Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 12, 2018 5:25 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Dobrý den,také si čistím

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 12, 2018 5:48 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ZDENINA : Očista sa dá robiť aj panenským slnečnicovým olejom.... Aspoň tak píšem Malachov. Ten síce zdravý nie je, ale aj tak väčšina z neho tebou len "prejde", takže.... a očistu robíš predpokladám nie častejšie ako raz za mesiac či dva mesiace, takže... Tak to skús... \":wink:\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 12, 2018 6:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="ZDENINA":38j2jinp]Dobrý den,také si čistím

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 12, 2018 8:32 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
V knize Endoekologie zdraví od Neumyvakina (u nás nevyšla),se píše,že příjem 200 ml oleje je dost velký nápor na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 6:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="ZDENINA":rwjk8nmi]V knize Endoekologie zdraví od Neumyvakina (u nás nevyšla),se píše,že příjem 200 ml oleje je dost velký nápor na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 7:20 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
[quote="ZDENINA":1m3t21n0]V knize Endoekologie zdraví od Neumyvakina (u nás nevyšla),se píše,že příjem 200 ml oleje je dost velký nápor na

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:13 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Právě,že Neumyvakin je docela kapacita.Podílel se i na kosmických programech.Řekla bych že své léčebné postupy dost solidně zdůvodňuje a je to lékař.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:20 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
To omdlení samozřejmě může nastat po vypití velkého množství oleje třeba půl litru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 10:27 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ZDENINA :
1. Kozmicky program je podvod
2. Vies kolko svetovych kapacit hani mäso, nasytene tuky, sol, vajecne zltka, kokosovy olej... ? Divila by si sa... To nic neznamena... Malachov je kapacita, pritom jeho stravovacie doporucenia stoja za houby. Dobry je len v detoxe.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 11:46 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
JednorazovyNICK píše:
ZDENINA :
1. Kozmicky program je podvod
2. Vies kolko svetovych kapacit hani mäso, nasytene tuky, sol, vajecne zltka, kokosovy olej... ? Divila by si sa... To nic neznamena... Malachov je kapacita, pritom jeho stravovacie doporucenia stoja za houby. Dobry je len v detoxe.

A doporučil byste nějakou literaturu, kterou by bylo dobré načíst? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:12 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
JednorazovyNICK píše:
To mi nejak nesedi..... Mozno tak to moze byt napor na zlcnik...a to je vsetko... Preco by to mal byt napor na srdce, kardiovaskularny system ??? Ja v jednom jedle zjem 250g tukov...a ani ma to neunavi.... Pri ociste pecene z toho 200ml oleja sa stravi len mala cast, väcsina telom len prebehne bez travenia, nie ? ...
Pride mi to ako strasiak.... O omdleti by som skor vravel pri vypiti 2L sladeneho napoja behom hodiny (cola, fanta, sprite), "nebrzdene" tukom, vlakninku, bielkovinami, kde bude dokopy 200g cukru. No a neviem o tom, ze by sa na to omdlievalo... Ked po vypiti 2L coly za hodinu omdlie jeden z 200, tak nevidim dovod, aby po vypiti 200ml oleja "na ex" omdlel viac nez jeden z 10 000.... A ked, bude to skor vina kombinacie oleja s kyselinami (citronova stava). Ako pisem, behom pol hodiny zjem 250g tuku so 100-120g bielkovinami a 180g sacharidmi... A nic...nie je mi nikdy zle. A to som znamenie RAK, a zo zdravou vyzivou (to je to co teraz jem...) som zacal z dovodu zleho travenia...

A v knihach sa pise cokolvek....aj totalne kktiny.... Napriklad ze mäso hnije v crevach cloveka, nasytene tuky sposobuju kardiovaskularne choroby, kila ovocia a zeleniny denne su zdrave, a podobne bludy... A tiez s tym suhlasi mnozstvo autorov... S takym BLUDOM. Takzd by som aj informacie z knih bral s rezervou. Mimochodom, ja denne zjem 400g mäsa + 6 vajec (v jednom jedle)... Mam pravidelnu stolicu, ktora nezapacha. No, neskutocne to vo mne "hnije"... A tych 250g tuku stravim perfektne, stolica mi na hladine vody neplava. Podla niektorych knih je nestravitelne tske mnozstvo tuku... A podla niemtoeych knih by som na takej strave (na ktorej som 8 rokov) mal byt tucni, mal mat odvapnene kosti.... Nic z toho nie je pravda. Myslis, ze preco somz a tie roky vyhodil aspon 25 knih ktore som si kupil (o strave, ale aj indho zamerania, tykajuceho sa cloveka a jeho zdravia tela, duse, atd)? Lebo to boli HLUPOSTI.

Problémy se srdcem dělá deficit draslíku,který nastane po požití oleje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:15 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Ondrejk píše:
JednorazovyNICK píše:
ZDENINA :
1. Kozmicky program je podvod
2. Vies kolko svetovych kapacit hani mäso, nasytene tuky, sol, vajecne zltka, kokosovy olej... ? Divila by si sa... To nic neznamena... Malachov je kapacita, pritom jeho stravovacie doporucenia stoja za houby. Dobry je len v detoxe.

A doporučil byste nějakou literaturu, kterou by bylo dobré načíst? Díky

To by mně taky zajímalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2018 11:05 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, vyrobila jsem si ostropestřecovou kašičku, dala jsem si ji do lednice a asi po týdnu radši do mrazáku. V mrazáku mi zmrzla a když jsem ji vyndala, asi po 3 minutách se dala nabrat na lžíci. Pak jsem ji dala opět do lednice a mám ji tam už asi týden. Mohu ji ještě používat?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 6:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, vyrobila jsem si ostropestřecovou kašičku, dala jsem si ji do lednice a asi po týdnu radši do mrazáku. V mrazáku mi zmrzla a když jsem ji vyndala, asi po 3 minutách se dala nabrat na lžíci. Pak jsem ji dala opět do lednice a mám ji tam už asi týden. Mohu ji ještě používat?
Moc děkuji.

Pokud je na povrchu olej a logicky se tak kyslík nedostane k těm semínkům není problém, vydrží opravdu dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 10:19 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
ZDENINA píše:
To omdlení samozřejmě může nastat po vypití velkého množství oleje třeba půl litru.

Po vypití půl litru oleje by nenastalo omdlení, ale zvracení. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz