Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:11 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 9:18 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Miram : Na tukovej "diéte" som 4 a pol roka. V TOM NIE JE ŽIADEN PROBLÉM, stolicu mám úpne normálnu, dokonca ani nezapácha (samozrejme nevonia za ružam... \":D\" ), nelepí sa.
V TOM PROBLÉM NIE JE. Tuk mi veľmi dobre trávi, na to je človek uspôsobený, keď s veľa tukom nekonzumuje veľa sacharidov.
Jem kvalitné hovädzie, kvalitné bravčové, z tukov najviac maslo, potom masť, najmenej slanina. Vajíčka, kel, zeler, kaleráb, kocky ananásovej zamrazenej šťavy. V sezóne nepasterizovaná bryndza, nepasterizovaný kozí syr. Z korenín kurkuma, zázvor, čierne korenie, himalájska soľ....atď...
V tomto problém rozhodne nebude.

EDIT : Dám si pauzu od fóra, takže mi nemusíš odpísať, resp. neviem kedy odpíšem, ahoj...

Aha, takze ty muzes mit v urine klidne ketolatky (kyselina beta-hydroxymaslova, acetoacetat, aceton). Tyto latky se v urine zdraveho cloveka pry vubec nenachazi, ale pri cyklicke katogenni diete tam jsou, musi tam pry byt. To je totiz znamka toho, ze ta dieta spravne funguje. Takze bud si zajdi udelat test do laboratore a nebo (no uplne se to tady tedka bojim napsat, smich!) ...nebo zmen jidelnicek a uvidis, jestli ta bila usazenina z uriny casem sama nevymizi.

Mej pekny zbytek nedele! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 11:58 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Aha, takze ty muzes mit v urine klidne ketolatky (kyselina beta-hydroxymaslova, acetoacetat, aceton). Tyto latky se v urine zdraveho cloveka pry vubec nenachazi, ale pri cyklicke katogenni diete tam jsou, musi tam pry byt. To je totiz znamka toho, ze ta dieta spravne funguje. Takze bud si zajdi udelat test do laboratore a nebo (no uplne se to tady tedka bojim napsat, smich!) ...nebo zmen jidelnicek a uvidis, jestli ta bila usazenina z uriny casem sama nevymizi.

Mej pekny zbytek nedele! M.

20-22.11 mám 84 hodinovú hladovku. Odoberiem moč niekedy podvečer 22.11. a nechám ju odstáť 3 dni. Keď budú také isté usadeniny aj koncom 3. dňa hladovky, tak tá usadenina nebude pochádzať zo zlej práce obličiek (bielkoviny v moči, aminokyseliny v moči), ale bude to niečo iné. A čo to bude, to potom zistím z rozboru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 6:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Na rozbor s čerstvou urinou, že ? \":D\" ... Ale vieš, to nie je tak, že oni tam budú robiť rozbor len "na niečo", čiže nebudú anayzovať moju urinu celkovo - všetky jej komponenty ?

Tak ono je to trochu jinak. Pokud to bude řešit doktor, bude pochopitelně po jeho, odhadne co by se mělo zkoumat a nedozvíte se asi skoro nic. Pokud si do laboratoře dodáte sám vzorek a budete požadovat konkrétní vyšetření, nevidím problém a zjistit se toho dá docela dost. Nicméně musíte jim říci, co vlastně vůbec chcete vyšetřit, tam se zase nějakou logikou nikdo nezabývá, prostě za peníze zkoumají co chcete. Analyzovat na moči vše co se dá, by ovšem asi stálo docela dost, tak nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: úte úno 24, 2015 4:11 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 11
No někdy je těžké jim říct co vlastně chci, když tomu sama moc nerozumím \":-)\"

_________________
V poslední době čtu tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodla přestat číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pavlinkaa34 píše:
No někdy je těžké jim říct co vlastně chci, když tomu sama moc nerozumím \":-)\"

Nechápu jak to sem patří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 12:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Zajímalo by mě co je teda účinné. Padlo tu mnoho názorů i mimo téma s močí, tak se ptám. Bylo mi řečeno, že na průduškách něco mám, když mě doktorka poslouchala. Sám to cítím, kašlu a občas jdou hleny ven, občas krvavé a nevím jak je dostat ze sebe.
Bylo by dobré na konec vlákna napsat pár věcí co pomáhají \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 12:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mku-michal píše:
Zajímalo by mě co je teda účinné. Padlo tu mnoho názorů i mimo téma s močí, tak se ptám. Bylo mi řečeno, že na průduškách něco mám, když mě doktorka poslouchala. Sám to cítím, kašlu a občas jdou hleny ven, občas krvavé a nevím jak je dostat ze sebe.
Bylo by dobré na konec vlákna napsat pár věcí co pomáhají \":)\"

To bohužel nechápete problematiku, protože každý může mít podobný problém z jiného důvodu a tedy potřebuje i jiné postupy k jeho odstranění. Prakticky nejvíce by mělo pomáhat hladovění, protože při tom nejste schopen nic poškozovat. Dále pak pohoda a klid, dobře nastavená strava a teprve pak nějaké doplňky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz