Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 7:44 am 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
miram píše:
Takze se operace podarila ...GRATULUJI! \":D\"

no, nie som za vodou, žlčník mám plný kameňov, mám čo robiť a ešte musím vysvetliť lekárke, že na operáciu predbežne nechcem ísť \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 10:07 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
pv33: ...A jeste k prispevku miram, kde doporucuje rozpousteni, protoze se ji nebo Jardovi zda, ze kdyz je videt neco na sonu, je tu nejake riziko a ze je lepsi nejdriv rozpoustet. Ono to zni hezky, ale problem je, ze to rozpousteni jde velmi pomalu. nemam nic proti tomu delat soucasne ocisty i rozpousteni, ale kdyz ocisty delat nebudes, muzes dopadnout jako alerter

Ahojky, no ja jsem predpokladala, ze ty kaminky ve zlucniku jsou skutecne tvrde (zvapenatele), po tom, co jsem videla foto clena alertera a taky kaminky moji matky, pak nekolik fotek na internetu. Moje matka je mela opravdu hodne tvrde a navic tady jsem cetla ...zlučové kameny jsou jako kámen tvrdé shluky cholesterolu, vápníku nebo jiných látek, které se tvoří ve žlučníku ...takze se me to zdalo hodne velike riziko. Ja nejsu takovy strelec jako ty, to se priznavam, ja jsu hodne opatrna v takovychto vecech. To se muze cloveku taky poradne vymstit. Pro zadne ufiknuti zlucniku taky nejsu, to rozhodne ne ...proto jsem volila zlatou stredni cestu ...rozpousteni.
Sophie to zvladla velmi dobre a to je fajn. Rozhodla se podle toho, jak to sama nejlip citila a mela mozna ze i stesti, ze kaminky nebyly tvrde.

Miram, muzou vyjit, bez problemu, i tvrde kaminky, par lidem co jsem sledoval vysly, nejvetsi asi 1,5 cm, a nebyl s nimi zadny problem. A v knihach se pise o vetsich, viz http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=53273#p53273 ....
Ja jsem taky opatrny, ale navic hodne ctu a nejen zelene stranky. Kdybych o tom nic nevedel, tak to nepisu nebo sdelim presne jen to co vim. A asi na rozdil od tebe zvazuju nejen riziko pri ociste, ktere neni velike, ale i riziko, ze ocistu neudelam, predevsim v situaci, kdy uz prosazuje doktor operaci.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 2:20 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Chci se zeptat zda je lepsi zvykat seminka Sylimarinu a nebo si koupit extract v tabletach?

Cenove mi to vychazi na 250 gramu seminek na cca 400 a extract v tabletach (z cehoz ziskam cca 18 gramu cisteho extractu) na 300.

(Australie)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 10:38 am 
Offline

Registrován: sob zář 13, 2014 10:36 am
Příspěvky: 3
Nejlepší je použít ostropestřec mariánský - žádná chemie, vše přírodní. Po roce užívání čaje se mi příznaky zlepšují.
Ale pozor je třeba dodržovat určitý režim, třeba pročíst http://www.pruvodcevyzivou.cz/detoxikace-jater-i-ona-potrebuji-ocistu/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kvalita očisty
PříspěvekNapsal: ned zář 14, 2014 11:30 pm 
Offline

Registrován: ned zář 14, 2014 11:48 am
Příspěvky: 0
Dobrý den Jardo,

Mám několik otázek
Mám provádět očistu jater, když jsem 1x provedl očistu (šanka). Nebo mám střeva pročistit vícekrát a až pak
se pustit na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2014 8:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Tom Kořenek píše:
Chci se zeptat zda je lepsi zvykat seminka Sylimarinu a nebo si koupit extract v tabletach?

Cenove mi to vychazi na 250 gramu seminek na cca 400 a extract v tabletach (z cehoz ziskam cca 18 gramu cisteho extractu) na 300.

(Australie)...

Sylimarín nie sú semienka ale účinná látka, ktorú obsahuje bylinka Ostopetrec mariánsky, teda jej semienka ho obsahujú. Piť čaj zo semien je síce možné, ale veľmi málo účinné. Sylimarín sa totiž uvoľňuje iba v oleji alebo v alkohole (lieh vodka), nie vo vode, teda ani v čaji. Kúsať semienka pri telke je síce lepšie ako chrúmať čipsy ale nepohodlné a obrusovala by sa ti zbytočne zubná sklovina. Zober 100 g semien, rozomel ich na trieštivom kávomlynčeku a zmiešaj s kvalitným olejom tak, aby vznikla kašička. Pojedaj po kávovej lyžičke pred jedlom alebo po jedle podľa toho, ako to bude lepšie tvoje telo zvládať. Skús si zohnať ostropestrecový olej na tú kašu. Ak ho nezoženieš, stačí kvalitný olivový. Tabety rozhodne nie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv zář 18, 2014 10:45 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 18, 2014 9:50 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
prosím o konzultaci...první kolo očisty jater jsem absolvovala před měsícem 23. 8. 2014 ...mělo to bohužel velmi špatný průběh...byť jsem se připravovala podstivě...(možná až moc když o tom přemýšlím)...aby byl efekt co nejlepší, v den očisty jsem již dopoledne pouze pila jablečnou organic doma odstavněnou štávu a vodu...od 14 hodin pouze tu vodu...vše jsem udělala dle harmonogramu (dělala jsem očistu dle paní Clarkové)...čas jsem si po konzultaci se svým naturopatem upravila tak, že vypití grepovo-olejové směsi (200 ml grepová šťáva + 125 ml oleje bio panensky olivovy) mi vyšlo na 23 hodin...ulehla jsem na zada a celkem rychle usla...v noci jsem se vzbudila již 00:25 cca a bylo mi špatně od žaludku...ale zaspala jsem to...pak jsem se vzbudila zase 1:25 cca a zle mi bylo o něco více...na velkou se mi ale nechtělo zatím (večer jsem však po epsomské soli byla podstivě 2x:))...tak jsem zase ještě usnula...2:27 jsem se vzbudila potřetí a to mi bylo tak zle, a chtělo se mi i na velkou, že jsem se ale málem nedoplazila na WC...a to ještě přítel mi před usnutím říkal, že kdyby cokoli, tak ho mám vzbudit...takže jsem se belhala na záchod a myslela na to, že mu musím jít dát vědět, jak to půjde...na WC se mi ulevilo jakmile odešla první část stolice...ale pak se mi zase přitížilo, polívalo mě horko...přítel mezitím přišel, že nemůže spát jestli je vše OK...že není jsem mu hned řekla...snažil se mi asistovat...ale mě bylo už tak špatně, že jsem věděla, že omdlím...(stihla jsem ještě hygienu v bidetu)...a posadila jsem se zády opřená o skříň a omdlela natahujíc ruce k příteli a prosíc ho o studený hard na čelo...asi 3 - 5 vteřin jsem o sobě nevěděla...to mě přítel donesl na postel...tam se to hned zlepšilo a byla jsem v podstatě uplně v pořádku...pila jsem postupně vodu, dávali jsme studené obklady na čelo, zátylek...podložené nohy a hlavu jsem měla...do rána bylo vše v naprostém pořádku a zbylé sklenice se solí jsem vypila v pohodě...


důležité doplňující informace:
- v noci jak jsem se budila, jsem nepila žádnou čistou vodu ani nic jiného (což tu vodu jsem si dát měla, jak jsem pak zjistila)
- od 26. 2. 2014 detoxikuji se celkově pomocí produktů LR (aloe vera sivera, vitaaktiv, probalance + chlorella) - již vynechání probalance mi ze začátku detoxikace způsobilo stavy na omdlení...přítel toto špatně nesl a také i proto jsem se na očistu jater chtěla připravit, co možná nejlépe...asi víc kvuli němu, než kvůli čemukoli jinému...\":(\"
- řeším svoji psychiku...v rámci detoxikace jsem se musela již vypořádat s několika věcmi, které mě mi říkajíc vyvřely na povrch:)...a to zejména nastavení partnerského vztahu
- řeším také parazity a jiné breberky - plasmuji od unora pruběžně zjištěné zátěže...např. ale streptokok se mi vrátil po té, co jsem byla 3 týdny na dovolené (červenec 2014), také motolice se mi objevili (asi pejsci mě je předali)...k oslabení imunity na dovolené došlo, to vím...
- jsem od konce února také na raw food stravě (která mě naprosto fascinuje a je mi na ní úžasně...už jen ona samotná pomáhá tělo detoxikovat...)
- zatím jsem neabsolvovala očistu ledvin
- těsně před prvním kolem jaterky jsem absolvovala očistu střeva (dle Dr. Clarkové) a hydrocolonterapii 1 x

v čem mohl být problém, že jsem omdlela?...dehydratace? (nevím kolik jsem toho vypila před den, ale tak 2 litry snad ano - měřím 163 cm a vážím 51 kg)...příliš mnoho toxinů, které tělo nedokázalo zvládnout? ( s tím vším co dohromady dělám)...příliš mnoho emulze grepovo-olejové? (s ohledem na mou hmotnost)

je rozumné dělat další kolo nyní? (sobota 20. 9. 2014)...když ještě nemám po očistě ledvin...a mám stále docela dost parazitální zátěže......stále mám pochybnosti...také s přítelem chceme mít další informace, aby to fakt nedopadlo jako minule...

moc předem děkuji za názor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv zář 18, 2014 11:52 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Loki píše:
...aby byl efekt co nejlepší, v den očisty jsem již dopoledne pouze pila jablečnou organic doma odstavněnou štávu a vodu...od 14 hodin pouze tu vodu...vše jsem udělala dle harmonogramu (dělala jsem očistu dle paní Clarkové)...
Loki, kdybys opravdu delala ocistu podle Clarkove, tak nebudes po 14. hodine pit, viz
The Cure for All Diseases, Hulda Clark píše:
...2:00 PM. Do not eat or drink after 2 o'clock. If you break this rule you could feel quite ill later....
Tedy Hulda Clark priblizne pise: Nejez a nepij po 14. hodine, pokud toto pravidlo porusis, muze ti byt pozdeji dost spatne. Ale ty pises, ze jsi po 14. hodine pila, takze jsi to asi podle Clarkove nedelala.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 4:55 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj pv33, ale vzdyt ja pri kazde jaterni ociste taky piju vodu od 14 az do 18 hod a nikdy me zatim blbe nebylo. Neni to sice podle Huldy Clark, je to podle pana Jardy, ale myslim si, ze voda tady vubec nicemu nevadi, ba naopak, clovek pak neni dehydrovany.
Loki pise ... "v noci jak jsem se budila, jsem nepila žádnou čistou vodu ani nic jiného (což tu vodu jsem si dát měla, jak jsem pak zjistila)" .....kde toto zjistila? Nevim jak to je podle Huldy Clark, ale podle Jardy se prece zasadne v noci nic nepije, ani voda. Proto se doporucuje pit tu vodu od tech 14 az do 18 hodin, aby se clovek poradne zavodnil ...jak Jarda zduraznuje ...poradne si nasat vodu do hrba jako velbloud! Pije se pak az na druhy den rano, a to nejdriv 20 minut po vypiti epsomky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 5:33 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj Loki,
Pises, ze nevis kolik jsi toho za ten den vypila. Tak to ja vim docela presne kolik jsem toho vypila pri kazde moji ociste, vse si zapisuju do diare. Ja vypiju pokazde od 8 hodin az do 14 hodin 2 litry jablecne stavy a od 14 do 18 hod celkem 3 litry ciste vody! Nic ten den zasadne nejim, ani zadna lehka jidla.
Ja si osobne myslim, ze jsi toho pres den malo vypila a navic, tak jak to tady sama pises: příliš mnoho toxinů, které tělo nedokázalo zvládnout ...byly to toxiny, ty te tak potrapily.
Ja byt tebou, tak si nejdriv udelam jeste shankprakshalanu a potom teprve znovu ta jatra. Mezi sankou a jaterkou se musi dodrzet 4 denni pauza! Nezapon na to.
Preji ti hodne stesti a dej nam pak vedet jak to vsechno dopadlo. Drzim palce! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 10:03 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
Ahoj pv33, ale vzdyt ja pri kazde jaterni ociste taky piju vodu od 14 az do 18 hod a nikdy me zatim blbe nebylo. Neni to sice podle Huldy Clark, je to podle pana Jardy, ale myslim si, ze voda tady vubec nicemu nevadi, ba naopak, clovek pak neni dehydrovany. ...

Miram, Clarkova jen pise, ze z toho MUZE byt blbe, takze to, ze zrovna tobe blbe nebylo neznamena, ze nema pravdu. Mozna zrovna to piti byl duvod proc bylo blbe Loki, a mozna ji bylo blbe z jinyho duvodu, nevim. Predevsim jsem chtel Loki upozornit, ze pokud si mysli, ze delala ocistu podle Clarkove, tak v tom ma dost zmatek \":)\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 10:45 am 
Offline

Registrován: čtv zář 18, 2014 9:50 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
díky za názory

tu šanku udělám...přemýšlelna jsem o ní (již jsem si v roce 2013 2x dělala)...rozestup dodržím!;)

ta čistá voda od 14 do 18 a vůbec v průběhu celé očisty je uváděná ještě v dalších materiálech, které pracují s očistou dle Huldy Clark (konkrétně materiály od naturopatky paní Konrádové)...a právě že je doporučováno pít čistou vodu kdykoli během očity (ale mě to prostě nedocvaklo, že se tak odvodním - moje chyba)...to, že jsem měla pít v noci, když mi bylo zle mi doporučil můj kamarád (poté co jsem mu řekla o mé špatné zkušenosti), který má za sebou tři kola očisty a vše v naprosté pohodě...

věřím, že příští kolo bude v pořádku...jak to šlo tu pak napíšu:)

mějte se krásně všichni:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 7:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pv33 píše:
Miram, Clarkova jen pise, ze z toho MUZE byt blbe, takze to, ze zrovna tobe blbe nebylo neznamena, ze nema pravdu. Mozna zrovna to piti byl duvod proc bylo blbe Loki, a mozna ji bylo blbe z jinyho duvodu, nevim. Predevsim jsem chtel Loki upozornit, ze pokud si mysli, ze delala ocistu podle Clarkove, tak v tom ma dost zmatek \":)\" .

Ahojky pv33,
Jeste predtim, nez jsem ja vubec zacala s jaterni ocistou, tak jsem cetla na foru u pramene, ze tam nekdo postupoval podle Jardy a sdelovala ostatnim (byla to zena), ze je telo dobre co nejvic zavodnit, ze se ji stalo, ze kdyz toho pri sve 1. ociste dost nevypila, nemelo to takovy efekt, jako kdyz pak pri dalsi ociste do sebe nalila vic vody. Take o tom piti vody po 3. a 4. epsomce se tam zminovala. To byla jeji vlastni zkusenost, o tom se tady Jarda zpocatku asi ani nezminoval, pravdepodobne az pozdeji, nevim.

Kazdy by si mel jeste predtim nez zacne, precist dukladne celou diskusi o jaterce, pokud necemu nerozumi, mel by se radeji zeptat a pak se do toho teprve pustit, ale to az potom, az je skutecne dukladne procisteny klystyrama a sankou. Pokud si nekdo ale udela jen 2 klystyry a jednu sanku a nezbavi telo pred touto ocistou telo poradne od toxinu, muze nastat tento problem. To pak jatra nestaci najednou cistit a je zle.

Ja jsem to zacala vlastne delat takto jak to pisu hned od moji 1. ocisty a tak to delam dotedka. Ja si ale moc dobre pamatuju, ze Jarda to tady taky nekde zduraznuje to piti mezi 14-18 hod, protoze nekteremu clenovi, tady od nas z diskuse bylo zle, protoze to nevedel a vubec nepil uz cele odpoledne. Myslim, ze to byl Xion?, uz si ale presne nevzpominam kdo to byl a hledat se me to nechce. Jarda tam vysvetloval, ze se musi poradne kazdy zavodnit do 18 hod, protoze pak uz se pit nema.

Ty si vazne myslis, ze ta voda muze zpusobit nevolnost? Clarkova to sice jak rikas ve sve knize uvadi, ale ja si myslim, ze voda rozhodne na zavadu neni. Nevim, nechci se tady o to s tebou prit co je lepsi, mozna, ze se pletu, nechame si to radeji vsechno vysvetlit od pana Jardy, co rikas?

Ja to budu delat nadale tak, jak jsu zvykla to delat, me to takto opravdu vyhovuje, nikdy me spatne nebylo a doufam, ze ani nebude, no uvidime, planuji tuto ocistu na nedeli a pondeli. A navic, jsme prece na blogu pana Jardy, a tak se nebudu ridit knihou Clarkove. Ja spoleham na Jardovy letite zkusenosti, ma to vsechno za ty roky nejenom v hlave, ale navic taky na vlastni pest odzkousene a vi tudiz o cem mluvi. Me v mem zivote zatim nikdo neporadil tolik dobreho, jako Jarda. To, co na me zkouseli ti kouzelnici v CR a taky tady v USA, to vzdycky stalo s prominutim za velike hov...
Tady najednou po tom, co jsem vysadila vsechny leky a v lednu jsem zmenila komletne svuj jidelnicek, zacala jsem delat postupne ruzne ocisty (ty ocisty me odstranily mimo jineho take veliky stres), zacala jsem denne chodit na spaciry, podle toho jak to vyjde, nekdy hodinku a nekdy i dve. To by me nikdy nenapadlo, ze chuzi si muze clovek tak srovnat pater.
Ted mam problem uz jen jeden a to s ustni dutinou. Behem 15 let jsem mela jen dvakrat vrtane nejake male kazy na zubech a od roku 2008 uz zadny problem nebyl. Ale co jsem zacala s ocistama, tak me boli dasna pokazde na uplne jinsim miste, (a to po jakekoliv ociste) posledne se me z toho vyvalil nejaky bordylek a to jak se divam do svych poznamek, bylo to tyden po ociste jater. Hned po ociste to zacalo pobolivat a stupnovalo se to, az to po tydnu vyvrcholilo a vylezlo to samo ven (hodne zrejme pomohl pust, ktery jsem nasadila hned kdyz to zacalo krute bolet) a pak se to zase samo zacelilo a uzdravilo se to behem dalsiho tydne, behem navratovky, bez jakychkoliv leku. Ono po kazde ociste ze me vzdycky neco leze take v podobe hlenu ...nosem, krkem, taky spodem.
Mela jsem v roce 2008 rakovinu, byla v uplnem zacatku (dneska uz vim jakou velikou chybu jsem tehdy udelala, ze jsem nepatrala na internetu a nepomohla jsem si sama, ale sverila jsem se okamzite do rukou tem umelcum v bilych plastich). Urizly me nastesti jen maly kousicek tkane (muj nalez byl tehdy 8 milimetrovy zarodek a po odebrani vzorku me to nebyli ani schopni tesne pred operaci najit, tak to bylo malinkate, 2 lekarky to v Brne hledaly 3/4 hodiny!) Nechapu dodneska, proc jsem odtamtud tehdy neutekla???
Vybrala jsem po operaci 25 davek ozarovani, pak me nasadili Tamoxifen, ale brala jsem ho jen 10 mesicu, zadnych 5 let jak si prali na Zlutaku. Zacala jsem pak uz tehdy trochu koketovat se zdravejsi stravou, jedla jsem co nejvic zeleniny a ovoce, ale nevedela jsem v te dobe zhola nic o nejakem cisteni strev a organu, to az jsem se uplnou nahodou ocitla tady, o poslednich vanocnich svatcich. To me uz tak strasne bolela cela zada a kycelni kloub, ze jsem se nemohla ani vyhrabat z kresla, hlasite me ten kloub krupal, hlava me trestila, bolelo me za krkem, kolena, prave rameno, byly dny, kdy me znecitlively bud prsty na leve ruce, nebo na leve noze a ja jakobych ztracela balanc pri chuzi, no to bylo neskutecne, tak jsem se rozhodla hledat pomoc a radu na internetu a podarilo se me najit tyto stranky, diky panu Bohu!
Do te doby jsem si myslela jak spravne nejim a jak delam vsechno nejlip, ale prdlacky. Jedla jsem dost blbe a moje telo nemelo ani dost vitaninu, mineralu a stradalo. Snad jen diky dobre vire se me ta rakovina nevratila zpatky, vzdyt jsem byla plna plisne a jeste pred mesicem ze me sly ty hnusy ven po ruznych ocistach. To ozarovani dalo moji imunite zrejme poradne na prdel a taky ty ruzne rentgeny, leky a injekce, kteryma me zasobovali lekari po cela leta a ze jich bylo hafel.

Takze pokud budou lide poradne cist tyto stranky, delat si zapisky do bloku a neustale se ptat na vsechno mozne, na vsechno, cemu nerozumi, tak verim, ze se ze svych potizi vyhrabou, tak jako se ja z nich pomalu, ale jiste hrabu. Tedka vyrovnavam deficit C-ecka (neuveritelnych 95tbl/denne - 500mg) doufam, ze se me to podari co nejdriv srovnat a moje ustni dutina se uplne zotavi. Dalsi plan je cisteni zubniho kamene pomoci MMS, ale to jsem ti uz psala, snad to taky pomuze a nebudu s tim muset jit k zubari a riskovat zase nejakou infekci a rozdrasani dasen, ja to cisteni "tam", tak strasne nenavidim. Mozna ze jsem ale to mela delat uplne opacne, nejdriv si vycistit ten kamen pomoci MMS a pak teprve brat to C-ecko, jenze ja jsem to MMS nemohla tady nikde sehnat, nakonec se me to podarilo pres Ebay a dost dlouho to trvalo nez me to prislo, pak jsem zase nemela destilku, tady je to vsechno na draka. Takze mezi tim, kdyz me zase zacinala pobolivat dasna, tentokrat po kavovem klystyru, tak jsem nasadila to C. Tedka je me lito to prerusit. Uz i tak jsem to prerusila na jeden den kvuli sance. Ale stejne ani nevim, jestli bych si treba ty zuby s tim cistit mohla a soucasne pritom pojidat C? ...vzdyt nemam v umyslu to polykat, nevis prosim te jak to je?
Bude to zcela bezpecne, kdyz si budu s MMS cistit zuby a jenom vyplachovat a kloktat? Ja z toho mam furt jakesi bobky. Ja vzdycky o vsem tak dlouhou dobu rozjimam, nez neco udelam, ale nekdy se to kupodivu i vyplati, smich!
Mej pekny vikend! M.

Pokud mate nekdo zkusenosti s tim dorovnavanim C a zaroven s cistenim zubu s MMS, prosim poradte! DEKUJI! Nejradeji bych to uz zacala delat, protoze moc dobre vim, ze na tom kameni ziji bakterie, ktere me ty problemy dasni zpusobuji ...a nebo se pletu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Loki píše:
díky za názory

tu šanku udělám...přemýšlelna jsem o ní (již jsem si v roce 2013 2x dělala)...rozestup dodržím!;)

ta čistá voda od 14 do 18 a vůbec v průběhu celé očisty je uváděná ještě v dalších materiálech, které pracují s očistou dle Huldy Clark (konkrétně materiály od naturopatky paní Konrádové)...a právě že je doporučováno pít čistou vodu kdykoli během očity (ale mě to prostě nedocvaklo, že se tak odvodním - moje chyba)...to, že jsem měla pít v noci, když mi bylo zle mi doporučil můj kamarád (poté co jsem mu řekla o mé špatné zkušenosti), který má za sebou tři kola očisty a vše v naprosté pohodě...

věřím, že příští kolo bude v pořádku...jak to šlo tu pak napíšu:)

mějte se krásně všichni:)

Ahoj Loki,
Tak jsem to nasla, bylo to hned na 3. strane teto diskuse:

Inka píše:
Dobrý den, taky jsem se odhodlala k očiště jater, chystám se na ní dnes. Mám ale nejasnost ohledně pití vody. Lze po té 14hod pít vodu bez omezení či raději pít co nejméně až do vypití roztoku olej-grep? A od kdy po vypítí tohoto roztoku lze začít pít? Našla jsem různé názory a ráda bych věděla, co je správné, abych nesnížila účinnost očisty. Děkuji za radu.

Jarda píše:
Pročtěte si toto vlákno pořádně a zjistíte, že do 14 hodin jablečná šťáva, do 18 hod pít jako velbloud u oázy a od 18 hod do 6 hod ráno pokud možno nic nepít.

a toto je z Jardova navodu:

Časováni procedury – je velice důležité!
Pátek:
do 14:00
Pijte pouze jablečnou šťávu v jakémkoliv množství, alespoň však jeden litr. Dobré je použít jen doma vylisovanou jablečnou čerstvou šťávu.

14:00
Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe. Budete-li jíst po druhé hodině odpoledne, můžete se cítit velmi špatně a nemocní.

18:00
Od šesté odpoledne přestaňte pít i vodu, pokud ji nutně nepotřebujete třeba na opláchnutí úst po vypití Epsomské soli, nebo z jiného důvodu, ale i v takovém případě pijte minimálně.

Preji ti krasny vikend! A at se ti vsechno dari! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 20, 2014 12:02 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
....Ahojky pv33,
Jeste predtim, nez jsem ja vubec zacala s jaterni ocistou, tak jsem cetla na foru u pramene, ze tam nekdo postupoval podle Jardy a sdelovala ostatnim (byla to zena), ze je telo dobre co nejvic zavodnit, ze se ji stalo, ze kdyz toho pri sve 1. ociste dost nevypila, nemelo to takovy efekt, jako kdyz pak pri dalsi ociste do sebe nalila vic vody. Take o tom piti vody po 3. a 4. epsomce se tam zminovala. To byla jeji vlastni zkusenost, o tom se tady Jarda zpocatku asi ani nezminoval, pravdepodobne az pozdeji, nevim.

Kazdy by si mel jeste predtim nez zacne, precist dukladne celou diskusi o jaterce, pokud necemu nerozumi, mel by se radeji zeptat a pak se do toho teprve pustit, ale to az potom, az je skutecne dukladne procisteny klystyrama a sankou. Pokud si nekdo ale udela jen 2 klystyry a jednu sanku a nezbavi telo pred touto ocistou telo poradne od toxinu, muze nastat tento problem. To pak jatra nestaci najednou cistit a je zle....

Ahoj Miram,
jen par poznamek. K dnesni diskuzi, Loki tu psala, ze dela ocistu podle Clarkove a pri tom psala ze pije vodu. Tak jsem ji jen upozornil, ze ta jeji ocista podle Clarkove neni, protoze ta piti zakazuje. Loki to tak trochu objasnila, ze to dela podle Konradove. Osobne jsem delal vetsinu ocist opravdu podle Clarkove a s nepitim jsem nemel zadny problem (zvladnul jsem nepit i 9 dni \":)\" ), ale chapu, ze nekdo vodu potrebuje. Posledni dobou doporucuju znamym ocistu podle Moritze, i proto, ze mam jeho knihu kde vsechno podrobne vysvetluje a vsechno to zni logicky a duveryhodne. A co se tyka vody, tak Moritz po 14. hodine piti vody umoznuje, ale nevyzaduje nadmerne piti. Nicmene jak sleduju ruzne diskuze a knihy, funguji vsechny varianty. Asi cim vetsi priprava, tim to muze byt lepsi, ale fakticky jde hlavne o olivovy olej a citrusove stavy.

K tomu co pises o pani z diskuze u pramene jen, ze vyteznost jednotlivych ocist se casto lisi i pri naprosto stejne technice provedeni, takze z toho, ze poprve nepila a mela min kamenu nez podruhe bych nic nevyvozoval. Kdyby bylo tech pokusu vic a u vic lidi a vzdy by toho vic vyslo s vodou, tak uz by se z toho daly nejake zavery delat.

Pises, ze kazdy by si mel nez zacne dukladne precist celou diskuzi o jaterce. Myslim, ze vetsina lidi na to nema cas. Muj nazor je, ze vsechno dulezite by melo byt shrnuto v navodu a z diskuze by melo stacit precist si pro ilustraci rekneme prispevky za poslednich par mesicu. A jestli si myslis, ze v navodu neco chybi nebo tam je neco spatne, tak bys mela upozornit pana Jardu a mel by se dat navod do poradku.

Gratuluju ti, ze jsi zvladla rakovinu aniz by ti neco duleziteho urizli. A ze jsi aspon po par letech pochopila, ze pres doktory cesta ke zdravi vetsinou nevede \":(\" . Ja jsem to kdysi pochopil za dva dny \":lol:\" a to asi jeste tyto stranky neexistovaly, jedinou alternativu v cestine jsem nasel Machuv pust.cz. Coz mi stacilo k vyleceni prkotiny, o ktere mi rikala doktorka, ze ji mam v genech a ze ji budu mit do konce zivota.

Co se tyka MMS a cecka, cecko beres 5x denne jak jsi psala, tak kdyz das 2 hodiny odstup od MMS a nebudes MMS polykat, tak by melo oboji fungovat a pri nejhorsim to bude fungovat nepatrne min, nic horsiho se nestane. Ale neni duvod. Kdybys to chtela hodne dramatizovat, tak si precti nejakou knihu o MMS, ale asi to neni nutny.

Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz