Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 3:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2014 9:19 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
HanaS píše:
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak je to s pitným režimem v průběhu očisty jater, tj. jestli se po 18. hodine může ještě pít voda.
Děkuji za odpověď

U prilezitosti tohoto casto opakovaneho dotazu bych chtel apelovat na pana Jardu, aby upresnil svuj navod http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php. Protoze v navodu pise, ze po 14. hodine se ma pit co nejvice vody a to piti dal nijak neomezuje, takze to muze napriklad znamenat, ze se maximalne pije az do konce ocisty. Podle nekterych prispevku zrejme nekde v diskuzi pan Jarda upresnil, ze to piti co nejvice vody plati pouze do 18. hodiny, nez se vypije prvni davka epsomky. Ale toto upresneni uz bohuzel nepromitnul do sveho navodu, ze ktereho vetsina lidi vychazi a diskuze je dnes opravdu rozsahla a je velmi narocne ji celou procist.

Moje doporuceni je pit maximalne do tech 18 hodin nebo prestat jiz ve 14:00 s pitim cehokoliv vcetne vody, jak to delam ja na zaklade jinych navodu na ocistu jater.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 8:22 pm 
Offline

Registrován: sob dub 12, 2014 8:08 pm
Příspěvky: 1
Hezký den přeji pan Zajíčku a ostatní, úvodem bych rád zdůraznil, že se neřadím do tábora fanatických skeptiků, ba naopak. Absolvoval jsem zatím 3 očisty jater s pomocí Epsonské soli. Vždy ze měn vycházeli zde již několikrát zmiňované zelené "měkké kameny".

Na dané téma jsem našel jeden poměrně dobře argumentovaný článek lékařů k jaterní očistě s pomocí Epsonské soli http://www.lovcisarlatanov.sk/laxativny-detox/ Co si myslíte "s chladnou hlavou" o výsledku testů, že ty "zelené kameny" jsou vlastně jen kombinací žluče a olivového oleje, cituji"Ide o zmydelnené mastné kyseliny z oleja, čo pacient vypil. Ten sa totiž pri trávení tráviacim enzýmom pre tuky – lipázou rozkladá na glycerol a mastné kyseliny, ktoré následne vyviažu prítomné ióny (napríklad horčíka, z Epsomskej soli, či draslíka a sodíka z ovocnej šťavy). Dokazuje to aj analýza kameňov, kde sa uvádza, že narozdiel od ozajstných kameňov nemajú kryštalickú štruktúru a neobsahujú cholesterol, bilirubín a pod., ale skladajú sa hlavne z mastných kyselín. Pri teplote 40°C sa rozpúšťajú na mazľavú tekutinu. Zároveň si všimnite tvar týchto kameňov a porovnajte ich s ozajstnými žlčovými kameňmi v perexovom obrázku. Porovnanie nájdete aj v článku z Lancetu."

Co si o daném článku myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 12:03 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
kravataaak píše:
Hezký den přeji pan Zajíčku a ostatní, úvodem bych rád zdůraznil, že se neřadím do tábora fanatických skeptiků, ba naopak. Absolvoval jsem zatím 3 očisty jater s pomocí Epsonské soli. Vždy ze měn vycházeli zde již několikrát zmiňované zelené "měkké kameny".

Na dané téma jsem našel jeden poměrně dobře argumentovaný článek lékařů k jaterní očistě s pomocí Epsonské soli http://www.lovcisarlatanov.sk/laxativny-detox/ Co si myslíte "s chladnou hlavou" o výsledku testů, že ty "zelené kameny" jsou vlastně jen kombinací žluče a olivového oleje, cituji"Ide o zmydelnené mastné kyseliny z oleja, čo pacient vypil. Ten sa totiž pri trávení tráviacim enzýmom pre tuky – lipázou rozkladá na glycerol a mastné kyseliny, ktoré následne vyviažu prítomné ióny (napríklad horčíka, z Epsomskej soli, či draslíka a sodíka z ovocnej šťavy). Dokazuje to aj analýza kameňov, kde sa uvádza, že narozdiel od ozajstných kameňov nemajú kryštalickú štruktúru a neobsahujú cholesterol, bilirubín a pod., ale skladajú sa hlavne z mastných kyselín. Pri teplote 40°C sa rozpúšťajú na mazľavú tekutinu. Zároveň si všimnite tvar týchto kameňov a porovnajte ich s ozajstnými žlčovými kameňmi v perexovom obrázku. Porovnanie nájdete aj v článku z Lancetu."

Co si o daném článku myslíte?

Kravataaaku, pokud by te zajimalo i co si o tom clanku myslim ja, tak kdybych to mel vyjadrit slusne, tak bych rekl ze je hodne ubohej, neobjektivni a casto v nem chybi logika. Rozebirali kazde slovo v Jardove navodu, ale prakticke vysledky ocisty, ktere ja povazuju za mnohem dulezitejsi nez jeji zduvodneni, je naprosto nezaujaly. Doporucuju ti projit si diskuzi aspon od strany 147 do 157 a najdes tam nekolik pripadu, kdy meli lidi velke problemy a po ociste jater je ty problemy presly, a zachranili si tak zlucnik. V jednom pripade pri ociste zadne kameny nevysly, ale presto problemy zmizely. Predevsim jde o prispevky clenu modrepierko, Nso ci a 30miro. 30miro pise, ze mel na ultrazvuku zjisteny velky kamen, provedl ocistu a kamen zmizel. A uznal to i doktor. Takze kdyby byli autori toho clanku aspon trochu seriozni, tak by se meli i k temto praktickym zkusenostem vyjadrit.

Zdravotnictvi spolecne s farmacii ma nepredstavitelne financni prostredky, ale presto nejsou schopni vetsinu zdravotnich problemu VYlecit a bud pouze delaji drahou celozitvotni udrzbu zdravotniho problemu, napriklad prasky na snizovani tlaku, nebo jednoduse zlobivy organ uriznou, viz zde zmineny zlucnik. V kazdem pripade je takova lecba na skodu pacienta. Samozrejme nejsou tak blbi jak vypadaji, ale asi neni jejich cilem trvale zdravi cloveka. Opet u zlucniku, maji leky, kterymi dokazou zlucove kameny rozpustit, ale prednost davaji odstraneni zlucniku. Jak se uvadi v clanku, v rozvinutych krajinach dojde rocne k odstraneni 700 tisic zlucniku a to jsou asi obrovske penize, o ktere by medicina prisla, kdyby kameny rozpousteli lekama nebo kdyby lidi delali ocisty jater.

A misto aby aspon obcas vynalezli nejakou opravdovou lecbu, tak se venuji marketingu a pravni likvidaci alternativni lecby. Viz napriklad Codex Alimentarius, ktery zakazuje, presneji receno nepovoluje spoustu bylin a prirodnich leciv, a kdyz uz je bylina povolena, tak se na ni nesmi napsat, na co ucinkuje. A silne omezuje ucinne davky u vitaminu a obdobnych doplnku, viz napriklad zakaz prodeje ucinnych davek vitaminu D3, koenzymu Q10, drasliku...
A soucasti marketingu a boje proti alternative jsou i clanky jako ten, co tu uvadis. Ktere dokazi zblbnout a odradit od prirodni lecby spoustu nemyslicich lidi, nezavisle na tom, ze to jsou jen neseriozni blaboly.

Jen par konkretnich poznamek k tomu clanku. Napriklad tam pisou, ze "kameny" co vychazeji jsou "zmydelnené mastné kyseliny z oleja, čo pacient vypil". Pak ale chybi vysvetleni, proc po urcitem poctu ocist uz se ty kameny prestavaji vytvaret. U mne to bylo po 6. ociste.

V clanku se pise
Citace:
Pozrime sa čo k téme píše náš liečiteľ:

Pokud se vlivem špatné životosprávy žluč příliš zahustí, začnou vznikat úsady, zátky a kaménky různého složení.

Vysvetlenie k tomuto priniesli predošlé odstavce. Nie je však možné zahusťovanie žlče zúžiť na zlú životosprávu, hlavne nie bez patričných dôkazov.
Tvrzeni autoru clanku, ze Jarda zuzuje duvody zahustovani zluce na spatnou zivotospravu svedci o nedostatku logiky autoru nebo o jejich snaze oblbovat lidi. Jarda tam nikde nepise, ze se zluc zahustuje pouze vlivem spatne zivotospravy.

Naprosto zmateny mi prijde komentar autoru clanku k Jardove vete
Uvnitř těchto nánosů také mohou žít patogenní mikroorganismy a různí parazité.
Tedy
Citace:
To, že cholelitiáza môže stázou žlče zvyšovať riziko infekcie je pravda (16), parazity sú však už nezmyslom, hlavne bez patričných dôkazov. Nie je parazit ako parazit.
Bud o tom meji neco vedet a pak maji napsat jak to je, tedy jestli tam jsou paraziti nebo ne, nebo muzou napsat, ze sami o tom nemaji poneti a Jarda neuvedl dukazy. A jeste to dorazili vetickou ze neni parazit jako parazit, ktera s Jardovym tvrzenim silne nesouvisi, protoze Jarda jen psal, ze jsou tam paraziti. Takze pokud tam nejaci paraziti jsou, jedno jaci, tak ma Jarda pravdu. A paraziti tam opravdu jsou, za prve je to zname a za dalsi jsem videl i na tomto foru fotky po ociste, kde evidentne paraziti byli. A obdobne fotky jsem videl i jinde. Takze opet autori tyto fotky nenapadne pominuli, protoze by asi tezko vysvetlili, ze se paraziti pri ociste vytvareji smichanim oleje a epsomky \":)\" .

A jeste napadaji Jardovo tvrzeni Pravděpodobně celkem dobře ucítíte žlučové kaménky, jak se posunují ve žlučovodech a vycházejí z vašich jater do střev.
Citace:
- cit (senzitívna inervácia) vo vnútorných orgánov ani zďaleka nie je tak dokonalá, aby ste mohli toto ucítiť. V črevách nemáme hmat.
cimz opet dokazuji, ze ocistu nikdy nezkousili a jen si hraji na chytre. Stejne jako casto citite pohyby ve strevech, ja jsem pri ociste jater nekolikrat citil, jak se mi neco pohybuje mistama, ve kterych jsem mimo ocistu nikdy takovy pohyb necitil.
A navic pisou, ze ve strevech nemame hmat, ackoliv Jarda psal o pohybech ve zlucovodech. Nicmene i kdyz ve strevech nemame hmat, asi nejsem jediny, kdo tam obcas citi pohyb \":)\" .

A jeste co jsem tu uz castecne uvadel, mne u prirodni lecby zajimaji dve veci, jestli je bezpecna a jestli funguje. A oboji jsem si u ocisty jater overil. Jarda se snazil popisovat i detaily jak to chodi uvnitr a obcas se pri tom seknul a zamenil zlucnik za jatra, nekde tam napriklad pise, jak spravne v clanku odhalili, ze se zluc shromazduje v jatrech. Ale takove preklepy nemaji zadny vliv na to, ze ocista opravdu funguje a pomaha.

Samozrejme kravataaaku je to na tobe cemu budes verit. Muzes pokracovat v ocistach nebo muzes verit "vedecke" medicine a pri prvnich problemech si muzes nechat zlucnik odborne uriznout \":(\" .

Jeste poznamka k te vedecke medicine. Na nejakem vlakne na doktorka.cz nekdo, kdo mel dost poneti o medicine, pomlouval nejakou lecitelku, ze je horsi nez doktori, protoze svoji lecbu nema vedecky podlozenou. A ze veda udelala obrovsky pokrok a tak nejak. Tak jsem se ho zeptal, jestli mi muze napsat jedinou nemoc, kterou neumeli vylecit pred 50 lety a dnes uz ji diky vedeckemu pokroku vylecit dovedou. A prestoze o medicine hodne vedel, ani jednu nemoc nevymyslel. Jen tvrdil, ze se silne zlepsila lecba nekterych druhu rakoviny a uvedl presne rakovinu, na kterou v te dobe zrovna umrela jedna ma znama, ktera mela z urcitych duvodu nejlepsi moznou oficialni zdravotni peci.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 11:52 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Zdravim p. Jardo ,

mam zaujimavu skusenost....

zacal som uzivat kavu odspodu \":-)\".... urobil som ich asi tak 6, po kazdom som citil tlak v oblasti jater .. o par dni nato shanku....

mozno to bude zaujimat aj kravattaka..


po shanke, na dalsi den som pre istotu este urobil jeden klasicky vyplach s urinou...
v mise som videl asi 10 divnych gulocok ktore plavali na hladine, priemer rozny ale asi cca 1cm vacsina z nich,...
zelenkava farba guliciek ,zobral som teda drievko a rozpucil to .. bolo to makke mastne a vo vnutri oranzove...

Jarda, pisete ze pri shanke sa uvolni velke mnozstvo zlce, pri kavovych vyplachoch sa uvadza ze cisti/stimuluje pecen..

mozem si byt isty ze to boli pecenove 'kamienky' ?

ak ano , tak pre kravataka, nepil som ziaden olej, ano, pil som morsku sol pocas shanky,a kavu odpsodu par dni pred shankou ..... , bud si isty ze tym buzerantom (pardon a CEST VYNIMKAM!!), v bielych plastoch, ide o prachy ..


cez vikend som robil prvy x ocistu pecene.. vyslo zo mna vela malych asi 1-3mm zelenych utvarov a biele 'vlakna' niecoho .. ziadne velke kamienky ako som pisal vyssie,, uvidim na dalsi pokus...

Vdaka za info .
L


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 7:54 pm 
Offline

Registrován: pon dub 14, 2014 7:46 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,
prosim Vas o radu ohladom odstranenia zlcnikovych kamenov.
Nasli mi viacero malych 4-5mm kamienkov, rada by som skusila Vasu ocistu a dostala ich von.
Mam polrocne dieta, ktore je stale kojene. Je ocista vhodna aj pre mna alebo by mohli prejst skodlive latky aj do mlieka?

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2014 7:24 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Mam doma jen ruzove grepy, muzu je pouzit? Jsou dost sladke, nevadi to pri ociste jater?

60ml Epsomske soli muzu odvazit jako 60gramu???

Prosim poradte mi nekdo, moc vam predem dekuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2014 9:05 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
miram píše:
Mam doma jen ruzove grepy, muzu je pouzit? Jsou dost sladke, nevadi to pri ociste jater?

60ml Epsomske soli muzu odvazit jako 60gramu???

Prosim poradte mi nekdo, moc vam predem dekuji!

Růžové grepy jsou OK, také je používám, resp. neřeším, jestli jsou bílé nebo růžové a nevšiml jsem si rozdílu. 60ml epsomky je cca 60g, množství není až tak podstatné, prostě vás to musí prohnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2014 5:12 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Na některých stránkách doporučujou přidat trochu citronové šťávy, jinde vodu úplně nahrazujou jablečným moštem… co vy na to pane Jardo? \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 17, 2014 8:04 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 17, 2014 8:01 pm
Příspěvky: 1
kdyby bylo nejhur, staci misto epsomky normalni projimadlo? napr. gutalax?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 8:47 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Alex.k píše:
kdyby bylo nejhur, staci misto epsomky normalni projimadlo? napr. gutalax?

Epsomka mimo projimave ucinky predevsim rozsiruje zlucovody, coz je jeji hlavni smysl. A to asi glutalax nedela. Nicmene jestli ti ta epsomka tolik vadi, tak dost lidi to dela bez epsomky. Ale ja jsem to bez ni nezkousel.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 11:02 am 
Offline

Registrován: pát dub 18, 2014 10:58 am
Příspěvky: 1
Mozem robit ocistu pecene po prekonani akutnej pankreatitidy ? ( prekonana pred 4 tyzdnami z dovodu vysokuch tukov TAG 13!)
Neublizi mi take velke mnozstvo olivoveho oleja naraz ?
No sonografe sa ziadne kamene v zlcniku nenasli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 6:21 pm 
Offline

Registrován: pát dub 18, 2014 6:04 pm
Příspěvky: 3
Dobrý deň.

Nikde som nevidel odpoveď na môj prípad.

Na sone mi zistili v žlčníku 2,5 cm žlčníkový kameň. Či je táto metóda vhodná aj na môj prípad, lebo mám obavy, ako sa cez žlčovod dostane tento veľký kameň, keď priemer žlčovodu je menší. Nerád by som pri upchatí skončil pod nožom. lekárka ma automaticky posiela na operáciu, ale keď že oni nevyberajú len kameň, ale mäsiari hneď vyrežú celý žlčník, teda celý orgán, tak do toho sami moc nechce. tvrdia že je to nepotrebný orgán a že žlčník nahradí žlčovod, ale nie vždy to pomôže a ani celoživotnú diétu sa mi nechce dodržiavať. Druhá vec je to, že ak je kameň dlho v žlčníku, tak môže vzniknúť z toho rakovina.

Poradí mi niekto ako ďalej, či ísť pod nôž, alebo skúsiť túto očistu. Lebo hneď zajtra by som išiel zháňať soľ a oliv. olej.

Za posledný rok 3x žlčníková kolika po výdatnej večeri, pripisoval som to zlému žalúdku, kameň v žlčníku mi zistili náhodou až teraz, pri inom vyšetrení. Roky mi zle trávi, skoro stále prujem, bolesti hlavy, únava. trvá to už aj 10-15 rokov. Ale pri vyšetreniach, gastroskopii to vyriešili lekári, že mám dráždivé hrubé črevo. Masné jedlá, vajíčka míchaná, alkohol mi vždy robili veľmi zle. Ale nakoniec to je asi od bordelu v pečeni a žlčníku. Prosím pán Jarda o radu.

Ďakujem, dúfam že slovenčina bude zrozumiteľná

Roman SK Bratislava 45 rokov,


Naposledy upravil roman22 dne pát dub 18, 2014 6:56 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 6:39 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
peterves píše:
Mozem robit ocistu pecene po prekonani akutnej pankreatitidy ? ( prekonana pred 4 tyzdnami z dovodu vysokuch tukov TAG 13!)
Neublizi mi take velke mnozstvo olivoveho oleja naraz ?
No sonografe sa ziadne kamene v zlcniku nenasli.

Guru pres ocistu jater, Andreas Moritz, kteryho tu porad cituju, vice mene pise, ze pankreatida vznika tim, ze v miste kde se spojuji zlucovody s vyvodem ze slinivky se to ucpava sajrajtem z jater a zlucniku a ze bez ocisty jater a zlucniku se to poradne nevyresi. Protoze enzymy ze slinivky nemohou poradne odchazet, tak se vraceji zpet a zacinaji travit slinivku a to je akutni forma pankreatidy. Tedy pise tam cosi v tomto smyslu, nemam ted cas to poradne prekladat. Takze Moritz doporucuje serii ocist jater a zlucniku a rika, ze normalnima metodama mediciny se to da tezko do poradku, protoze nereseji pricinu problemu.

Uvadi priklad, jak nekdo s akutni pankreatidou byl 6 tydnu v nemocnici, pak ho pustili a za 2 mesice mel dalsi zachvat slinivky a jeho manzelka se ptala Moritze na radu. Doporucil vypit na lacno sklenici vody se lzici epsomky ze to uvolni zlucovody. Udelal to a asi behem hodiny pocitil nahlou ulevu. Pankreatida zmizela.
Takze jsou prirodni prostredky co s tim delat. Navic jeste mu doporucil masirovat druhy, treti a ctvrty prst u nohou a dal mu obklad z jablecnyho octa na oblast jater. Problemy presly, pak udelal jeste serii ocist jater a zlucniku a byl v poradku a uz nikdy problemy se slinivkou nemel.

Kdybych mel strach z oleje (jako ze namam), tak bych to zkousel postupne, nejdriv min a pak zvysovat. Ja bych do ocist sel, ale samozrejme co udelas ty je tvoje rozhodnuti.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 6:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
roman22 píše:
Dobrý deň.

Nikde som nevidel odpoveď na môj prípad.

Na sone mi zistili v žlčníku 2,5 cm žlčníkový kameň. Či je táto metóda vhodná aj na môj prípad, lebo mám obavy, ako sa cez žlčovod dostane tento veľký kameň, keď priemer žlčovodu je menší. Nerád by som pri upchatí skončil pod nožom. lekárka ma automaticky posiela na operáciu, ale keď že oni nevyberajú len kameň, ale mäsiari hneď vyrežú celý žlčník, teda celý orgán, tak do toho sami moc nechce. tvrdia že je to nepotrebný

Roman SK Bratislava 45 rokov,

Doktorům nevěř, žádný orgán není zbytečný nebo přebytečný! Nenech se zmrzačit odstraněním důležitého orgánu a raději uvažuj o rozpuštění žlučového kamene přirozenou cestou (alkalizací).
Bílá mafie nechce lidi léčit, ale mrzačit, protože jedině mrzačení lidí jim přináší zisk. Proto nám lžou, že žlučník, nosní mandle, slepé střevo, slezina a dalsí orgány jsou zbytečné a je třeba je odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 6:52 pm 
Offline

Registrován: pát dub 18, 2014 6:04 pm
Příspěvky: 3
Ates píše:
Doktorům nevěř, žádný orgán není ubytečný nebo přebytečný! Nenech se zmrzačit odstraněním důležitého orgánu a raději uvažuj o rozpuštění žlučového kamene přirozenou cestou (alkalizací).

alkalizací znamená touto metódou, pomocou soli, oleja a grepu? To aj kamene rozpúšťa, zmäkčuje, zmenšuje? Lebo som myslel, že len vypudzuje von z tela.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz