Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Majja píše:
Dobrý deň,
čítam toto diskusné fórum už pár mesiacov. Som 62 ročná žena a žlčník mám vyoperovaný pred 30 rokmi. Pred dvoma mesiacmi som sa rozhodla vykonať očistu pečene.Samozrejme predtým som už dlhší čas robila očistu hrubeho čreva. Prvá očista pečene prebehla bez problémov, až na to že, vyšli iba 2 zelené kamienky. Druhú očistu som robila po 14 dňoch, no kamienky neboli žiadne. Dnes som urobila svoju 3. očistu pečene a kamienkov bolo viac. Prikladam foto. Počas očíst som sa cítila celkom ok, dokonca olivový olej s grepom mi chutí. O pár týždňov v období novu budem pokračovať v ďalšej očiste.
Pred začatím pitia epsmonskej soli do 18 h, pijem vela vody. Potom pijem vodu až ráno po 3 dávke epsomskej soli asi po pol hodine a tiez p 4 dávke. Ráno a v priebenu dňa si pomáham aj klistírom,aby som sa čím skor vyčistila.Po očiste pečene sa cítim fajn. Nakoľko mám zdravotné problémy, cítim,že očista mi pomáha. Robila som si predtým očistu kávovým klistírom, no nakoľko kávu nepijem,lebo mi rozhádže tlak,
a celá som roztrasená, myslela som si,že kávový klistír nebude mať na mňa taký vpyv, ako pitie kávy. No aj kávový klistír zaúčinkoval rovnako a nespala som celú noc a stav a omdletie. Robila som ho 4krát a veľmi ma vyčerpal. Tento spôsob očisty olejom, grepom a epsomskou soľou mi vyhovuje.Ďalej chcem pokračovať v očiste kĺbov. Som rada,že som objavila túto stránku. Ďakujem

Tak kofein silně zrychluje štítnou a kdo málo jí může s tím mít problém, pak vyletí adrenalin a člověku je dost blbě, ale dá se to přežrat, ne přejíst, ale přežrat. Jinak vám to jde super dobře, mnoho mladších to nedalo tedy popřeji mnoho úspěchů při dalších očistách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 11:45 am 
Offline

Registrován: ned úno 07, 2016 6:28 am
Příspěvky: 3
ahojte, dnes si robím jaterku, a je písané že do 14:00 - ,,Pijte POUZE jablečnou šťávu v jakémkoliv množství..."
Normálnu vodu do 14:00 piť nemôžem?

ĎAKUJEM.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 8:03 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 08, 2015 8:04 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Sereď Slovensko
satisfakcia píše:
ahojte, dnes si robím jaterku, a je písané že do 14:00 - ,,Pijte POUZE jablečnou šťávu v jakémkoliv množství..."
Normálnu vodu do 14:00 piť nemôžem?

ĎAKUJEM.

Mozete piť vodu, bylinne čaje aj zeleninové šťavy..nicomu neuskodite..Idealne je pocas dna popijat pramenistu vodu a ked ma clovek chut na jedlo odstavit si jablko alebo repu s mrkvou a jablkom..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2016 10:37 am 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Dobrý den pane Jardo, chci se zeptat zda je vhodné v den konzumace směsi šťávy a oleje pít tuto dříve jak v 22:00 hodin. Třeba mezi 20:00 - 22:00 hodin. Nyní je stejně čas přehozený na letní. Ptám se, protože ve vašem návodu dost dbáte na načasování různých úkonů. Jaterku zvládám výborně, mám za sebou více jak patnáct procedur během pěti let. Vždy mi moc pomáhá na psychiku i trávení. Často jsem po ní jako beránek \":-)\". Občas v den aplikace jsem již kolem 20:00 dost unavený a raději bych začal dříve.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2016 1:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob dub 09, 2016 1:13 pm
Příspěvky: 4
Dobrý deň,
včera som urobila svoju 4.očistu pečene. Čas pitia soli aj grep.šťavy som si posunula podľa normálneho času,nie letného. Pred a aj po očiste som si urobila pár klystírov a ešte do večera a aj zajtra si ich pár urobím, aby sa telo moc nezanášalo. Kamienkov bolo málo oproti 3.očiste.Dúfam,že do večera ešte nejaké
vyjdú. Všetky boli zelené, cholesterové. O mesiac budem pokračovať v piatej očiste.
Ešte dotaz: Keď pijem vodu asi pol hodiny po 3. a 4.dávke eps. soli, možem mať v nej namiešaný horčík? Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2016 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Dobrý den pane Jardo, chci se zeptat zda je vhodné v den konzumace směsi šťávy a oleje pít tuto dříve jak v 22:00 hodin. Třeba mezi 20:00 - 22:00 hodin. Nyní je stejně čas přehozený na letní. Ptám se, protože ve vašem návodu dost dbáte na načasování různých úkonů. Jaterku zvládám výborně, mám za sebou více jak patnáct procedur během pěti let. Vždy mi moc pomáhá na psychiku i trávení. Často jsem po ní jako beránek \":-)\". Občas v den aplikace jsem již kolem 20:00 dost unavený a raději bych začal dříve.

Děkuji

Ono by se toho asi zase tolik nestalo a patrně by vše celkem normálně proběhlo, ale maximální odchod kamínků je právě v daný čas, myšleno ve správný čas ne úřední.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2016 7:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Majja píše:
Dobrý deň,
včera som urobila svoju 4.očistu pečene. Čas pitia soli aj grep.šťavy som si posunula podľa normálneho času,nie letného. Pred a aj po očiste som si urobila pár klystírov a ešte do večera a aj zajtra si ich pár urobím, aby sa telo moc nezanášalo. Kamienkov bolo málo oproti 3.očiste.Dúfam,že do večera ešte nejaké
vyjdú. Všetky boli zelené, cholesterové. O mesiac budem pokračovať v piatej očiste.
Ešte dotaz: Keď pijem vodu asi pol hodiny po 3. a 4.dávke eps. soli, možem mať v nej namiešaný horčík? Ďakujem za odpoveď.

Tak epsomka je přeci také hořčíková sůl, ale pokud tam chcete dodávat další hořčík, klidně můžete, tím nic nepokazíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista žlučníku
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2016 10:15 am 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 9:00 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den. Dnes jsem byl u lékaře, a ten mi sdělil že mám ve žlučníku asi malým polyp. Říkal že je to polyp který se občas tvori z cholesterolu. Vyhrožoval mi hned operací, že se budete muset vyndat žlučník. Máte někdo zkušenost s tímto problémem a co by mohlo pomoci prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista žlučníku
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2016 7:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Simms píše:
Dobrý den. Dnes jsem byl u lékaře, a ten mi sdělil že mám ve žlučníku asi malým polyp. Říkal že je to polyp který se občas tvori z cholesterolu. Vyhrožoval mi hned operací, že se budete muset vyndat žlučník. Máte někdo zkušenost s tímto problémem a co by mohlo pomoci prosím?

Mate tam "asi" maly polyp a hned by to chtel dokturek operovat? Ti doktori snad na nic jinsiho ani nemysli.
Prectete si, co se tady pise o polypech.

Polypy jsou nezhoubné výrůstky, vyskytující se většinou v trávicím traktu a nezpůsobují vůbec žádné potíže, většinou bývají zjištěny až při lékařském vyšetření kvůli úplně jiným potížím. Lékaři se vůbec neshodují v tom, že je souvislost mezi polypy a rakovinou, převážná většina polypů se v rakovinu vůbec nikdy nevyvine. Je potřeba si uvědomit, že polypy v tlustém střevě jsou určitě nebezpečnější než ve žlučníku - v tlustém střevě způsobují usazování nestrávených zbytků v klcích a ty se pak zanicují, hnijí a jsou zdrojem zánětů a pak rakoviny. Žlučník je vak, žádná trubka jako střevo, tam polyp nemá co zadržovat a nemá co se tam usazovat a hnít - je tam přece jen žluč, kterou potřebujeme. Jediné riziko je, že tato možná zadržená žluč (i když o tom pochybuji) se vrací do jater a ty přetěžuje, nic víc.
Ne náhodou máte polyp ve žlučníku, špatné jaterní testy před lety ukazovaly na nespokojenost a ohrožení žlučníku. Polyp je nespokojenost, kterou nevyřknete, je to vnitřní tlak, díky kterému vzniká "něco" navíc - pokud to nevyjde třeba ústy nebo jinak ven.
Je prokazatelné, že chirurgickým odstraněním polypů se nic neřeší, většinou se vytvářejí další, nové. Bylo zjištěno, že mega dávkami vitamínu C je možné množství polypů radikálně snížit, nebo v pěti případech z osmi zcela zlikvidovat - to jsou lékařské výzkumy. Nám laikům je jasné, že nožem nejde vyřešit nic, pokud nezměníte svůj postoj, tak vám mohou odstranit polyp, ale rakovinu nebo další potíže přijdou stejně. Je třeba tedy být spokojený se vším a všemi, dodat antioxidanty (právě ono céčko) a posílit sliznice a imunitní systém. Co bych doporučila užívat:
Nopalin - léčivý kaktus, který harmonizuje a čistí celý trávicí trakt, stimuluje žlučník k vyšší ativitě, tím ho čistí, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, zapít.
C 1000 ono zmiňované céčko, dávkování 3-3-0 po jídle.
Betacaroten nejsilnější ochrana sliznic, dávkování 1-1-1 po jídle.
Culevit je speciální preparát, který posiluje imunitní systém člověka tak, že nedovolí zvhrlé bujení buněk a ty, které se již zvrtly, zaceluje a spálí, umí zapouzdřit už zjištěné nádory, máme s ním výborné zkušenosti, dávkování 1-1-1 po jídle.
Psylium = jitrocel indický mletý je třeba užívat doplňkovou vlákninu, která čistí trávicí trakt, sbírá cholesterol a tím stimuluje žlučník k tvorbě dalších žlučových kyselin a tím se čistí, večer před spaním 1 čajovou lžičku rozmíchat ve 1/4 litru vlažné vody. Vláknina je pro vás nejdůležitější ze stravy, takže zelenina, obiloviny, ovoce, základ vašeho talíře.
Pít bylinné čaje na podporu trávení (Brněnský, Žaludek a střeva, Veverský) - střídat po balení, uvařit si vždy 1 litr na dva sáčky). Denně vypít 1 litr čajů (střídat) Lapacho (na neutralizace prostředí), Raktyníkový a Vilcacora (na podporu imunitního systému) a Rooibos (na sliznice) a vylučování, 3x denně jaterní čaj se lžící ostropestřce mariánského, výborné jsou pro vás zelené a speciální čaje (základem je zeĺený čaj), ideálně si pořídit Aquarion a pít zásaditou vodu z něj, má skvělé léčebné účinky.
I vaše krevní skupina je pro vás výzvou - být vegetarián. Tím pomůžete i žlučníku a játrům, v každém případě žádné uzeniny, z masa pouze rybu nebo krůtu a to max. 2x v týdnu, žádné smažené, pečené, pozor na nasycené mastné tuky (podporují vznik nádoru). Stravovat se pokud možno podle své krevní skupiny.
Začněte s doporučenou kůrou a klidně choďte na kontroly, uvidíte, že za pár měsíců, rok, nebude pro operaci žádný důvod.
http://empatia.cz/dotazy/zlucnik-polyp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2016 7:29 pm 
Offline

Registrován: stř říj 15, 2014 11:18 pm
Příspěvky: 13
Moc Vám děkuji, pane Jardo, za Vaši pomoc, kterou nám poskytujete těmito stránkami.
Včera jsem po více jak roce dokončil svou 2. JO a dnes si pochvaluji jak se o poznání lépe cítím a lépe vidím \":-)\" Sice jsem se málem pozvracel, přesto se tentokrát určitě za měsíc pustím do další JO.

Je mi 33 a až v minulém týdnu jsem se dověděl co že to jsou ty hnědé skvrny na mém těle, hlavně na pravé straně a největší v okolí umístění jater.. Zmiňoval jste někde, že jste se těchto jaterních skvrn úspěšně zbavil konzumací Omega-3 mast.kyselin. Můžete prosím doporučit nejúčinnější způsob, např. konzumace 2x denně tuňáka v plechovce, rybí tuk v tobolkách/tekutý jako doplněk stravy..?

Stejně tak jsem díky Vám konečně zjistil co se mi to plave těsně před okem za černé články při každém pohybu oka.. samozřejmě parazit. A to hezkou řádku let tam jsou, mrchy. K jejich likvidaci se pustím s oční vaničkou plnou uriny. Zmiňujete ale, že se může i oslepnout díky likvidaci většího množství těch mrch. Jak ale mám regulovat ono likvidační množství? Počtem zamrkání v urině, nebo dobou aplikace uriny..? Promiňte, že je to trochu z jiného soudku.

Děkuj předem za komentář.

_________________
Tomáš K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2016 7:47 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
To tady trápí hodně lidí, plovoucí černá smítka v oku a bolest v pravém podžebří, pro klasickou medicínu problém neexistuje, dokud se nedá chirurgicky uříznout.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2016 12:25 am 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2016 5:16 pm
Příspěvky: 5
Milý pán Jardo, chcem sa tiež podeliť s mojou skúsenosťou ... už dlhšie riešim svoje zdravotné problémy, ktoré sa v poslednom roku zhoršili, mám 39r, od puberty psoriázu, nečistú a aknoznu pleť, posledné obdobie veľmi nafúknuté brucho, spomalenú štítnu žľazu, po hľadaní informácií ako si pomôcť, som sa dostala k týmto stránkam a rozhodla som si vyčistiť telo klystírmi a detoxom pečene... pred 6m som si urobila očistnú kúru na odparazitovanie podľa dr.Clarkovej, po tejto kúre sa mi výrazne zhoršila kvalita pleti, vyrážky, rozhodla som sa preto očistiť si organizmus poriadne, po prečítaní týchto stránok, som si začala robiť urinové klystíry, prvý týždeň každý deň, ráno nalačno po stolici, začínala som s 1l uriny ale hneď na druhý deň som dala 2l, s udržaním som nemala žiadny problém, aj 40min, tak som pridala na 2,5l, 20min udržím bez problémov, mám za sebou 2 očisty pečene, v 14dňovej frekvencii, pri druhej očiste som si zvýšila epsonskú sol zo 60g na 80g, nakoľko sa mi prvá stolica objavila až po poslednej dávke soli, kamienky nevyšli žiadne ani po druhej očiste, na hladine som našla plávať len pieskovo-žlté malé útvary, ktoré som dokázala nechtom rozpučiť... náznaky stolice, škrkanie a nutkanie sa dostavili už po 3dávke, ale stolica riedka sa opäť dostavila až po 4dávke soli, postupovala som presne podľa návodu, 2h po poslednej dávke soli jablkovo-grepová šťava, po hodine ovocie a neskôr normálne jedlo, slepačí vývar a grécky šalát s balkánskym syrom, riedku stolicu som mala viac x počas dňa, aj neskoro večer, zajtra ráno mám v pláne opäť urinový klystír a za 14dní opäť očistu pečene, zatiaľ nepociťujem žiadne zmeny, prvý detox pečene prebehol bez problémov, žiadna slabosť a únava.... pred druhou očistou pečene som si urobila urinový klystír a pred ním vyprázdnenie žalúdka pomocou vyvracania sa, 1x sa mi podarilo vyvolať si vracanie a naozaj sa vyvracať.. 1l vody sa mi podarilo vyvrátiť asi na 8-10 pokusov, bolo to pre mňa dosť náročné, až po tomto a následnom klystíre som pociťovala bolesť hlavy, miernu malátnosť a bola som rada, že si môžem ľahnúť.. . okrem tohto som počas doterajších očistách nič zvláštne nepociťovala... som zvedavá či pri ďalšej očiste pečene vídu už nejaké kamene... nechce sa mi veriť, že by som žiadne nemala.. aj keď sa posledný rok vyhýbam lepku, konzumujem hlavne veľa zeleniny a zdravých tukov, ovocie. Chcela by som sa opýtať či robím všetko správne, príp. čo by ste mi ešte poradili.. ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater a žlučníku
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2016 6:34 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2016 3:58 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
za posledních 6 týdnů jsem 6x úspěšně provedla očistu jater pomocí oleje, citr. šťávy a tepla. Tělo pokaždé vyloučí hromadu zelených až dvoucentimetrových oválků. Předpokládám, že je to zahuštěná žluč. Zajímalo by mě, zda se takto velké valounky vylučují z jater, nebo ze žlučníku? Kamínky zatím žádné. Je mi 37, posledních 6 let se stravuji zdravě až dietně. Hodlám v očistách pokračovat dokud bude třeba. K očistám mě dovedla bolest v pravém podžebří po jídle, alergie na pyl a špatné jaterní testy v těhotenství. Ještě dotaz za kamarádku-může zkusit OJ, i když nemá žlučník? Předem Vám velice děkuji za odpovědi a za všechny cenné rady na Vašich stránkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater a žlučníku
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2016 7:33 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Yasmina píše:
Dobrý den,
za posledních 6 týdnů jsem 6x úspěšně provedla očistu jater pomocí oleje, citr. šťávy a tepla. Tělo pokaždé vyloučí hromadu zelených až dvoucentimetrových oválků. Předpokládám, že je to zahuštěná žluč. Zajímalo by mě, zda se takto velké valounky vylučují z jater, nebo ze žlučníku? Kamínky zatím žádné. Je mi 37, posledních 6 let se stravuji zdravě až dietně. Hodlám v očistách pokračovat dokud bude třeba. K očistám mě dovedla bolest v pravém podžebří po jídle, alergie na pyl a špatné jaterní testy v těhotenství. Ještě dotaz za kamarádku-může zkusit OJ, i když nemá žlučník? Předem Vám velice děkuji za odpovědi a za všechny cenné rady na Vašich stránkách.

Ocista se doporucuje i kdyz nema zlucnik. Cisti to i zlucove cesty a jatra. Proto se ocista jmenuje ocista jater a zlucniku.

Zlepsilo se ti neco po ocistach?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater při absenci žlučníku
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2016 3:32 pm 
Offline

Registrován: stř črc 13, 2016 3:29 pm
Příspěvky: 1
Je možná očista jater, když byl chirurgicky odstraněn žlučník?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz