Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2016 12:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 19, 2016 11:03 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Kroměříž
Zdravím všechny,

mám poměrně "jednoduchý" dotaz. Vše začalo Grand Mal epileptickým záchatem před rokem (nasadili mi silné antiepileptika, která stále užívám), poté se zjistilo, že mám nádor na mozku stupně 3, který byl zřejmě spouštěčem toho záchvatu. Po ozařování a krátké chemo terapii (na které bych už nešel) se mi tam vytvořila 4cm cysta, která tlačí na pohybové centrum pro pravou stranu těla, tzn. kulhal jsem jak de Pejrak a ruka mi visela u těla. Začal jsem sám rehabilitovat a taky jsem bez vědomí doktorů nasadil různou alternativní léčbu. Klasickým onkologům jsem přestal věřit - no jak jinak že jo.
Ted užívám preparáty ze jmelí (v ČR neoficiální), nasadil jsem dietu - ječmen, chorella + jedno jídlo denně, chodím k psychosomatické "lékařce", pokud možno medituju. Poslední Magnetická Rezonance ukázala zmenšení cysty huraaa + už lépe chodím a ruka nevisí:). A ted ten dotaz:

Myslíte, že mi očista jater nezpůsobí epileptický záchvat?
Epileptik má totiž v krvi stálou hladinu léků a domnívám se, že očista jater by to mohla změnit - narušit.
Díky moc za odpověď, Jardo?

Zdeněk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 9:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Nasad si pust a telo ti zacne kompletne regenerovat a to vcetne jater..
Meditace je ti k nicemu, je to jen saskarna pro ezoteriky.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 10:34 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
roztomily.medvidek píše:
Nasad si pust a telo ti zacne kompletne regenerovat a to vcetne jater..
Meditace je ti k nicemu, je to jen saskarna pro ezoteriky.

Podle mne je pravda nekde mezi. Pust je samozrejme super, ale v nekterych pripadech je dobre ho doplnit treba tema ocistama, osobni zkusenost. Mel jsem ekzem, ktery v pohode prezil radu pustu a jednou jsem dal ocistu strev podle Lysebetha Omladnete s jogou, jeste k tomu jsem to dost odflaknul, a po ekzemu nezustala ani pamatka. Jsou i dalsi pripady, kdy pust nebyl nejucinnejsi. Takze ja bych v dane situaci ocistu jater delal. Kdybych chtel byt hooodne opatrny, tak nejdriv zkusim co se deje, kdyz si dam samotnou epsomku, treba i nizsi dakvu, a totez s olejem a grepovou stavou. Predpokladam, ze by to bylo OK a v tom pripade bych jarterku udelal, treba nejdriv se slabsima davkama. A samnozrejme bych delal i ty pusty. Ale to je co bych delal ja, Poulis si to musi zvazit sam.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 11:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
pv33 píše:
Podle mne je pravda nekde mezi. Pust je samozrejme super, ale v nekterych pripadech je dobre ho doplnit treba tema ocistama, osobni zkusenost. Mel jsem ekzem, ktery v pohode prezil radu pustu a jednou jsem dal ocistu strev podle Lysebetha Omladnete s jogou, jeste k tomu jsem to dost odflaknul, a po ekzemu nezustala ani pamatka. Jsou i dalsi pripady, kdy pust nebyl nejucinnejsi. Takze ja bych v dane situaci ocistu jater delal. Kdybych chtel byt hooodne opatrny, tak nejdriv zkusim co se deje, kdyz si dam samotnou epsomku, treba i nizsi dakvu, a totez s olejem a grepovou stavou. Predpokladam, ze by to bylo OK a v tom pripade bych jarterku udelal, treba nejdriv se slabsima davkama. A samnozrejme bych delal i ty pusty. Ale to je co bych delal ja, Poulis si to musi zvazit sam.

Klidně to může kombinovat dle uvážení, problém je ten , že pokud někomu něco funguje, tak druhému to to tak fungovat nemusí..

každopádně půstem nic nezkazí, následky jsou téměř žádné..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 10:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 19, 2016 11:03 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Kroměříž
No pravdu máte asi oba \":D\" Odhodlám se k půstu, ale předtím si dám tu očistu, max to se mnou sekne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2016 3:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jak slyším epilepsie a cysty ve spojitosti s nádorem na mozku, tak si vybavím meření bioimpendačním přístrojem a detoxikačního poradce, který vyloučí larvální nákazu, ale to jen na okraj. Zajímavé vlákno, hledal bych léky, které prochází hematoencefalitickou bariérou, dobrá zpráva je, že to zvládne i levný kurkumin (přírodní žluť nikoliv mletá kurkuma), vývar z oleandru, chlorid cesný s DMSO, jemuž v rychlosti scvrkávání nádoru může konkurovat snad pouze černá mast (viz. návod na vnitřní použití, mozek nemá receptory bolesti, je tedy předpoklad, že pálení při apoptóze neucítí) a pravděpodobně i falcarinol (prášek) přidaný do šťávy z mrkve, hlavní problém tedy bude stejně jako u ozářek v následném odklízení odumřelých nadorových buněk, aby nedošlo k zánětu a otoku a na to se zase výborně hodí vodíková voda či speciální hořčíkové tablety (popř. dehydroaskorbát; u mumia neznám jeho prostupnost do mozku).

Pozn.: esenciální olej z listů petržele kadeřavé údajně obsahuje 1,79% falcarindiolu a 15% falcarinolu http://www.thegoodscentscompany.com/gca/gc1015491.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2016 9:00 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Poulis píše:
Po ozařování a krátké chemo terapii (na které bych už nešel) se mi tam vytvořila 4cm cysta, která tlačí na pohybové centrum pro pravou stranu těla, tzn. kulhal jsem jak de Pejrak a ruka mi visela u těla. Začal jsem sám rehabilitovat a taky jsem bez vědomí doktorů nasadil různou alternativní léčbu. Klasickým onkologům jsem přestal věřit - no jak jinak že jo.

Pokud je toto běžným výsledkem schváleného a předepsaného postupu, tak se jedná o porušení Hippokratovy přísahy, nepoškodit. Názorná ukázka toho, že náš zdravotnický systém nemá zájem na vyléčení a doktory vědomě zmrzačeného pacienta odhozeného do škarpy, ponechaného svému osudu (bez pomoci), bez ohledu na jejich profesní povinnost navrhnout a použít obdobu devitalizace, v případě, že by tím mohli zachránit život. Samozřejmě je to hanba kdysi vážené lékařské profese, když vám ohledně závažného onemocnění musí jako šarlatán radit vystudovaný účetní, zatímco hrstku osvícených naturopatů, kteří ještě mají smlouvu se zdravotní pojišťovnou, pronásledují.

Nepíšete, jestli se tím ozařováním podařilo nádor odstranit, ale to by vás asi neposílali na chemoterapii a jaký druh výtažku ze jmelí užíváte - homeopatický nebo klasický?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 2:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Poulis píše:
Zdravím všechny,

mám poměrně "jednoduchý" dotaz. Vše začalo Grand Mal epileptickým záchatem před rokem (nasadili mi silné antiepileptika, která stále užívám), poté se zjistilo, že mám nádor na mozku stupně 3, který byl zřejmě spouštěčem toho záchvatu. Po ozařování a krátké chemo terapii (na které bych už nešel) se mi tam vytvořila 4cm cysta, která tlačí na pohybové centrum pro pravou stranu těla, tzn. kulhal jsem jak de Pejrak a ruka mi visela u těla. Začal jsem sám rehabilitovat a taky jsem bez vědomí doktorů nasadil různou alternativní léčbu. Klasickým onkologům jsem přestal věřit - no jak jinak že jo.
Ted užívám preparáty ze jmelí (v ČR neoficiální), nasadil jsem dietu - ječmen, chorella + jedno jídlo denně, chodím k psychosomatické "lékařce", pokud možno medituju. Poslední Magnetická Rezonance ukázala zmenšení cysty huraaa + už lépe chodím a ruka nevisí:). A ted ten dotaz:

Myslíte, že mi očista jater nezpůsobí epileptický záchvat?
Epileptik má totiž v krvi stálou hladinu léků a domnívám se, že očista jater by to mohla změnit - narušit.
Díky moc za odpověď, Jardo?

Zdeněk

Tak myslím že dobrých rad se vám od členů fóra dostalo docela dost, nicméně k té epilepsii. Jedna věc je útlak určitého místa mozku nádorem, takovou epilepsii pak bez odstranění nádoru patrně neodstraníte, nebo dost těžko, ale pokud se nádor ozářením odstranil, nebo alespoň výrazně zmenšil, dovolil bych si tvrdit, že běžná epilepsie je vyloženě o špatné funkci střeva a de facto o otravě mozku toxiny, které ve střevě produkují špatné bakterie. Pak by bylo stěžejně důležité nasadit konkrétní stravovací režim a specifické kmeny bakterií, které naprostá většina civilizovaných lidí bohužel nemá, nebo jich má málo. V tom druhém případě nevidím problém, dokonce ani v krátkodobém nedostatku antiepileptik, protože bordel ze střeva při kůře vypláchnete a problém by asi nastat neměl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 3:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Jak slyším epilepsie a cysty ve spojitosti s nádorem na mozku, tak si vybavím meření bioimpendačním přístrojem a detoxikačního poradce, který vyloučí larvální nákazu, ale to jen na okraj. Zajímavé vlákno, hledal bych léky, které prochází hematoencefalitickou bariérou, dobrá zpráva je, že to zvládne i levný kurkumin (přírodní žluť nikoliv mletá kurkuma), vývar z oleandru, chlorid cesný s DMSO, jemuž v rychlosti scvrkávání nádoru může konkurovat snad pouze černá mast (viz. návod na vnitřní použití, mozek nemá receptory bolesti, je tedy předpoklad, že pálení při apoptóze neucítí) a pravděpodobně i falcarinol (prášek) přidaný do šťávy z mrkve, hlavní problém tedy bude stejně jako u ozářek v následném odklízení odumřelých nadorových buněk, aby nedošlo k zánětu a otoku a na to se zase výborně hodí vodíková voda či speciální hořčíkové tablety (popř. dehydroaskorbát; u mumia neznám jeho prostupnost do mozku).

Pozn.: esenciální olej z listů petržele kadeřavé údajně obsahuje 1,79% falcarindiolu a 15% falcarinolu http://www.thegoodscentscompany.com/gca/gc1015491.html

Tak to máte plnou pravdu, ono ani není tak složité nádor zahubit, rakovinné buňky mají mnoho slabin, ale udělat to tak, aby nedošlo k sepsi, což problém docela je. U větších nádorů se rozhodně vyplatí pokud je možná spolupráce s lékařem, který má k dispozici přeci jen účinnější postupy v případě sepse, nebo silného zánětlivého procesu. Takové stavy jsou schopni třeba i na přístrojích většinou zvládnout, například klienta dialyzovat, což hodně pomůže a odpadní látky tak z těla odstranit. Většinou bohužel k takovému přístupu lékař svolí až v případě, kdy medicína již další schválené postupy nemá a vědí že je konečná, ale i tehdy se dá velké procento těch konečných stavů zvládnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2016 8:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 19, 2016 11:03 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Kroměříž
Jarda píše:
Alopat píše:
Jak slyším epilepsie a cysty ve spojitosti s nádorem na mozku, tak si vybavím meření bioimpendačním přístrojem a detoxikačního poradce, který vyloučí larvální nákazu, ale to jen na okraj. Zajímavé vlákno, hledal bych léky, které prochází hematoencefalitickou bariérou, dobrá zpráva je, že to zvládne i levný kurkumin (přírodní žluť nikoliv mletá kurkuma), vývar z oleandru, chlorid cesný s DMSO, jemuž v rychlosti scvrkávání nádoru může konkurovat snad pouze černá mast (viz. návod na vnitřní použití, mozek nemá receptory bolesti, je tedy předpoklad, že pálení při apoptóze neucítí) a pravděpodobně i falcarinol (prášek) přidaný do šťávy z mrkve, hlavní problém tedy bude stejně jako u ozářek v následném odklízení odumřelých nadorových buněk, aby nedošlo k zánětu a otoku a na to se zase výborně hodí vodíková voda či speciální hořčíkové tablety (popř. dehydroaskorbát; u mumia neznám jeho prostupnost do mozku).

Pozn.: esenciální olej z listů petržele kadeřavé údajně obsahuje 1,79% falcarindiolu a 15% falcarinolu http://www.thegoodscentscompany.com/gca/gc1015491.html
Tak to máte plnou pravdu, ono ani není tak složité nádor zahubit, rakovinné buňky mají mnoho slabin, ale udělat to tak, aby nedošlo k sepsi, což problém docela je. U větších nádorů se rozhodně vyplatí pokud je možná spolupráce s lékařem, který má k dispozici přeci jen účinnější postupy v případě sepse, nebo silného zánětlivého procesu. Takové stavy jsou schopni třeba i na přístrojích většinou zvládnout, například klienta dialyzovat, což hodně pomůže a odpadní látky tak z těla odstranit. Většinou bohužel k takovému přístupu lékař svolí až v případě, kdy medicína již další schválené postupy nemá a vědí že je konečná, ale i tehdy se dá velké procento těch konečných stavů zvládnout.

Zdravím všechny,
díky moc za všechny tipy a příspěvky. Byl jsem ted 3 týdny ve špitále, tak jsem neodepsal. Rezervoar pod kůží a silikonové hadičky vedoucí z cysty do rezervoaru mi vyoperovali po půl roce zase ven, protože se tam dostal zánět (což se prý stává) a málem se mi bolestí rozskočila hlava.
Teď antibiotika + fortecortin proti otoku - běžný lékařský postup.
Na každý pád je v mozku "čisto" a pustím se naplno do nastolení acidobazické rovnováhy a vyrovnání minerálů v těle. Měření bioimpendačním přístrojem a detoxikačního poradce už mám - přípravky Joalis od Jonáše tak uvidíme. Určitě dám vědět jak to pokračuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 4:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Poulis píše:
Zdravím všechny,
díky moc za všechny tipy a příspěvky. Byl jsem ted 3 týdny ve špitále, tak jsem neodepsal. Rezervoar pod kůží a silikonové hadičky vedoucí z cysty do rezervoaru mi vyoperovali po půl roce zase ven, protože se tam dostal zánět (což se prý stává) a málem se mi bolestí rozskočila hlava.
Teď antibiotika + fortecortin proti otoku - běžný lékařský postup.
Na každý pád je v mozku "čisto" a pustím se naplno do nastolení acidobazické rovnováhy a vyrovnání minerálů v těle. Měření bioimpendačním přístrojem a detoxikačního poradce už mám - přípravky Joalis od Jonáše tak uvidíme. Určitě dám vědět jak to pokračuje.

Hlavně začněte od střeva tam sídlí imunita a tu budete určitě potřebovat mít v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2016 6:20 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Proboha, tady se radí "vývar z oleandru", a to je smrtelný jed! Oleandr může zabít dospělého člověka, když sní už DVA listy a dítě jeden.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2016 9:07 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Mirabelka píše:
Proboha, tady se radí "vývar z oleandru", a to je smrtelný jed! Oleandr může zabít dospělého člověka, když sní už DVA listy a dítě jeden.

Proto se musí dlouho vařit, aby se ten jed vypařil. Věřte tomu, že při dodržení podmínek, již jedovatý není. Osobně vyzkoušeno


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2016 2:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 19, 2016 11:03 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Kroměříž
Dagmara píše:
Proto se musí dlouho vařit, aby se ten jed vypařil. Věřte tomu, že při dodržení podmínek, již jedovatý není. Osobně vyzkoušeno

Mohu se zeptat na co vyzkoušeno a jakým výsledkem?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2016 2:56 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Poulis píše:
Mohu se zeptat na co vyzkoušeno a jakým výsledkem?

Používá se hlavně na rakovinu. Diskuse a recept je zde http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=3&t=1734&start=960 . Píše tam i paní, která se vyléčila z rakoviny. Je tam i odkaz o oleandru ale dám ho znovu sem http://www.drbylinka.cz/encyklopedie/sutherlandia-opc-extract-capsules--extrakt-v-kapslich/, tady ho prodávají v kapslích ale cena je vysoká, tak je lepší si ho uvařit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz