Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2016 5:59 pm 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2016 5:31 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, prosím Vás o radu....chci se zeptat, jestli mohu dělat očistu jater s glauberovou solí, s citronovou šťávou a olivovým olejem, jestli že mám krev ve stolici,bolavej žlučník, střídání průjmů a zácpy....zatím jsem dělal jen 2x klystýr, myslíte že i ten mohu dělat? jinak přestal jsem i jíst maso, kouřit a chlastat...na AEV diagnostice mi řekli, že to je rakovina, ale nevím no jak moc je to spolehlivý přístroj......budu rád za každou radu,předem díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2016 7:29 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
V takovémto případě to je zralé na komplexní vyšetření všeho, kua, je to na pojišťovnu a nebolí to.
Hláška o rakovině není úplně zanedbatelná věc, hleděl bych si toho a snažil se dozvědět, co nejvíc.
Pak se bude řešit to, co se zjistí, ne dělat nějaké pokusy a mordovat tělo kůrami, určenými pro zdravé lidi.
Přestat kouřit a chlastat je samozřejmost, požívání masa, zvláště syrového, je naprosto neškodné a pro mnohá těla velmi užitečné. Maso s rakovinou nesouvisí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 14, 2016 5:58 pm 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2016 5:31 pm
Příspěvky: 3
No dobře, dejme tomu, že kdybych šel k normálním doktorům na vyšetření a tam by mi potvrdili tu rakovinu, tak stejně bych se musel nějak léčit a já chci přírodní cestou a ne práškama, chemoterapií a bůh ví čím..... v podstatě rakovina se léčí očistama ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2016 6:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Pěstitel píše:
Dobrý den, prosím Vás o radu....chci se zeptat, jestli mohu dělat očistu jater s glauberovou solí, s citronovou šťávou a olivovým olejem, jestli že mám krev ve stolici,bolavej žlučník, střídání průjmů a zácpy....zatím jsem dělal jen 2x klystýr, myslíte že i ten mohu dělat? jinak přestal jsem i jíst maso, kouřit a chlastat...na AEV diagnostice mi řekli, že to je rakovina, ale nevím no jak moc je to spolehlivý přístroj......budu rád za každou radu,předem díky

Spolehlivost diagnózy nedovedu odhadnout a pokud jde o očisty jako takové tak pokud snesete klystýr, neměl by být problém ani v těch ostatních. Chlast zdraví zrovna neprospívá a kouření to je otázka, u masa vadí spíše zpracované masné produkty, tam je kvanta soli a éček a bůhví jakých šmakulád chemického původu, to je opravdu svinstvo. Rakovina se pochopitelně léčí vyčištěním těla, na tom není co rozporovat, ale vždy je vhodné vědět jak na tom jsem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz