Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 1:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 11:04 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Silvia píše:
...Ahoj pv33 ... uz som tu pisala, ale nikto mi neodpovedal \":(\" uz pomaly treti rok sa snazim vypudit kamienok zo zlcnika, teraz v septembri som robila svoju 26. ocistu, vzdy vsetko prebehne v poriadku, nemam problem, ale kamienok ostava, ako keby tam bol niekde zapichnuty - je pri vyvode, uz som vypila kila horcika a pila caje, aj vsetko mozne co mi bolo tu doporucovane a výsledok? ano citim sa dobre telesne, okrem bolesti na pravej strane - raz je to horsie, raz je to v pohode. robim ocistu nielen telesnu, ale aj dusevnu a duchovnu. Lebo som presvedcena, ze vsetko ma byt v rovnovahe. Takze otazka znie - co dál? s ocistami pokracujem jasne. dakujem za rady a nazory.

Ahoj Silvia, zkusim o vikendu prolitnout par knih co mam o ociste jater, jestli vyhrabu neco zajimavyho. Aspon co se tyka tech bolesti pod zebrama, na to se vsude doporucujou obklady z ricinoveho oleje, ktery je navic uzitecny na kde co. Muzu ti najit detaily. Jen pro zajimavost, jake jsi pila ty caje? Jen z hlavy, mimo ostropestrece se nejvic doporucuje a nejlip shani pampeliska a lopuch. Ale co znam lidi, tak se jim asi nelibi, ze to zni moc obycejne a navic jsou lini jit to trhat nebo dolovat koreny nekam ven \":(\" ...

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 12:33 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
pv33 píše:
Ahoj Silvia, zkusim o vikendu prolitnout par knih co mam o ociste jater, jestli vyhrabu neco zajimavyho. Aspon co se tyka tech bolesti pod zebrama, na to se vsude doporucujou obklady z ricinoveho oleje, ktery je navic uzitecny na kde co. Muzu ti najit detaily. Jen pro zajimavost, jake jsi pila ty caje? Jen z hlavy, mimo ostropestrece se nejvic doporucuje a nejlip shani pampeliska a lopuch. Ale co znam lidi, tak se jim asi nelibi, ze to zni moc obycejne a navic jsou lini jit to trhat nebo dolovat koreny nekam ven \":(\" ...

Ahoj pv33, tak uz z jari ked bola pupava, tak som jedla cele stvoly aj kvety, listy som davala do zeleneho smoothies, caje som pila a stale pijem - cakankovy, robi mi dobre, co sa tyka stravy, tak na 80% sa stravujem podla doporuceni tu na fore, ale sem tam porusim, maso tak 2x do roka, chlieb a vyrobky z muky vôbec nejem, cize 5 bielych jedov vylucujem, ked niekedy varim, tak na kokosovom oleji, pijem ovocne a zeleninove stavy, no a milujem patlanicu s ovocim, to sa jej neviem nabazit uz 3 rok \":)\". Zaujimave je, ze ked mam ukazkovu stravu, tak ma boli pod rebrom, a ked uz neviem co robit a dam si napr. horku cokoladu, alebo nieco "nezdrave", tak sa to ukludni. Nechapem, ale je to tak. Napriek tomu, snazim sa dodrziavat zdravu vyzivu.
Dakujem ti za podporu a rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 3:18 pm 
Offline

Registrován: pon bře 17, 2014 6:52 pm
Příspěvky: 5
Zdravím,
byla bych ráda,kdyby tady napsal někdo,že mu tyhle kůry opravdu v něčem pomohly.Četla jsem toho spousty,ale případů,kdy tahle kůra pomohla vypudit skutečné žlučníkové kameny(můj případ) je sakra málo a já začínám mít určité pochybnosti.Taky příspěvky Alertera a tuším Silvie mě moc nepovzbudily.Mám zatím tedy 3 kůry za sebou(což je asi málo) a jak už jsem psala,tak na 5měsíců jsem měla pokoj od záchvatů,ale mohla to být jen taky náhoda,že...Třeba i kdybych kůry neprovedla,tak bych měla klid taky,nevím.Na sonu se po třech kůrách nic nezměnilo,kamínky si tam sedí vesele dál,akorát se trochu upravily jaterky.Ještě to zkusím a očisty zopakuji,protože ve svých 26letech opravdu o žlučník přijít nechci(pokud to tedy nebude už akutní).Moc povzbudivých zpráv tu ale není,takže si stále pohrávám s myšlenkou,jestli jít na operaci nebo ne a zkoušet to pořád dokola(i za cenu nějakého toho dalšího bolestivého záchvatu),nevím... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 10:09 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
tereza13 píše:
Zdravím,
byla bych ráda,kdyby tady napsal někdo,že mu tyhle kůry opravdu v něčem pomohly.Četla jsem toho spousty,ale případů,kdy tahle kůra pomohla vypudit skutečné žlučníkové kameny(můj případ) je sakra málo a já začínám mít určité pochybnosti.Taky příspěvky Alertera a tuším Silvie mě moc nepovzbudily.Mám zatím tedy 3 kůry za sebou(což je asi málo) a jak už jsem psala,tak na 5měsíců jsem měla pokoj od záchvatů,ale mohla to být jen taky náhoda,že...Třeba i kdybych kůry neprovedla,tak bych měla klid taky,nevím.Na sonu se po třech kůrách nic nezměnilo,kamínky si tam sedí vesele dál,akorát se trochu upravily jaterky.Ještě to zkusím a očisty zopakuji,protože ve svých 26letech opravdu o žlučník přijít nechci(pokud to tedy nebude už akutní).Moc povzbudivých zpráv tu ale není,takže si stále pohrávám s myšlenkou,jestli jít na operaci nebo ne a zkoušet to pořád dokola(i za cenu nějakého toho dalšího bolestivého záchvatu),nevím...

Pises, ze prispevek Alertera te moc nepovzbudil. Nevim, jestli mi neco neuteklo, ale Alerter ocistu olivovym olejem nedelal, tak to ze se nezbavil problemu k uvaham jestli je ocista k necemu nic nerika. Ale taky pise, ze "Otec má kameň už dlhé roky ,nijak sa neobmedzuje, nerobí žiadne očisty a nemá žiadne problémy,". Takze to taky muze byt tak jak jsem uz psal, ze jeden sutr na sonu nemusi vubec vadit a ze muze stacit zbavit se ocistou toho co na sonu videt neni, aspon co se tyka tech zachvatu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2014 11:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
tereza13 píše:
Zdravím,
byla bych ráda,kdyby tady napsal někdo,že mu tyhle kůry opravdu v něčem pomohly.Četla jsem toho spousty,ale případů,kdy tahle kůra pomohla vypudit skutečné žlučníkové kameny(můj případ) je sakra málo a já začínám mít určité pochybnosti.Taky příspěvky Alertera a tuším Silvie mě moc nepovzbudily.Mám zatím tedy 3 kůry za sebou(což je asi málo) a jak už jsem psala,tak na 5měsíců jsem měla pokoj od záchvatů,ale mohla to být jen taky náhoda,že...Třeba i kdybych kůry neprovedla,tak bych měla klid taky,nevím.Na sonu se po třech kůrách nic nezměnilo,kamínky si tam sedí vesele dál,akorát se trochu upravily jaterky.Ještě to zkusím a očisty zopakuji,protože ve svých 26letech opravdu o žlučník přijít nechci(pokud to tedy nebude už akutní).Moc povzbudivých zpráv tu ale není,takže si stále pohrávám s myšlenkou,jestli jít na operaci nebo ne a zkoušet to pořád dokola(i za cenu nějakého toho dalšího bolestivého záchvatu),nevím... \":(\"

Tady se to podarilo ...The doctor was surprised of the disappearance of gallstones when Mr AT went to the hospital for a re-examination.
http://happyhomemaker88.com/tag/how-to- ... t-surgery/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 12, 2014 12:22 am 
Offline

Registrován: pon kvě 05, 2014 5:58 pm
Příspěvky: 11
ahojky toto koluje na facebooku, asi ste to tu uz rozoberali, tak ak ano, tak predom pardon \":-)\" http://www.info.sk/sprava/41348/video-o ... -operacie/

ale som teda zvedava na tie zlozky- uspavadlo a ta horka sul...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 12, 2014 9:01 pm 
Offline

Registrován: stř lis 12, 2014 8:41 pm
Příspěvky: 4
Zdravím,
dělala jsem očistu jater každé dva až tři týdny, celkem 10x. První tři očisty ze mě vycházely kamínky velikost hrášku velké množství a pár kousků velikosti fazole. Dalších pět očist ze mě vycházely kamínky pouze velikost hrášku, poslední dvě už žádné kamínky.
Pak jsem si dala dva měsíce pauzu a provedla znovu očistu. Byla jsem velice překvapena, že ze mě vycházely opět kamínky velikost hrášku velké množství a pár kousků velikosti fazole.

Myslíte si, že za tu dobu dvou měsíců se vytvořily nové káménky nebo se jedná o staré, které nebyly předtím odstraněny?

Jsem vegetariánka, věk 26, jím především ovoce a zeleninu, bohužel také docela velké množství olejů (lněný a olivový) a ořechů (lískové, mandle, kešu atd.).
Děkuji za odpověd.
Daniela


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 12:55 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 13, 2014 12:51 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, rada bych si zitra vecer udelala ocistu jater, ale Epsomskou sul jsem sehnala jen v prasku, 500g. Muzete mi prosim poradit kolik polevkovych lzic mam dat do 720ml vody? Dale ted nemam k dispozici vlastni odstavnovac na jablka atd. Je mozne tedy behem zitrka misto jablecne stavy jist cela jablka a v sobotu jablecnou stavu nahradit stavou zase z grepu? Ten snadno vymackam rucne. Dekuji za odpoved a preji hezky den. GCC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 1:07 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
GCC píše:
Dobry den, rada bych si zitra vecer udelala ocistu jater, ale Epsomskou sul jsem sehnala jen v prasku, 500g. Muzete mi prosim poradit kolik polevkovych lzic mam dat do 720ml vody? Dale ted nemam k dispozici vlastni odstavnovac na jablka atd. Je mozne tedy behem zitrka misto jablecne stavy jist cela jablka a v sobotu jablecnou stavu nahradit stavou zase z grepu? Ten snadno vymackam rucne. Dekuji za odpoved a preji hezky den. GCC

Epsomky si odvažte cca 60g, místo vlastní čerstvé jablečné šťávy si kupte Lažanský Rubín nefiltrovaný mošt, v nouzi se dá použít. V den očisty nic nejezte, ani jablka, jen pijte tu šťávu. Po očistě myslím na grepovou šťávu nějakou dobu chuť mít nebudete \":-)\" dejte si raději zase ten mošt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 1:30 pm 
Offline

Registrován: pát lis 01, 2013 12:19 pm
Příspěvky: 12
tereza13 píše:
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.

Bohužel, pevné kamínky očista jater ze žlučníku neodstraní. To, co pak vidíte v záchodové míse, jsou jen olivový olej vysrážený žlučí do kulatých útvarů. Všimněte si, že kamínky vyloučené po jaterní očistě nikdy nejsou tvrdé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 5:40 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Energetik píše:
Bohužel, pevné kamínky očista jater ze žlučníku neodstraní. To, co pak vidíte v záchodové míse, jsou jen olivový olej vysrážený žlučí do kulatých útvarů. Všimněte si, že kamínky vyloučené po jaterní očistě nikdy nejsou tvrdé.

Energetik, zas šalamúnovo hovno si nezjedol, tak tu nepíš hlúposti....
Píšeš pravdu LEN ČIASTOČNE...... ZLATÝ PIESOK ti olivový olej s citrónovou/grepovou šťavou nevytvorí.... A zo mňa toho zlatého piesku vyšlo KOPU, ale aj malých čiernych kamienkov (taká "drť") zo mňa vyšlo na niekoľko lyžičiek, a to tiež nie sú vytvorené reakciou olivového oleja a citrónovej šťavy.....
ALE VEĎ ČO KTO ČAKAL, PRE KRISTA PÁNA ??? Vďaka tým "guličkám" z olivového oleja a citrónovej šťavy sa darí "vytlačiť" zlatavý piesok a drobnú drť tmavej farby....
VĎAKA "BOHU", ŽE TÁTO ZMES VYTVÁRA TIE HNEDÉ ""GULIČKY".
NIEKEDY SÚ ALE ZELENÉ - NAVIAŹU NA SEBA STARÚ ŽLČ - takže znova super, plní to svoj účel.
V tomto prípade neprávom skeptický energetik si teda nerobí takú očistu pečene, však ? Lebo mu asi nedošlo to, čo tu píšem \":D\"

A že vraj "...To, co pak vidíte v záchodové míse, jsou jen olivový olej vysrážený žlučí do kulatých útvarů...." \":lol:\" ....fakt ??? .... Tak tu si pekne vedľa.... Tu ide o reakciu olivového oleja S KYSELINOU, a žlč je ZÁSADITÁ. Tu ide ak o reakciu so žlčou, tak o reakciu OLEJA + KYSLEJ ŠŤAVY SO ŽLČOU. Olivový olej sám o sebe by so žlčou nič také nevytvoril, tak keď už píšeš čo s čím reaguje, buď aspoň presnejší... Neveríš ? Vypi 2dcl olivového oleja bez citrónovej či grepovej šťavy, a presvedčíš sa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 15, 2014 6:24 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
....To, co pak vidíte v záchodové míse, jsou jen olivový olej vysrážený žlučí do kulatých útvarů.
--------------------------------------------------------------------------------------------
A jak si to vysvetlujes tady u me s tim vysrazenym olejem Energetiku? \":roll:\"

1. ocista ....80 ks kaminku
2. ocista ....85
3. ocista ....45
4. ocista ..276
5. ocista .....4
6. ocista .....3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: recept očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 5:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pepajak píše:
0,8 dcl vody přídáme 3 polévkove lžice horké soly ( siran horečnatý )
v 18 00 hod vypijem 2 dcl přípravku.
ve 20 00 hod. Opět 2 dcl přípravku
pak vymačkáme ze 3 ks grepu lépe červeného a smícháme přeceděným grepem
2 dcl šťavi s olivovím olejem 125mll a vypijem ve 22 00 hod.
poté si lehnem na záda a minimálně 20 minut odpočíváme bez pohybu snaž me se
lépe než bdít tak usnout zbudit se 6,oo hod ráno a potom v 8,oo hod vypít 2 dcl vody se soly.


poznámka : musí to být sůl siran horečnatý
olej olivoví lisovany za studena ( extra panenský)
( extra vergive )

Ano, musí to být jak je uvedeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 6:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ka_p píše:
Premylim jeste nad mou první ocistou a:

1. v den ocisty ranni klystýr.. vse nim vyplavim..
na to vecer epsomka ktera me ma projimat a neprojima.. takze asi mam malo hořčíku.. ale co vlastne ma projimat ,kdyz v sobe nic nemam \":D\" ??
Kolik dat priste epsomky??


2. z jablek a mostu jsem mel asi hodne rozhozene traveni a furt byl hrozne zavzdusneny a do toho zvolil citron s pocitem, ze bude lepsi jak grep, ale to množství mi zazivani dorazilo.. \":-)\" takze priste grep. Ucinek stejny??
Cetl jsem, ze to nekdo ruzne menil takze asi stejne funkční..
diky..

1)Prostě třeba 1,5 x, to musíte odhadnout.
2)Jablka mají v sobě zvláštní kyselinu, která dost pomáhá, ta v grepech není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 6:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sonia22 píše:
Dobrý den, o víkendu se chystám na jaterní očistu, ale držím zároveň anti-candida dietu, takže nejím žádné ovoce a nevím, zda je vhodné nyní do jídelníčku jablka zařadit neboť nechci krmit kvasinky. Chci pít jablečnou šťávu až v den očisty. Neposkytl by podobnou službu jako jablka třeba jablečný ocet? Ten se naopak při candidě doporučuje.
Děkuji za odpověď.

To je hovadina, jablečný ocet by vám patrně ve větším množství tak vydráždil trávicí trakt, že by mohlo jít i o velice nebezpečné počínání. Držte se návodu, nebo aplikujte pilulky o kterých jsem zde již také psal.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz