Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 7:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Tak já mám pořád ten dojem, že při očistě sice možná MŮŽE lézt z člověka i ten olej, ale NEJEN ten. Jsem přesvědčená, že vždy s sebou smete i nějaký ten bordel k tomu. Jinak fakt nerozumím tomu, proč při měsíčních pauzách mezi očistami jsem později opakovaně nevylučovala žádný "kámen" a když jsem tomu dala delší pauzu, najednou se opět pár kamenů objevilo...

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
prokera píše:
Jinak fakt nerozumím tomu, proč při měsíčních pauzách mezi očistami jsem později opakovaně nevylučovala žádný "kámen" a když jsem tomu dala delší pauzu, najednou se opět pár kamenů objevilo...

No kvůli tomu se obávám o zdraví - mám dojem, že je to z toho důvodu, že tělo ten olej nezvládlo vyloučit a usadil se v játrech a jinde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2013 8:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Kiddo píše:
No kvůli tomu se obávám o zdraví - mám dojem, že je to z toho důvodu, že tělo ten olej nezvládlo vyloučit a usadil se v játrech a jinde.

Tak to fakt netuším:( - třeba se ozve někdo s názorem...?

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2013 9:16 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Kiddo píše:
No kvůli tomu se obávám o zdraví - mám dojem, že je to z toho důvodu, že tělo ten olej nezvládlo vyloučit a usadil se v játrech a jinde.

me to prijde dost nesmyslne. Pokud je telo necim predavkovano, tak se spusti prujem, a kdyby se mi usadily v jatrech 2dcl oleje, tak to bych asi mel uz tezke problemy, resp. po x ocistach uz bych byl asi v nemocnici. A ze bych tloustnul, to jsem si taky nevsimnul.Podle me je ta uvaha nesmyslna.Mimo jine je to pomerne dost kvalitni tuk,takze to pro telo zas takovy problem nebude. Takove menu v mcdn nebo kfc bude pro jatra vetsi tukova salva(jeste ke vsemu prepaleneho jedovateho tuku).

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 12:33 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
na uvahu - keby boli kamienky co su v zachode z olivoveho oleja, vyslo by ich vzdy rovnake mnozstvo, lebo oleja je rovnake mnozstvo, a nahromadenej zlce, s ktorou sa to zmiesa, priblizne tiez.
Ked som si robieval ocisty, tak som si vsimol, ze kamienkov bol vzdy iny pocet, a v prve ocisty ich bolo dost malo, skoro ziadne, potom ich bolo neuveritelne mnozstvo, a potom zase pomenej. To je v rozpore s tym, ze z olivoveho oleja a zlce by mali vzniknut kamienky, lebo potom by vznikli vzdy.
Z toho logicky vyplyva, ze tie kamienky su z pecene a zlcnika, a vznikli este pred tym, nez tam je ten olej.

Jedina moznost ze by to tak nebolo je, ze by sa zlc niekedy s tym duskom olivoveho oleja minula a nemohli by vzniknut. Lenze, nemyslim si, ze telo by ten olivovy olej "minulo" zlcou. Za tych par hodin v creve by sa to zmiesalo.

To je dokaz, ze ide skutocne o bordel z pecene, nie o zlc + olej.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 8:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Přesně tak - mám podobný pohled na věc jako vy dva (6ma, Xion). Má to pro mě větší logiku.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: úte pro 18, 2012 1:36 pm
Příspěvky: 8
Xion píše:
To je dokaz, ze ide skutocne o bordel z pecene, nie o zlc + olej.

To jsou jen nepřímé "důkazy", respektive názory. Faktem zůstává, že se v literatuře tvrdí, že to jsou žlučové kameny a biochemický rozbor tvrdí opak. Kdyby literatura tvrdila jen to, že je to zdravá metoda očisty jater, byla bych spokojená.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 11:38 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Hokisek píše:
To jsou jen nepřímé "důkazy", respektive názory. Faktem zůstává, že se v literatuře tvrdí, že to jsou žlučové kameny a biochemický rozbor tvrdí opak. Kdyby literatura tvrdila jen to, že je to zdravá metoda očisty jater, byla bych spokojená.

Můj názor je, že je to zdravá metoda očisty jater... dál to neřeším a jsem spokojený \":)\" Všechno nelze změřit, zvážit, analyzovat...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 12:40 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
"me to prijde dost nesmyslne. Pokud je telo necim predavkovano, tak se spusti prujem, a kdyby se mi usadily v jatrech 2dcl oleje, tak to bych asi mel uz tezke problemy"

"na uvahu - keby boli kamienky co su v zachode z olivoveho oleja, vyslo by ich vzdy rovnake mnozstvo, lebo oleja je rovnake mnozstvo, a nahromadenej zlce, s ktorou sa to zmiesa, priblizne tiez."

"všechno nejde změřit, zanalyzovat.."

vážím si vašich příspěvků tady na foru, ale zde s vámi musím nesouhlasit.
ad 1 a 2 - tahle logika může fungovat u jednoduchého početního příkladu za jak dlouho se napustí/vypustí bazén jestliže..?
ovšem v těle se může něco uložit - a to nejen podkožně, ale i formou vnitřního tuku kolem orgánů, v cévách a arteriích, který není viditelný. rovnice příjem rovná se výdej zde neplatí. dokonce ani příjem rovná se příjem ne (vezmu si několik mg železa a tělo vstřebá sotva stopu). průjem se při nadměrném příjmu tuků nespouští, tuk se prostě uloží, ovšem kdyby tomu tak opravdu bylo vůbec bych se nezlobila - svět plný štíhlých lidí a cpaní se čokoládou bez následků na váze:- ).

ad 3 - Pokud jde o Boha, tak to opravdu nejde, ale v případě hmotných, navíc rukou uchopitelných věcí, to jde velmi dobře


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 7:11 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
no ja myslim ze nema valnou cenu to dale rozebirat, muj nazor (ktery uz jsem vyse psal) je, ze pritomnost ol.oleje v kamenech mi neprijde nijak zvlastni, ale soucasti kamenu je take(ovsem z jake casti?) bordel z jater.
jinak komu se ocista nezda, nelibi, ma o ni pochyby nebo ji neveri prece neni nikym nucen ji delat.
teorie o usazovani oleje v organech a arteriich je pro me minimalne divna.nehlede na to, ze to je kvalitni a prospesny tuk a ne vyjetej mogul z fritaku.

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 8:25 am 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Chcem sa spytat, ci tu je niekto taky, kto si kamene rozpustal postupne setrne dlhsi cas, cize rano na lačno 1,5 lyzice oliv. oleja a 1 lyzica citronovej stavy.....Ci aj tato forma je ucinna a ako dlho trva, aby som sa zbavil kamenov?? Vdaka..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2013 10:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Milandr píše:
Chcem sa spytat, ci tu je niekto taky, kto si kamene rozpustal postupne setrne dlhsi cas, cize rano na lačno 1,5 lyzice oliv. oleja a 1 lyzica citronovej stavy.....Ci aj tato forma je ucinna a ako dlho trva, aby som sa zbavil kamenov?? Vdaka..

To máte nějaké popletené. Olej s citronovou šťávou kameny nerzpouští. Přečtěte si pořádně popis očisty a poté vlákno očista jater, ať to správně pochopíte.

Co se týká vyloučených kamenů: Já už mám za sebou více než 20 očist a myslím si také, že to co ze mě lezlo tak do té patnácté, byl bordel z jater. V posledním půlroce už je dělám jen před černým měsícem a už ze mě toho jde minimum. Na straně 93 ve vláknu o očistě jater je obrázek mé "nejpovedenější očisty" a nevím jakým způsobem by se ve mě za takovou chvíli vyrobil shluk tohoto bordelu a to ještě není zdaleka vše, co ze mě vyšlo.
V každém případě je podle mě zbytečné to takto pitvat. Pokud se po očistě cítím lépe, tak vím, že to funguje. Kdyby to nefungovalo, tak to nedělám. Právě po těchto očistách se zřetelně zlepšily nebo odezněly mé zdravotní problémy. Navíc ten nárůst energie.


Naposledy upravil Marťan dne pát bře 22, 2013 10:38 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2013 10:52 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
Nevěděl byste někdo o jiné metodě jak si spravit

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob bře 23, 2013 6:19 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: FRANCIE
Hokisek píše:
Zde je odpověď doc. ing. Kamily Míkové, CSc. z VŠCHT /CSc. v oboru chemie a analýza potravin/ na moji otázku ohledně složení cholesterolu z hlediska mastných kyselin:
"Cholesterol není tuk, patří pouze k doprovodným látkám lipidů. Je to sterol, patří mezi terpenoidy (viz obr.) a tudíž neobsahuje žádné mastné kyseliny (tedy ani omega kyseliny). Pokud v biochemickém rozboru převládala kyselina linolová, tak bude nejspíš zdrojem olivový olej."
Takže mně to stále vychází tak, že vyloučené "kameny" nejsou žlučové kameny, ale olivový olej. Ráda bych, kdyby mě někdo přesvědčil o opaku.

Také jsem zapochybovala, připadalo mi totiž úžasné ( skoro přílíš ), že se skutečně vylučují kameny...
Našla jsem odkaz na fr.internetu, kde je fotka " změkčených" kamenů, které jsou identické s mými dnes ráno vyloučenými "hrášky" . Fotka ilustruje popis procedury, podobné té již zmíněné ( zde doporučována lékaři ) a změkčení je vysvětleno užitím většího množství jablečné šťávy, jejich bezbolestné vyloučení roztažením žlučovodu sulfátovou solí
Úžasné je tělo a jeho samoléčící schopnosti \":-)\"
http://www.soleil-levant.org/presse/art ... rticle=720


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Persee":9kv4hwhg]Tvrdý cca 1,5 cm měli rodiče a sourozenci, já bydlím daleko, a měl jsem ty gumový velký i malý, a nefotil jsem je, je toho plný web. Doporučuji si to vyřešit v hlavě, tam vznikají nemoci, nesprávným přístupem k životu. Stále jsem byl nasra..., zuřil na všechno na všechny, chtěl to tak a tak, nešlo to, pak to ničí

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jojoba a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz