4:19 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Chcem sa opytat niekoho hlavne pana JARDU .
Mam dedicnu chorobu Gilbertov syndrom , bilirubin mi lieta 20-40 ako kedy .
Zlcnikove kamene mi nezistili ale bojim sa ze mam prave tie bilirubinove ktore na sone vidno neni idem este aj na CT . Chcem podotknut ze mam zisteny polyp na zlcniku ale na sone si dam zistit aky je velky .
Moje problemi su take ze ma picha/mam tlak na solarise plexus , niekedy mam pocit ako keby mam infark ked tam dostanem zrazu taky vecsi tlak vsetky vysetrenia som pobehal mam 21 rokov .
Par krat som uz bral doplnky Sylimarinu , Selenu a ALA ( vlastne protokol doktora berksona na cistenie pecene a zlcnika )

Dakujem pekne .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 06, 2015 4:29 pm 
Offline

Registrován: pát lis 06, 2015 9:31 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
Chci se zeptat na tuto očistu. Jak se má správně provádět? Hned ráno po probuzení nalačno (bez pití) vypít - 20 min lehnout, prohřát..a pak např. za hodinu se napít a najíst? Předem děkuji za odpověď.


Přílohy:
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG [ 32.39 KiB | Zobrazeno 11011 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
tad mas navod

http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 10, 2015 3:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Tak jsem včera dokončil mou druhou očistu jater (celkově třetí, ale tu první jsem dělal před 4 lety). Tentokrát jsem vše udělal ukázkově. Vlastně až na pár "vylepšení", ale myslím si, že to byly tak nepatrné, že nemohou mít vliv. První z nich bylo, že jsem si v den očisty dal odpoledne během pití vody tak odhadem 200mg soli (prostě malé nepatrné množství) a to z důvodu aby se ve mě voda spíše držela, abych ji nevyloučil ještě dříve, než se pak nesmí pít.
Druhé vylepšení jsem udělal, že jsem použil epsomské soli něco málo přes 60ml(návod je 60ml) a dal to do 200ml vody (návod je 180ml).
Poslední vylepšení, že jsem použil 200ml grepu (návod 180ml) a 150ml olivového oleje (návod 120ml).

Stejně jako u první očisty jsem dostal průjem již při pití jablečné šťávy, je to tak normální?
Vyloučených kamenů bylo překvapivě méně, než při první očistě, vycházelo ze mě však poměrně větší množství jakoby žluto-šedého bahna. Nevím jestli to byl bordel z jater, nebo natrávený ten olivový olej. Nevíte někdo?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 6:57 pm 
Offline

Registrován: ned pro 21, 2014 11:32 am
Příspěvky: 6
Ahojte,

Vcera jsem delal svou 5.jaterku. U vsech predchozich, provadenych v cca ½ rocnim intervalu (vim, je to hodne) odchazely zelene kaminky, nekdy vic, nekdy malo, nejvetsi byl 2.3cm velky (mam jej vyfocen na pamatku). Postup pouzivam dle Jardy, prijde mi vyborny. Stravovani pred jaterkou uz mam rovnez ustalene.
Pri predchozi 4.jaterce jsem si ale vsiml jedne veci.
Nikdy jsem po olejogrep.napoji nezvracel, ale cast noci a pak cele rano je mi vzdy po nem divne od zaludku. Po 4.jaterce jsem si rano rekl, ze nez se trapit, udelam si dalsi Jardovu doporucenou ocistu – vyplach zaludku (Vamanadhauti), opet dle Jardova navodu zde na serveru. A po litru vody tehdy kolem 11h dopoledni odeslo skoro 1.25l oranzady.

Tak jsem to udelal i dnes, protoze soufl mi bylo nejak vic, uz v noci jsem si musel dat 2 polstare pro sychr, a kdykoliv jsem si krkl, citil jsem grep a olej. A tak mezi 3. a 4.davkou jsem vypil 750ml vody, 20x zakvedlal zaludkem “ala jogin”, a odeslo presne 1000 ml oranzady.

Trochu nad tim premyslim. Myslel jsem si, vecer po vypiti postupuje olej ze zaludku do strev, odkud pokracuje strevni osmozou do jater, kde to vyprovokuje vystreleni zluci, kaminku a balastu zase zpet do streva. Pravda, nedokazu v te (pardon) vyzvracene vode rozeznat, co je grepovy olej a co zluc, analyzovat to me fakt nelakalo. Vim, ze cast zluci muze nekdy prejit zpet do zaludku. Podotykam, ze tentokrat jsem delal ocistu opet po pul roce, a novinka - poprve neodeslo krome hlenu skoro nic, mozna se to jen posunulo smerem ven. Takze zadny velky proud kaminku, ktere by zluc vracely zpet do zaludku.

Jakykoliv komentar uvitam. Ja se domnivam, ze v zaludku byl olej s grepem, a to celou noc, a tak si rikam, jestli ta ucinnost neni poznamenana tim, ze vetsinu oleje zustane v zaludku, a do jater dorazi treba jen 0.05-0.1l oleje.

Diky a zdravim A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 1:12 am 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Andre2 píše:
Ja se domnivam, ze v zaludku byl olej s grepem, a to celou noc, a tak si rikam, jestli ta ucinnost neni poznamenana tim, ze vetsinu oleje zustane v zaludku, a do jater dorazi treba jen 0.05-0.1l oleje.

Myslím, že tvoje domněnka je správná. Směs grepu s olejem zřejmě zůstala téměř celým objemem v žaludku. Tomu odpovídá jak tvůj pocit během noci, tak skutečnost, žes neměl tentokrát "výsledky" ve formě vyexpedovaných konkrementů, tzn. nedošlo k razantnímu podnětu k vyprázdnění žlučníku, resp. jater "nakopnutím" vypitou směsí.
Taky jsem to párkrát zažil, nicméně v poslední době ne, takže jsem příčiny zatím detailně neřešil. Ale zajímá mě to a rád bych na to přišel. Pokusím se tedy o hypotézu :
Podle všeho nedošlo k otevření vrátníku tak, aby celá dávka prošla do dvanáctníku, a tím celý žádoucí proces prostě neproběhl. Myslím, že k tomu může dojít z důvodu vysoké aktuální kyselosti žaludečního obsahu, která jak sama o sobě, tak i po vypití směsi, jež obsahuje i další vysokou kyselost ve formě grepové šťávy, působí na vrátník spasticky a neotevře ho, nebo tedy alespoň ne tak, aby vypitá směs prošla v rozhodujícím objemu.
Asi by to chtělo dopoledne před procedurou udělat krkací test a dle jeho výsledku v případě výraznějšího přebytku HCl pak večer použít směs s převahou oleje, případně kopnout do sebe jen olej. Ten potáhne stěny žaludku a na chvíli v něm přerazí kyselost žaludeěních šťáv, sjede k vrátníku a měl by ho hned otevřít. Grep vypít až po těch dvaceti minutách ležení, čímž pak dojde k uzavření vrátníku, pokud se po průchodu oleje neuzavřel sám už předtím, když ho zase zavře vyšší kyselost neustále se tvořících žaludečních šťáv sama.
To, žes dělal v průběhu dne dvakrát šavlový tanec, ti moc nepomohlo, protože hned po něm se žaludek usilovně snaží doplnit obsah, a pokud jsi byl v ten den v daném stavu, navalil tam zřejmě zase vyšší pH, jako tomu bylo před kosou. Tím že žaludek vyklopíš, nezměníš jeho pH na nejbližší hodiny, jen vyhodíš zbytky z jeho dna. Tu aktuální kyselost stáhneš postupně jen úpravou stravy, nebo v nouzi rychleji bikarbonou, ale tu bych do procedury tohoto typu nepletl. Takže v dané konstelaci podle mě je řešení jen v tom oleji.
Ta účinnost na celou proceduru byla v tvém případě pak pochopitelně téměř nulová.
Já jsem teď dělal poslední jaterku ve čtvrtek 10., přesně dva dny před Black Moon, a vyšla mi dobře až velmi dobře (myšleno podle výsledku druhý den). Dal jsem směs 240ml grepu a 160ml oleje, vypil jsem to najednou (cca za 10s) a necítil jsem pak v krku žádnou pachuť, takže vrátník se zřejmě hned otevřel a vše proběhlo jak mělo. Protože však jsem už párkrát zažil to co popisuješ, uvažuju že bych ten poměr 2:3 (olej:šťáva) přehodil na 3:2. Podle všeho nemám HCl nedostatek, takže by to takhle pro mě mohlo být "sichr".
Nicméně uvítám i Jardův názor, případně i dalších "čističů".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 10:42 am 
Offline

Registrován: ned pro 21, 2014 11:32 am
Příspěvky: 6
catcher píše:
...To, žes dělal v průběhu dne dvakrát šavlový tanec, ti moc nepomohlo, protože hned po něm se žaludek usilovně snaží doplnit obsah, a pokud jsi byl v ten den v daném stavu, navalil tam zřejmě zase vyšší pH, jako tomu bylo před kosou. Tím že žaludek vyklopíš, nezměníš jeho pH na nejbližší hodiny, jen vyhodíš zbytky z jeho dna...

Diky moc za reakci a analyzu.

Jen doplnuji, zvracel jsem vcera pouze 1x, mezi 3. a 4.epsomkou. Minule jsem dal vyplach az po 4.epsomce, ale vysledek byl stejny – o cca 2.5dl vic slo ven nez jsem vypil vody pro vyplach.
A nakonec to vcera nebyla az tak marna ocista - jeste vcera pozde vecer a dnes rano dobehly 2 stolice a s nimi cca 30 kaminku, vesmes malych, 2 mezi 0.5-1cm. Asi mam pomalejsi streva \":)\"

Dival jsem se jeste jednou do strohych starsich poznamek (jak uzitecne je delat poradne, ne jako ja, pak musim pracne vzpominat…), a vyplach zaludku jsem poprve zacal delat uz na konci 3.jaterky, kdy kamenu bylo 80-100 a nejvetsi mel tech 2.3cm. Udela se mi po vyplachu vzdy lepe, kratce na to se napiju vody, a po ½ hodine 1-2 banany a uplne OK, ve vsech trech poslednich jaterkach. Takze me to pomaha, predstava ze kdybych to nedelal, a cekal az se to postupne smicha se snidani a obedem, a zaludek se to snazi natravit, nevim, nevim… Takhle mam za 5 minut pokoj.
Jo, a vcera jsem prehledl jednu starsi poznamku z prubeho 3.jaterky, ze voda po vyplachu byla hodne mastna. Takze skutecne tam prevazuje grepovy olej.

Tvoje analyza dava logiku. Neco s tim vratnikem to bude. Jeste me napadlo, ze kdyz jsem lezel na zadech, tak se mi zdalo ze kaminku bylo vic, nez na pravem boku, i presto ze Jarda pozici na boku doporucuje z duvodu stlaceni jater. Jakoby tekutina v zaludku to mela k vratniku v pozici na boku ztizene, ale to je jen mozna moje spekulace, kterou urcite ostatni vyvrati tim, ze i v teto pozici vyloucili kaminku dost…
To spis s tim muze zamichat nacasovani s Mesicem.

Jen bych asi nemenil tu recepturu, ja myslim ze Jarda vi, proc ten olej neni samotny, i presto ze driv se pravda pouzivalo napr. jen sadlo nebo olej.

Uvidime, co na nas nazor Jarda ci ostatni zkusenejsi.

Diky a zdar, A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 1:38 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
[quote="Andre2":2zqlf3kk]Jen bych asi nemenil tu recepturu, ja myslim ze Jarda vi, proc ten olej neni samotny, i presto ze driv se pravda pouzivalo napr. jen sadlo nebo olej.[/quote:2zqlf3kk]
Já se naopak experimentování, pokud je v rozumných mezích, nebráním. Každý to máme trochu jinak (krevní skupina, metabolický typ, typ dle ájurvédy, zvíře podle číňanů, a co hlavně - aktuální zdravotní stav, ten může hodně kolísat i v rámci ročních období), takže není špatné být pozorný k signálům vlastního těla při [b:2zqlf3kk]standardním protokolu [/b:2zqlf3kk]jaterky a podle průběhu se zařídit.
Např. já jsem postupně zjistil, že u mě má dost vliv na celkový výsledek [b:2zqlf3kk]změkčování [/b:2zqlf3kk]- ten konkrétní den, pokud je to v zimě, už moc neběhám v chladném větru, raději se držím u kamen, a velký důraz kladu na zahřívání podžebří - mám dva klasické gumové termofory a dávám je už cca od 18h. Sůl používám [b:2zqlf3kk]Glauberku[/b:2zqlf3kk] - je razantnější, a občasná nálož sodíku mi zas tak nevadí. Ledviny fungujou a hořčíku mívám dost z pití MgCl.
Olej jsem dost dlouho používal Fanz Josef (jeho podobizna je na etiketě flašky - to je ten, co ho na konci už ani nepouštěli z hajzlu, aby jim neposral celej Schoenbrunn), teď už jsem nějakou dobu přešel na řecký Minerva v plechovce - v rámci možností je chuťově skvělý.
Poslední rok mi připadá, že ta směs s grepem je víc šťáva než olej, takže ji piju jakoby "na žízeň" a s chutí není nejmenší problém. Ovšem připadá mi, že bych zvládl i jiný poměr, více oleje, nebo i samotný, ta chuť se mi vůbec neekluje. Ještě posbírám informace a asi to zkusím s výhledem na větší razanci. Poslední podnět, co jsem někde zachytil, je teplota směsi - údajně je optimální hodnota 40oC. Asi na tom něco bude, pokud má někdo směs nachystanou od brzkého večera ve flašce někde za oknem, tak to možná studené víc chutná, ale trochu to asi "srazí" vnitřní svalstvo, což tady není moc žádoucí.
Polohu mám už dlouho vleže na zádech, přijde mi mnohem víc relaxační, a myslím že uvolnění je přínosnější než "tlak" ve schoulené poloze na boku. Možná toho vystřelí trochu míň, ale zato riziko "zašprajcování" žlučovodů je asi mizivé. Protože čistím poměrně pravidelně (6 - 8x ročně) až tak mi to nevadí, že ty

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
o vikendu druha ocista za mnou a ted uz slo vic zelenych kaminku, jeste i v sobotu vecer

akorat na me nejak slabe pusobila ta epsomka , jinak chut epsomky a oleje tentokrat naprosto bez problemu, vsechno bylo v lednicce , takze poradne studene to ani nebylo citit a piju vsechno na ex

jedine co teda nedodrzuju je to postupne najizdeni s jidlem, proste kolem poledne v sobotu zacnu normalne jist a nemam s tim zadny problem, pokud nejim tak me akorat boli palice , uz od patku a v sobotu kdyz pojim tak uz je dobre

takzhe za tri tydny dalsi kolo a uvidime, akorat se musim nadopovat horcikem at na me ta epsomka poradne pusobi

Tak trochu hořčíku navíc rozhodně nezaškodí, jednak to člověka výborně zklidní a vše funguje lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
fionka1967 píše:
Děkuji za přijetí,dnes jsem se zaregistrovala.V očistě jsem úplný nováček i když je mi už 48 let, před 6 lety během rozvodového řízení jsem měla 2x během roku intenzivní záchvat žlučníku s hospitalizací . Byl mi sonem zjistěn drobný šterk 1-3 mm ve žlučníku. Odmítla jsem operaci, dle mého názoru ho do těla příroda kvůli něčemu dala a že jsem prožila špatné období nenechám se hned řezat. Záchvaty jsem měla od psychiky protože jídlo mě nevadí vůbec.Od té doby záchvaty na nule jen občas nebolestivý tlak v okolí žlučníku a zad.Zkusila jsem různé bylinné tinkury nebo směny,hořké chutě mě vyloženě dělají dobře \":lol:\" ,pak jsem před měsícem objevila vaši očistu.
Ve čt před očistou lehká strava a v pátek v den očisty přesně dle vašeho návodu. Druhý den ráno po prvním vypití jsem očekávala kamínky, ale kameny nikde \":roll:\" jen na povrchu plavaly hrudky, které je připomínaly /dle vložených foto/ ale na omak se rozpadly na mazlavou hmotu. To pokračovalo i po druhé poslední dávce soli. Po 10 h jsem začala lehce pít ovocné štávy a k obědu si udělala zeleninovou plévku.
Očista proběhla naprosto v klidu až mě to překvapilo, průjem jen prošel nebolelo mě nic ani nadmutá jsem nebyla. Zato ted \":?\" mám revoluci v břiše sice nebolestivou ale skoro hlučnou,doma se mi smějou \":lol:\" větry se zbytky vody a stolice pokračují i v 18h večer.
prosím o radu byl někdo poprvé bez kamenů-dle měsíc starého vyšetření šterk ve žlučníku přetrvává ale nevyšel nebo co?? Chci i přesto pokračovat,ale po očistě se cítím nadmutá a zaplynovaná.

Tak řekl bych, že až na to nadýmání to proběhlo ukázkově, což je na první pokus výborné. Ty kameny nejsou tvrdé, v naprosté většině jsou takto mazlavé a jde o bordel z jater. Tvrdé by jste asi ani nezaregistrovala, ty hned klesnou ke dnu a nemáte si jich jak všimnout. Spíše je třeba po pár dnech vyhodnotit vlastní pocity a pokud se budete cítit dobře není důvod očistu nezopakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Igi":35c5hxwm]Tak jsem po dlouhé době včera udělal svou druhou očistu jater. Kamenů bylo relativně dost, největší tak velikosti hrášku. Udělal jsem ale jednu chybu - PET láhev s vodou, kterou se mají zahřívat

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz