Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 6:39 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den,

měla bych dotaz ohledně očisty jater: minulý týden z pátka na sobotu jsem přesně dle instrukcí Jardy provedla očistu - VŠE OK (týden před tím Šanku, taktéž vše v pohodě).
ale "malý" problém nastal včera v noci - začalo mě hrozně tlačit až píchat v játrech? (pod žebry na pravé straně přechází to do boku a do zad). Nikdy před tím se mi to nestalo! Nevíte, čím to může být? Hejbou se šutry? Žlučník? Je to dost nepříjemný, ani jsem nemohla spát \":-(\" Můžu případně písnout víc info, pokud bude třeba.

Díky za radu,
V.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2015 10:10 am 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 6:38 am
Příspěvky: 14
Ahoj,

no čítať tu stále rôzne reakcie tela a tak isto každý reaguje inak.
Napr. ja po prvej Šanke v pohode, po druhej pichlavá až tlačiaca bolesť (predpokladám) Pankreasu, potom očista pečene, prvá nič, po druhej bolesti žlčníka resp. pečene pichlavé a tlačiace. Potom pri štvrtej znova bolesť pečeň resp. žlčník. Naposledy som robil očistu kĺbov a týždeň ma bolela pečeň resp. žlčník.
Asi keď je telo zabordelované tak tú očistu orgány ťažko znášajú, treba odľahčiť stravu, viac tekutej stravy a vela tekutín a klystýry, Ostropestrecová kašička. A hlavne čas pre tú pečeň aby sa zregenerovala.


Naposledy upravil matue dne pát bře 06, 2015 1:28 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2015 11:40 am 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
No asi tomu v principu rozumím - jen se člověk lekne, když se objeví něco, co nezná \":-)\"


Naposledy upravil WERIS dne pát bře 20, 2015 5:16 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2015 9:54 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
tak bolest je větší a větší, mám dát zítra další JO? Doma mě nutí k doktorovi, ale já nechciiiiiiii!!!!!! nějaká účinná rada?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 1:44 pm 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2015 10:38 am
Příspěvky: 4
WERIS jak Vám je? Uklidnilo se to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 2:10 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
Doktorovi jsem se zatím vyhla - bolest po druhé jaterní očistě naštěstí odezněla, uf . skoro žádný kameny asi jen pět malejch.... Jen ty trávicí potiže porád mam - občas už je to psycho a místo aby si clověk užíval života tak je neustale z toho ve stresu!!!! No ale doufám pořád, že se to časem srovná !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 2:37 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
[quote="WERIS":iebuzb7v]Doktorovi jsem se zatím vyhla - bolest po druhé jaterní očistě naštěstí odezněla, uf . skoro žádný kameny asi jen pět malejch.... Jen ty trávicí potiže porád mam - občas už je to psycho a místo aby si clověk užíval života tak je neustale z toho ve stresu!!!! No ale doufám pořád, že se to časem srovná ![/quote:iebuzb7v]
Dejte si kafe, 3x denně dva dny po sobě.

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
iebuzb7v


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 8:58 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
Děkuju za radu \":-)\" tu pitnou kúru určitě zkusím...
Jen se chci ujistit, co přesně je myšleno tím: dejte si kafe, 3x denně - vypít nebo klystýr? Obávám se, že to druhé?! Doma už jsou ze mě šílený s těma všema možnýma očistama a až mě uvidí, jak si do zadnice leju kafe!!!! \":-)\" díky \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 9:31 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
WERIS píše:
Děkuju za radu \":-)\" tu pitnou kúru určitě zkusím...
Jen se chci ujistit, co přesně je myšleno tím: dejte si kafe, 3x denně - vypít nebo klystýr? Obávám se, že to druhé?! Doma už jsou ze mě šílený s těma všema možnýma očistama a až mě uvidí, jak si do zadnice leju kafe!!!! \":-)\" díky \":-)\"

Dal jsem tam i odkaz na vlákno Kávový klystýr, takže ano, kafe z druhé strany \":-)\"
Tou tradiční cestou (pitím) byste se jen ještě víc překyselila, což teď určitě nepotřebujete...
Obavy nejsou na místě, je to velmi jednoduchá, a přitom vysoce účinná procedura.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 10:17 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
Oukej \":-)\" tak já to načtu, zakoupím to a vyzkouším! Dám potom vědět, děkujuuuuuu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: úte bře 17, 2015 10:32 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 05, 2015 6:22 pm
Příspěvky: 7
Ještě jsem se chtěla zeptat - může s očistama souviset to, že mi je neustále zima a občas se mi motá hlava? před tím se mi to nestávalo...Taky se mi zhoršila pleť... stropro špatný střevo... Asi bych potřebovala krok za krokem nějaký postup...těch informací je tady už tolik, že se v tom "nováček" snadno ztrácí \":-(\" Jdu pročítat dál \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: stř bře 18, 2015 9:30 am 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
WERIS píše:
Ještě jsem se chtěla zeptat - může s očistama souviset to, že mi je neustále zima a občas se mi motá hlava? před tím se mi to nestávalo...Taky se mi zhoršila pleť... stropro špatný střevo... Asi bych potřebovala krok za krokem nějaký postup...těch informací je tady už tolik, že se v tom "nováček" snadno ztrácí \":-(\" Jdu pročítat dál \":-)\"

Souviset to s očistami může (a asi i souvisí) - postupné uvolňování toxinů do krevního oběhu a lymfy. Pocity chladu souvisí se stravou, krevním oběhem a obecně s celkovou acidózou organismu. Jezte více "zahřívací" jídla (např. pohanka), soustředte se více na alkalické potraviny a nápoje pijte zázvorový čaj na zahřátí a vodu s citrónem na odkyselení. Motání hlavy je široký pojem, ale změřte si třeba tlak. Může to být taky brain fog z detoxikace, to odezní vždy po kávě (ale z té správné strany \":-)\" ).
Na chlad je třeby taky se víc hýbat, ideální je rychlá chůze nebo běh naboso (ale pro vás je v tomto počasí asi ještě moc brzo), pořádně zhluboka dýchat čerstvý vzduch, střídání teplot (sauna/studená voda) atd.
Ta pleť-to máte pravdu, něco už znáte \":-)\". Kromě úpravy stravy zkuste Psyllium, poznáte to hned druhý den...
Postup krok za krokem ?
Podle mě to nefunguje, a už vůbec ne na dálku. Diagnostika je složitá záležitost, nejlíp znáte sebe sama jen Vy, a ne všechno na sebe asi prozradíte druhému. Tím, že postupně nastudujete jednotlivé vlákna tohoto fóra, u kterých máte pocit, že se Vás týkají, uděláte sama sobě tu nejlepší službu. Jednak přijdete na spoustu detailů, které Vás navedou k věcem dosud netušeným, jednak si takto nabytých informací (pracné a časově náročné) budete vážit víc, než když Vám je vysype někdo, kdo Vás pořádně nezná (a tím pádem se ani nemůže ve všem trefit). Od nuly začínat nebudete, když si přečtete Jardovy texty v Hlavním menu. V těle souvisí všechno se vším a je třeba mít komplexní přehled, ne jen řešit to, s čím je zrovna problém.
Nakonec zjistíte, že převzít odpovědnost za vlastní tělesnou schránku je to nejlepší, co můžete udělat, a přes údržbu těla se pak dostanete k tématu mind over matter, ale to už je další pokračování příběhu, na jehož začátku právě jste...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista jater - po týdnu bolest
PříspěvekNapsal: sob bře 28, 2015 12:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="WERIS":3sthg5pp]Ještě jsem se chtěla zeptat - může s očistama souviset to, že mi je neustále zima a občas se mi motá hlava? před tím se mi to nestávalo...Taky se mi zhoršila pleť... stropro špatný střevo... Asi bych potřebovala krok za krokem nějaký postup...těch informací je tady už tolik, že se v tom "nováček" snadno ztrácí \":-(\" Jdu pročítat dál \":-)\"[/quote:3sthg5pp]
Tak dobrých rad se vám dostalo docela dost, ale ještě upozorním, že zima vám může být i od stresu a od štítné žlázy, prostě patrně málo přikládáte pod kotel. Tlak podle všeho lítá nejspíše od stresu, je třeba se zklidnit, ideálně stále brát hořčík a čistit pravidelně střevo, to má na psychiku neuvěřitelný vliv. Osobně bych

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz