Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 2:25 pm 
Offline

Registrován: pát bře 22, 2013 10:56 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Správně vám odpovídá člen catcher, funkční to nepochybně bude, ovšem dokopat k tomu dítě, to chce svatou trpělivost. Spíše vyzkoušejte velké dávky vitamínu C, tím se dá zlepšit mnoho problémů

Děkuji všem za odpověď \":)\"
Radu od "catchera" jsme vyzkoušeli, ale nebyla úspěšná, neb jsem nevstříkla kapky tak pomalu... a nikdo nechce opakovat \":roll:\" \":)\"
Už čekám na balíček od pana Jardy a snad do nich dostanu nějakým způsobem "kyselinu askorbovou", nevím ale co je "velké množství pro takhle malé děti" (4,5 a 2,5 let), přece jenom je to něco jiného než dospělý, nemáte prosím někdo rychlou radu, do zkoušení až do stavu průjmu se mi moc nechce, když by to přišlo ve školce \":oops:\" apod.?

Tak ještě jednou děkuji. Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Radul píše:
Děkuji všem za odpověď \":)\"
Radu od "catchera" jsme vyzkoušeli, ale nebyla úspěšná, neb jsem nevstříkla kapky tak pomalu... a nikdo nechce opakovat \":roll:\" \":)\"
Už čekám na balíček od pana Jardy a snad do nich dostanu nějakým způsobem "kyselinu askorbovou", nevím ale co je "velké množství pro takhle malé děti" (4,5 a 2,5 let), přece jenom je to něco jiného než dospělý, nemáte prosím někdo rychlou radu, do zkoušení až do stavu průjmu se mi moc nechce, když by to přišlo ve školce \":oops:\" apod.?

Tak ještě jednou děkuji. Radka

Na tom moc nevymyslíte, prostě stoupat do stavu průjmu, jinak se dávka odhadnout nedá. Nicméně určitě snesou 2-3 g, to průjem patrně ani nevyvolá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát říj 31, 2014 3:50 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Žeby PYURIE (hnis v urine) ?
No, moja životná nenaplnenosť (nemusím to tu rozpisovať) sa aj napriek takmer dokonale prepracovanej FYZICKEJ starostlivosti o telo podpisuje pod stav mojich pľúc.... Dýcha sa mi dobre, mám aj kondíciu, nekašlem, necítim žiaden zápal, ale asi ho mám.....
Ako som to zistil ? .... Chcel som si pripraviť starú urinu (odstatú 3 dni), ale na jej spodku sa mi vytvárajú belavé usadeniny.... V 4dcl 3 dňovej uriny (toľko má objem sklenená zaváraninová nádoba) je ich na dne asi o množstve o niečo viac ako 1 zarovnaná čajová lyžička, rozptýlené po celom dne. Pri pohybe nádoby sa tá usadenina rozptyľuje smerom hore, tak do výšky max 1,5cm - 2cm, a "trhá" sa, je akoby rozdrobená, čiže nie je v jednom celku...
Na hlieny to nevidím, hlienov mám oveľa menej než v minulosti.
Pred dvoma-troma rokmi keď som nechal odstáť urinu 3 dni, a robieval som tak pár mesiacov, tak usadenina bola skôr o nejakom zhluku vyzrážaných malých "tyčiniek" hnedočervenej farby, akoby železné piliny, a bolo ich málo. Lenže posledných asi 6 mesiacov (po dvojročnej pauze so starou urinou) keď sa pokúšam sem-tam nechať odstáť urinu 3 dni, tak vznikne na jej dne takýto "sajtrajt", čiže ju ani nepoužijem. Keď som mal usadeniny pred dvoma-troma rokmi vzdialene pripomínajúce železné piliny (a v malom množstve), tak 3 dňová urina mi dokonca VOŇALA (môj pocit).... Teraz ale zapácha. Cítiť tam nie len čpavok (ktorý môjmu nosu osobne nesmrdí), ale aj niečo iné...akoby niečo hnilo... Nebude to náhodou HNIS ? ...
Je to zvláštne, urina mi stále chutí rovnako, vylučovacie orgány ma nebolia, penis ma nebolí, vyzerá rovnako všetko, necítim nepríjemný pach, nič ma nereže v močovode....jediný problém vidím V STAREJ URINE, tá prezrádza niečo, čo je mi inak akoby "ukryté"...
Malachov píše, že keď sa nachádza v urine hnis (čo asi vidno až po 2-3 dňoch odstatia), treba piť aj takú urinu (myslené ale čerstvú), lebo hnis v nej obsiahnutý takto rozpúšťa hnis v organizme pri pití takej uriny, a organizmus sa hnisu zbavuje...ALE POL ROKA ??? ......TOMU NEVERÍM.... To by som ho potom mal akože mať v organizme pri napr. vymočení 1,2 litra moču denne 365 X 3 zarovnané čajové lyžičky ?...HLÚPOSŤ.... alebo možno ani tak nie, a ten hnis sa priebežne znova a znova vytvára ?...
Veľmi rád by som vedel o čo sa jedná.... Má niekto podobné skúsenosti ? Poradí mi niekto čo s tým ? ...
VIEM, určite by to vyriešila nejaká 21 dňová hladovka, tá by poriešila aj pľúca, podľa mňa to bude prameni odtamadiaľ, ale na to sa necítim, a už vôbec nie držať 21 dní hladovky keď je cez deň +5 stupňov celzia a bude ešte menej....
Dávam si mesačne jednu 84 hodinovú a jednu 36 hodinovú hladovku, ale zjavne to na tento problém nepomáha.... Pijem k tomu rozmrazujúcu sa vodu, žiadne sladkosti, žiadne obilniny a strukoviny, mám dostatok pohybu, jogínske asány, "tona" detoxikácií rôzneho charakteru......Užívam už vyše mesiaca do 10g vitamínu C denne, robím na fyzickej úrovni pre svoje zdravie TAKMER ÚPLNE VŠETKO ČO SA DÁ.... NO POVIEM VÁM, TOTO ČLOVEKU NA RADOSTI NEPRIDÁ \":D\" \":D\" \":?\"

EDIT : vyhľadal som cez google informácie, a toto sú určité chorobné stavy moču, možno niečo z toho mám...

proteinurie - v moči přítomno mnoho bílkovin (svědčí o nedokonalé filtrační schopnosti glomeru) - zánět ledvin
pyurie - výskyt hnisu v moči
chylurie - zvýšené vylučování tuku močí

Osobne to vidím na PYURIE.... Prečo ? Tuk je ľahší ako voda, takže keby sa mi močom vylučoval tuk vo zvýšenej forme, tak by sa vytváral tukový povlak NA POVRCHU moču. Chylurie teda môžeme škrtnúť.
Myslím, že môžeme škrtnúť aj "proteinerie". Moja strava obsahuje zhruba 1,6g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti, čo vôbec nie je veľa, hlavne, keď budujem (či skôr už len udržiavam) svalovú hmotu. Takže bielkoviny pekne využijem, a vidím že ich využijem, svaly mi neodchádzajú.
Odkiaľ sa ale berie ten hnis (ak je to ten hnis, čiže "pyurie") ? .... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát říj 31, 2014 6:11 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Žeby PYURIE (hnis v urine) ?
No, moja životná nenaplnenosť (nemusím to tu rozpisovať) sa aj napriek takmer dokonale prepracovanej FYZICKEJ starostlivosti o telo podpisuje pod stav mojich pľúc.... Dýcha sa mi dobre, mám aj kondíciu, nekašlem, necítim žiaden zápal, ale asi ho mám.....
Ako som to zistil ? .... Chcel som si pripraviť starú urinu (odstatú 3 dni), ale na jej spodku sa mi vytvárajú belavé usadeniny.... V 4dcl 3 dňovej uriny (toľko má objem sklenená zaváraninová nádoba) je ich na dne asi o množstve o niečo viac ako 1 zarovnaná čajová lyžička, rozptýlené po celom dne. Pri pohybe nádoby sa tá usadenina rozptyľuje smerom hore, tak do výšky max 1,5cm - 2cm, a "trhá" sa, je akoby rozdrobená, čiže nie je v jednom celku...
Na hlieny to nevidím, hlienov mám oveľa menej než v minulosti.
Pred dvoma-troma rokmi keď som nechal odstáť urinu 3 dni, a robieval som tak pár mesiacov, tak usadenina bola skôr o nejakom zhluku vyzrážaných malých "tyčiniek" hnedočervenej farby, akoby železné piliny, a bolo ich málo. Lenže posledných asi 6 mesiacov (po dvojročnej pauze so starou urinou) keď sa pokúšam sem-tam nechať odstáť urinu 3 dni, tak vznikne na jej dne takýto "sajtrajt", čiže ju ani nepoužijem. Keď som mal usadeniny pred dvoma-troma rokmi vzdialene pripomínajúce železné piliny (a v malom množstve), tak 3 dňová urina mi dokonca VOŇALA (môj pocit).... Teraz ale zapácha. Cítiť tam nie len čpavok (ktorý môjmu nosu osobne nesmrdí), ale aj niečo iné...akoby niečo hnilo... Nebude to náhodou HNIS ? ...
Je to zvláštne, urina mi stále chutí rovnako, vylučovacie orgány ma nebolia, penis ma nebolí, vyzerá rovnako všetko, necítim nepríjemný pach, nič ma nereže v močovode....jediný problém vidím V STAREJ URINE, tá prezrádza niečo, čo je mi inak akoby "ukryté"...
Malachov píše, že keď sa nachádza v urine hnis (čo asi vidno až po 2-3 dňoch odstatia), treba piť aj takú urinu (myslené ale čerstvú), lebo hnis v nej obsiahnutý takto rozpúšťa hnis v organizme pri pití takej uriny, a organizmus sa hnisu zbavuje...ALE POL ROKA ??? ......TOMU NEVERÍM.... To by som ho potom mal akože mať v organizme pri napr. vymočení 1,2 litra moču denne 365 X 3 zarovnané čajové lyžičky ?...HLÚPOSŤ.... alebo možno ani tak nie, a ten hnis sa priebežne znova a znova vytvára ?...
Veľmi rád by som vedel o čo sa jedná.... Má niekto podobné skúsenosti ? Poradí mi niekto čo s tým ? ...
VIEM, určite by to vyriešila nejaká 21 dňová hladovka, tá by poriešila aj pľúca, podľa mňa to bude prameni odtamadiaľ, ale na to sa necítim, a už vôbec nie držať 21 dní hladovky keď je cez deň +5 stupňov celzia a bude ešte menej....
Dávam si mesačne jednu 84 hodinovú a jednu 36 hodinovú hladovku, ale zjavne to na tento problém nepomáha.... Pijem k tomu rozmrazujúcu sa vodu, žiadne sladkosti, žiadne obilniny a strukoviny, mám dostatok pohybu, jogínske asány, "tona" detoxikácií rôzneho charakteru......Užívam už vyše mesiaca do 10g vitamínu C denne, robím na fyzickej úrovni pre svoje zdravie TAKMER ÚPLNE VŠETKO ČO SA DÁ.... NO POVIEM VÁM, TOTO ČLOVEKU NA RADOSTI NEPRIDÁ \":D\" \":D\" \":?\"

EDIT : vyhľadal som cez google informácie, a toto sú určité chorobné stavy moču, možno niečo z toho mám...

proteinurie - v moči přítomno mnoho bílkovin (svědčí o nedokonalé filtrační schopnosti glomeru) - zánět ledvin
pyurie - výskyt hnisu v moči
chylurie - zvýšené vylučování tuku močí

Osobne to vidím na PYURIE.... Prečo ? Tuk je ľahší ako voda, takže keby sa mi močom vylučoval tuk vo zvýšenej forme, tak by sa vytváral tukový povlak NA POVRCHU moču. Chylurie teda môžeme škrtnúť.
Myslím, že môžeme škrtnúť aj "proteinerie". Moja strava obsahuje zhruba 1,6g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti, čo vôbec nie je veľa, hlavne, keď budujem (či skôr už len udržiavam) svalovú hmotu. Takže bielkoviny pekne využijem, a vidím že ich využijem, svaly mi neodchádzajú.
Odkiaľ sa ale berie ten hnis (ak je to ten hnis, čiže "pyurie") ? .... \":(\"

To muze byt cokoliv ...infekce mocovych cest, mocove kameny, onemocneni jater, nebo varovani pred onemocnenim ledvin, prestoze necitis zadnou bolest. Ale taky to nemusi byt pravda, nechci te zbytecne vystrasit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát říj 31, 2014 7:30 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
To muze byt cokoliv ...infekce mocovych cest, mocove kameny, onemocneni jater, nebo varovani pred onemocnenim ledvin, prestoze necitis zadnou bolest. Ale taky to nemusi byt pravda, nechci te zbytecne vystrasit.

Močové kamene môžeme škrtať, tie nemôžem mať, nakoľko sa venujem urinoterapii 6 rokov, a pitie uriny zamedzuje vzniku močových kameňov, rovnako aj moja strava (žiadne škroby, žiaden "obilný vápnik" a podobne). Ďalej vylučujem aj ochorenie pečene (určite tam ale mám nejaké energetické problémy - z duchovných príčin). Budú to určite buď infekcia močových ciest, alebo niečo s obličkami.... a určite sa na tom budú podieľať aj pľúca, tie na rozdiel od rôznych očíst tráviaceho ústrojenstva neviem detoxikovať...
ALE AKO ZISTIŤ ČO TO JE ? ... Hmm...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát říj 31, 2014 10:14 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Močové kamene môžeme škrtať, tie nemôžem mať, nakoľko sa venujem urinoterapii 6 rokov, a pitie uriny zamedzuje vzniku močových kameňov, rovnako aj moja strava (žiadne škroby, žiaden "obilný vápnik" a podobne). Ďalej vylučujem aj ochorenie pečene (určite tam ale mám nejaké energetické problémy - z duchovných príčin). Budú to určite buď infekcia močových ciest, alebo niečo s obličkami.... a určite sa na tom budú podieľať aj pľúca, tie na rozdiel od rôznych očíst tráviaceho ústrojenstva neviem detoxikovať...
ALE AKO ZISTIŤ ČO TO JE ? ... Hmm...

Jenomze uplne perfektni urina, s takovymto ucinkem jak ty pises, se tvori asi jenom behem pustu, ne? Ale ja to nevim, jen se me to nejak nepozdava. Tady potom pravdepodobne dochazi k obrovskemu vylucovani splodin, pri tom pustovani, urina je jimi nasycena, no a pak skutecne dokaze rozpustit usazeniny (mozna ze i rozpustit kaminky) a taky polecit vznikla infekcni loziska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 2:42 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Jenomze uplne perfektni urina, s takovymto ucinkem jak ty pises, se tvori asi jenom behem pustu, ne? Ale ja to nevim, jen se me to nejak nepozdava. Tady potom pravdepodobne dochazi k obrovskemu vylucovani splodin, pri tom pustovani, urina je jimi nasycena, no a pak skutecne dokaze rozpustit usazeniny (mozna ze i rozpustit kaminky) a taky polecit vznikla infekcni loziska.

Nie, netvorí sa len behom pôstu.
Ja len chcem vedieť, čo znamená spomenutá usadenina v mojej starej urine..... Mám si dať vyšetriť moč ? Lenže keď robia test moču, tak ho testujú len na niečo konkrétne.... obsah toho, tamtoho, atď.....
Ja neviem nakoľko funguje tá urinoterapia, ale ja myslím, že má VEĽMI SLABÝ EFEKT (aspoň čo sa týka jej pitia, nemyslím klystíry, obklady...)....
Najväčší (čo sa týka fyzických postupov) efekt podľa mňa na zdravie človeka majú hladovky, a potom rôzne jogínske očisty "nahrubo". Naozaj by som chcel vedieť, v čom mi to takmer každodenné pitie uriny po tie roky pomohlo..... Ale kto vie, možno mi to pomohlo dosť, len o tom neviem....možno bez toho by som už skončil v nemocnici na zničenie nejakého orgánu, ktoré by bolo spôsobené trvalou nespokojnosťou (celkovou) so životom ? .... KTO VIE... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 4:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kdybych byla na tvem miste, zacnu ihned pustovat a to co nejdele to pujde. Telo si s tim urcite poradi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 4:48 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Kdybych byla na tvem miste, zacnu ihned pustovat a to co nejdele to pujde. Telo si s tim urcite poradi.

Ja viem, že to je ten najlepší spôsob ako na to....ale "nemám" na to..... Momentálne som pár týždňov bez práce, aktívne hľadám novú prácu, a počas toho obdobia proste nechcem pôstovať dlhšie ako 84 hodín.... Nayše ide zima, a ja som skôr "váta"....vysoký, štíhly (hoci vyšportovaný, to na tom ale nič nemení...), úzka tvár....proste typické znaky....ektomorf.... Pre mňa je aj dlhodobejšia hladovka dosť nevhodná (nevravím, že životne nebezpečná), a nie to ešte robiť ju keď je vonku už zima..... Možno by mi bodlo konečne milovať niekoho (po 6 rokoch \":D\" \":D\" \":D\" ), hneď na to nájsť nové zamestnanie, a zrovnali by sa mi pri mojom zdravom životnom (čo sa týka fyzickej úrovne) štýle orgány - ich funkčnosť.... PRE MŇA JE DLHODOBEJŠIA HLADOVKA VÝZVA, viem NA 100%, že v budúcnoti (ak sa mi nič nestane) ju budem absolvovať.... Najprv ale 7 dní, atď... Odkedy viem, že po takej 10 dňovej hladovke stačí V SKUTOČNOSTI 2 dňová návratovka (zelenina, vývary, kefír, ovocie kto chce...), po 15 dňovej 3 dňová, atď....tak sa mi k tomu otvárajú dvere, som z toho nadšený. Ale - teraz fakt nie je na to PRE MŇA OSOBNE vhodné obdobie....hoci viem, že očiste urinovou hladovkou (čím dlhšie trvajúca, tým lepšie - samozrejme s rozumom...) + očistné procedúry k tomu, tomu sa nič nevyrovná - čo sa týka fyzickej očisty organizmu, pričom by to malo vplyv aj na psychiku, možno aj na "duchovno", ale to si vôbec netrúfam tvrdiť....Taký Mácha mi duchovný vôbec nepríde, príde mi falošný, silne egoistický (aj ja som, ale ja sa nepasujem za "osvieteného" ako sa pasuje on) takže..... A on je "majster pôstár".... \":D\" ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 6:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Ja viem, že to je ten najlepší spôsob ako na to....ale "nemám" na to..... Momentálne som pár týždňov bez práce, aktívne hľadám novú prácu, a počas toho obdobia proste nechcem pôstovať dlhšie ako 84 hodín.... Nayše ide zima, a ja som skôr "váta"....vysoký, štíhly (hoci vyšportovaný, to na tom ale nič nemení...), úzka tvár....proste typické znaky....ektomorf.... Pre mňa je aj dlhodobejšia hladovka dosť nevhodná (nevravím, že životne nebezpečná), a nie to ešte robiť ju keď je vonku už zima..... Možno by mi bodlo konečne milovať niekoho (po 6 rokoch \":D\" \":D\" \":D\" ), hneď na to nájsť nové zamestnanie, a zrovnali by sa mi pri mojom zdravom životnom (čo sa týka fyzickej úrovne) štýle orgány - ich funkčnosť.... PRE MŇA JE DLHODOBEJŠIA HLADOVKA VÝZVA, viem NA 100%, že v budúcnoti (ak sa mi nič nestane) ju budem absolvovať.... Najprv ale 7 dní, atď... Odkedy viem, že po takej 10 dňovej hladovke stačí V SKUTOČNOSTI 2 dňová návratovka (zelenina, vývary, kefír, ovocie kto chce...), po 15 dňovej 3 dňová, atď....tak sa mi k tomu otvárajú dvere, som z toho nadšený. Ale - teraz fakt nie je na to PRE MŇA OSOBNE vhodné obdobie....hoci viem, že očiste urinovou hladovkou (čím dlhšie trvajúca, tým lepšie - samozrejme s rozumom...) + očistné procedúry k tomu, tomu sa nič nevyrovná - čo sa týka fyzickej očisty organizmu, pričom by to malo vplyv aj na psychiku, možno aj na "duchovno", ale to si vôbec netrúfam tvrdiť....Taký Mácha mi duchovný vôbec nepríde, príde mi falošný, silne egoistický (aj ja som, ale ja sa nepasujem za "osvieteného" ako sa pasuje on) takže..... A on je "majster pôstár".... \":D\" ....

Rikas, ze te nic neboli, kdyby to byl mocak, tak by te to urcite nutilo chodit casteji na WC a taky by te to bolelo. Nejsou to treba kousicky nejake plisne? A kolik vypijes za den vody? Pijes dost? Pokud ne, tak to zacni poradne proplachovat. A jake mas pH?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 11:40 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Rikas, ze te nic neboli, kdyby to byl mocak, tak by te to urcite nutilo chodit casteji na WC a taky by te to bolelo. Nejsou to treba kousicky nejake plisne? A kolik vypijes za den vody? Pijes dost? Pokud ne, tak to zacni poradne proplachovat. A jake mas pH?

Pleseň u mňa ? A v takom množstve, že zo 4dcl starej uriny by jej bolo za viac než zarovnanú čajovú lyžičku ? \":D\" \":D\" \":D\" ...
Ničím nekŕmim pleseň - ako cukor, ani nevhodná kombinácia potravín, ani múka...... KEBYŽE JE SPOMÍNANÁ USADENINA PLESEŇ, ROVNO SA ODBACHNEM.... To, čo ja robím pre svoje zdravie, to aj tu na fóre robí možno 1 zo 100.......... Denne vypijem 2-3,5 litra vody (3,5 litra keď cvičím, okolo 2 litre v bežný deň, a v lete každý deň tie 3 litre, alebo aj 5, ke´d vtedy cvičím...).
Aké mám pH, to ma totálne nezaujíma, lebo na "správne pH moču" NEVERÍM.... Málokedy ale mám kyslú urinu.... Dnes ráno mi urina chutila ako slanšia šťava z nektariniek.... až som si povedal "mňammm". Možno to spôsobuje kurkuma, večer som ju mal v jedle....
Pleseň to proste byť NEMôŹE, keby to bola pleseň, tak by som ju mal aj na chodidlách, či na iných častiach kože.... Keby som bol "zapliesnený", tak by som mal sprievodné znaky ako napr. únava, problémy s ústnou dutinou (ďasná, atď)....Nič z toho sa ma netýka, cítim sa úplne super fyzicky.... ... A čím "preplachujem" obličky ?? ....VODOU Z TOPIACEHO SA ĽADU....., sem-tam zelený čaj z nej urobený... PIJEM MEGA KVALITNÚ VODU, KTORÚ SI PRACNE PRIPRAVUJEM, A EŠTE JU AJ SPINUJEM, A ĎAKUJEM JEJ ZA TO, ŽE JU MôŹEM PIŤ.....+ vitmaín C každý deň takých 5-6 gramov (posledné 2 mesiace asi, dovtedy taký 1g)......
Keby to boli plesne, ako vravím, SKOĆIL BY SOM Z OKNA............Prečo ??? ...lebo by som to psychicky nezvládol, že sa detoxikujem 4 roky X krát týždenne, a mal by som v tele plesne v takom množstve (lebo plesne máme každý, ale v množstve nepatrnom), že za deň by som vylúčil kopcovitú lyžičku (lebo 4dcl moču je možno 1/3 môjho denného vylúčenia moču)........ \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" ,..........To už by bol klinec do truhly toto.......
ALE ÁNO, NIEČO JE V NEPORIADKU, VIEM TO...........LEN NEVIEM ČO...............A NEVIEM, KTO MI TO POMôŽE ZISTIŤ.....

EDIT : Uvažoval som aj o tom, či to nemôže byť semeno/ejakulát samovoľne sa uvoľnujúce do uriny (močového mechúra)... ale hneď som tú možnosť odmietol, lebo viem ako chutí semeno (ochutnal som, svoje... pre rýpalov), a v moči nikdy takú chuť pri pití necítim, ani jej náznak. A hoci v 4dcl je "niečo viac než zarovnaná čajová lyžička" malé množstvo, stále je to dostatok na to, aby v ňom bolo tú chuť cítiť, hoci v zriedenom stave... Nie je to predsa jedna kvapka.... Píšem o tom len preto, lebo niektorí "experti" hovoria, že keď muž málo ejakuluje (môj prípad - lebo to považujem za prirodzené ejakulovať len niekoľko krát do roka), tak sa môže v urine vyskytovať semeno.... Ale to je podľa mňa riadna hlúposť (a vyvracajú to aj tantrici), pretože prečo by sa telo samovoľne ("mokré sny" sú výnimka, tie som ale mal za život len 3) zbavovalo niečoho tak vzácneho, čo vie vytvoriť za pomoci ženského vajíčka život, a čo je tak zložité pre organizmus vyrobiť ??? ...
Ja fakt netuším, čo tá usadenina môže byť..... Moja urina mi nikdy nechutí odporne (no, možno tak raz za mesiac jej chuť je trochu nepríjemná), nemám žiaden problém ju piť ráno, ten stredný prúd.... Ak na dne má byť hnis, tak by tá urina predsa mala zapáchať už za čerstva, nie ? A tak isto zle chutiť, lebo hnis určite dobre nechutí... \":D\" Hmmm... Hnis to teda potom asi nebude....ANI TUK NIE (rozobral som že prečo, tuk sa predsa nebude usádzať na dne vody....).... Ostáva teda podľa mňa ešte možnosť popri tom že je to hnis....
Alebo niečo iné ?
V knihe od Malachova (Urinoterapie - Teorie) sa píše : "...Pri plicních nemocech - Usazenina s tvarem jako oblak (a teda aj farbou, pozn. NOWOCAYN_2).... A vypadá-li jako hnis, pak i v těle je skryt hnis..." ... Pľúcne choroby vytvárajú bolesť ? Mňa pľúca nikdy nebolia....kľudne zabehnem 30 minút, nie som zadychčaný, kašlem len výnimočne...hlienov mám veľmi málo (aspoň ich teda nevylučujem ústami ani nosom - len minimálne)....
Moja usadenina 3 dňovej uriny v podstate vyzerá ako oblak...čiastočne... Je zložená akoby z dvoch častí - nna spodku po stranách okrúhlej fľaše (lebo len tam je usadená usadenina) vyzerá ako takmer biela bryndza, no druhá jej časť vyzerá ako belavo-sivé mraky nad tou "bryndzovou" usadeninou.....
Keby to boli pľúca, NEBUDEM SA DIVIŤ (BODAJ BY, žiaden hnis tam nechcem...)...len pľúca ma vôbec nebolia....a ani necítim ich zníženú kondíciu...
\":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 8:07 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hnis by to byt mohl, ale je divne, ze te nic neboli, proto me taky napadla spis ta plisen. Pokud dostatecne pijes, muzes vyloucit taky albumin (protein krevni plazmy), takze uz jsme vycerpali asi vsechny moznosti.
Nezbyva tedy nic jineho, nez s tim zajit na rozbor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 9:31 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Hnis by to byt mohl, ale je divne, ze te nic neboli, proto me taky napadla spis ta plisen. Pokud dostatecne pijes, muzes vyloucit taky albumin (protein krevni plazmy), takze uz jsme vycerpali asi vsechny moznosti.
Nezbyva tedy nic jineho, nez s tim zajit na rozbor.

Na rozbor s čerstvou urinou, že ? \":D\" ... Ale vieš, to nie je tak, že oni tam budú robiť rozbor len "na niečo", čiže nebudú anayzovať moju urinu celkovo - všetky jej komponenty ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 5:55 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Na rozbor s čerstvou urinou, že ? \":D\" ... Ale vieš, to nie je tak, že oni tam budú robiť rozbor len "na niečo", čiže nebudú anayzovať moju urinu celkovo - všetky jej komponenty ?

Nejspis bych tam vzala cerstvy stredni proud uriny.
Nowocayn, jak dlouhou dobu ty jsi na te tvoji tukove diete? A co vlastne vsechno jis? Libove maso, ryby, listovou zelen, syry, vejce. maslo, smetanu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 7:08 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Miram : Na tukovej "diéte" som 4 a pol roka. V TOM NIE JE ŽIADEN PROBLÉM, stolicu mám úpne normálnu, dokonca ani nezapácha (samozrejme nevonia za ružam... \":D\" ), nelepí sa.
V TOM PROBLÉM NIE JE. Tuk mi veľmi dobre trávi, na to je človek uspôsobený, keď s veľa tukom nekonzumuje veľa sacharidov.
Jem kvalitné hovädzie, kvalitné bravčové, z tukov najviac maslo, potom masť, najmenej slanina. Vajíčka, kel, zeler, kaleráb, kocky ananásovej zamrazenej šťavy. V sezóne nepasterizovaná bryndza, nepasterizovaný kozí syr. Z korenín kurkuma, zázvor, čierne korenie, himalájska soľ....atď...
V tomto problém rozhodne nebude.

EDIT : Dám si pauzu od fóra, takže mi nemusíš odpísať, resp. neviem kedy odpíšem, ahoj...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz