Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý den, nevíte někdo, jak to pokračovalo s Pajajajou? Dojela Breussovku do konce? Proběhly nějaké změny k lepšímu?

Já bohužel naprostou většinu členů tohoto fóra osobně neznám, uvědomte si že sem chodí denně pro rady až 3500 lidí z celého světa. Jsou většinou pouze dva důvody proč člen přestává fórum navštěvovat a to buď úmrtí, nebo vyléčení. Vyléčení vytváří bohužel častý komunikační paradox, protože jak se mu uleví už nekomunikuje, nemá důvod a to je škoda, chybí tím inspirace pro další.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2015 2:49 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2012 8:10 am
Příspěvky: 25
Vseobece sa tvrdi, ze je lepsie pouzivat cerstvo pripravenu zeleninovu stavu. Co ale v tomto obdobi, ked nic cerstve nedostanete. Okrem toho zelenina zakupena v obchode tiez nebude zrovna Bio. A osobne neverim ani biopredajniam.
Chlapi, co od nas chodia do Talianska na sezonne prace hovoria, ze rozdiel medzi obycajnym a bioovocim je ten, ze bezne ovocie sa strieka cez den a bio v noci.
Da sa kupit Breuss Gemüsesaft, ktora je sice bio, ale na druhej strane je udajne tepelne upravovana.
Tak co vybrat? Ma niekto skusenosti s Breuss Gemüsesaft?

Miro


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miroj píše:
Vseobece sa tvrdi, ze je lepsie pouzivat cerstvo pripravenu zeleninovu stavu. Co ale v tomto obdobi, ked nic cerstve nedostanete. Okrem toho zelenina zakupena v obchode tiez nebude zrovna Bio. A osobne neverim ani biopredajniam.
Chlapi, co od nas chodia do Talianska na sezonne prace hovoria, ze rozdiel medzi obycajnym a bioovocim je ten, ze bezne ovocie sa strieka cez den a bio v noci.
Da sa kupit Breuss Gemüsesaft, ktora je sice bio, ale na druhej strane je udajne tepelne upravovana.
Tak co vybrat? Ma niekto skusenosti s Breuss Gemüsesaft?

Miro

V zimním období je to vždy o kompromisu, na tom v místních podmínkách nic nevyzkoumáte, tedy asi tolik neřešit a dělat to tak, abych sám před sebou měl čisté svědomí, že si cíleně neškodím. Uvedenou šťávu jsem nikdy nezkoušel, ale předpokládám že je stále lepší než nic, až na cenu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 05, 2015 10:29 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
Breusovu som robila pred 8 rokmi ako poistku po chemo a oziaroch aby sa mi rakovina nevratila, a zatial sa nevratila. Zeleninu som mala bio z vlastnej zahrady, okrem celeru, caje som si tiez nazbierala vlastne. Vsetko som poctivo dodrzala, schudla som 11kg na 46kg pri vyske 170cm , zle mi bolo asi prvych 6 dni, potom sa to zalomilo a hlad som uz nemala. Vsetky zmysly sa mi zostrili, omladla som vyrazne, myslelo mi to perfektne, zmizli vrasky. Posledny tyzden bol tazsi, ked som uz nevladala dobre po schodoch, ale inak fajn. Takze vrelo odporucam, ako detox, aj proti rakovine. Myslim ze je to lepsie ako chemo a oziare, ja keby som vedela co ma caka, nesla by som na to, a urobila by som len tuto diétu.
Avsak znama ktorej sa vratila rakovina, robila tuto dietu na moje odporucanie, bohuzial 5 dni koncom prerusila na cely den do vecera, na druhy den zacala vracat, rakovina sa zrychlila a zomrela. Myslim ze by sa z toho dostala keby vydrzala az do konca. Cize kto sa to uz raz rozhodne zacat, nesmie prerusit!!!! Ono ma to svoj zmysel preco 42 dni, aj Jezis na pusti sa postil tak dlho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2015 6:25 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Eden píše:
Breusovu som robila pred 8 rokmi ako poistku po chemo a oziaroch aby sa mi rakovina nevratila, a zatial sa nevratila. Zeleninu som mala bio z vlastnej zahrady, okrem celeru, caje som si tiez nazbierala vlastne. Vsetko som poctivo dodrzala, schudla som 11kg na 46kg pri vyske 170cm , zle mi bolo asi prvych 6 dni, potom sa to zalomilo a hlad som uz nemala. Vsetky zmysly sa mi zostrili, omladla som vyrazne, myslelo mi to perfektne, zmizli vrasky. Posledny tyzden bol tazsi, ked som uz nevladala dobre po schodoch, ale inak fajn. Takze vrelo odporucam, ako detox, aj proti rakovine. Myslim ze je to lepsie ako chemo a oziare, ja keby som vedela co ma caka, nesla by som na to, a urobila by som len tuto diétu.
Avsak znama ktorej sa vratila rakovina, robila tuto dietu na moje odporucanie, bohuzial 5 dni koncom prerusila na cely den do vecera, na druhy den zacala vracat, rakovina sa zrychlila a zomrela. Myslim ze by sa z toho dostala keby vydrzala az do konca. Cize kto sa to uz raz rozhodne zacat, nesmie prerusit!!!! Ono ma to svoj zmysel preco 42 dni, aj Jezis na pusti sa postil tak dlho.

Eden, gratuluju k zvladnuti Breussovky a ze se uz rakovina nevratila.

Jen bych se chtel jeste zeptat co znamena, ze ta znama prerusila az do vecera dietu? Prestala pit ty stavy a caje nebo zacala normalne jist nebo jak tu dietu na jeden den prerusila?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 4:03 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
no to presne neviem, lebo jej muz sa priznal az 2 roky po jej smrti ze prerusila a dovtedy to tak prezentovali ze je to moja chyba lebo som ju na tu dietu nahovorila, ale nieco take spominal ze nepila tie stavy ani caje az do vecera, a potom jej zacalo byt zle a zacala vracat.
inac v tej knihe sa pise ze jeden tu dietu robil az 70 dni, a podla mojich skusenosti by sa to kludne dalo potiahnut aj na 70 dni.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 12:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Eden píše:
Breusovu som robila pred 8 rokmi ako poistku po chemo a oziaroch aby sa mi rakovina nevratila, a zatial sa nevratila. Zeleninu som mala bio z vlastnej zahrady, okrem celeru, caje som si tiez nazbierala vlastne. Vsetko som poctivo dodrzala, schudla som 11kg na 46kg pri vyske 170cm , zle mi bolo asi prvych 6 dni, potom sa to zalomilo a hlad som uz nemala. Vsetky zmysly sa mi zostrili, omladla som vyrazne, myslelo mi to perfektne, zmizli vrasky. Posledny tyzden bol tazsi, ked som uz nevladala dobre po schodoch, ale inak fajn. Takze vrelo odporucam, ako detox, aj proti rakovine. Myslim ze je to lepsie ako chemo a oziare, ja keby som vedela co ma caka, nesla by som na to, a urobila by som len tuto diétu.
Avsak znama ktorej sa vratila rakovina, robila tuto dietu na moje odporucanie, bohuzial 5 dni koncom prerusila na cely den do vecera, na druhy den zacala vracat, rakovina sa zrychlila a zomrela. Myslim ze by sa z toho dostala keby vydrzala az do konca. Cize kto sa to uz raz rozhodne zacat, nesmie prerusit!!!! Ono ma to svoj zmysel preco 42 dni, aj Jezis na pusti sa postil tak dlho.

Tak tělo čistí jakákoliv hladovka, ale opravdu silný očistný proces začíná až u těch delších, tam se řeší problémy na buněčné úrovni.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: bokor a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz