Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="johny54":i81114so]Silymarin podle me neni vhodny na ocistu jater. Nebo spis nefunguje tak, jako treba voda s citronem. Kdy toho muzete vypit denne litry a zacnete se postupne cistit od skodlivin. Silymarin spis jen regeneruje jaterni bunky, nezbavi jatra i streva toxinu. Ale pri oslabeni jater je super. Jen moje zkusenost je takova, ze je lepsi ho ve vetsim brat jen po ociste.
A to jak psala mickyn mi prijde jako normalni reakce. Cista jatra a streva asi zrovna nevyhledavaji takovou stravu, kdyz to nejak preklene, tak si na to zase casem zvykne a nebude ani vnimat, ze ji to nedela moc dobre, tak jako vsem ostatnim.[/quote:i81114so]
To máte pravdu, ale naprostá většina lidí má

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mickyn píše:
děkuji za odpovědi \":)\" V očistě chci určitě pokračovat. Další mám naplánovanou za 4 týdny po té první. Ostropestřec užívám, možná trošku zvýším množství. Protokol a další věci si ještě prostuduju. Včetně asi i více starších příspěvků zde na fóru.
Uvažuju, že tedy k psylliu ještě přidám něco na pohlcování toxicity - asi Enterosgel či živočišné uhlí.
Do dalšího cyklu očisty uvažuji o vyzkoušení alternativ k jablečnémé šťávě - asi užívání Malic Acid kapslí. S doplněním jablek na svačinu a na den před a po očistě s čerstvou vylisovanou šťávou (myšleno v té 6 denní přípravě před samotnou očistou).
Díky za zpětnou vazbu, že je to v této fázi, co se mi děje, normální. To i předpokládám. Jen jsem uvažovala o tom, jak tomuto "hojení" a vybalancování dalších orgánů napomoci. Neb ty, dle mě, tou očistou asi utrpěly. Citím to ještě i v ústech - dělají se mi tam menší vžídky - afty. Což věřím, že ustane. asi i zvýším užívání vit. B a potravin s ním a celkově i minerálů. A za chvíli přestanu s pročišťováním střev - neb dle mě i toto trošku ubírá na vštřebávání nových živit a obnově nové zdravé střevní mikroflory.
Tož asi to celkově vidím, že je třeba si udělat nějaký vhodný časový harmonogram, kdy co užívat. A nepřehánět to v užívání. Neb všeho moc škodí.
Přeji krásný den \":)\" Míša

Tak jistě všeho moc opravdu škodí i když u čištění těla by jste to musela přehánět opravdu hodně aby se dělo něco negativního. Zpravidla jde sice o nepříjemné detoxikační reakce ovšem nic špatného se neděje. Každopádně není kam spěchat, raději v klidu a bez větších detoxů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MirkaM píše:
Kolik lidí, tolik zkušeností s očistou, až mě překvapuje, jak se s tím každý vyrovnává jinak. Já mám za sebou třetí očistu, při pokusu o první se mi udělalo špatně, následující tři proběhly "ukázkově". Nejvíc jsem se čistila při druhé, při třetí ze mě nevyšlo nic většího, než malý hrášek. Špatně snáším citron v oleji, nemám problém to vypít, ale citron mi přijde velmi agresívní, celou noc mám pocit, že jsem vypila žiletky. Při poslední očistě jsem ho nahradila grepem, ale byl to spíš grepový protlak, než šťáva, v obchodech jsem nenašla žádný dost šťavnatý. Nevím, zda slabší výsledek poslední očisty nesouvisel právě s tím, že ta kyselá složka byla málo kyselá. V sobotu dopoledne se vždy vyčistím obdobně, jako při šance, takže klystýr si nedělám, ani to neumím. Při prvních dvou očistách mě vždy v sobotu odpoledne začala bolet hlava, což trvalo cca 24 hodin a bylo to velmi nepříjemné (jsem věčná migrenička), při té poslední mi nebylo nic. Přičítala jsem to nevhodným potravinám po očistě, naposledy jsem jedla bulgur s máslem a asi u toho zůstanu. Návrat k normálnímu stravování mám rychlý, po očistě se cítím "nastartovaná" a pořád hladová.

Tak vám to funguje evidentně dobře, očista by měla člověka tak nějak restartovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kuky969 píše:
Ahoj nechapem takze moze byt jablcny ocot miesto jablcnej stavy ??

No nevím, myslím si že to nebude zrovna ideální, ten vám ve větším množství spíš udělá hodně zle, rozhodně nejde o nic příjemného pokud se to s ním přežene.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 17, 2017 3:26 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 10, 2017 3:21 pm
Příspěvky: 5
Děkuji za reakci. Během té doby jsem už podstoupila další 2 jaterní kůry. A po druhé už jsem zařadila klystýr. Potřeba byla dost urgentní, neb jsem úplně cítila, jak se mi kamínky zasekly někde ve střevech a nechtěly vyjít samy ven. Po klystýru nastala velká úleva. Při 3. očistě jsem už klystýrovala před i potom \":)\" Přijde mi to s tím o dost bezpečnější - aby se škodliviny nevrátily zpět do těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: napětí a frekvence těla
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2017 4:27 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
\":idea:\"
Jarda píše:
bombay píše:
P. Zajíček, píšete tu o napätí, o vibráciach a tak. Akým spôsobom sa dá zmerať na akej frekvenicii moje telo vibruje? Ale zmerať nejakú inpú výpovednú hodnotu... Pracujem hlavne na svojej duchovnej stránke, ktoré vidím ako hlavný problém môjho chorého tela a rád by som si meral progres určitým spôsobom. Vďaka.
Na frekvence je třeba dost dobré vybavení, čili to doma asi nepůjde, ale napětí zvládne velká většina střídavých multimetrů se vstupní impedancí nad 2 megaohmy. Prostě přepnete na rozsah do 2 V, jeden drát chytíte do ruky, druhý uzemníte a přístroj vám něco ukáže. Pod 200 mV jde většinou o vážné problémy, dobrá hodnota je od 600 mV výše a zdravý člověk se hrabe kolem 1 V. Někteří lidé mají napětí i 3 a více voltů, ale to již není běžné a dost záleží i na věku.

Dobrý den,
velmi mě zaujala Jardova odpověď. Můžete mi prosím pane Jardo napsat něco více o napětí a frekvenci, nebo dát odkaz na nějaké materiály k nastudování, nikde jsem nic nenašel.
Dnes jsem si měřil napětí a měl jsem kolem 160 mV, tedy asi nic moc.
P.S. Nevěděl jsem do kterého fora toto umístit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 1:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mickyn píše:
Děkuji za reakci. Během té doby jsem už podstoupila další 2 jaterní kůry. A po druhé už jsem zařadila klystýr. Potřeba byla dost urgentní, neb jsem úplně cítila, jak se mi kamínky zasekly někde ve střevech a nechtěly vyjít samy ven. Po klystýru nastala velká úleva. Při 3. očistě jsem už klystýrovala před i potom \":)\" Přijde mi to s tím o dost bezpečnější - aby se škodliviny nevrátily zpět do těla.

No vidíte, vždy je to o osobních zkušenostech, nikdo nejsme stejný. Proto zde stále opakuji že jenom trénink dělá mistra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: napětí a frekvence těla
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 2:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Dobrý den,
velmi mě zaujala Jardova odpověď. Můžete mi prosím pane Jardo napsat něco více o napětí a frekvenci, nebo dát odkaz na nějaké materiály k nastudování, nikde jsem nic nenašel.
Dnes jsem si měřil napětí a měl jsem kolem 160 mV, tedy asi nic moc.
P.S. Nevěděl jsem do kterého fora toto umístit.

Tak v celém vesmíru je vše založeno na vibracích a napětí, zrovna tak v našem těle, je to asi nejspolehlivější metoda, proto ji náš stvořitel použil. O vibracích respektive frekvenci je na netu toho poměrně dost a i zde jsem jeden čas dost probíral radiovitalitu. Vše kmitá na nějakém kmitočtu a čím je ten kmitočet vyšší tím lépe vše funguje. Pokud jde o napětí tak člověk vlastně funguje v prostoru jako anténa, tedy to co jste naměřil není přímo napětí které produkuje vaše tělo, je tak vlastně vyjádřena vaše schopnost přijímat energii z okolí. I na toto téma je toho na netu docela dost tedy jste asi málo hledal. Já přímé odkazy uložené nemám, tuším že to bylo většinou na zahraničních stránkách a docela i dobře vysvětleno, nyní bych to musel hledat stejně jako vy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 01, 2017 7:54 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den Jardo,
před lety jsem dělala vaši očistu a pomohly už dvě, vše proběhlo bezvadně a já neměla nadále žádné problémy. Teď na jaře jsem přešla na nízkosacharidovou stravu, denně mám max 20-50 g sacharidů a vše pouze ze zeleniny. Při tomhle stravování se energie bere hlavně z přirozených tuků - sádlo, máslo panenské oleje, ořechy. Bílkoviny uměřeně. Tohle stravování mi moc vyhovuje, není u něj žádný hlad, máte spoustu energie, jíst stačí i dvakrát denně.Přerušovaný půst 16/8 mám takřka každý den. Ve světě je tenhle režim úspěšně aplikován při cukrovce 2 typu i zvýšeném cholesterolu, jako podpůrná léčba při rakovině a pod.Jenže mé žlučové kameny se zřejmě zvýšenou produkcí žluči daly do pohybu a já bych jim jejich cestu chtěla trochu ulehčit očistou. Problém je, přechod zpět na stravování se sacharidy,moje tělo už se poměrně adaptovalo a vyšší příjem sacharidů sebou nese nepříjemné stavy, opravdu je mi pak špatně. Vynechání tuků těsně před očistou nebude problém, ale problém je ten jablečný džus a posléze jídlo po očistě. Mohl by jste mi prosím navrhnout nějakou alternativu? Děkuji za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 02, 2017 10:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den Jardo,
před lety jsem dělala vaši očistu a pomohly už dvě, vše proběhlo bezvadně a já neměla nadále žádné problémy. Teď na jaře jsem přešla na nízkosacharidovou stravu, denně mám max 20-50 g sacharidů a vše pouze ze zeleniny. Při tomhle stravování se energie bere hlavně z přirozených tuků - sádlo, máslo panenské oleje, ořechy. Bílkoviny uměřeně. Tohle stravování mi moc vyhovuje, není u něj žádný hlad, máte spoustu energie, jíst stačí i dvakrát denně.Přerušovaný půst 16/8 mám takřka každý den. Ve světě je tenhle režim úspěšně aplikován při cukrovce 2 typu i zvýšeném cholesterolu, jako podpůrná léčba při rakovině a pod.Jenže mé žlučové kameny se zřejmě zvýšenou produkcí žluči daly do pohybu a já bych jim jejich cestu chtěla trochu ulehčit očistou. Problém je, přechod zpět na stravování se sacharidy,moje tělo už se poměrně adaptovalo a vyšší příjem sacharidů sebou nese nepříjemné stavy, opravdu je mi pak špatně. Vynechání tuků těsně před očistou nebude problém, ale problém je ten jablečný džus a posléze jídlo po očistě. Mohl by jste mi prosím navrhnout nějakou alternativu? Děkuji za Váš čas.

Tak najet zpět na sacharidy je trošku problém a je nutno najíždět postupně, to jsem zde již někde psal. Uvedená dieta drží poměrně vysoko hladiny kortizolu, což nemusí být vždy zrovna ideální a silně eliminuje potřebu tvořit inzulín to se zase musí organizmus naučit. Nicméně pokud by šlo pouze o podporu jater, tak jsem zde někde popisoval malou jaterní očistu kde sacharidy nejsou, případně můžete dlouhodobě dávat schizandru čínskou, ta játrům hodně pomáhá, nebo ostropestřec rozdrcený, či ještě lépe formou ostropestřcové kašičky, případně přímo silymarin 140 od firmy Generica až 6 tablet denně po dobu tří týdnů a pak je nutná pauza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 11, 2017 9:50 am 
Offline

Registrován: pon zář 11, 2017 8:50 am
Příspěvky: 1
Bydliště: Svycarsko
Zdravím Vás pekne.
Moje zkušenosti a postřehy k očiště žlučníku a jater epsomskou soli, grepem a olivovym olejem.
Asi rok mě sem tam pobolivalo na pravé straně pod zebry, v místě jater.
Když jsem déle stal na místě, přecházela bolest i pod lopatky.
Nebyla to nějaká hrozná bolest, ale člověk na sobě cítí, když něco není jak má být.
Google zapracoval. Lékařům a lekum se vyhýbám, během posledních dvou let jsem si vzal jednou prášek proti bolesti zubu, jednou po kocovine.
Jelikož se zajímám o zdravý zdravotní styl, hledám hodně věci na internetu, z postřehů a poznatků lidi.
Narazil jsem na YouTube na očistu jater jednoho mladého kluka, a říkal jsem si proč to děla, když mu je ani ne 30 let. Tak jsem to chtěl taky vyzkoušet, i s ohledem na moje těžkosti.
V pátek 8.9.2017 od 14:00 jsem nejedl, jen pil vodu. Moje snídaně bylo hroznové vino, potom rozmixovane ovesne vlocky se slunecnicovymi semínky a polévkova lžička prášku z mladého ječmene. Oběd dušená brokolice a rajče. Poslední bylo jedna kulička hroznového vina \":D\"
Ve 14:00 jsem si namichal 4 vrchovate polevkove lžíce epsomske soli z lékárny, 750 ml vody.
Po shlédnutí videa na internetu jsem měl celkem divny pocit abych se z této směsi nepozvracel \":?\"
K mému podivu po vypiti 1/4 roztoku soli a vody v 18:00 to nebylo vubec hrozne, trosku hořké, ale vypít se to dalo.
Začal jsem mit hlad, zahanel jsem hlad vodou.
2/4 roztoku v 20:00, bez problému. Už jsem se těšil do postele na zaspani hladu.
21:45 jsem si pripravil 180 ml olivového oleje, panensky, za studena lisovany s 135 ml cerstve vymackane grepove stavy. Mezitím si nachystal k posteli pasek,termoflor s horkou vodou.
V 22:00 jsem promichal tuto mnamku, fuj, tohle je teda hnusny pití, a na ex vypil.
Nastavil budik, zapasoval termoflor na místo jater a lehl si, ani nevím jak, usnul jsem.
Nevím, jaký čas v noci jsem si termoflor shodil, ale vadil mi.

Budicek, ráno v 5:55, v 6:00 3/4 roztoku, bylo mi teda trosku soufl, cítil jsem v ústech a z žaludku ten olivac.
V 8:00( Ja sem to zaspal, u mě 8:20) 4/4 roztoku, plus zapít ještě vodou. Tady s posledním dílem jsem měl už trochu problem to vypít ale da se to stále.
Pak cekani, hmmm, přijde něco nebo tak. Ve videu říkal, ze účinky to má si po 2. vypiti a u mě nic. Něco špatně? \":?:\" co?
Asi v 9:00 první návštěva WC, hovinko tuhé konzistence. \":shock:\" .
Toaletní mísu jsem zkoumal, hovinko jsem zkoušel rozmelnit, toaletní papír vedle mísy,
Sítko připravené, a ejhle, zelené kamínky. Ježíš radost ze se to povedlo.
Od 9:00-10:30 nemělo cenu odcházet od toalety, střeva pracuji, vylučují.
Pokaždé zlato nalezeno \":lol:\"
Pak už říci jen voda, zelené kamínky plavou.
Malé, velke( až 1.5 Cm), přes asi 200 kousku
Mazec. Takže za 14 dni repete.

Konečně se muzu najist.

11.9.2017 první návštěva toalety po "zákroku"
Trosku nervózní, ze tak pozdě. Normálně nemám problem s vylučovánim a 1-2x za den byla klasika
A taky trosku zvědavý. Co najdu? \":D\" zelené? Pofrci voda?
Stolice normální, ale v ni kameny bílo sede barvy. Asi 15 kousku.

Uvidíme příště !

U mě byla výhoda, ze má strava se skládá z hodně vlákniny, téměř žádné maso, cigarety, alkohol.
Takže jsem proste ze dne na den tuto kůru mohl provést.
Takže z moji strany - doporučuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 16, 2017 5:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Carodej píše:
Zdravím Vás pekne.
Moje zkušenosti a postřehy k očiště žlučníku a jater epsomskou soli, grepem a olivovym olejem.
Asi rok mě sem tam pobolivalo na pravé straně pod zebry, v místě jater.
Když jsem déle stal na místě, přecházela bolest i pod lopatky.
Nebyla to nějaká hrozná bolest, ale člověk na sobě cítí, když něco není jak má být.
Google zapracoval. Lékařům a lekum se vyhýbám, během posledních dvou let jsem si vzal jednou prášek proti bolesti zubu, jednou po kocovine.
Jelikož se zajímám o zdravý zdravotní styl, hledám hodně věci na internetu, z postřehů a poznatků lidi.
Narazil jsem na YouTube na očistu jater jednoho mladého kluka, a říkal jsem si proč to děla, když mu je ani ne 30 let. Tak jsem to chtěl taky vyzkoušet, i s ohledem na moje těžkosti.
V pátek 8.9.2017 od 14:00 jsem nejedl, jen pil vodu. Moje snídaně bylo hroznové vino, potom rozmixovane ovesne vlocky se slunecnicovymi semínky a polévkova lžička prášku z mladého ječmene. Oběd dušená brokolice a rajče. Poslední bylo jedna kulička hroznového vina \":D\"
Ve 14:00 jsem si namichal 4 vrchovate polevkove lžíce epsomske soli z lékárny, 750 ml vody.
Po shlédnutí videa na internetu jsem měl celkem divny pocit abych se z této směsi nepozvracel \":?\"
K mému podivu po vypiti 1/4 roztoku soli a vody v 18:00 to nebylo vubec hrozne, trosku hořké, ale vypít se to dalo.
Začal jsem mit hlad, zahanel jsem hlad vodou.
2/4 roztoku v 20:00, bez problému. Už jsem se těšil do postele na zaspani hladu.
21:45 jsem si pripravil 180 ml olivového oleje, panensky, za studena lisovany s 135 ml cerstve vymackane grepove stavy. Mezitím si nachystal k posteli pasek,termoflor s horkou vodou.
V 22:00 jsem promichal tuto mnamku, fuj, tohle je teda hnusny pití, a na ex vypil.
Nastavil budik, zapasoval termoflor na místo jater a lehl si, ani nevím jak, usnul jsem.
Nevím, jaký čas v noci jsem si termoflor shodil, ale vadil mi.

Budicek, ráno v 5:55, v 6:00 3/4 roztoku, bylo mi teda trosku soufl, cítil jsem v ústech a z žaludku ten olivac.
V 8:00( Ja sem to zaspal, u mě 8:20) 4/4 roztoku, plus zapít ještě vodou. Tady s posledním dílem jsem měl už trochu problem to vypít ale da se to stále.
Pak cekani, hmmm, přijde něco nebo tak. Ve videu říkal, ze účinky to má si po 2. vypiti a u mě nic. Něco špatně? \":?:\" co?
Asi v 9:00 první návštěva WC, hovinko tuhé konzistence. \":shock:\" .
Toaletní mísu jsem zkoumal, hovinko jsem zkoušel rozmelnit, toaletní papír vedle mísy,
Sítko připravené, a ejhle, zelené kamínky. Ježíš radost ze se to povedlo.
Od 9:00-10:30 nemělo cenu odcházet od toalety, střeva pracuji, vylučují.
Pokaždé zlato nalezeno \":lol:\"
Pak už říci jen voda, zelené kamínky plavou.
Malé, velke( až 1.5 Cm), přes asi 200 kousku
Mazec. Takže za 14 dni repete.

Konečně se muzu najist.

11.9.2017 první návštěva toalety po "zákroku"
Trosku nervózní, ze tak pozdě. Normálně nemám problem s vylučovánim a 1-2x za den byla klasika
A taky trosku zvědavý. Co najdu? \":D\" zelené? Pofrci voda?
Stolice normální, ale v ni kameny bílo sede barvy. Asi 15 kousku.

Uvidíme příště !

U mě byla výhoda, ze má strava se skládá z hodně vlákniny, téměř žádné maso, cigarety, alkohol.
Takže jsem proste ze dne na den tuto kůru mohl provést.
Takže z moji strany - doporučuji!

Zajímavá zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 17, 2017 7:37 pm 
Offline

Registrován: ned zář 03, 2017 7:47 pm
Příspěvky: 3
Tak jsem se pokousela o jaterku a nedokoncila ji. Dopoledne jsem pila jablecnou stavu na dvakrat po pul litru. Nevim proc jsem ale mela dojem, ze se ma redit, proto jsem k ni jeste vypila zhruba stejne mnozstvi vody. Po druhe hodine jsem pak vypila jeste cca litr a pul vody. Nejedla jsem nic.
Cca kolem ctvrte mi zacalo brnet cele telo, hlava me bolela a byla hako by v helme (nevim jak bliz to popsat) a celkove se mi trochu motal svet. Taky me bolely zada v oblasti ledvin.
Zvladla jsem jeste vypit prvni epsomku, ale vecer uz jsem se nechala prekonat strachem a cele jsem to vzdala. Napila jsem se trochy vody a sla spat. Rano mi bylo o dost lip, po prvnim jidle a piti uz normalne.

Cim to mohlo byt? Nebo to jsou normalni projevy a mela jsem i presto pokracovat? Moc rada bych se o ocistu pokusila znovu, ale radeji bych se temto pocitum vyhnula.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 18, 2017 6:22 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Mateska-Ja si myslim, ze piti jablecne stavy ve vetsim neni nic zdraveho. Naopak. Dnesni odrudy jablek maji hodne cukru. To velke mnozstvi fruktozy mohlo zpusobit ty zdravotni problemy. Ja osobne bych pri techto problemech nepokracoval a nechal to na jindy, kdy bych se bez stavy z jablek obesel nebo zkusil stavu jinou nebo hodne naredenou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 8:34 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den, tak jsem se pustila do očisty jater i bez sacharidů- jablečné šťávy. Tady na fóru je zmiňovaná kyselina jablečná, takže jsem používala tu. Měla bych takový dotaz, dnes v noci, poté co jsem měla vypito cca 4 dc Epsomské soli jsem dostala křeče do lýtka. To tělo si z té epsomky to magnézium nevezme? Když si běžně večer dávám 6 tablet magnézia z DM tak jak vím, že ho tělo opravdu vstřebá? Dík za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz