Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 12:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 18, 2014 10:33 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
jsem v cizině a hodlám tenhle tejden provést svojí desátou očistu...letos poslední, protože na podzim jsou prej

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 12:57 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
miram píše:
Proc si neudelas klasickou ocistu jater a zlucniku? To funguje uplne bezvadne a je to hlavne mnoha lidmi vyzkousene a bezpecne. Ten jablecny ocet se me tam nelibi. Kdyz se uvadi v receptu citronova stava, tak pouzij citronovou stavu a nepokousej certa! ...nechces si pocket radeji na to, co ti odpovi pan Jarda? Ono ti to urcite nic nepodela, ale asi ti to nevyhodi ani zadne kaminky ...a ty je prece chces dostat ven, ne?

Zkrátka nechci riskovat, že si takovou dávkou soli něco odvařím. Normálně každý hledí na určitý počet gramů soli na den a při očistě je to najednou jedno? Moc se mi to nezdá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 2:40 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
hah taky jsem se bál tý soli, ale to je jiná sůl prostě, neni s tim žádnej problém, akorát to vypít to je něco..mě se dycky tak zkřiví huba potom a strašně si oddechnu po vypití poslední, že už to mám za sebou \":)\")


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 3:36 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
vero píše:
Zkrátka nechci riskovat, že si takovou dávkou soli něco odvařím. Normálně každý hledí na určitý počet gramů soli na den a při očistě je to najednou jedno? Moc se mi to nezdá.

Nemyslim si, ze si tou soli neco odvaris. Vzdyt epsomka je v regalech volne k prodeji i tady v USA a to je uz co rict. Kdyby byla tak skodliva, tak by si ji tady lide nemeli moznost koupit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 4:37 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
http://www.osud.cz/epsomska-sul-uzitecn ... vi-i-jinde


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 8:24 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
vero píše:
Zkrátka nechci riskovat, že si takovou dávkou soli něco odvařím. Normálně každý hledí na určitý počet gramů soli na den a při očistě je to najednou jedno? Moc se mi to nezdá.

Pleteš si Chlorid sodný NaCl (kuchyňská sůl) a Síran hořečnatý MgSO4 (epsomská sůl)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 23, 2014 7:20 pm 
Offline

Registrován: sob srp 23, 2014 7:13 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, prováděla jsem očistu jater podle Vašeho návodu. Všechno proběhlo tak jak jste popsal, jen pak v noci, asi po čtyřech hodinách od vypití oleje s citrónovou šťávou, mi začalo být špatně od žaludku, trochu jsem zvracela, ale hned to přešlo a usnula jsem, ráno už to bylo v pořádku. Čím to, prosím Vás, mohlo být způsobeno? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ocista pecene
PříspěvekNapsal: čtv srp 28, 2014 7:26 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 28, 2014 7:17 pm
Příspěvky: 7
vcera som si robil ocistu pecene, priprava bola super, v pondelok som mal post, v utorok jablcna stava, melony, jablka, a den ocisty uz len jablcna stava a rano klystir. Ocistu som prevadzal podla pokynov no rano o 3,00 som zvracal, rano som pokracoval s pitim horkej soli no doslo len k slabemu prujmu, nevysli ziadne kamene. Jardo, nevies co sa stalo ze som to vyvracal ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 12:53 am 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
[quote="sudiiptasg":329iba8m]vcera som si robil ocistu pecene, priprava bola super, v pondelok som mal post, v utorok jablcna stava, melony, jablka, a den ocisty uz len jablcna stava a rano klystir. Ocistu som prevadzal podla pokynov no rano o 3,00 som zvracal, rano som pokracoval s pitim horkej soli no doslo len k slabemu prujmu, nevysli ziadne kamene. Jardo, nevies co sa stalo ze som to vyvracal ?[/quote:329iba8m]
ahoj....prestuduj si cele vlakno,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 11:30 am 
Offline

Registrován: čtv srp 28, 2014 7:17 pm
Příspěvky: 7
ved ja nezakladam nic nove, mal som otazku, pretoze na taku otazku som nikde odpoved nenasiel, som tu novy tak neviem velmi s tym este robit, ak my vies odpovedat tak napis, ja som to nenasiel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 4:26 pm 
Offline

Registrován: úte srp 05, 2014 9:26 pm
Příspěvky: 3
Dobrá rada a upozornění pro všechny kdo se rozhodnou uskutečnit svojí první očistu jater.
Nemůžu si tento nepříjemný zážitek nechat pro sebe a proto se ho budu snažit popsat co
nejsrozumitelněji aby se naše chyba, kterou jsme se dopustili, už neopakovala a ostatní kdo se poprvé rozhodnou pro očistu jater, měli průběh očisty bez komplikací. Taky to sem napíšu proto, že jsem o podobném případu neslyšel, nikde nevyhledal na internetu, ani na těchto stránkách není zmínka i v návodu chybí klystýry druhý den ráno po očistě jater.
Rozhodl jsem se před časem s mojí přítelkyní pro očistu jater, poté co jsme vyzkoušeli šankru. Čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 5:32 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Dalibor Vrána":2tfn56y1]Dobrá rada a upozornění pro všechny kdo se rozhodnou uskutečnit svojí první očistu jater.
Nemůžu si tento nepříjemný zážitek nechat pro sebe a proto se ho budu snažit popsat co
nejsrozumitelněji aby se naše chyba, kterou jsme se dopustili, už neopakovala a ostatní kdo se poprvé rozhodnou pro očistu jater, měli průběh očisty bez komplikací. Taky to sem napíšu proto, že jsem o podobném případu neslyšel, nikde nevyhledal na internetu, ani na těchto stránkách není zmínka i v návodu chybí klystýry druhý den ráno po očistě jater.
Rozhodl jsem se před časem s mojí přítelkyní pro očistu jater, poté co jsme vyzkoušeli šankru. Čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 6:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Lekari mohou videt pouze zvapenatele kaminky, takze ty vase pritelkyne zrejme nemela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 7:04 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
taky jsem měl po první očiště dost šílený stavy...ale až druhej den večer najednou se mi začla točit hlava, tlak a adrenalin mi vyskočily na nějaký zatim v životě nepoznaný hodnoty...myslel jsem že umřu .. držel jsem v ruce telefon a už jsem skoro vytáčel záchranku...po 15 minutách to odešlo a byl klid...od té doby jsem udělal dalších 9 ale nic takovýho už jsem nikdy nezažil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 29, 2014 8:22 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 28, 2014 7:17 pm
Příspěvky: 7
Ja som tiez po prvej ociste, vsetko som dodrzal, som na surovej rastlinnej strave uz 4 mesiace no po vypiti oleja bolo vsetko OK ale rano o 3.00 som to vyzvracal. Nerozumiem tomu preco, viete mi to niekto vysvetlit :


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz