Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 11:21 am 
Offline

Registrován: úte pro 18, 2012 1:36 pm
Příspěvky: 8
Právě že žádnou změnu jsem nezaznamenala, protože jsem ani neměla žádné významnější zdravotní potíže, než jsem začala s těmito očistami. Sama bych se ráda dozvěděla, zda a jak konkrétně to někomu pomohlo. Už jsem absolvovala 6 očist /o úplňcích/ a při každé toho vyšlo hodně.


Přílohy:
Játra - moje očista2 2.9.2012.JPG
Játra - moje očista2 2.9.2012.JPG [ 40.73 KiB | Zobrazeno 27070 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 4:07 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
[quote="Hokisek"249ic7ol]Zde je odpověď doc. ing. Kamily Míkové, CSc. z VŠCHT /CSc. v oboru chemie a analýza potravin/ na moji otázku ohledně složení cholesterolu z hlediska mastných kyselin
"Cholesterol není tuk, patří pouze k doprovodným látkám lipidů. Je to sterol, patří mezi terpenoidy (viz obr.) a tudíž neobsahuje žádné mastné kyseliny (tedy ani omega kyseliny). Pokud v biochemickém rozboru převládala kyselina linolová, tak bude nejspíš zdrojem olivový olej."
Takže mně to stále vychází tak, že vyloučené "kameny" nejsou žlučové kameny, ale olivový olej. Ráda bych, kdyby mě někdo přesvědčil o opaku.[/quote249ic7ol]
Tak mi pak vysvětlete, jak se do žlučníku ty kameny dostaly, bez provádění očisty zde popisovaným způsobem? Obrázků ucpaných žlučníků je na netu plno, viz. např. tyto



Naposledy upravil TomIn dne čtv led 01, 1970 2:04 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 11:06 pm 
Offline

Registrován: pon úno 11, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 3
TO Hokisek: zkuste pohledat na internetu, jak velmi různorodě vypadají žlučové kameny, anatomii jater, atd. Někdo vápenné-tvrdé- jako kámen,mít nemusí nikdy a záleží hodně na ostatních faktorech ( např. dobrá

Naposledy upravil Elivita dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ei=2u4jUceXJMXw4QSq54DwDw&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 10:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Tak věc u které mohu také s čistým svědomím říct, že na ni měla vliv JO v dobrém smyslu je vymizení vystouplých žil na spodní části břicha. Jsem dost hubená a ty žíly byly hodně v létě vidět, když jsem si vzala kratší oblečení nebo plavky. Malachov pokud si vzpomínám toto popisuje jako kolaterály vzniklé při přetížení jater. Už po 1. očistě jsem zaznamenala velkou změnu. Mám jich za sebou 7 a po žilách ani památky a to mě "zkrášlovaly" dobrých 8 let. Tzn. že

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 10:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Ale jinak - kdo nevěří - nemusí dělat - povinnost to naštěstí není:) . Osobně si myslím, že je to dobrá prevence proti x potížím v budoucnu a raději se přemoct a jednou za čas

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kachně píše:
Evidentně se tím člověk žádných kamenů nezbaví a zlepšení stavu je jen placebo efekt.

To myslíte vážně?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2013 11:42 pm 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 11:35 am
Příspěvky: 3
Celá rodina 6 členů samý tvrdý šutry, tedy mám bohaté zkušenosti kolem žlučníkových stavů. Sám s ním mám problémy, zatím kameny se mi vyhýbají. Především proč se tvoří, je to dlouhodobá nespokojenost, chci něco nějak a nemůžu, z toho hněv, rozčilování, hněv smrtelný to hřích, pak stažení v oblasti a chemické pochody...a je to tak nějak.
Logicky očista jater je velký průvan pro

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2013 11:53 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Persee":3ojrruro]Celá rodina 6 členů samý tvrdý šutry, tedy mám bohaté zkušenosti kolem žlučníkových stavů. Sám s ním mám problémy, zatím kameny se mi vyhýbají. Především proč se tvoří, je to dlouhodobá nespokojenost, chci něco nějak a nemůžu, z toho hněv, rozčilování, hněv smrtelný to hřích, pak stažení v oblasti a chemické pochody...a je to tak nějak.
Logicky očista jater je velký průvan pro

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2032
1363040521


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 12:11 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Kachně píše:
Evidentně se tím člověk žádných kamenů nezbaví a zlepšení stavu je jen placebo efekt.

I kdyby to placebo efekt byl, tak je to šuma fuk. Podstatný je právě ten efekt a zlepšení stavu. A to tam je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 12:26 am 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 11:35 am
Příspěvky: 3
[quote="pv33":3nlrwk56]Muzes sem dat fotky tech tvrdych? Muzes jeden rozlomit a vyfotit? Jak byly tak asi velke? Pokud bys je fotil, nejlepsi je dat vedle nich pravitko. Dik[/quote:3nlrwk56]
Tvrdý cca 1,5 cm měli rodiče a sourozenci, já bydlím daleko, a měl jsem ty gumový velký i malý, a nefotil jsem je, je toho plný web. Doporučuji si to vyřešit v hlavě, tam vznikají nemoci, nesprávným přístupem k životu. Stále jsem byl nasra..., zuřil na všechno na všechny, chtěl to tak a tak, nešlo to, pak to ničí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 12:41 am 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 11:35 am
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Kachně píše:
Evidentně se tím člověk žádných kamenů nezbaví a zlepšení stavu je jen placebo efekt.
To myslíte vážně?

Nereagujte prosím byla to kachna. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
pecador píše:
I kdyby to placebo efekt byl, tak je to šuma fuk. Podstatný je právě ten efekt a zlepšení stavu. A to tam je.

To zlepsenie stavu moze byt vdaka tomu, ze pecenova ocista je zaroven kratka hladovka a ocista creva pomocou Epsomskej soli.
Samozrejme, ze taky velky tlak zlci zoberie zo sebou aj nejaky ulozeny bordel z oblasti zlcovodov, ale tato tema je o niecom inom, a to, ci je ta horda kamienkov co stale vychadza co zlcnika, alebo nie.
Zlepsenie zdravotneho stavu moze byt teda cisto vdaka hladovke a ociste creva Epsomnskou solou.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 3:58 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
uprimne receno jsem nad podobnymi otazkami take nekolikrat uvazoval, ackoli ociste jater verim a delam ji, mam jich za sebou uz asi cca 20, nepocitam je .Celkem hodne jsem minimalne prvni tri ocisty pocitil na celkove uleve.Potom jsem nejaky cas ocistu neudelal a zacalo me casem bolet v jaterni krajine, tato bolest vsak po dalsich dvou ocistach zmizela.Po prvnich cca 8-10 ocistach jsem uz zadne zelene utvary nevyloucil, pul rok jsem tomu dal klid a pote jsem zase kameny vylucoval.

Kazdopadne me napadlo zkusit pouzit pri ociste jiny olej - jine barvy, treba ze slunecnicoveho seminka. zda-li kameny zmeni barvu. nebo olej obarvit potravinarskym barvivem [ja vim ze je to chemickej hnus] ale dalo by se tim neco zjistit. Kazdopadne mi ale neprijde nijak divne, ze v kamenech jsou latky z olivoveho oleje, vzdyt ty skoro 2dcl co tam vecer kopnete museji preci nekudy zase vylezt \":)\".
jinak dalsim dukazem toho, ze z jater neco leze je zapach z vyloucene hmoty po ociste. Takovy pri sankapranksalane nebo klystyru neznam. a jsem rad ze se techto smradlavych veci zbavim.

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 7:35 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
6ma píše:
uprimne receno jsem nad podobnymi otazkami take nekolikrat uvazoval, ackoli ociste jater verim a delam ji, mam jich za sebou uz asi cca 20, nepocitam je .Celkem hodne jsem minimalne prvni tri ocisty pocitil na celkove uleve.Potom jsem nejaky cas ocistu neudelal a zacalo me casem bolet v jaterni krajine, tato bolest vsak po dalsich dvou ocistach zmizela.Po prvnich cca 8-10 ocistach jsem uz zadne zelene utvary nevyloucil, pul rok jsem tomu dal klid a pote jsem zase kameny vylucoval.

Kazdopadne me napadlo zkusit pouzit pri ociste jiny olej - jine barvy, treba ze slunecnicoveho seminka. zda-li kameny zmeni barvu. nebo olej obarvit potravinarskym barvivem [ja vim ze je to chemickej hnus] ale dalo by se tim neco zjistit. Kazdopadne mi ale neprijde nijak divne, ze v kamenech jsou latky z olivoveho oleje, vzdyt ty skoro 2dcl co tam vecer kopnete museji preci nekudy zase vylezt \":)\".
jinak dalsim dukazem toho, ze z jater neco leze je zapach z vyloucene hmoty po ociste. Takovy pri sankapranksalane nebo klystyru neznam. a jsem rad ze se techto smradlavych veci zbavim.

To s tí barvivem je dobrý nápad. A opravdu, tady nejde o to, že by někdo chtěl někomu brát víru, ale bavíme se o tom kvůli zdraví a zda tato očista nemůže zdraví uškodit. Z rozboru vyšlo, že kamínky jsou složeny z mastných kyselin z převahou linolové a dále pak že cholesterol žádné mastné kyseliny neobsahuje a že kyselina linolová = olivový olej.
Oslovila jsem kvůli tomu doktorku, která se očistama zabývá a dozvěděla jsem v podstatě jen že - v laboratoři o tom nic nevědí - a - kameny jsou cholesterolové. Po tomhle si kladu otázku zda se vůbec někdy někdo zabýval tím odkud se tento recept na očistu bere a je-li skutečně funkční..

"dukazem toho, ze z jater neco leze je zapach z vyloucene hmoty po ociste" - k tomu mě napadá, že se při této očistě možná vylučují nějaké usazené segmenty z žlučových cest, ale ne kameny samotné. těžko říct.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:16 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 1:18 pm
Příspěvky: 34
dovolím si citovat "vanada" z příbuzného vlákna o očistě

"Dobrý den,
už po několikáté jsem si udělal jaterní očistu a pokaždé toho ze mě dost vychází. Ale chci se zeptat, jestli máme všichni jistotu, že kameny, které z nás vycházejí, jsou skutečně žlučové kameny. Dnes jsem náhodou narazil na video, ve kterém Markus Rothkranz tvrdí, že tyto kameny jsou: olivový olej, který jsme večer vypili, spolu se steroly a cholesterolem z jídla a nebo žlučové soli vylučované střevem. Skutečné žlučové kameny by prý klesly ke dnu.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=g3aLGl3SbKY "


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz