Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 12:13 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ona by se funkčnost jater lépe určovala, kdyby se u nás po vzoru zahraničních laboratoří dělal test glutathionu a selenu.
http://www.vyvazenezdravi.cz/stitna-zlaza-selen
http://www.vyvazenezdravi.cz/glutathion-fontana-mladi

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 12:31 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Alopat píše:
Ona by se funkčnost jater lépe určovala, kdyby se u nás po vzoru zahraničních laboratoří dělal test glutathionu a selenu.
http://www.vyvazenezdravi.cz/stitna-zlaza-selen
http://www.vyvazenezdravi.cz/glutathion-fontana-mladi

Ono ani nejde o to zjistit labor.metodami funkčnost jater,jako je znovu zprovoznit.Myslím si,že zhoršená funkce se dá trochu vypozorovat dle různých symptomů a nikdy není na škodu jim trošku pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 11:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ZDENINA píše:
Ono ani nejde o to zjistit labor.metodami funkčnost jater,jako je znovu zprovoznit.Myslím si,že zhoršená funkce se dá trochu vypozorovat dle různých symptomů a nikdy není na škodu jim trošku pomoct.

Tak jistě, ono přečistit i to co je čisté vlastně nejde a nikdy nemůže čištění škodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2018 11:47 am 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
Pane Jardo, včera (úplněk) jsem provedl 7. očistu jater (180ml olej). Prvních 5 jsem použil 120ml olej. Doteď všechno bylo v pořádku, ale posledný pokus nebyl moc úspěšný. Po vypití oleje jsem měl pocit, že olej dále neprochází, zůstal v žaludku. Probudil jsem se mnohokrát, cítil jsem se jakoby po těžké jídle. Je to normální? Příště raději používat 120ml olej?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2018 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="mdavid626":25tbz1bj]Pane Jardo, včera (úplněk) jsem provedl 7. očistu jater (180ml olej). Prvních 5 jsem použil 120ml olej. Doteď všechno bylo v pořádku, ale posledný pokus nebyl moc úspěšný. Po vypití oleje jsem měl pocit, že olej dále neprochází, zůstal v žaludku. Probudil jsem se mnohokrát, cítil jsem se jakoby po těžké jídle. Je to normální? Příště raději používat 120ml olej?[/quote:25tbz1bj]
Tak já osobně vidím rozumné dělat očistu spíše v opačném postavení měsíce tedy na černý měsíc. To se tělo lépe zbavuje odpadu a pak množství oleje může také znamenat že to

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2019 11:38 am 
Offline

Registrován: sob pro 07, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Zdravím všechny jaterkáře.

Dělám OJ každý měsíc před novoluním, vždy stejně podle návodu pana Jardy, s výjimkou jablečné šťávy (nedělá mi dobře), kterou jsem nahradila kyselinou jablečnou. Když jsem s OJ začínala, počítala jsem i s možností případných závratí, které tady někteří jaterkáři popisují hlavně ve svých začátcích, ale nikdy jsem žádné závratě neměla.

Jaké bylo moje nemilé překvapení při mé 19-té JO. Nad ránem jsem se vzbudila, odešla na toaletu, během potřeby se mi zatočila šiška, oblil mě studený pot a já se sesunula k zemi. Po chvilce jsem se probrala a začala jsem přemýšlet.
1/ jsem přiotrávená toxiny. Pokud jsem přiotrávená toxiny z JO, tak nepanikař. Tělo samo ví co má dělat a já se toho částečně před chvíli zbavila potřebou a pokud to bylo málo, tak se jenom poseru a mě se uleví.
2/ mám nízký tlak. Pokud mám nízký tlak, tak nepanikař. Tělo samo ví co má dělat a vyrovná se s tím tak, že padne k zemi a nedovolí ti vstát, dokud se tlak pomalu nesrovná. Je dobré mu pomoci aspoň zvednutím nohou.
3/ mám nedostatek cukru, tak nepanikař. Pokud mám nedostatek cukru, musím tělu pomoci sama a cukr mu dodat. Snažila jsem se vstát, ale pořad to nešlo, tak jsem se pomaličku doplazila do kuchyně, kde jsem si dala lžičku medu (našmátrat po tmě v tomhle stavu lžičku a dosáhnout na sklenici z medem bylo jako bych zdolávala poslední metry k vrcholu Everestu) a znovu jsem se svalila v kuchyni na zem. Netuším, jak dlouho jsem tam ležela, ale probrala jsem se zimou, tak jsem se odplazila do postele zahřát a kupodivu jsem usnula jak špalek. Po probuzení jsem dokončila standardně JO a bylo mi fajn.
Následující 20-tou JO jsem již byla připravená a ta proběhla úplně v pohodě, jako všechny předešlé.

Přeji všem jaterkářům tento zážitek nemít a pokud už ho máte, tak nepanikařte a hlavně zvažte, zda se s tímto zážitkem chcete pochlubit svým blízkým. Já hloupá jsem se svému muži pochlubila (chtěla jsem to dát k dobru jako vtipnou historku) a přesto, že mě v očistách podporuje, spustil tak hysterickou scénu a začal panikařit, jako by se to právě stalo jemu. Dostala jsem z jeho reakce záchvat smíchu, muž se naštval a já pochopila, že o určitých věcech je lepe mlčet. Pro vlastní dobro a duševní zdraví. \":lol:\"

Alka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2019 3:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alka píše:
Zdravím všechny jaterkáře.

Dělám OJ každý měsíc před novoluním, vždy stejně podle návodu pana Jardy, s výjimkou jablečné šťávy (nedělá mi dobře), kterou jsem nahradila kyselinou jablečnou. Když jsem s OJ začínala, počítala jsem i s možností případných závratí, které tady někteří jaterkáři popisují hlavně ve svých začátcích, ale nikdy jsem žádné závratě neměla.

Jaké bylo moje nemilé překvapení při mé 19-té JO. Nad ránem jsem se vzbudila, odešla na toaletu, během potřeby se mi zatočila šiška, oblil mě studený pot a já se sesunula k zemi. Po chvilce jsem se probrala a začala jsem přemýšlet.
1/ jsem přiotrávená toxiny. Pokud jsem přiotrávená toxiny z JO, tak nepanikař. Tělo samo ví co má dělat a já se toho částečně před chvíli zbavila potřebou a pokud to bylo málo, tak se jenom poseru a mě se uleví.
2/ mám nízký tlak. Pokud mám nízký tlak, tak nepanikař. Tělo samo ví co má dělat a vyrovná se s tím tak, že padne k zemi a nedovolí ti vstát, dokud se tlak pomalu nesrovná. Je dobré mu pomoci aspoň zvednutím nohou.
3/ mám nedostatek cukru, tak nepanikař. Pokud mám nedostatek cukru, musím tělu pomoci sama a cukr mu dodat. Snažila jsem se vstát, ale pořad to nešlo, tak jsem se pomaličku doplazila do kuchyně, kde jsem si dala lžičku medu (našmátrat po tmě v tomhle stavu lžičku a dosáhnout na sklenici z medem bylo jako bych zdolávala poslední metry k vrcholu Everestu) a znovu jsem se svalila v kuchyni na zem. Netuším, jak dlouho jsem tam ležela, ale probrala jsem se zimou, tak jsem se odplazila do postele zahřát a kupodivu jsem usnula jak špalek. Po probuzení jsem dokončila standardně JO a bylo mi fajn.
Následující 20-tou JO jsem již byla připravená a ta proběhla úplně v pohodě, jako všechny předešlé.

Přeji všem jaterkářům tento zážitek nemít a pokud už ho máte, tak nepanikařte a hlavně zvažte, zda se s tímto zážitkem chcete pochlubit svým blízkým. Já hloupá jsem se svému muži pochlubila (chtěla jsem to dát k dobru jako vtipnou historku) a přesto, že mě v očistách podporuje, spustil tak hysterickou scénu a začal panikařit, jako by se to právě stalo jemu. Dostala jsem z jeho reakce záchvat smíchu, muž se naštval a já pochopila, že o určitých věcech je lepe mlčet. Pro vlastní dobro a duševní zdraví. \":lol:\"

Alka

Tak pochopitelně nic není naprosto bez rizika, ani přecházení silnice, nebo obyčejné vstávání z postele. Dokonce mám klientku která sebou takto švihla bohužel na radiátor a urazila si přední zub, tedy ještě horší zážitek než ten váš, ale zásadní problém kdy by někoho musela odvážet sanitka nebyl nikdy. Pochopitelně pokud by to s někým seklo na schodech a sroloval je šipkou mohlo by vše skončit u havranů, ale raději nebudu strašit, obecně vzato jde o velice prospěšný postup jenom se musí uhlídat i ty případné omdlívací stavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 6:34 pm 
Offline

Registrován: ned pro 22, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 52
Ahojte, chcel by som sa opýtať. Čaka ma prvá očista.

Cely den nejem , len jablková stava, od 14:00 som prestal pit.

14:00 Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe.

Od 14 00 som nič nepil , ani nejedol ... je problém ak som počas tejto doby nepil vela vody ? všetko je dodržané na 100% len niekde sa píse ze sa nedoporucuje pit a niekde sa doporucuje pit od 14.00 do prvej dávky soli.


Ďakujem, za radu, je to prvá očista.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 6:42 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
scooors píše:
Ahojte, chcel by som sa opýtať. Čaka ma prvá očista.

Cely den nejem , len jablková stava, od 14:00 som prestal pit.

14:00 Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe.

Od 14 00 som nič nepil , ani nejedol ... je problém ak som počas tejto doby nepil vela vody ? všetko je dodržané na 100% len niekde sa píse ze sa nedoporucuje pit a niekde sa doporucuje pit od 14.00 do prvej dávky soli.


Ďakujem, za radu, je to prvá očista.



Hlavně doufej, že nemáš přemnoženou candidu, protože jablečná strava by ji silně zhošila!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 6:48 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
scooors píše:
Ahojte, chcel by som sa opýtať. Čaka ma prvá očista.

Cely den nejem , len jablková stava, od 14:00 som prestal pit.

14:00 Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe.

Od 14 00 som nič nepil , ani nejedol ... je problém ak som počas tejto doby nepil vela vody ? všetko je dodržané na 100% len niekde sa píse ze sa nedoporucuje pit a niekde sa doporucuje pit od 14.00 do prvej dávky soli.


Ďakujem, za radu, je to prvá očista.


Hildy Clark píše,že se nesmí mezi 14 a 18 hodinou nic jíst a nic pít.Andreas Moritz povoluje pití vody,kvůli hydrataci.Asi je opravdu lepší se pořádně napít do 14hodiny a pak už jen roztok epson.soli s vodou.Já to teď tak dělám.Ale asi u prvních deseti očist jsem v době mezi 14 a 18 hod normálně pila vodu a nepozorovala jsem žádný výrazný rozdíl .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 7:40 pm 
Offline

Registrován: ned pro 22, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 52
dakujem za radu velmi pekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 10:59 am 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 23
Zdravím - mám dotaz. Dělám intenzivní očistu jater kávovými klystýry. Zatím ob den. Kdy je vhodné zařadit trojčátko proti parazitům? Během očisty nebo až ve fázi, kdy bude probíhat např. 1x týdně? Mám obavy, abych to, co má účinkovat, nevypláchla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 3:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jednoslunicko píše:
Zdravím - mám dotaz. Dělám intenzivní očistu jater kávovými klystýry. Zatím ob den. Kdy je vhodné zařadit trojčátko proti parazitům? Během očisty nebo až ve fázi, kdy bude probíhat např. 1x týdně? Mám obavy, abych to, co má účinkovat, nevypláchla.

Tam není problém, vše na trojčátko jde vrchem a klystýr spodem tedy mimo to že můžete mít herx z rychlé detoxikace tam problém nevidím. Pouze z tohoto důvodu bych asi oboje najednou nejel, ale pokud vám to nebude vadit není problém dělat oboje najednou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 8:05 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Dobrý den, ve vašem navodu na očistu jater mě není jasná jedna věc v pátek od 18hod. se nesmí pit voda. do kdy tento "zákaz" platí? Kdy se můžu napít vody? až po kompletní očistě? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Dobrý den, ve vašem navodu na očistu jater mě není jasná jedna věc v pátek od 18hod. se nesmí pit voda. do kdy tento "zákaz" platí? Kdy se můžu napít vody? až po kompletní očistě? Děkuji

Ideálně až po poslední epsomce ráno ovšem pokud to nevydržíte, tak se prostě trochu napijete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz