Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: úte led 27, 2015 1:13 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 1:08 pm
Příspěvky: 16
Zkusím trošku obnovit toto téma, co jsem se dočetla já, tak k detoxikaci pomáhá samozřejmě voda, pak také antioxidanty, probiotika, prebiotika a další věci...přečetla jsem o tom zajímavý článek \":D\"
Co je ale důležité si také ujasnit, tak, že pročištění organismu není otázka jednoho jídla nebo jednoho dne, je to delší proces, tak jako všechno, co s týká našeho těla \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: pát úno 06, 2015 2:43 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 05, 2015 2:22 pm
Příspěvky: 3
Dobrý deň,chcela by som poprosiť o radu,či môžem používať, resp. robiť očistu klystírom, ked som pred 3 rokmi bola hospitalizovaná s akútnou divertikulitídou a pred dvomi rokmi som pri havárii prišla o slezinu.V operačnej jazve, 30cm dlhej, priečne nad žalúdkom sa mi vytvoril pruh,ktorý imunolog nedoporučuje operovať kvôli poklesu bunkovej imunity na polovicu najnižšej referenčnej hodnoty. čiže aj kvôli tej hernii sa bojím začať s klystírmi. Práve pri lystíre sa vyžaduje poloha, pri ktorej mám pocit,že sa mi orgány vytláčajú von, pod kožu. Možno by mi postačil sťahovací pás..Rada by som poznala Váš názor, či teda klystír nemôže zhoršiť už existujúcu divertikulozu čriev a či poloha pri ňom ma nemôže ohroziť z hľadiska tej hernie,ktorá je situovaná vpravo cca nad žlčníkom. Mám 53 rokov. Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 2:37 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 05, 2015 2:22 pm
Příspěvky: 3
Je tu niekto kto by mi mohol poradit prosiiim????Halooooooooooooooo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2015 9:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 1:08 pm
Příspěvky: 16
Sisi24663 píše:
Je tu niekto kto by mi mohol poradit prosiiim????Halooooooooooooooo

Docela mě překvapuje, že chceš provádět detoxikaci organismu klistýrem, podle mě toto moc nepomůže...nebo určitě ne na delší dobu...mě v detoxikaci pomohli ve fitdietě, nevystačila jsem si s návody, které jsou ve článcích, takže jsem šla rovnou za nima a poprosila o radu a to bych doporučila i tobě, s tím co máš za sebou, tak by to mohlo být dobré i pro tebe, mají individuální přístup


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
petraukulele píše:
Zkusím trošku obnovit toto téma, co jsem se dočetla já, tak k detoxikaci pomáhá samozřejmě voda, pak také antioxidanty, probiotika, prebiotika a další věci...přečetla jsem o tom zajímavý článek \":D\"
Co je ale důležité si také ujasnit, tak, že pročištění organismu není otázka jednoho jídla nebo jednoho dne, je to delší proces, tak jako všechno, co s týká našeho těla \"8)\"

To je pravda, co zanáším mnoho let, nemohu vygruntovat za pár dní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikace organismu
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sisi24663 píše:
Dobrý deň,chcela by som poprosiť o radu,či môžem používať, resp. robiť očistu klystírom, ked som pred 3 rokmi bola hospitalizovaná s akútnou divertikulitídou a pred dvomi rokmi som pri havárii prišla o slezinu.V operačnej jazve, 30cm dlhej, priečne nad žalúdkom sa mi vytvoril pruh,ktorý imunolog nedoporučuje operovať kvôli poklesu bunkovej imunity na polovicu najnižšej referenčnej hodnoty. čiže aj kvôli tej hernii sa bojím začať s klystírmi. Práve pri lystíre sa vyžaduje poloha, pri ktorej mám pocit,že sa mi orgány vytláčajú von, pod kožu. Možno by mi postačil sťahovací pás..Rada by som poznala Váš názor, či teda klystír nemôže zhoršiť už existujúcu divertikulozu čriev a či poloha pri ňom ma nemôže ohroziť z hľadiska tej hernie,ktorá je situovaná vpravo cca nad žlčníkom. Mám 53 rokov. Dakujem

Co se týká dirtikulitidy, tam nevidím problém a jednoznačně doporučuji, ideální by bylo provádět nálevy urinou, tam se dociluje bezkonkurenčně nejlepších protizánětlivých výsledků, Ohledně té kýly nedovedu odpovědět, ale předpokládám, že negativní vliv by se tím vytvářet neměl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz