Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 8:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2020 2:11 pm 
Offline

Registrován: pát úno 07, 2020 11:41 am
Příspěvky: 3
Dobrý den, i přes můj chaotický dotaz, jste mi vlastně napsal to, co jsem potřebovala vědět, a když to tak čtu, s tou rýží mi to mohlo dojít samotné. \":D\" Takže moc děkuji za Váš čas a za všechny rady, co na podrážděný žlučník. Nechci Vás teď o víkendu otravovat, takže píšu. Očistu jsem nakonec dojela do konce, přesně jak uvádíte (proto ty sacharidové potraviny, které běžně nejím, myslela jsem, že bez nich by to nemuselo být tak účinné), všechno proběhlo v pohodě. Teď už se láduji rýží. Vlastně mi nebylo úplně jasné, kdy po té očistě můžu zase plně najet na nízkosacharidovou, a možná jsem v tom dotazu měla uvést i vysokotukovou, stravu (maso, vajíčka, zelenina, ...), jsem zvyklá na docela velké množství tuků, tak abych si ten žlučník hned nějak nepodráždila, případně nesnížila efekt té očisty, když se budu vysokotukově stravovat mezi jednotlivými očistami. Takže dneska rýže a zítra už zkusím pomalu najet, na co jsem zvyklá, a za 14 dní další očista, když už jsem se do toho pustila. Nerada bych se té stravy vzdala kvůli toho, že mi začal ozývat žlučník, docela mi pomáhala s lupénkou. Doufám, že ty očisty budou cesta. Mějte se hezky. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2020 2:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
kris píše:
Dobrý den, i přes můj chaotický dotaz, jste mi vlastně napsal to, co jsem potřebovala vědět, a když to tak čtu, s tou rýží mi to mohlo dojít samotné. \":D\" Takže moc děkuji za Váš čas a za všechny rady, co na podrážděný žlučník. Nechci Vás teď o víkendu otravovat, takže píšu. Očistu jsem nakonec dojela do konce, přesně jak uvádíte (proto ty sacharidové potraviny, které běžně nejím, myslela jsem, že bez nich by to nemuselo být tak účinné), všechno proběhlo v pohodě. Teď už se láduji rýží. Vlastně mi nebylo úplně jasné, kdy po té očistě můžu zase plně najet na nízkosacharidovou, a možná jsem v tom dotazu měla uvést i vysokotukovou, stravu (maso, vajíčka, zelenina, ...), jsem zvyklá na docela velké množství tuků, tak abych si ten žlučník hned nějak nepodráždila, případně nesnížila efekt té očisty, když se budu vysokotukově stravovat mezi jednotlivými očistami. Takže dneska rýže a zítra už zkusím pomalu najet, na co jsem zvyklá, a za 14 dní další očista, když už jsem se do toho pustila. Nerada bych se té stravy vzdala kvůli toho, že mi začal ozývat žlučník, docela mi pomáhala s lupénkou. Doufám, že ty očisty budou cesta. Mějte se hezky. \":)\"

Tak to jsem rád že jsem se trefil a nakonec vám to proběhlo v pohodě. Podle mě není problém hned druhý den najet zase na ten stravovací režim který vám sedí a pokud jde o očisty nevím o případu kdy by si někdo stěžoval že si tak něco zhoršil, maximálně s tím nehnete i když i těchto případů je málo, zpravidla jaterky celkem dost pomáhají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2020 8:53 pm 
Offline

Registrován: pát úno 07, 2020 11:41 am
Příspěvky: 3
Jardo, ještě jednou moc děkuji za Váš čas i odpovědi. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 10, 2020 8:13 am 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Ahoj, o víkendu jsem provedla (po 14 dnech) druhou jaterku a musím říct, že po první negativní zkušenosti se mi do toho vůbec nechtělo ale přemluvila jsem se a nelituji. Vše proběhlo tak jak mělo, žádné bolesti, žádné omdlévání, ani žádné "anomálie" na těle.Po olejogrepu jsem zalehla, vzbudila jsem se ráno o půl čtvrtý, vyšlo nějaké smetí a pár hrášků, šla jsem zpátky do postele, po třetí epsomce dálší hrášky, pak jsem udělala klystýr a další hrášky a 4 větší hrudky průměru1,5 cm, vypila jsem 1l vody v 8 h. epsomka pak další klystýr a vylezlo ze mně krom jiného taková podlouhlá zelenožlutá hrudka délky 4cm, průměru 1,5 cm. Celý den jsem se cítila bezvadně a až do večera vycházely zelené hrášky a žlutá voda. Večer ještě jeden klystýr na vyplavení zbytků a pak už nic. V neděli žádná stolice až dnes ráno. Za dalších 14 dní repete, tentokrát už se těším na další nadílku \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 10, 2020 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
MartinaR píše:
Ahoj, o víkendu jsem provedla (po 14 dnech) druhou jaterku a musím říct, že po první negativní zkušenosti se mi do toho vůbec nechtělo ale přemluvila jsem se a nelituji. Vše proběhlo tak jak mělo, žádné bolesti, žádné omdlévání, ani žádné "anomálie" na těle.Po olejogrepu jsem zalehla, vzbudila jsem se ráno o půl čtvrtý, vyšlo nějaké smetí a pár hrášků, šla jsem zpátky do postele, po třetí epsomce dálší hrášky, pak jsem udělala klystýr a další hrášky a 4 větší hrudky průměru1,5 cm, vypila jsem 1l vody v 8 h. epsomka pak další klystýr a vylezlo ze mně krom jiného taková podlouhlá zelenožlutá hrudka délky 4cm, průměru 1,5 cm. Celý den jsem se cítila bezvadně a až do večera vycházely zelené hrášky a žlutá voda. Večer ještě jeden klystýr na vyplavení zbytků a pak už nic. V neděli žádná stolice až dnes ráno. Za dalších 14 dní repete, tentokrát už se těším na další nadílku \":D\"

No vidíte ono vždy nejde vše jak si člověk dopředu maluje, někdy holt je potřeba překonat určité potíže, ale určitě to za to stojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 11, 2020 10:36 am 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Jj, máte pravdu, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2020 6:11 pm 
Offline

Registrován: ned říj 07, 2018 12:26 pm
Příspěvky: 3
Zdravim vsetkych cisticov a cisticky, a Vas Jaro obzvlast \":wink:\"

nakolko som doposial prevazne cerpal, rozhodol som sa podelit sa s vami s mojou metodou ocisty trubiek a pecene. Akekolvek navrhy, kritiku, a resp hocico k mojmu prispevku vitam, nakolko som si neni celkom isty ci to co robim robim spravne. alebo co by sa dalo vylepsit \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2020 6:14 pm 
Offline

Registrován: ned říj 07, 2018 12:26 pm
Příspěvky: 3
neda sa mi postnut fotky a dostavam hlasenie: Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.
fotky nemaju viac ako 100kB, co robim zle? fotky som chcel poslat koli lepsej predstavivosti a pre motivaciu \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2020 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
[quote="Minonka81":30jbshtw]Zdravim vsetkych cisticov a cisticky, a Vas Jaro obzvlast \":wink:\"

nakolko som doposial prevazne cerpal, rozhodol som sa podelit sa s vami s mojou metodou ocisty trubiek a pecene. Akekolvek navrhy, kritiku, a resp hocico k mojmu prispevku vitam, nakolko som si neni celkom isty ci to co robim robim spravne. alebo co by sa dalo vylepsit \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2020 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Minonka81 píše:
neda sa mi postnut fotky a dostavam hlasenie: Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.
fotky nemaju viac ako 100kB, co robim zle? fotky som chcel poslat koli lepsej predstavivosti a pre motivaciu \":?:\"

Špatně asi neděláte nic, mě to taky nejde, musím to příští týden řešit se správcem serveru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 28, 2020 9:20 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1960
Jarda píše:
bombay píše:
Pred týždňom som bol na kontrole u očnej, debatovali sme o tom ako vôbec krátkozrakosť (myopia) vzniká. Dokotrka mi tvrdila, že je to proste vývojom tela resp. disproporcie vývoja a rastu oka. Liečba teda vlastne neexistuje.
V 11 rokoch mi zistili myopiu (-1 dioptrie), v 20 rokoch som už mal -3 dioptrie, v 25 rokoch sa stala zaujímava vec - jedno oko smi zlepšilo na -2,5. Neviem si to vysvetliť. Vývoj mal byť už dávno ukončený, tak ako je to možné?
P. Jarda vravíte, že zrak súvisí zo stavom pečene. Len mi nejde dohlavy, že v 11ich rokoch by som mal pečen v zlom stave.
Myopiu dedičnú nemáme v rodine, takže dedičnosť by som vynechal. Takisto môj pôrod bol v poriadku. Zaujímavé, že myoipu prá rokov v detstve mala i moja sestra, ale jej sa to samo vyliečilo.
Rád by som s tou myopiu niečo urobil, len som zmätený, akou cestou sa vybrať... Obávam, sa že zlepšenie stavu pečene a čriev mi nepomôže myopiu vyliečiť. Viem, že keď stlačím mojím očnými svalmi bulvu, tým si ju skrátim, tak viem dobre (lepšie) zaostriť, takže ten dobrý zrak tam niekde je... Ako ho získať späť, už ale nie....

Obávat se nemusíte, to vám nepomůže, musíte to vyzkoušet a pak si nastudujte Norbekova http://www.lott.cz/zbavit_bryli.html a výsledek je víceméně jistý.

https://www.dedekkorenar.cz/choroby/smysly/dalekozrakost-kratkozrakost-vysoky-nitroocni-tlak-sedy-a-zeleny-zakal.html
https://www.dedekkorenar.cz/choroby/smysly/kratkozrakost---viz-dalekozrakost.html
Interest of silicium in the treatment of chidren myopia
https://www.researchgate.net/publication/286769664_Interest_of_silicium_in_the_treatment_of_chidren_myopia
Silicon or silica as a a Vitamin D co-factor
https://vitamindwiki.com/Silicon+or+silica+as+a+vitamin+D+co-factor
Concentration of Zinc, Copper, Selenium, Manganese, and Cu/Zn Ratio in Hair of Children and Adolescents with Myopia
https://www.hindawi.com/journals/joph/2019/5643848/
Retinol Dehydrogenases Regulate Vitamin A Metabolism for Visual Function
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5133129/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 28, 2020 11:52 am 
Offline

Registrován: čtv úno 27, 2020 3:52 pm
Příspěvky: 32
Má zkušenost je, že nejlepší očista jater je kávový klystýr. Nic lepšího neznám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 11:30 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den, dá se něčím nahradit to pití jablečné šťávy? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 12:11 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
kate.gru píše:
Má zkušenost je, že nejlepší očista jater je kávový klystýr. Nic lepšího neznám.

A to z vás vychází i ty jaterní kameny?
Jaký přesný postup prosím používáte? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
brandebura píše:
Dobrý den, dá se něčím nahradit to pití jablečné šťávy? děkuji

Ano, kyselinou jablečnou, to se zde již probíralo tak si vlákno projděte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz