Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 7:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 12, 2014 8:28 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
D. Valentová píše:
Bezkonkurenčně nejlepší očista jater je jednodenní hladovka kombinovaná s kávovými klystýry. Nic lepšího pro očistu jater nelze udělat. Člověk se po takové kúře cítí jako znovuzrozený.

Toto mě velmi zaujalo-děláš bez předchozí připravy?-strava bez tuků a bíklovin,jablka,jabl,štáva,grep a citron?Jjen hladovka a klystýry? Kolik jich děláš a v jakém množství a sledu? Vychází z Tebe kamínky?Napiš prosím,ráda bych to zkusila! Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2014 7:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Premylim jeste nad mou první ocistou a:

1. v den ocisty ranni klystýr.. vse nim vyplavim..
na to vecer epsomka ktera me ma projimat a neprojima.. takze asi mam malo hořčíku.. ale co vlastne ma projimat ,kdyz v sobe nic nemam \":D\" ??
Kolik dat priste epsomky??


2. z jablek a mostu jsem mel asi hodne rozhozene traveni a furt byl hrozne zavzdusneny a do toho zvolil citron s pocitem, ze bude lepsi jak grep, ale to množství mi zazivani dorazilo.. \":-)\" takze priste grep. Ucinek stejny??
Cetl jsem, ze to nekdo ruzne menil takze asi stejne funkční..
diky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2014 12:49 pm 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
jajda22 píše:
Toto mě velmi zaujalo-děláš bez předchozí připravy?-strava bez tuků a bíklovin,jablka,jabl,štáva,grep a citron?Jjen hladovka a klystýry? Kolik jich děláš a v jakém množství a sledu? Vychází z Tebe kamínky?Napiš prosím,ráda bych to zkusila! Děkuji

kavove klystyry su fajn, ale mne zablokovali zlcovod, treba zvazit riziko, s jaterkami som nemala problem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2014 5:20 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
jajda22 píše:
Toto mě velmi zaujalo-děláš bez předchozí připravy?-strava bez tuků a bíklovin,jablka,jabl,štáva,grep a citron?Jjen hladovka a klystýry? Kolik jich děláš a v jakém množství a sledu? Vychází z Tebe kamínky?Napiš prosím,ráda bych to zkusila! Děkuji

Jajda22, kávový kystír je niečo úplne iné, než "očista nahrubo" pomocou olivového oleja a citrónovej/grepovej šťavy. TO NEMôŽEŠ POROVNÁVAŤ. To prvé pracuje asi na bunečnej úrovni cez hrubé črevo, to druhé vyplavuje kamienky, piesok. Takže si kľudne rob aj dva roky každý týždeň kávové klystíry, potom skús ten s olejom a šťavou, a uvidíš tú "parádu"... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 11:25 am 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
NOWOCAYN_2 píše:
Jajda22, kávový kystír je niečo úplne iné, než "očista nahrubo" pomocou olivového oleja a citrónovej/grepovej šťavy. TO NEMôŽEŠ POROVNÁVAŤ. To prvé pracuje asi na bunečnej úrovni cez hrubé črevo, to druhé vyplavuje kamienky, piesok. Takže si kľudne rob aj dva roky každý týždeň kávové klystíry, potom skús ten s olejom a šťavou, a uvidíš tú "parádu"... \":D\"

ale kávový klystír "vyťahuje" aj kamene zo žlčníka a pečene, takisto ako jaterka, ale chýba tam ten telaxačný učinok epsomky na žlčovody, že je účinný, to som zistila práve tým šprajcnutým kameňom \":)\", preto to teraz nechávam tak a uprednostňím jaterky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte říj 14, 2014 1:02 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, o víkendu se chystám na jaterní očistu, ale držím zároveň anti-candida dietu, takže nejím žádné ovoce a nevím, zda je vhodné nyní do jídelníčku jablka zařadit neboť nechci krmit kvasinky. Chci pít jablečnou šťávu až v den očisty. Neposkytl by podobnou službu jako jablka třeba jablečný ocet? Ten se naopak při candidě doporučuje.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 4:22 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 09, 2014 9:12 am
Příspěvky: 30
jajda22 píše:
Toto mě velmi zaujalo-děláš bez předchozí připravy?-strava bez tuků a bíklovin,jablka,jabl,štáva,grep a citron?Jjen hladovka a klystýry? Kolik jich děláš a v jakém množství a sledu? Vychází z Tebe kamínky?Napiš prosím,ráda bych to zkusila! Děkuji

Předchozí úpravu stravy nedělám, prostě jen držím hladovku 24 hodin a během ní provedu 3 kávové klystýry. První klystýr začnu 12 hodin od posledního jídla, druhý 16 hodin od posledního jídla a třetí 20 hodin od posledního jídla. Ihned po třetím kávovém klystýru si pročistím střeva domácím hydrocolonem, aby mi v nich nezůstaly zbytky kávy ani žádné toxické látky, které se díky kávě vyplavily do střev. Napustím a vypustím střevo vodou tolikrát, dokud neteče téměř čistá voda. Po 24 hodinách začínám normálně jíst, první jídlo by mělo být tvořené pouze dušenou zeleninou. Na dalších jídlech pak už tolik nezáleží. Tuhle proceduru mi poradila kamarádka žijící v USA, tam je to prý velký hit. Já jsem s ní maximálně spokojena, vždycky se pak cítím jako znovuzrozená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 8:25 pm 
Offline

Registrován: pon led 02, 2012 2:04 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, rád bych poprosil o infomaci se kterou si nevím rady. Za poslední téměř tři roky jsem provedl 113 jaterních očist kdy ze mě dohromady vyšlo cca 10,7 kg tukových kuliček. Také jsem provedl asi celkem 10 očist, kdy ze mě nevylezlo vůbec nic, což ale přisuzuji tomu, že jsem neměl v játrech nashromážděnou téměř žádnou žluč. Očisty provádím v průměru cca 1-3 krát za 14dní, většinou se řídím podle "tlaku v břiše" , kdy tento tlak popisuji jako určitou formu "zabetonování", kdy jednoduše řečeno, mi trávení přestane fugovat a nastoupí- únava, tlak v břichu, pocení, podrážděnost, ztráta energie. Jakmile provedu očistu, tyto symtomy zmizí ale většinou jen na den, dva, tři. Potom se celý proces opakuje. Ze začátku jsem si myslel, že udělám 10-15 očist a budu čistý. Realita je však jiná. Tento proces zdá se být nekonečný. Někde je chyba, ale nevím kde. Kdybych měl popsat svoje stravovací návyky a svojí osobu (je mi 40 let/183cm) tak musím říct že:
Do doby před 4 mi lety jsem jedl vše, ale spíš dietní věci jako ovoce, zelenina,různá diet. masa a mléčné výrobky. Ale byl jsem teměř na pokraji zoufalství ze svého zdravotního stavu, kdy jsem se téměř nemohl hýbat díky problému se zažíváním, které jednoduše trávilo tak na 10%. Takže neustále vyvalené břicho, únava, ztáta energie atd. Doktoři mi vždy po sonu nebo gastroskopickém vyšetření sdělili, že jsem naprosto zdravý. V té době jsem byl zavodněný, bez svalové hmoty 90Kg. Před 4 lety jsem začal byt vegetarian, půl roku na to vegan.Před 3 lety jsem objevil tyto stráky a já začal s očistami. Postupem času nastala veliká úleva cca o 75% k lepšímu. Začal jsem hodně sportovat (běh 8km 2krát týdně a posilovna 3krát týdně). Shodil jsem pupek, zavodnění zmizelo, tuková vrstva se zmenšila a svaly narostly. Nyní mám cca 86kg. Budu vděčný za každou informaci, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 9:20 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Martin222 píše:
Dobrý den, rád bych poprosil o infomaci se kterou si nevím rady. Za poslední téměř tři roky jsem provedl 113 jaterních očist kdy ze mě dohromady vyšlo cca 10,7 kg tukových kuliček. Také jsem provedl asi celkem 10 očist, kdy ze mě nevylezlo vůbec nic, což ale přisuzuji tomu, že jsem neměl v játrech nashromážděnou téměř žádnou žluč.

Žeby konečne dôkaz, že sa nejedná o žiadne kamene z pečene a nedajbože zo žlčníka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 9:46 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Martin222 píše:
Dobrý den, rád bych poprosil o infomaci se kterou si nevím rady. Za poslední téměř tři roky jsem provedl 113 jaterních očist kdy ze mě dohromady vyšlo cca 10,7 kg tukových kuliček. Také jsem provedl asi celkem 10 očist, kdy ze mě nevylezlo vůbec nic, což ale přisuzuji tomu, že jsem neměl v játrech nashromážděnou téměř žádnou žluč. Očisty provádím v průměru cca 1-3 krát za 14dní, většinou se řídím podle "tlaku v břiše" , kdy tento tlak popisuji jako určitou formu "zabetonování", kdy jednoduše řečeno, mi trávení přestane fugovat a nastoupí- únava, tlak v břichu, pocení, podrážděnost, ztráta energie. Jakmile provedu očistu, tyto symtomy zmizí ale většinou jen na den, dva, tři. Potom se celý proces opakuje. Ze začátku jsem si myslel, že udělám 10-15 očist a budu čistý. Realita je však jiná. Tento proces zdá se být nekonečný. Někde je chyba, ale nevím kde. Kdybych měl popsat svoje stravovací návyky a svojí osobu (je mi 40 let/183cm) tak musím říct že:
Do doby před 4 mi lety jsem jedl vše, ale spíš dietní věci jako ovoce, zelenina,různá diet. masa a mléčné výrobky. Ale byl jsem teměř na pokraji zoufalství ze svého zdravotního stavu, kdy jsem se téměř nemohl hýbat díky problému se zažíváním, které jednoduše trávilo tak na 10%. Takže neustále vyvalené břicho, únava, ztáta energie atd. Doktoři mi vždy po sonu nebo gastroskopickém vyšetření sdělili, že jsem naprosto zdravý. V té době jsem byl zavodněný, bez svalové hmoty 90Kg. Před 4 lety jsem začal byt vegetarian, půl roku na to vegan.Před 3 lety jsem objevil tyto stráky a já začal s očistami. Postupem času nastala veliká úleva cca o 75% k lepšímu. Začal jsem hodně sportovat (běh 8km 2krát týdně a posilovna 3krát týdně). Shodil jsem pupek, zavodnění zmizelo, tuková vrstva se zmenšila a svaly narostly. Nyní mám cca 86kg. Budu vděčný za každou informaci, děkuji.

Áno, tie "tukové guličky" sú "FAKE".... Ale - tie malé tvrdšie čierne "kamienky" a hlavne ten zlatavý PIESOK ????? Ten žiadna kombinácia oleja a citrónovej šťavy NEVYTVORÍ...............Takže odišlo z teba veľa piesku za tie očisty ? Veľa starej žlče ? Ak áno - O TOM TO JE. Bez toho by si piesok tak ľahko nevypudil. Zbytočne ale robíš tie očisty tak často... Úplne stačí raz za mesiac. A keď máš nejaký tráviaci problémm, ktorý pomáha čiastočne zmierňovať takto častá očista pečene, tak poradiť neviem, ale určite toto nie je riešenie...
ALEBO VIEM PORADIŤ - PREJDI NA NÍZKOSACHARIDOVÚ STRAVU S VYSOKÝM OBSAHOM ŽIVOČÍŠNYCH BIELKOVÍN A STREDNÝM OBSAHOM ŽIVOČÍŠNYCH TUKOV...........Vykašli sa na obilniny a strukoviny. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 10:13 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 15, 2014 8:42 am
Příspěvky: 3
Zdravím \":)\" Mohu se zeptat, jak vypadá ta "stará žluč"? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 10:34 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Moruga píše:
Zdravím \":)\" Mohu se zeptat, jak vypadá ta "stará žluč"? Díky

Bude zelenej farby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 1:19 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 15, 2014 8:42 am
Příspěvky: 3
Dobrý den, Jardo.
Můžete se, prosím, vyjádřit k tomu obrovskému množství (10,7kg) "tukových kuliček", jak píše předchozí návštěvník? (Martin222)
Já mám za sebou 7 jaterních očist dle vašich návodů. Provádím je jednou za měsíc.
Množství kamenů rapidně ubývá, ale stejně jich naposledy bylo tak 100 určitě. Druhé zlepšení, co jsem zaznamenala je, že už mi ráno po očistě není tak špatně. Akorát mám takový problém, že se pokaždé ve 2h - 3h ráno při očistě vzbudím,je mi zle a na zvracení.
Děkuji za odpověď. Mějte krásný den.


Naposledy upravil Moruga dne pát říj 17, 2014 1:27 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 1:27 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 15, 2014 8:42 am
Příspěvky: 3
NOWOCAYN_2 píše:
Bude zelenej farby.

Děkuji. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: recept očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 3:37 pm 
Offline

Registrován: stř říj 22, 2014 3:06 pm
Příspěvky: 2
0,8 dcl vody přídáme 3 polévkove lžice horké soly ( siran horečnatý )
v 18 00 hod vypijem 2 dcl přípravku.
ve 20 00 hod. Opět 2 dcl přípravku
pak vymačkáme ze 3 ks grepu lépe červeného a smícháme přeceděným grepem
2 dcl šťavi s olivovím olejem 125mll a vypijem ve 22 00 hod.
poté si lehnem na záda a minimálně 20 minut odpočíváme bez pohybu snaž me se
lépe než bdít tak usnout zbudit se 6,oo hod ráno a potom v 8,oo hod vypít 2 dcl vody se soly.


poznámka : musí to být sůl siran horečnatý
olej olivoví lisovany za studena ( extra panenský)
( extra vergive )


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz