Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte kvě 14, 2013 5:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 29, 2011 1:13 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
Toto téma je nepochybně trochu zbytečné a hlavně se v něm objevují matoucí informace, které mohou nezkušené čtenáře svézt z cesty. Při jaterní očistě se samozřejmě čistí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 14, 2013 5:53 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
[quote="Whitemagic":fkbyg2cw]Toto téma je nepochybně trochu zbytečné a hlavně se v něm objevují matoucí informace, které mohou nezkušené čtenáře svézt z cesty. Při jaterní očistě se samozřejmě čistí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 14, 2013 6:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 29, 2011 1:13 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
jiddu píše:
zabudol si dodat, ze pri kavovom klystire je dolezite tekutinu s kavou zadrzat na konci hrubeho creva (v S-zahybe) hned za konecnikom, kedze v tejto casti sa najviac vstrebava kofein a kyselina palmitova do krvy a tym tieto latky putuju do pecene a zlcnika...
takze vsemozne vykruty, stojky na hlave a podobne cviky, ktore sa snazia tekutinu dostat hlbsie do creva su tu neziaduce !!!
a samozrejme najlepsie je pouzit bio kavu, jemne prazenu...

Ano, diky za doplneni, ted je to presne. Zadne joginske stojky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 4:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Whitemagic":1wxpzhaw]Toto téma je nepochybně trochu zbytečné a hlavně se v něm objevují matoucí informace, které mohou nezkušené čtenáře svézt z cesty. Při jaterní očistě se samozřejmě čistí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 12:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
jiddu píše:
zabudol si dodat, ze pri kavovom klystire je dolezite tekutinu s kavou zadrzat na konci hrubeho creva (v S-zahybe) hned za konecnikom, kedze v tejto casti sa najviac vstrebava kofein a kyselina palmitova do krvy a tym tieto latky putuju do pecene a zlcnika...

Tomu nerozumiem \":shock:\", dalo by sa to prosím, trochu rozviesť? Myslí sa tým zavedenie iba kúska hadičky?
Vďaka za odpoveď.

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nso ci píše:
Tomu nerozumiem \":shock:\", dalo by sa to prosím, trochu rozviesť? Myslí sa tým zavedenie iba kúska hadičky?
Vďaka za odpoveď.

To není o hloubce zavedení hadičky, ale o množství napouštěného nálevu. Tyto klystýry se dělají s relativně malým objemem nálevu a právě o tom je řeč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 8:46 pm 
Offline

Registrován: pát led 03, 2014 8:40 pm
Příspěvky: 1
Jarda píše:
Tak vzhledem k tomu, že by se u jaterních kamenů mělo jednat převážně o cholesterol, není asi uvedený výsledek v rozporu. Cholesterol je látka tukové povahy, která je součástí každé naší buňky a to co bylo zjištěno je také tuk. Výsledek říká, že jde převážně o omega 6 mastnou kyselinu a použitý oliváč má převahu omega 9. Konkrétně za studena lisovaný olivový olej obsahuje přibližně 80% nenasycených mastných kyselin - nejvýznamnější z nich je kyselina olejová (patří do kategorie omega-9 kyselin). Z 12-15 % jsou v oleji zastoupené nasycené tuky a velmi malé množství volných mastných kyselin, které jsou určujícím znakem kvality olivových olejů. V kvalitním olivovém oleji najdeme také lecitin a široké spektrum vitamínů (E, A), minerálů a fytochemických látek. Pokud se tedy v něčem nepletu, tak z uvedeného bych soudil, že to z oliváče nebude. Možná by bylo dobré znát přesné složení cholesterolu z hlediska zastoupených omega kyselin a porovnat výsledky, ale to již neovládám.

Cholesterol skutečně není látka tukové povahy, ale látka steroidní povahy, jako např. pohlavní hormony. Žádné mastné kyseliny zde nenajdete.
Tyto "kameny" budou spíše sůl kyseliny olejové (z toho olivového oleje) a hořčíku, obarvené bordelem ze střev.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Tomáš Herma píše:
Cholesterol skutečně není látka tukové povahy, ale látka steroidní povahy, jako např. pohlavní hormony. Žádné mastné kyseliny zde nenajdete.
Tyto "kameny" budou spíše sůl kyseliny olejové (z toho olivového oleje) a hořčíku, obarvené bordelem ze střev.

Tak sul kyseliny olejove a horciku to asi nebude, tedy pokud si nemyslis, ze si to horcik nacucne z tela. Protoze obdobne "kameny" jsou i kdyz to delas bez epsomky, jen olej a citrusovou stavu. A taky nemyslim, ze by to bordel ze strev obarvil na zelenou.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 30, 2014 10:18 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 12:04 am
Příspěvky: 2
Zde nejnovější poznatky o cholesterolu:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=7435


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2014 2:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tomáš Herma píše:
Cholesterol skutečně není látka tukové povahy, ale látka steroidní povahy, jako např. pohlavní hormony. Žádné mastné kyseliny zde nenajdete.
Tyto "kameny" budou spíše sůl kyseliny olejové (z toho olivového oleje) a hořčíku, obarvené bordelem ze střev.

Je velice zajímavé, jak se zde stále usilovně řeší z čeho ty kameny vlastně jsou, místo toho, aby se řešilo jak ta kůra pomáhá, což je podstatné a složení kamenů na to nemá nejmenší vliv. Já sám jsem se tím složením nikdy hlouběji nezabýval, ale vždy se mohu pouze usmívat nad neuvěřitelnou konstruktivní schopností oponentů, kteří za tím hledají ten olej. Již jsem to zde uváděl, že ty samé kameny z jater odcházejí i po pořádně udělaném kávovém klystýru a je nad slunce jasnější, že rezavá voda a kofeinem žádný olej neobsahuje, no a nyní je možné MUDrovat jak se tam ten olej vlastně dostává, když se při kávovém klystýru nepoužívá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2014 2:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jožin píše:
Zde nejnovější poznatky o cholesterolu:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=7435

Zajímavé a je otázkou zda vůbec cholesterol představuje nějaký problém, ono je celkem jasné, že mnoho našich předků mělo cholesterol vysoký a nemělo to na jejich zdravotní stav nejmenší vliv.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 03, 2014 10:45 am 
Offline

Registrován: úte pro 18, 2012 1:36 pm
Příspěvky: 8
To je úžasné, že kúra pomáhá, ale pokud to nejsou /dle biochem. rozboru/ kameny, tak by bylo dobré, kdyby prameny neuváděly, že to kameny jsou. Navíc téma je skutečně složený vyloučených kamenů a ne účinky očisty jater. Komu to pomáhá, bude jistě pokračovat, mě nedostatek přesných informací nebo logického vysvětlení od dalších kúr odradil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 04, 2014 2:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 04, 2014 12:53 pm
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno
Mě očista jater také pomohla. Byl jsem indikován na odstranění žlučníku (cholecystoektomie) kvůli chronickým potížím. Po první očistě ze mě vyšly kameny viz přiložený obrázek a stav se výrazně zlepšil. Operaci vidím jen jako krajní možnost.
[attachment=0]kameny pri prvni jaterni ociste_maly.jpg[/attachment]


Přílohy:
kameny pri prvni jaterni ociste_maly.jpg
kameny pri prvni jaterni ociste_maly.jpg [ 78.36 KiB | Zobrazeno 17761 krát ]

_________________
Moje obtíže a jejich terapie viz uživatelský Profil.
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Hokisek píše:
To je úžasné, že kúra pomáhá, ale pokud to nejsou /dle biochem. rozboru/ kameny, tak by bylo dobré, kdyby prameny neuváděly, že to kameny jsou. Navíc téma je skutečně složený vyloučených kamenů a ne účinky očisty jater. Komu to pomáhá, bude jistě pokračovat, mě nedostatek přesných informací nebo logického vysvětlení od dalších kúr odradil.

Tak si raději nechte časem na základě daleko přesnějších informací od lékařů vyšmiknout žlučník, to je přeci logicky lepší, nebo se mýlím. Pro mě to logičtější není, pokud se mohu sebenelogičtějším a naprosto nevysvětlitelným postupem zbavit problémů, nebudu zkoumat co tam funguje, hlavně že to funguje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Touker píše:
Mě očista jater také pomohla. Byl jsem indikován na odstranění žlučníku (cholecystoektomie) kvůli chronickým potížím. Po první očistě ze mě vyšly kameny viz přiložený obrázek a stav se výrazně zlepšil. Operaci vidím jen jako krajní možnost.

To vidím jako velice rozumné rozhodnutí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz