Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned dub 28, 2024 2:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 13, 2014 9:06 am 
Offline

Registrován: čtv bře 13, 2014 8:39 am
Příspěvky: 5
Dobrý den, zdravím všechny, jsem tu nový člen, ovšem toto forum sleduji déle. Je mi 21 let.
Je to zhruba rok a půl, co se mi objevili problémy v močové trubici (svědění, pálení, později i výtok při močení)
Musel jsem si oběhat 3 doktory aby mi zjistili, že mám chlamydii trachomatis, ureoplasmata a mykoplasmata, po "přeléčení dvěma druhy ATB" jsem byl na ně negativní i po opakovaném testování. Jenže problém přetrvával jen v mírné podobě, ale časem se mi přidávali stále častější křupání kloubů (ani mě moc nebolí), nejdříve to bylo rameno, potom se přidal ukazováček, zápěstí, kotníky, když zahejbu s ohryzkem tak též křupe jak divý, kolena, kyčle a hlavně páteř, když se jakoby srovnám tak mi prokřupe na spousty místech. Např. když sedím a po čase se narovnám a snažím se zapnout svalstvo v těle (jak jen to popsat \":D\" jakobyjste chtěli vtáhnout varlata do těla), tak mi prokřupe spodní páteř a je to celkem nepříjemné. Po zhruba půl roce se mi na nohou objevili takové flíčky, mapky se vytvořili kolem prstů a z boku chodidel, dále narudlé tečky stoupají až na lýtka, ale tam pouze slabounce. Včera mi kožní dr. řekla, že se nebude jednat o mykozu nohou, že by to spravila mast canesten, či jiný krém na mykozu, kterou jsem mazal nohy. Prý jde o purpuru chronicu. Už 14 dní beru MMS1 aktivovaný kyselinou citronovou, většinou denně 8x po hodině, někdy se nepoštěstí, takže dávky jsou slabší, ale momentálně jsem na dávce 2-2-2-2-3-3-3-3, do toho jsem asi 5x aplikoval koupel v MMS1 (15 aktivovaných kapek MMS na výtěr vany + 20 akt. kapek MMS do vody) Snažím se jíst zdravě, jsem většinou jen na vodě z kohoutku a snažím se dodržovat pitný režim 2-3 litry vody denně. Nemáte prosím někdo podobné zkušenosti? Už nevím co s tím \":(\" poraďte, za každou radu budu moc vděčný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 13, 2014 7:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 13, 2014 8:39 am
Příspěvky: 5
Za 1. nestřídám partnerky jako ponožky, za 2. tuto chorobu má v sobě každý 4. a nemusí se jednat pouze o sexuální přenos. Zajímají mě nějaké rady, jak se zbavit těchto bakterií.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 11:09 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Motionless píše:
Za 1. nestřídám partnerky jako ponožky, za 2. tuto chorobu má v sobě každý 4. a nemusí se jednat pouze o sexuální přenos. Zajímají mě nějaké rady, jak se zbavit těchto bakterií.

Chlamydia trachomatis, ureoplasmata a mykoplasmata jsou pohlavní choroby přenášené výhradně nechráněným sexuálním stykem. Kdybys používal prezervativy, neskončil bys s takovou sbírkou pohlavních chorob, chybí Ti už jen syfilis a měl bys to kompletní. \":-)\" Teď ale bez legrace! Tyhle nemoci bohužel jsou velmi rezistentní a nějaká přírodní medicína asi nebude moc co platná, snad jedině dlouhodobá hladovka na několik týdnů by mohla zabrat, protože dlouhá hladovka (aspoň 14 dnů) dokáže opravdové zázraky. Ale ani tak si nejsem jist výsledkem. Pokud tyhle nemoci máš v sobě delší dobu, tak pravděpodobně už ani antibiotika nemusejí zabrat, snad jedině kdybys je bral dlouhodobě. Nečekej, že Ti někdo dá radu, jak se přírodním způsobem zbavit těchto chorob.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 11:17 am 
Offline

Registrován: čtv bře 13, 2014 8:39 am
Příspěvky: 5
Ates píše:
Chlamydia trachomatis, ureoplasmata a mykoplasmata jsou pohlavní choroby přenášené výhradně nechráněným sexuálním stykem. Kdybys používal prezervativy, neskončil bys s takovou sbírkou pohlavních chorob, chybí Ti už jen syfilis a měl bys to kompletní. \":-)\" Teď ale bez legrace! Tyhle nemoci bohužel jsou velmi rezistentní a nějaká přírodní medicína asi nebude moc co platná, snad jedině dlouhodobá hladovka na několik týdnů by mohla zabrat, protože dlouhá hladovka (aspoň 14 dnů) dokáže opravdové zázraky. Ale ani tak si nejsem jist výsledkem. Pokud tyhle nemoci máš v sobě delší dobu, tak pravděpodobně už ani antibiotika nemusejí zabrat, snad jedině kdybys je bral dlouhodobě. Nečekej, že Ti někdo dá radu, jak se přírodním způsobem zbavit těchto chorob.

Tak přírodní léčbou třeba uplně ne, ale řekl bych, že by napomohla organismu a s kombinaci MMS, ci ruznych jinych metod by mohla zabrat. Slyšel jste o MMS vůbec? Dlouhodobá ATB léčba je s prominutím sra*ka.. oslabí imunitu a rozšíří různé choroby např. plísně, Candidu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Motionless píše:
Dobrý den, zdravím všechny, jsem tu nový člen, ovšem toto forum sleduji déle. Je mi 21 let.
Je to zhruba rok a půl, co se mi objevili problémy v močové trubici (svědění, pálení, později i výtok při močení)
Musel jsem si oběhat 3 doktory aby mi zjistili, že mám chlamydii trachomatis, ureoplasmata a mykoplasmata, po "přeléčení dvěma druhy ATB" jsem byl na ně negativní i po opakovaném testování. Jenže problém přetrvával jen v mírné podobě, ale časem se mi přidávali stále častější křupání kloubů (ani mě moc nebolí), nejdříve to bylo rameno, potom se přidal ukazováček, zápěstí, kotníky, když zahejbu s ohryzkem tak též křupe jak divý, kolena, kyčle a hlavně páteř, když se jakoby srovnám tak mi prokřupe na spousty místech. Např. když sedím a po čase se narovnám a snažím se zapnout svalstvo v těle (jak jen to popsat \":D\" jakobyjste chtěli vtáhnout varlata do těla), tak mi prokřupe spodní páteř a je to celkem nepříjemné. Po zhruba půl roce se mi na nohou objevili takové flíčky, mapky se vytvořili kolem prstů a z boku chodidel, dále narudlé tečky stoupají až na lýtka, ale tam pouze slabounce. Včera mi kožní dr. řekla, že se nebude jednat o mykozu nohou, že by to spravila mast canesten, či jiný krém na mykozu, kterou jsem mazal nohy. Prý jde o purpuru chronicu. Už 14 dní beru MMS1 aktivovaný kyselinou citronovou, většinou denně 8x po hodině, někdy se nepoštěstí, takže dávky jsou slabší, ale momentálně jsem na dávce 2-2-2-2-3-3-3-3, do toho jsem asi 5x aplikoval koupel v MMS1 (15 aktivovaných kapek MMS na výtěr vany + 20 akt. kapek MMS do vody) Snažím se jíst zdravě, jsem většinou jen na vodě z kohoutku a snažím se dodržovat pitný režim 2-3 litry vody denně. Nemáte prosím někdo podobné zkušenosti? Už nevím co s tím \":(\" poraďte, za každou radu budu moc vděčný.

Obávám se, že zde má člen Ates pravdu a je velice obtížné se jich zbavit. Prakticky by měla fungovat imunita pracující na nejvyšší otáčky, ovšem tu dnes nemá skoro nikdo. Osobně bych si v takovém případě nechal otestovat co se dá a řešil vše pro dokonalou imunitu, ta by pak mohla udržet v šachu tyto potvory.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 1:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 13, 2014 8:39 am
Příspěvky: 5
Děkuji tedy za odpověď. Jsem rád, že vím na čem jsem a tedy asi nemá smysl žít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:37 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Motionless píše:
Děkuji tedy za odpověď. Jsem rád, že vím na čem jsem a tedy asi nemá smysl žít.

Teď už je trochu pozdě naříkat na život. Svoje zdraví sis zničil sám svým nezodpovědným promiskuitním chováním. Pokud chce někdo střídat sexuální partnery jak na běžícím pásu, měl by používat kondom. Přestaň se litovat a zkus dodržovat, co Ti poradil pan Jarda, posiluj imunitu, abys zhoršování zdravotního stavu aspoň trochu zpomalil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 11:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Motionless píše:
Děkuji tedy za odpověď. Jsem rád, že vím na čem jsem a tedy asi nemá smysl žít.

Tak nemyslím, že to je na skok z mostu, nebo jinou bohulibou sebelikvidační zábavu. Člověk se může vyhrabat z větších průserů, ovšem musí hodně chtít a to je jenom na vás, imunita ty šmejdy zvládne, to je nakonec nad slunce jasné, protože to by zde již nebyl nikdo, kdo by je neměl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 21, 2014 4:18 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 13, 2014 8:39 am
Příspěvky: 5
Podle členů, co mě nazývají promiskutním prasetem, by to bylo nejlepší řešení. Jenže mě mrzí, že to lidé vidějí jen z tohoto úhlu.. Já zrovna nepatřím do skupiny promiskuitních a nezodpovědných lidí. O to více mě štve, že musím řešit zrovna tenhle nechutný problém :-/ S tou imunitou to zní skvěle a určitě na sobě zamakám. Děkuji za info, které jsem se od vás dočetl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: chlamydie
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 5:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
je mi 23 let a před 5 lety mi po chlamydiovém zápalu plic byly zjištěny v krvi plicní chlamydie, které byly asi před dvěma lety poprvé přeléčeny atb. Od té doby se jejich hladina v krvi kontroluje a jsem léčena na imulogii, kde mám vždy přes zimu imunologickou léčbu. Ale i přes to se můj stav od nového roku zhoršil, mám za sebou dvě chlamydiové infekce, které se léčily 3-4 týdenními atb, do toho mám nedostatek hořčíku, v krku streptokoky všech typů a nemůžu se z toho dostat. Doktoři říkají, že se s chlamydiemi nedá nic dělat, jen při infekci přeléčit atb, ale s tím se nechci smířit! A proto jsem si řekla, že musí existovat i jiné způsoby, co s nimi dělat. Poradíte mi, prosím? Slyšela jsem, že různé bakterie mají rády různé živiny a naopak, a tak bych se o tom ráda dozvěděla víc a případně se některým potravinám vyhýbala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chlamydie
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 10:43 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Ahoj,
máš aj nejaké dýchacie problémy? ja som údajne "prekonal" chlamydie, ale doteraz mám problémy s astmou a žltými hlienami....práve skúškam antiparazitnú kúru klincek palina orech cierny, tak som zvedavý, či to niečo spraví....posledný krát som bol testovaný na chlamydie pred 2 rokmi, asi si budem musieť vyžiadať test opäť, či náhodou ešte stále na mne neparazitujú...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chlamydie
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 7:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mášenka píše:
Dobrý den,
je mi 23 let a před 5 lety mi po chlamydiovém zápalu plic byly zjištěny v krvi plicní chlamydie, které byly asi před dvěma lety poprvé přeléčeny atb. Od té doby se jejich hladina v krvi kontroluje a jsem léčena na imulogii, kde mám vždy přes zimu imunologickou léčbu. Ale i přes to se můj stav od nového roku zhoršil, mám za sebou dvě chlamydiové infekce, které se léčily 3-4 týdenními atb, do toho mám nedostatek hořčíku, v krku streptokoky všech typů a nemůžu se z toho dostat. Doktoři říkají, že se s chlamydiemi nedá nic dělat, jen při infekci přeléčit atb, ale s tím se nechci smířit! A proto jsem si řekla, že musí existovat i jiné způsoby, co s nimi dělat. Poradíte mi, prosím? Slyšela jsem, že různé bakterie mají rády různé živiny a naopak, a tak bych se o tom ráda dozvěděla víc a případně se některým potravinám vyhýbala.

Uvedený postup přeci nejde nazvat léčbou ani náhodou, vlastně jde pouze o udržování nějakého stavu pomocí přípravku, který zastupuje vlastní imunitu a paradoxně při každé další aplikaci ji srazí zase o trochu níže, až imunita vypoví úplně. Zde je řešení sice obtížné, ale reálné a to opravdu srovnat všechny zjistitelné deficity, celkově se dostat do pohody a tím dostat vlastní imunitu na samý vrchol jejích možností, což pak funguje docela dobře. Na ty streptokoky v krku vyzkoušejte kloktání lugolem, jód se těmto šmejdům moc nezamlouvá a pokud jsou někde, kde k nim jód dostanete, mají po ptákách. Každopádně to zkoušejte maximálně opatrně a testovat předem na pokožce alergickou reakci, dnes je vzhledem k těžkým deficitům jódu u lidí bohužel dost častá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2014 9:13 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ates píše:
Motionless píše:
Děkuji tedy za odpověď. Jsem rád, že vím na čem jsem a tedy asi nemá smysl žít.

Teď už je trochu pozdě naříkat na život. Svoje zdraví sis zničil sám svým nezodpovědným promiskuitním chováním. Pokud chce někdo střídat sexuální partnery jak na běžícím pásu, měl by používat kondom. Přestaň se litovat a zkus dodržovat, co Ti poradil pan Jarda, posiluj imunitu, abys zhoršování zdravotního stavu aspoň trochu zpomalil.

Ates, je trochu zvláštne, že napr. také opice, ktoré sexujú ako na bežiacom páse (lebo to nerobia len za účelom plodenia, ale aj za účelom určitej komunikácie, takže striekajú len niekedy), striedajú sa ako im napadne, TAKÝ PROBLÉM NEMAJÚ......
JA NEVIDÍM JEDINÝ LOGICKÝ DôVOD, PREČO BY TO PRÍRODA ZARIADILA TAK, ABY VôBEC NEJAKÉ POHLAVNÉ CHOROBY BOLI, A ABY BOLO PREDSA JASNÉ, ŽE KEĎ NIEKTO STRIEDA PARTNEROV, TAK PREDSA JASNÉ ŽE DOSTANE POHLAVNÚ CHOROBU....
To je aká IDIOTINA ???....
Samozrejme, nevravím o striedaní partnerov každý týždeň či každý mesiac, alebo každé dva mesiace.... To je zbytočne často...
ALE - napr. ja osobne som mal kondóm na penise RAZ.......... Veď to je to isté, ako sa bozkávať s kondómom na jazyku...... Ale - nikd som nestriekal do pindulky.....to budem, až keď pôjde o plodenie dieťaťa..... Kondóm som mal RAZ, a už proste NEDOKÁŽEM..... VEĎ TO JE, K*RVA, PROTI PRÍRODE TOTO...... Kto chce, NECH SI POUŽÍVA, hlavne tí muži, čo ukončujú sex orgazmom, a ešte orgazmom do pindulky. Ja mám vyslovene 3-4 orgazmy ročne (lebo to tak chcem, a bez výstreku do pindulky), a použiť kondóm je pre mňa neprípustné, je to TOTÁLNE NEINTÍMNE, je to fakt len KONZUM. Veď to penis ani nie je vyživovaný potom šťavičkou ženy, a je to IZOLANT, energia potom neprúdi z penisu do pindulky a naopak, a POTOM TO NIE JE SPOJENIE TAKÉ, AKÉ SA ZAMÝŠĽALO......... Zbožňujem mať "mokrý" penis od pindulky, a proste sa toho nemienim vzdať, a na druhej strane nikto nemá právo (keby to skúsil) mi za to nadávať do hlupákov a podobne.... VEĎ KTORÝ INÝ ŽIVOČÍCH POUŽÍVA KONDÓM ??? Keby šlo o sex s mužskými orgazmami, NEPOVIEM NIČ.... Vtedy je kondóm (lebo antikoncepcia je horšie riešenie - škodí žene) na mieste.
K*rva, veď kondóm je ako skafander........ Alebo ako potápačská výstroj........... No nie je sto krát lepšie si ísť zaplávať len v plavkách (prípadne na holáka, to som už ale pár rokov nezažil) a cítiť vodu na koži, než sa navliecť do nejakého latexového výstroju a byť od vody izolovaný, aj keď idem len plávať prsia ???....
STYK S KONDÓMOM JE OVEĽA MENŠÍ ZÁŽITOK NEŽ BEZ KONDÓMU................A TEN, KTO SEXUJE S KONDÓMOM, TEN JE PRIAMO NABÁDANÝ NA TO, ABY SA "UROBIL", A TÝM AJ VLASTNE JE ZÁVISLÝ NA KONDÓME AJ NAĎALEJ.... Ale potom je to čistý KONZUM. OPAK TOHO je sex bez kondómu, a bez mužského vyvrcholenia. TO NIE JE KONZUM....

A kto už dostal chlamýdie, nech si fakt dá tú hladovku, alebo iné rôzne detoxy (derivačná kúpeľ, urinoterapia, mlganie oleja, rôzne iné očisty).....A ONO TO URČITE PôJDE, len NIE KAŽDÝ MÁ NA TO GURÁŽ (ale to je už ich problém)...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz