Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 2:36 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Ahojky všem. Provádím očistu jater podle Cingroše. A jsem zatím v rozpacích. Kůry provádím po 14ti dnech intervalech. První kůra proběhla v pořádku. Hodně toho vypadlo, ale kaménky jsem žádné nenašla. Druhá kůra byla lepší, vypadlo toho méně, ale přidala se bolest žlučníku po půlnoci asi na dvě hodiny. Celá jsem se u toho potila. Třetí kůra skoro nic nevypadlo, bez bolesti žlučníku. Čtvrtá kůra zase skoro nic nevypadlo, ale bolest žlučníka zase byla ve stejném čase. Pátá kůra vypadlo toho skoro stejně jako u té první,bylo toho hodně, bolest žlučníku ale nebyla. Po všem těch kůrách žádné kaménky jsem nenašla. Jen žluč a smetí. Kůru provádím vždy ze soboty na neděli. V neděli se cítím vždy báječně. Pak se to vrací do starých kolejí. Zčeho jsem v rozpacích je, že kaménky jsem žádné nenašla, pak ta bolest žlučníku, a všude se píše, že po čtvrté až páté kůře člověk ucítí doslova příval energie. U mě je to naopak. Po té čtvrté kůře jsem pořád unavená a ospalá. A je to horší a horší. Objevilo se i vysoké akné. Mám v plánu to jet ještě jednou po šesté. Ale jinak nevím co s tím. Připadá mi, že to na mě působí jinak než u ostatních.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 5:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Od: Jarda
Odesláno: čtv lis 12, 2009 9:21 pm
Komu: Denny
Zpráva
Tento postup očisty jater jsem dosud nikde neviděl. Je to tedy na můj vkus dost razantní, ale pokud to má ten přítel vyzkoušené, tak proč ne. Já bych raději vyzkoušel méně drsnou metodu, kterou popisuje J. Cingroš v knize Sám sobě doktorem. Spočívá v pití olivového oleje a citrónové šťávy, pomocí čehož se dosáhne podobného efektu jako u tebou popisované procedury se solí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, to jsem rád, že jsi zde dal lidem možnost vyzkoušet tuto ,,razantní" metodu \":P\"
Ve skutečnosti je to rychlá a 100%tní očista jater i žlučníku od letitých usazenin vzniklých stresem a ,,zdravou stravou".
Jen bych k tomu dodal, že tuto očistu mohou provádět také lidé, kteří uvěřili tzv. MUDr-cům (jež sami zapoměli na Hypokratovu přísahu) a místo čistění, jednoduše jejich žlučník raději odstranili - i když dobře věděli, že tím člověku nepomohou - spíše naopak \":!:\"
http://www.empatia.cz/dotazy/po-odstran ... lezachvaty
Takže lidi, ať se žlučníkem nebo bez, neváhejte a pomozte si sami! Pokud vytrváte a provedete celou sérii očisty,budete mile překvapeni, kolik problémů se tím vyřeší \":D\"

A na závěr malá ukázka mého údajného jaterního a žlučníkového písku, dle tvrzení jednoho nejmenovaného MUDr-ce po sonografickém vyšetření.

Nemám již tvoji soukromou zprávu na kterou jsem reagoval touto soukromou správou, ale mám dojem, že šlo o recept s glauberovou solí, kterou já nepovažuji za vhodnou, vzhledem k tomu, že se jedná o sůl se sodíkem, který váže v těle vodu a zatěžuje dost ledviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 5:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Ahojky všem. Provádím očistu jater podle Cingroše. A jsem zatím v rozpacích. Kůry provádím po 14ti dnech intervalech. První kůra proběhla v pořádku. Hodně toho vypadlo, ale kaménky jsem žádné nenašla. Druhá kůra byla lepší, vypadlo toho méně, ale přidala se bolest žlučníku po půlnoci asi na dvě hodiny. Celá jsem se u toho potila. Třetí kůra skoro nic nevypadlo, bez bolesti žlučníku. Čtvrtá kůra zase skoro nic nevypadlo, ale bolest žlučníka zase byla ve stejném čase. Pátá kůra vypadlo toho skoro stejně jako u té první,bylo toho hodně, bolest žlučníku ale nebyla. Po všem těch kůrách žádné kaménky jsem nenašla. Jen žluč a smetí. Kůru provádím vždy ze soboty na neděli. V neděli se cítím vždy báječně. Pak se to vrací do starých kolejí. Zčeho jsem v rozpacích je, že kaménky jsem žádné nenašla, pak ta bolest žlučníku, a všude se píše, že po čtvrté až páté kůře člověk ucítí doslova příval energie. U mě je to naopak. Po té čtvrté kůře jsem pořád unavená a ospalá. A je to horší a horší. Objevilo se i vysoké akné. Mám v plánu to jet ještě jednou po šesté. Ale jinak nevím co s tím. Připadá mi, že to na mě působí jinak než u ostatních.

Jinak to působit nemůže, prostě bordel v játrech se vám soustavně posunuje a teprve po naprostém vyčištění je klid. Nepíšete sice co a kolik toho vychází, ale nejsou to většinou kameny v pravém slova smyslu, jsou to takové zelené kousky cholesterolu, které jsou jako vosk a člověk jich má v sobě i tisíce. Nesmíte zapomínat ani na střeva a ta musíte mít dost zaneřáděná, pokud vyskočilo akné. To jednoznačně signalizuje nepořádek ve střevě a únavě se tedy není možno divit, ta je pak naprosto normální, protože jste stále přiotrávená. Pročistěte střevo a uvidíte, že to bude mnohem lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 8:47 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Dobrý večer! Velice mě zaujal váš web a jestli budete pořádat kurz, tak se hlásím. Ale chci se teď zeptat, jaká je situace na trhu s tou epsomskou solí. Našla jsem Magnezii sulfas hepta. od f. Tamda - mají to většinou na netu vyprodané. Máte někdo zkušenosti s koupí přímo v lékárně??? Jsem z okresu Nymburk, případně Praha, Kolín, Ml. BOl. a okolí. Já abych nebyla v lékárně za mimozemšťana.
Děkuji za odpověd, určitě to vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 9:04 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Jinak to působit nemůže, prostě bordel v játrech se vám soustavně posunuje a teprve po naprostém vyčištění je klid. Nepíšete sice co a kolik toho vychází, ale nejsou to většinou kameny v pravém slova smyslu, jsou to takové zelené kousky cholesterolu, které jsou jako vosk a člověk jich má v sobě i tisíce. Nesmíte zapomínat ani na střeva a ta musíte mít dost zaneřáděná, pokud vyskočilo akné. To jednoznačně signalizuje nepořádek ve střevě a únavě se tedy není možno divit, ta je pak naprosto normální, protože jste stále přiotrávená. Pročistěte střevo a uvidíte, že to bude mnohem lepší.

Děkuji za odpověď. Co vychází ze mě jsou zelené kousky, ale nejsou tvrdé a to smetí, připomínající nastrouhaná jablka. Myslím, že to je ten cholesterol, co se nestačil zformulovat do kamínku, jak se o tom píše. Myslela jsem si, že vina budou střeva. Udělala jsem si třikrát po sobě klystýr a akné skoro vymizelo. Takže udělám raději šanku. Díky. U toho žlučníku je to v pořádku, že jednou bolí dost, pak zase ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 1:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mirabelka píše:
Dobrý večer! Velice mě zaujal váš web a jestli budete pořádat kurz, tak se hlásím. Ale chci se teď zeptat, jaká je situace na trhu s tou epsomskou solí. Našla jsem Magnezii sulfas hepta. od f. Tamda - mají to většinou na netu vyprodané. Máte někdo zkušenosti s koupí přímo v lékárně??? Jsem z okresu Nymburk, případně Praha, Kolín, Ml. BOl. a okolí. Já abych nebyla v lékárně za mimozemšťana.
Děkuji za odpověd, určitě to vyzkouším.

Vy se na tu sůl ptáte, jako na stav vody v českých řekách, ale moje odpověď je pozitivní. Sůl mám doma v dostatečném množství a pokud chcete, tak mi dejte vědět, ono již mě nebavilo to stále řešit, že to nikde nejde sehnat. Vzhledem k tomu, že jsem také z okresu Nymburk, tak si pro to ke mě můžete zajet a máte to nejjednodušší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Děkuji za odpověď. Co vychází ze mě jsou zelené kousky, ale nejsou tvrdé a to smetí, připomínající nastrouhaná jablka. Myslím, že to je ten cholesterol, co se nestačil zformulovat do kamínku, jak se o tom píše. Myslela jsem si, že vina budou střeva. Udělala jsem si třikrát po sobě klystýr a akné skoro vymizelo. Takže udělám raději šanku. Díky. U toho žlučníku je to v pořádku, že jednou bolí dost, pak zase ne?

Pokud jsou žlučové cesty dost zacpané, tak to trochu bolet může a po pár kůrách by se to mělo odstranit, protože již bude uvolněný cholesterol vycházet snadněji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 2:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
v jakych intervalech lze ze zacatku provadet jaterni ocistu? po vikendovem prvnim pokusu se mi totiz zintenzivnilo piskani v usich, coz mi nesedi k blahodarnemu vlivu na nervovou soustavu, ktery ma ocista prinaset \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 4:57 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Nemám již tvoji soukromou zprávu na kterou jsem reagoval touto soukromou správou, ale mám dojem, že šlo o recept s glauberovou solí, kterou já nepovažuji za vhodnou, vzhledem k tomu, že se jedná o sůl se sodíkem, který váže v těle vodu a zatěžuje dost ledviny.

Glauberka nezatěžuje ledviny o nic víc, než kuchyňská sůl používaná tebou při šance, spíše naopak.
Při jaterní a žlučníkové očistě používám obě soli, nevšiml jsem si při tom jakéhokoliv zatížení. Výsledek očisty je vždy perfektní \":)\"
Hezký den

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 5:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
v jakych intervalech lze ze zacatku provadet jaterni ocistu? po vikendovem prvnim pokusu se mi totiz zintenzivnilo piskani v usich, coz mi nesedi k blahodarnemu vlivu na nervovou soustavu, ktery ma ocista prinaset \":(\"

Zpočátku se dá jet tato kůra po 14 dnech, až do té doby, kdy nic nevychází. Takto vyčištěná játra pak stačí gruntovat tak 4x do roka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 5:28 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
haddock píše:
v jakych intervalech lze ze zacatku provadet jaterni ocistu? po vikendovem prvnim pokusu se mi totiz zintenzivnilo piskani v usich, coz mi nesedi k blahodarnemu vlivu na nervovou soustavu, ktery ma ocista prinaset \":(\"


Když čistíte, vždy se pak něco projeví. Myslím, že to chce vydržet. Až budete víc pročištěná, začne to mizet. Ale není moc na výběr. Jít stejnou cestou a postupně si zvykat na to, že Vám je blbě a nebo, když už jste to nějaký ten pátek prznila, tak to teď vydržet, když jdou toxiny ven...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 5:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Glauberka nezatěžuje ledviny o nic víc, než kuchyňská sůl používaná tebou při šance, spíše naopak.
Při jaterní a žlučníkové očistě používám obě soli, nevšiml jsem si při tom jakéhokoliv zatížení. Výsledek očisty je vždy perfektní \":)\"
Hezký den

Jakákoliv sodíková sůl samozřejmě tělu vadí, připravuje ho o draslík a ledvinám určitě neprospívá. Já na šankaprakšalánu kuchyňskou sůl nepoužívám, to je pouze v návodu, aby to mohl udělat každý, kdo to potřebuje, ale používám sůl himalájskou, která ledviny prakticky nezatěžuje a sodík do těla necpe. To, že ta glauberovka projímá stejně, ještě neznamená, že to tělo stejně vnímá, ale na provedení očisty to opravdu zásadní vliv nemá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 7:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je nutné íst na sono, pred touto pečenovou očistou?
Mám na mysli starších ludí 70+, aby sa tam náhodu neobjavil nejaký velký kamen resp. niečo iné, čo by mohlo ev. znemožnit túto procedúru.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 7:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je nutné íst na sono, pred touto pečenovou očistou?
Mám na mysli starších ludí 70+, aby sa tam náhodu neobjavil nejaký velký kamen resp. niečo iné, čo by mohlo ev. znemožnit túto procedúru.
Ďakujem

Nutné to není, ale takto má člověk větší jistotu a menší strach, což nikdy není k zahození. Nedávno mi volala paní 75 roků a byla úplně nadšená, jak ji to pomohlo a nic před tím neřešila, ale každý není stejný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 8:33 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Nutné to není, ale takto má člověk větší jistotu a menší strach, což nikdy není k zahození. Nedávno mi volala paní 75 roků a byla úplně nadšená, jak ji to pomohlo a nic před tím neřešila, ale každý není stejný.

To ma zujíma hlavne kvoli starej matke, ktorej som to navrhol. No nie som si istý, či na to sono pojde, pretože sa bojí lekárov ako čert kríža(robí dobre) no toto je len banálne vyšetrenie, no ona je dost zatatá.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz