Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kiddo píše:
No kvůli tomu se obávám o zdraví - mám dojem, že je to z toho důvodu, že tělo ten olej nezvládlo vyloučit a usadil se v játrech a jinde.

Nevidíte náhodou čerta za každým patníkem? Pokud vím tak národy kde teče oliváč proudem patří k nejdéle žijícím a vypustíte takovou ptákovinu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
To máte nějaké popletené. Olej s citronovou šťávou kameny nerzpouští. Přečtěte si pořádně popis očisty a poté vlákno očista jater, ať to správně pochopíte.

Co se týká vyloučených kamenů: Já už mám za sebou více než 20 očist a myslím si také, že to co ze mě lezlo tak do té patnácté, byl bordel z jater. V posledním půlroce už je dělám jen před černým měsícem a už ze mě toho jde minimum. Na straně 93 ve vláknu o očistě jater je obrázek mé "nejpovedenější očisty" a nevím jakým způsobem by se ve mě za takovou chvíli vyrobil shluk tohoto bordelu a to ještě není zdaleka vše, co ze mě vyšlo.
V každém případě je podle mě zbytečné to takto pitvat. Pokud se po očistě cítím lépe, tak vím, že to funguje. Kdyby to nefungovalo, tak to nedělám. Právě po těchto očistách se zřetelně zlepšily nebo odezněly mé zdravotní problémy. Navíc ten nárůst energie.

Svatá pravda, proč stále dělat výzkum něčeho co maká tisíce let dobře a neznám nikoho, komu by to uškodilo. Prostě někteří lidé jsou civilizací tak zblbnutí, že chtějí mít odbornou studii i na každou kravinu a i když to evidentně funguje, tak bez několika docentských podpisů a referencí v odborném tisku stejně neuvěří.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Noel":36t8rrh0]Nevěděl byste někdo o jiné metodě jak si spravit

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 2:23 am 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Jarda píše:
Nevidíte náhodou čerta za každým patníkem? Pokud vím tak národy kde teče oliváč proudem patří k nejdéle žijícím a vypustíte takovou ptákovinu.

já jsem prostě jen člověk, který se ptá. nejsem zvyklá dělat něco jen proto "že se to tak dělá". překvapuje mne, že zrovna vy mne kvůli tomu podezříváte z hledání čertů. olivový olej je zdravý, ale rozhodně ne přijatý nárazově v takovém množství.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 4:44 am 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
To, že tahle očista nějak funguje je jasné a nemá smysl to zpochybňovat. Už jenom ta příprava v podobě diety + očista střeva a možná něco z jater udělá hodně. Ani 200ml olivového oleje nárazově nemůže udělat nic extra špatného - když to nevyjde průjmem, tak se prostě stráví a přemění na energii, některé mastné kyseliny se použijou třeba ke stavbě buněk nebo na syntézu jiných důležitých látek atp., nic se rozhodně v játrech ani jinde dlouze nezdrží a neusadí.
A druhá věc je, že tohle vlákno má v názvu "složení vyloučených kamenů", a je naprosto evidentní, že to žlučníkové kameny nejsou ani náhodou, je to vypitý olej smíchaný se žlučí plus obsah střev. A to, že ta očista lidem pomáhá nebo že se počty kamenů liší atp. nejsou ani trochu důkazy o opaku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ravima píše:
To, že tahle očista nějak funguje je jasné a nemá smysl to zpochybňovat. Už jenom ta příprava v podobě diety + očista střeva a možná něco z jater udělá hodně. Ani 200ml olivového oleje nárazově nemůže udělat nic extra špatného - když to nevyjde průjmem, tak se prostě stráví a přemění na energii, některé mastné kyseliny se použijou třeba ke stavbě buněk nebo na syntézu jiných důležitých látek atp., nic se rozhodně v játrech ani jinde dlouze nezdrží a neusadí.
A druhá věc je, že tohle vlákno má v názvu "složení vyloučených kamenů", a je naprosto evidentní, že to žlučníkové kameny nejsou ani náhodou, je to vypitý olej smíchaný se žlučí plus obsah střev. A to, že ta očista lidem pomáhá nebo že se počty kamenů liší atp. nejsou ani trochu důkazy o opaku.

Celou věc by možná někdo opravdu hodně fundovaný mohl vědecky vysvětlit, což třeba já ovšem považuji za nepodstatné. Není prakticky možné zaznamenat negativní ohlasy na tuto očistu a pokud něco evidentně funguje, tak i kdyby to bylo jenom na základě víry, tak to je dobře a nemá cenu to hanět. Nakonec známé úsloví "Věř a víra tvá tě uzdraví" asi nekoluje světem bezdůvodně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 11:02 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Jak to je už jsme se vlastně dozvěděli v jednom z prvních příspěvků od Hokiska, kde cituje doktorku, která vysvětluje, že o kameny se nejedná. A ravima to připomněla. Hovoří pro to i zkušenosti s mnohonásobným čistěním některých zde, z nichž těch kamínkových útvarů vyšlo dohromady enormní množtví (což si nedokážu představit, že by jich

Naposledy upravil Kiddo dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 3393
1365283610


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 11:24 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
náhodou jsem k naší diskusi našla - http://voices.yahoo.com/why-liver-flush ... 76998.html
dotyčný se vyjadřuje, že tato očista může být i nebezpečná


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 12:20 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Kiddo píše:
náhodou jsem k naší diskusi našla - http://voices.yahoo.com/why-liver-flush ... 76998.html
dotyčný se vyjadřuje, že tato očista může být i nebezpečná

Kiddo, na jakoukoliv prirodni metodu existuje nekde clanek o tom, ze to je na nic a ze to muze byt i nebezpecne. Vetsinou to muze byt nebezpecne pouze pro neci prijmy. Jestli je tve hobby takove stranky hledat, tak doporucuju quackwatch.com nebo pokud to chces v cestine tak sysifos.cz. A jestli mas hruzu, ze se ti neco pri ociste stane, tak muzes zvolit to, co doporucuji doktori. Tedy muzes si nechat zlucnik uriznout. Na nic jineho se nase veda nezmohla.
Pokud zvazujes nebezpeci nejake metody, doporucuju porovnavat to nebezpeci s rizikem, ze tu metodu nepouzijes. v tomto pripade treba ze budes mit dal blby traveni, coz vede ke spouste dalsich problemu. A nebo ze si nechas zlucnik uriznout a to traveni bude jeste horsi a zdravotnich problemu zacne pribyvat.

Kiddo, prolistovala jsi tuto diskuzi nebo vic veris strankam z netu? Nasla jsi ze mel nekdo opravdu vazne problemy pri ociste? Tim nemyslim, ze mu bylo blbe, ale fakt neco vaznejsiho s trvalymi nasledky? Andreas Moritze nekde psal, ze absolvoval ocistu snad 10x a z toho jednou ze mu bylo blbe. Ale ze to je porad mnohem lepsi nez prijit o zlucnik.

Kdybych veril obdobnym recem, treba jisteho prof MUDr Hert DrSc ze sysifos.cz, tak nebudu riskovat delsi pust a budu mit dodnes astma. A kdyby mu veril kamos, tak se lekne breussovky a nezbavi se rakoviny.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Kiddo, na jakoukoliv prirodni metodu existuje nekde clanek o tom, ze to je na nic a ze to muze byt i nebezpecne. Vetsinou to muze byt nebezpecne pouze pro neci prijmy. Jestli je tve hobby takove stranky hledat, tak doporucuju quackwatch.com nebo pokud to chces v cestine tak sysifos.cz. A jestli mas hruzu, ze se ti neco pri ociste stane, tak muzes zvolit to, co doporucuji doktori. Tedy muzes si nechat zlucnik uriznout. Na nic jineho se nase veda nezmohla.
Pokud zvazujes nebezpeci nejake metody, doporucuju porovnavat to nebezpeci s rizikem, ze tu metodu nepouzijes. v tomto pripade treba ze budes mit dal blby traveni, coz vede ke spouste dalsich problemu. A nebo ze si nechas zlucnik uriznout a to traveni bude jeste horsi a zdravotnich problemu zacne pribyvat.

Kiddo, prolistovala jsi tuto diskuzi nebo vic veris strankam z netu? Nasla jsi ze mel nekdo opravdu vazne problemy pri ociste? Tim nemyslim, ze mu bylo blbe, ale fakt neco vaznejsiho s trvalymi nasledky? Andreas Moritze nekde psal, ze absolvoval ocistu snad 10x a z toho jednou ze mu bylo blbe. Ale ze to je porad mnohem lepsi nez prijit o zlucnik.

Kdybych veril obdobnym recem, treba jisteho prof MUDr Hert DrSc ze sysifos.cz, tak nebudu riskovat delsi pust a budu mit dodnes astma. A kdyby mu veril kamos, tak se lekne breussovky a nezbavi se rakoviny.

Jednoznačný souhlas, kdyby to bylo problematické, natož nebezpečné, tak to lidé selským rozumem za ty stovky let prostě prokouknou a zapomenou na to. Můj závěr je takový, že nelze předpokládat, že většina našich předků byla debilních, to vidím spíše naopak. Těch přitroublých v dnešní době silně přibývá a jsou ochotni věřit více než ti ve středověku. Jak může třeba někdo věřit blábolům a ekonomickém růstu když se pouze tisknou tuny peněz a tvoří dluhová bublina, nebo globálnímu oteplování a podobných blbostí je pochopitelně mnoho a věří jim skoro každý. Bohužel podobné nesmysly produkuje i moderní medicína a vše se děje pochopitelně ve prospěch lidí, ale kterých, těch lobistů, nebo nás občanů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 3:32 am 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
Ahoj,
článek jsem sem hodila jen proto, aby tu bylo zastoupeno i jiné názorové spektrum.
hovoří se tam, avšak o něco podrobněji, o věcech, na které jsem přišla i vlastní úvahou a už dříve o nich sem napsala.
víte, mě vrtá hlavou, odkud se tenhle postup vlastně vzal? ví to někdo? kdybych byla paranoidní, navrhnu možnost, že od samotných doktorů a to proto, abychom si dříve oddělali

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 7:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Já si pořád myslím, že nejjednodušší je proceduru zkrátka nedělat - pokud v ni člověk nevěří. Takové to detailní rozšťourání všeho mi přijde zbytečné. Navíc jsou lidi, které NIC nepřesvědčí a VŽDY si budou hledat argumenty, aby věc zpochybnili...znám takových dost ze svého okolí. Každý se naštěstí může svobodně rozhodnout, zda do toho chce jít nebo ne, nevidím žádný problém okolo toho:).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 10:54 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Kiddo":2g4iuqdz]Ahoj,
článek jsem sem hodila jen proto, aby tu bylo zastoupeno i jiné názorové spektrum.
hovoří se tam, avšak o něco podrobněji, o věcech, na které jsem přišla i vlastní úvahou a už dříve o nich sem napsala.
víte, mě vrtá hlavou, odkud se tenhle postup vlastně vzal? ví to někdo? kdybych byla paranoidní, navrhnu možnost, že od samotných doktorů a to proto, abychom si dříve oddělali

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Xion dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 194
1459596759


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 11:04 am 
Offline

Registrován: úte pro 18, 2012 1:36 pm
Příspěvky: 8
ravima píše:
To, že tahle očista nějak funguje je jasné a nemá smysl to zpochybňovat. Už jenom ta příprava v podobě diety + očista střeva a možná něco z jater udělá hodně. Ani 200ml olivového oleje nárazově nemůže udělat nic extra špatného - když to nevyjde průjmem, tak se prostě stráví a přemění na energii, některé mastné kyseliny se použijou třeba ke stavbě buněk nebo na syntézu jiných důležitých látek atp., nic se rozhodně v játrech ani jinde dlouze nezdrží a neusadí.
A druhá věc je, že tohle vlákno má v názvu "složení vyloučených kamenů", a je naprosto evidentní, že to žlučníkové kameny nejsou ani náhodou, je to vypitý olej smíchaný se žlučí plus obsah střev. A to, že ta očista lidem pomáhá nebo že se počty kamenů liší atp. nejsou ani trochu důkazy o opaku.

Děkuji za příspěvek, ano, jde mi o pravdu, resp. o to, proč veškerá literatura týkající se očisty jater tvrdí, že vyloučený produkt jsou žlučové kameny, toť vše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 6:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Kiddo":1izk9ope]Ahoj,
článek jsem sem hodila jen proto, aby tu bylo zastoupeno i jiné názorové spektrum.
hovoří se tam, avšak o něco podrobněji, o věcech, na které jsem přišla i vlastní úvahou a už dříve o nich sem napsala.
víte, mě vrtá hlavou, odkud se tenhle postup vlastně vzal? ví to někdo? kdybych byla paranoidní, navrhnu možnost, že od samotných doktorů a to proto, abychom si dříve oddělali

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz