Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2018 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="radis":1fdelfdx]Díky za reakce
Tak ten větší hemangiom je v levém laloku a ty menší echogenity jsou v laloku pravém. Až do minulého měsíce jsem dlouhodobě užíval bylinu chandra piedra v tobolkách 2x denně 500mg a před tím dlouhodobě Hepadrink . Nyní jsem tedy několik dní zapisoval stravu do cronometru. Měli jste pravdu ,měl jsem hodně sacharidů ,málo tuků a bílkovin ,nízké hodnoty vápníku ,zinku ,žádná B12. Hodnoty denního příjmu vitamínu A byly na 4000%! Přestal jsem pít ovocné šťávy ,omezil i ty zeleninové ale zeleninu zachoval v plné míře ,na druhou stranu přidal tvaroh a domácí vajíčka. Tupá bolest vedle pupku mírně ustoupila . Na parazity zkusím trojčátko a na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2018 11:04 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 13, 2018 10:01 pm
Příspěvky: 1
Zdravím všechny,co se zajímají o očisty,konkrétně o očistu jater a žlučníku.Ráda bych se podělila o mé zkušenosti.Očistu jsem dělala několikrát,co jsem se náhodně dozvěděla,že mám kameny.Při první jsem se v noci vzbudila a omdlela po cestě na WC,dosti nepříjemné.Ráno pak ze mě vycházelo neuvěřitelné množství kamenů,všelijakých přílepků,hromada písku a bůh ví,co to všechno bylo.Další asi tři byly už v pohodě,ale pořád se vypuzovalo,ale stále méně.Bohužel jsem měla i koliku,i když na stravu dávám pozor,na CT byly stále šutříky,chtěli mě hned operovat,já ale dál pokračuji s očistama.Posledně jsem provedla očistu podle lunárního kalendáře a další "balvany" opustily moje tělo.Byla jsem hodně úspěšná.Na sonu už nebyla řeč o kamenolomu,ale pár konkrementů,nic víc \":D\" ,tzn.že to funguje.Pokračuji dál každý měsíc první rok,podle doporučení,pak za čtvrt roku,za půl a 1x za rok.Cítím se báječně,plná energie a doporučuji každému,i když nemá potíže.Měla jsem zvýšený cholesterol,nyní hodně klesl,můj doktor tomu nechtěl věřit \":D\" Díky Vám pane Jardo,se prostřednictvím Vašich stránek a fóru dozvíme spoustu zajímavých a užitečných věcí.Přeji hodně zdaru a zdravíííí!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2018 8:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Macik píše:
Zdravím všechny,co se zajímají o očisty,konkrétně o očistu jater a žlučníku.Ráda bych se podělila o mé zkušenosti.Očistu jsem dělala několikrát,co jsem se náhodně dozvěděla,že mám kameny.Při první jsem se v noci vzbudila a omdlela po cestě na WC,dosti nepříjemné.Ráno pak ze mě vycházelo neuvěřitelné množství kamenů,všelijakých přílepků,hromada písku a bůh ví,co to všechno bylo.Další asi tři byly už v pohodě,ale pořád se vypuzovalo,ale stále méně.Bohužel jsem měla i koliku,i když na stravu dávám pozor,na CT byly stále šutříky,chtěli mě hned operovat,já ale dál pokračuji s očistama.Posledně jsem provedla očistu podle lunárního kalendáře a další "balvany" opustily moje tělo.Byla jsem hodně úspěšná.Na sonu už nebyla řeč o kamenolomu,ale pár konkrementů,nic víc \":D\" ,tzn.že to funguje.Pokračuji dál každý měsíc první rok,podle doporučení,pak za čtvrt roku,za půl a 1x za rok.Cítím se báječně,plná energie a doporučuji každému,i když nemá potíže.Měla jsem zvýšený cholesterol,nyní hodně klesl,můj doktor tomu nechtěl věřit \":D\" Díky Vám pane Jardo,se prostřednictvím Vašich stránek a fóru dozvíme spoustu zajímavých a užitečných věcí.Přeji hodně zdaru a zdravíííí!

Gratuluji ke zlepšení stavu a je dobré že sem takové zajímavé pozitivní zkušenosti píšete, mnozí udělají jeden pokus a pak to vzdají tedy určitě se vyplatí vytrvat a čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 4:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 14, 2018 9:38 am
Příspěvky: 18
dobrý den!
mám takovou prosbu ohledně žlučníkové léčebné kůry dr. berana.
jde o několik detailů, které nejsou v originálním návodu uvedené, a které sí již více než po 10-ti letech co jsem kůru prováděl moc nevybavuji:-)
jedná se 3 litry mléka s 0,5kg lněného semene. nechce se mi věřit, že by půl kila l.s. polknulo celé 3 litry ( a jakou dobu se to cca. vaří?)
kolik se tedy použilo pro lněné semeno, a kolik na tu kaši z hrubé krupice? ( anebo se krupice vaří jen s vodou?)
a druhá věc, heřmánek se do textilních sáčků vloží suchý, anebo se předtím namočí ,než se začne napařovat.
již jsem vše nakoupil, a byla by škoda, pokud by se suroviny skazili špatnou přípravou.
děkuji za laskavou odpověď!
----------------------------------------------------------------------------------------
Uvolnění žlučových kamenů - metoda dr. Berana

Při léčení je nutno si udělat 3 dny volna

Pro kůru je třeba:
200 g olivového oleje - prvotřídní, čerstvý, 1/4 kg heřmánkového květu, 1/2 kg lněného semene,
3 l mléka, karlovarská sůl

1. den
Ráno vstát v 5 hod. a vzít si 3 kávové lžičky karlovarské soli, 1/4 l studené vody a udržovat tělesný pohyb. Ke snídani kávu, mléko nebo čaj a staropečený rohlík. V poledne 3 kávové lžičky karlovarské soli, pak to samé co k snídani nebo kaši z hrubé krupice - nesolit, nemastit, sníst větší množství. Odpoledne ve 13.45 hod. ulehnout do tepla a ve 14 hod. dát první heřmánkový obklad z květů pomocí 2 ks řídkých sáčků naplněných tímto květem. Obklady se střídají po 10 min., sáčky se ohřívají v pařáku. Jsou velikosti asi 20x50 cm a přikládají se na pravou stranu do krajiny jaterní tak, aby zasáhly pod pravým bokem i část zad. Obklady se přikládají asi 2 hodiny.

2. den
Ráno vstát v 5 hod. a opakovat to, co 1. den. Před 12 hod. opět větší množství kaše z hrubé krupice. V kaši vycházejí kaménky. Odpoledne ve 13.45 hod. opět ulehnout do tepla a ve 14 hod. začít dávat obklady z lněného semene, rozemletého na mlýnku na mák a uvařeného v mléce. Stejná hustota kaše se udržuje přiléváním mléka. Silně ohřátá kaše se dává do sáčků a v nich se ohřívá na pařáku. Obklady se střídají po 2O min. Přikládají se proti žlučníku zepředu a nemocný stále leží na pravém boku. V 17 hod., kdy končí obklady - celkem 3 hod. - nemocný vypije 1/3 připraveného olivového oleje a zůstává ležet v klidu na pravém boku bez nejmenšího pohybu a bez mluvení. Další 1/3 oleje se vypiji v 17.3O hod. a poslední v 18 hod. Olej je možné mírně ohřát, aby se mohl vypít rychleji. Při pití je možno zahradit nosní dírky a chránit se před zvracením- olizovat citron. Po vypití poslední třetiny oleje se nemocnému vezme podhlavník a polštář a dají se mu nohy tak, aby hlava byla níž než nohy, ale pacient musí stále ležet na pravém boku alespoň 1 hod. bez mluvení, protože kaménky v této době odcházejí bezbolestně do střeva. Nesmí se nic jíst ani pít a musí být snaha usnout.
Tím léčba končí.

3. den
Ráno vstát po 5 hod., dále neležet, vzít 3 kávové lžičky karlovarské soli. Kaménky vyjdou mezi 5-6 hod. ranní, nejdéle po 8-9 hod. Jsou měkké, barvy zelené, potažené slabou blankou. Mezi léčbou nevycházet ven, používat kbelík s vodou, aby stolice mohla být oddělena. Kaménky většinou plavou na povrchu, protože jsou nasáklé olejem po rozpaření. Když se stolice nedostaví dá se klystýr. Po vyjití kaménků lze všechno jíst a pít bez obav. Po správném provedení kůry je výsledek jistý a každému uzdravenému přeji velkou radost při počítání vlastních žlučových kaménků, někdy v počtu 6O-200 a někdy několik lžic písku. Za takový výsledek poděkovalo již několik nemocných, kteří mají několik let klid od diety. Kdo je na velký růst kaménků, může kůru opakovat za 1 rok.

Sáček na lněné semeno o velikosti cca 20x20 cm
Sáček na heřmánek o velikosti cca 20x40cm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 7:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
vu3107 píše:
dobrý den!
mám takovou prosbu ohledně žlučníkové léčebné kůry dr. berana.
jde o několik detailů, které nejsou v originálním návodu uvedené, a které sí již více než po 10-ti letech co jsem kůru prováděl moc nevybavuji:-)
jedná se 3 litry mléka s 0,5kg lněného semene. nechce se mi věřit, že by půl kila l.s. polknulo celé 3 litry ( a jakou dobu se to cca. vaří?)
kolik se tedy použilo pro lněné semeno, a kolik na tu kaši z hrubé krupice? ( anebo se krupice vaří jen s vodou?)
a druhá věc, heřmánek se do textilních sáčků vloží suchý, anebo se předtím namočí ,než se začne napařovat.
již jsem vše nakoupil, a byla by škoda, pokud by se suroviny skazili špatnou přípravou.
děkuji za laskavou odpověď!
----------------------------------------------------------------------------------------
Uvolnění žlučových kamenů - metoda dr. Berana

Při léčení je nutno si udělat 3 dny volna

Pro kůru je třeba:
200 g olivového oleje - prvotřídní, čerstvý, 1/4 kg heřmánkového květu, 1/2 kg lněného semene,
3 l mléka, karlovarská sůl

1. den
Ráno vstát v 5 hod. a vzít si 3 kávové lžičky karlovarské soli, 1/4 l studené vody a udržovat tělesný pohyb. Ke snídani kávu, mléko nebo čaj a staropečený rohlík. V poledne 3 kávové lžičky karlovarské soli, pak to samé co k snídani nebo kaši z hrubé krupice - nesolit, nemastit, sníst větší množství. Odpoledne ve 13.45 hod. ulehnout do tepla a ve 14 hod. dát první heřmánkový obklad z květů pomocí 2 ks řídkých sáčků naplněných tímto květem. Obklady se střídají po 10 min., sáčky se ohřívají v pařáku. Jsou velikosti asi 20x50 cm a přikládají se na pravou stranu do krajiny jaterní tak, aby zasáhly pod pravým bokem i část zad. Obklady se přikládají asi 2 hodiny.

2. den
Ráno vstát v 5 hod. a opakovat to, co 1. den. Před 12 hod. opět větší množství kaše z hrubé krupice. V kaši vycházejí kaménky. Odpoledne ve 13.45 hod. opět ulehnout do tepla a ve 14 hod. začít dávat obklady z lněného semene, rozemletého na mlýnku na mák a uvařeného v mléce. Stejná hustota kaše se udržuje přiléváním mléka. Silně ohřátá kaše se dává do sáčků a v nich se ohřívá na pařáku. Obklady se střídají po 2O min. Přikládají se proti žlučníku zepředu a nemocný stále leží na pravém boku. V 17 hod., kdy končí obklady - celkem 3 hod. - nemocný vypije 1/3 připraveného olivového oleje a zůstává ležet v klidu na pravém boku bez nejmenšího pohybu a bez mluvení. Další 1/3 oleje se vypiji v 17.3O hod. a poslední v 18 hod. Olej je možné mírně ohřát, aby se mohl vypít rychleji. Při pití je možno zahradit nosní dírky a chránit se před zvracením- olizovat citron. Po vypití poslední třetiny oleje se nemocnému vezme podhlavník a polštář a dají se mu nohy tak, aby hlava byla níž než nohy, ale pacient musí stále ležet na pravém boku alespoň 1 hod. bez mluvení, protože kaménky v této době odcházejí bezbolestně do střeva. Nesmí se nic jíst ani pít a musí být snaha usnout.
Tím léčba končí.

3. den
Ráno vstát po 5 hod., dále neležet, vzít 3 kávové lžičky karlovarské soli. Kaménky vyjdou mezi 5-6 hod. ranní, nejdéle po 8-9 hod. Jsou měkké, barvy zelené, potažené slabou blankou. Mezi léčbou nevycházet ven, používat kbelík s vodou, aby stolice mohla být oddělena. Kaménky většinou plavou na povrchu, protože jsou nasáklé olejem po rozpaření. Když se stolice nedostaví dá se klystýr. Po vyjití kaménků lze všechno jíst a pít bez obav. Po správném provedení kůry je výsledek jistý a každému uzdravenému přeji velkou radost při počítání vlastních žlučových kaménků, někdy v počtu 6O-200 a někdy několik lžic písku. Za takový výsledek poděkovalo již několik nemocných, kteří mají několik let klid od diety. Kdo je na velký růst kaménků, může kůru opakovat za 1 rok.

Sáček na lněné semeno o velikosti cca 20x20 cm
Sáček na heřmánek o velikosti cca 20x40cm

Tento postup neznám, vidím to poprvé a nedovedu odpovědět zda je nějak podstatné řešit kolik mléka a kolik toho lnu. Podle mě je to asi jedno, prostě udělat hmotu která dobře nasává a odvádí teplo a navíc má patrně i nějaké další účinky které nedovedu přesně odhadnout, ale jinak se kůra zásadně neliší od té co zde lidé provádějí. Variant těchto jaterních kůr je poměrně hodně, ale to podstatné tedy vyčištění střeva, prohřátí jater a vypití oleje je ve všech a k tomu různí autoři přidávají různé další komponenty s menším nebo větším významem. Osobně se domnívám že ani tak není důležitý přesný postup jako výsledek tedy zda po libovolné kůře kamínky vyjdou nebo nevyjdou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 11:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 14, 2018 9:38 am
Příspěvky: 18
tuto žlučníkovou kůru jsem održel před mnoha lety během návštěvy léčitele pana K. z Lukové, kam jsme doprováděli maminku mého kamaráda, protože si stěžovala na bolesti žlučníku, a v nemocnici ji na

vyšetření řekli že tam nic nemá , že nejspíš jen fantazíruje.

pan k. jí diagnostikoval těch kamenů velké množství v různých velikostech , které se potom potvrdilo, a které vyšli právě během této kůry.

přinesla ty kameny potom ukázat do nemocnice.

mě jí doporučil také, s tím rozdílem, že to množství kamenů bylo o dost nižší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="vu3107":zu7l3cqd]tuto žlučníkovou kůru jsem održel před mnoha lety během návštěvy léčitele pana K. z Lukové, kam jsme doprováděli maminku mého kamaráda, protože si stěžovala na bolesti žlučníku, a v nemocnici ji na

vyšetření řekli že tam nic nemá , že nejspíš jen fantazíruje.

pan k. jí diagnostikoval těch kamenů velké množství v různých velikostech , které se potom potvrdilo, a které vyšli právě během této kůry.

přinesla ty kameny potom ukázat do nemocnice.

mě jí doporučil také, s tím rozdílem, že to množství kamenů bylo o dost nižší.[/quote:zu7l3cqd]
Tak podporovat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 9:45 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jak je to prosím s tím karnitinem? Našla jsem info, že karnitin je ve skutečnosti velmi vlivný rizikový faktor aterosklerózy.
Co je na tom pravdy? Např. článek zde https://snadnarehabilitace.cz/karnitin-pycha-a-pad.html.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Jak je to prosím s tím karnitinem? Našla jsem info, že karnitin je ve skutečnosti velmi vlivný rizikový faktor aterosklerózy.
Co je na tom pravdy? Např. článek zde https://snadnarehabilitace.cz/karnitin-pycha-a-pad.html.

Tak ono je otazníkem jak ten článek správně chápat. Pokud vezmu v potaz ten zmíněný zdroj, tedy červené maso, máte tam ještě jeden a ne zrovna nepodstatný faktor a to je kvantum železa, které cévní stěně zrovna dobře nedělá a poškození cév pak tělo záplatuje cholesterolem. No a nyní mě řekněte kde si myslíte že je pravda, nebude to spíše potřeba chápat tak že všeho moc prostě škodí a nezkoumat tu či onu látku jak velký problém u ní byl vědecky zdůvodněn, protože hned další článek v pořadí může být přesně opačný a tvrdit opět s vědeckou logikou pravý opak. Navíc karnitin nepatří mezi esenciální aminokyseliny tedy v rozumné dávce proč ne, ale nepřehánět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2018 5:49 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Znate kauzu Aktip, kde v poradu televize Infitrace poradkyne pri vysvetloveni ocisty jater tvrdila, ze jeji manzel doslova,, vykadil rakovinu''? Snazila se ji, navic blbe, navezt na tohle forum, tyhle stranky, a z Jardy udelala byvaleho doktora. Tito,, odbornici' ' fakt poskozuji alternativni zpusoby leceni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2018 8:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Znate kauzu Aktip, kde v poradu televize Infitrace poradkyne pri vysvetloveni ocisty jater tvrdila, ze jeji manzel doslova,, vykadil rakovinu''? Snazila se ji, navic blbe, navezt na tohle forum, tyhle stranky, a z Jardy udelala byvaleho doktora. Tito,, odbornici' ' fakt poskozuji alternativni zpusoby leceni.

Kauzu ano, ale tuto informaci slyším prvně. Pravdu sice ve své podstatě má, ale je to nešťastně formulováno. To že rakovina je často metabolická porucha a svým způsobem ji lze odstranit, nebo potlačit správnou defekací 3x denně to je celkem nezpochybnitelný fakt nicméně takto blbě podáno je to samozřejmě vodou na mlýn oponentů jakýchkoliv tradičních a logických postupů. Tento druh lidí bohužel neškodí alternativně snad ani vědomě oni to prostě při svém omezeném vnímání reality možná myslí dobře, ale interpretují zásadně blbě. To že nejsem doktor jsem napsal hned na první stránce mých stránek a dosti viditelně, tedy nechápu kam na to ti lidé chodí. Také pokud mě někdo začne oslovovat pane doktore, nebo pane inženýre vždy je ihned zastavím slovy, "Nemusíte mě hned nadávat do doktorů nebo inženýrů já jsem se chvála bohu těžby titulů nezúčastnil, což mě snad umožnilo si zachovat zdravý selský rozum".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2018 1:30 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jarda píše:
Kauzu ano, ale tuto informaci slyším prvně. Pravdu sice ve své podstatě má, ale je to nešťastně formulováno. To že rakovina je často metabolická porucha a svým způsobem ji lze odstranit, nebo potlačit správnou defekací 3x denně to je celkem nezpochybnitelný fakt nicméně takto blbě podáno je to samozřejmě vodou na mlýn oponentů jakýchkoliv tradičních a logických postupů. Tento druh lidí bohužel neškodí alternativně snad ani vědomě oni to prostě při svém omezeném vnímání reality možná myslí dobře, ale interpretují zásadně blbě. To že nejsem doktor jsem napsal hned na první stránce mých stránek a dosti viditelně, tedy nechápu kam na to ti lidé chodí. Také pokud mě někdo začne oslovovat pane doktore, nebo pane inženýre vždy je ihned zastavím slovy, "Nemusíte mě hned nadávat do doktorů nebo inženýrů já jsem se chvála bohu těžby titulů nezúčastnil, což mě snad umožnilo si zachovat zdravý selský rozum".

No,no mám titul inženýra a snažím se používat i ten selský rozum.Úkolem vyššího vzdělání by měla být potřeba celoživotně se vzdělávat a umět se zorientovat v množství kolikrát zcela protichůdných informací.Ale samozřejmě VŠ , hlavně dnes,není zárukou vzdělaného člověka s velkým přehledem a kvalitního myšlení.Vleze-li osel na školu vypadne zase jenom osel byť s titulem.Bohužel většina doktorů si tristní situaci ve zdravotnictví uvědomuje,ale musí plout s proudem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2018 4:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ZDENINA píše:
No,no mám titul inženýra a snažím se používat i ten selský rozum.Úkolem vyššího vzdělání by měla být potřeba celoživotně se vzdělávat a umět se zorientovat v množství kolikrát zcela protichůdných informací.Ale samozřejmě VŠ , hlavně dnes,není zárukou vzdělaného člověka s velkým přehledem a kvalitního myšlení.Vleze-li osel na školu vypadne zase jenom osel byť s titulem.Bohužel většina doktorů si tristní situaci ve zdravotnictví uvědomuje,ale musí plout s proudem.

Neberte si tu mojí poznámku osobně, já ani nepředpokládám že lidé na něž by pasovala čtou takové "konspirativní" informace které zde uvádím a určitě nebylo to co jsem napsal myšleno tak že co studovaný člověk to blbec, šlo o nadsázku. Pochopitelně uznávám že existuje poměrně slušné procento těch které škola zase tolik papouškovat naučené fráze nenaučila a mají svoje neotřelé názory, ale musíte uznat že čím vyšší vzdělání tím zpravidla užší zaměření, vyšší specializace a tedy logicky i odklon od celostního chápání problematiky. Navíc po kauzách které svědčí o tom že titul je v našich krajích spíše důkazem majetku než vzdělání ty slušné titulované staví do blbé pozice protože i na nich ulpí trochu toho morálního bahna naší zabahněné společnosti. Jinak souhlasím s tím že vůl zůstává volem bez ohledu na to čím je krmen a v jaké maštali zrovna působí, což je na mnoha úřednických postech velice markantní. Maštal a krmení sice super, budova špičkově vybavená a krásná, ale osazenstvo prakticky stejné jako v každém jiném chlévě a mnohdy i horší. U lékařů je stav ještě horší, osobně ty slušné lékaře lituji, jejich činnost obdivuji a dělat bych jejich práci za daných podmínek vůbec nechtěl. Musí být psychicky strašně deprimující vědět že něco jde dělat jinak a lépe a muset práci dělat proti svému svědomí protože jde o údajně správný postup. Dokonce se znám s několika lékaři kterým to tolik žralo svědomí že v oboru sice dále působí, ale jedou svoji cestou. Pochopitelně nemohou být v elitním klubu, ale evidentně jim taková věc nevadí tolik jako předchozí stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 14, 2018 7:30 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jarda píše:
Kauzu ano, ale tuto informaci slyším prvně. Pravdu sice ve své podstatě má, ale je to nešťastně formulováno. To že rakovina je často metabolická porucha a svým způsobem ji lze odstranit, nebo potlačit správnou defekací 3x denně to je celkem nezpochybnitelný fakt nicméně takto blbě podáno je to samozřejmě vodou na mlýn oponentů jakýchkoliv tradičních a logických postupů. Tento druh lidí bohužel neškodí alternativně snad ani vědomě oni to prostě při svém omezeném vnímání reality možná myslí dobře, ale interpretují zásadně blbě. To že nejsem doktor jsem napsal hned na první stránce mých stránek a dosti viditelně, tedy nechápu kam na to ti lidé chodí. Také pokud mě někdo začne oslovovat pane doktore, nebo pane inženýre vždy je ihned zastavím slovy, "Nemusíte mě hned nadávat do doktorů nebo inženýrů já jsem se chvála bohu těžby titulů nezúčastnil, což mě snad umožnilo si zachovat zdravý selský rozum".

Ta poradkyně tam ale tvrdí, že její manžel vykadil nádor a prý to dokonce poslali do laboratoře testovat. Četl jsem to v doslovném zápisu z natáčení. Ta poradkyně tam mele jakoby trochu zmateně. Pokud máte zájem přihodím odkaz na ten zápis. Někdo sice tvrdí, že je to vytrženo z kontextu...podle mého není. Ta ženská to tam řekla naprosto jasně během řečí o očistě jater a mlela tam i o těchto stránkách. Ale i to zmastila, protože tam říká az zdraví. Mudr Klímová asi neměla šťastnou ruku při výběru spolupracovníků. Edit: Zde je ten doslovný přepis rozhovoru: https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... JmwYaIlt-U


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2018 9:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Ta poradkyně tam ale tvrdí, že její manžel vykadil nádor a prý to dokonce poslali do laboratoře testovat. Četl jsem to v doslovném zápisu z natáčení. Ta poradkyně tam mele jakoby trochu zmateně. Pokud máte zájem přihodím odkaz na ten zápis. Někdo sice tvrdí, že je to vytrženo z kontextu...podle mého není. Ta ženská to tam řekla naprosto jasně během řečí o očistě jater a mlela tam i o těchto stránkách. Ale i to zmastila, protože tam říká az zdraví. Mudr Klímová asi neměla šťastnou ruku při výběru spolupracovníků. Edit: Zde je ten doslovný přepis rozhovoru: https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... JmwYaIlt-U

Chudák holka, evidentně zmátlo jako hrom a pod tlakem z ní padají naprosté hovadiny, to se snad ani nedá brát vážně. Je vidět že vlastní zkušenosti nemá prakticky žádné, nastudováno téměř nic a stále dokola mele postup jaterky který si zde asi přečetla a prohlédla pár stránek diskuze na toto téma. Já to myslel v předchozím příspěvku jinak, prostě rak se stáhne pokud nemá výživu, ale vykadit celý oddělený nádor to je opravdu velká fantazie. Netvrdím že něco takového není možné, může odumřít a oddělit se od střevní stěny stejně jako odumře a oddělí se od pokožky třeba dobře ošetřené maligní znaménko, ovšem to je spíše výjimečné než že by něco takového bylo pravidlem. Spíše se část ložiska rozpadne a vyjde v malých kouscích a zbytek tkáně se zatáhne a kalcifikuje. Pokud z něho opravdu něco vypadlo a není to celé jenom blábol tak některé jaterní kameny bývají opravdu hodně odlišné od těch běžných, dokonce mívají třeba jako skořápku, nebo jsem viděl i kameny připomínající tkáň dokonce i s krví, ale že by šlo o nádory to bych nikde nehlásal ani omylem. Na celém tom podivném divadle vidím hnedle několik problematických míst. První je nenažranost těch poskytovatelů zmíněných služeb, druhá je lobbistické zadání k honu na čarodějnice ze strany medicíny a třetí naivnost až blbost klientů kteří za dané služby ty nehorázné prachy utrácejí. Řešení tohoto stavu není v nějaké "regulaci" jak se stále nesmyslně hlásá v médiích, ale v informovanosti a dobrém přehledu větší části populace. Toto ovšem medicína nepotřebuje to je pro ni kontraproduktivní, pak lze totiž odhalit že to nefunguje ani na jedné straně a v obou případech jde v podstatě o mafiánské skupiny čemuž odpovídá třeba i uvedená kauza. Jde o boj o prachy, nic humánního za tím nesmí člověk hledat jinak je za vola, což je ostatně cílem podobných zadání. Zdravý selský rozum nejde regulovat ani ovlivňovat proto se samostatné uvažování snaží mafiáni stojící v čele států a nadnárodních korporací tak usilovně ničit. Samostatně uvažující a trochu informovaný člověk přeci dovede vyhodnotit že zázraky se nedějí a pokud ano tak se o ně musí osobně opravdu postarat. Ideální je spojit celkem dokonalou diagnostiku moderní medicíny s tradiční alternativou která tělu uleví na buněčné úrovni posílí imunitu a tělo samo dá ten zázrak, který medicína dodat nedovede a vlastně asi ani nechce, na zdravém jedinci se vydělat nedá. Na druhé straně zase stojí vyčůraní alternativní poradci s erudicí natolik mizernou, že vše může prokouknout i laik ovšem musí používat ten selský rozum. Pak nezbývá než opravdu hledat slušného a erudovaného alternativce jeho znalosti vhodně zkombinovat s činností a znalostmi slušného a erudovaného lékaře s tím že navíc je důležité aby z obou zmíněných stran nečišel tvrdý odpor ke konkurenci a s tím se pak zázraky dělat opravdu dají, ale je to dřina.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz