Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 5:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 10:20 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Dobry den,
Na netu jsem cetl nekolik clanku o Zapperech. Zaujalo me, ze Nikola Tesla, genius ktery tento princip lecby poprve popsal byl nejprve nasprosto nadseny z jeho ucinku, pak ale po urcitem case od dalsich experimentu ustoupil a dale to nepraktikoval. Zaujalo me to a rad bych poprosil pana MartinaK o zhodnoceni, zda pouziva teto lecebne motody dlohodobe a jake na svem tele pozoruje pusobeni, zda se opravdu zbavil parazitu a ma to z dlouhodobeho hlediska pozitivni efekt?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 10:03 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravím!
Tak mám doma godzilu.Včera jsem zkoušel poprvé 5minut se 3V na rukou a trochu jsem to cítil ale jinak pohoda.Slávek mi říkal že 5 minut je málo,že běžně dával hodinu nebo hodinu a půl.Dneska jsem chtěl dát tedy víc a abych měl volné ruce tak jsem jednu elektrodu dal na levou ruku a druhou pod pravou nohu-seděl jsem na ní.Ale nevydržel jsem ani těch 5 minut-hrozně se mi motala hlava a bylo mi divně.Chci se zeptat jestli je tohle ze začátku normální nebo to bylo vymření většího množství šmejdů?
Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravím!
Tak mám doma godzilu.Včera jsem zkoušel poprvé 5minut se 3V na rukou a trochu jsem to cítil ale jinak pohoda.Slávek mi říkal že 5 minut je málo,že běžně dával hodinu nebo hodinu a půl.Dneska jsem chtěl dát tedy víc a abych měl volné ruce tak jsem jednu elektrodu dal na levou ruku a druhou pod pravou nohu-seděl jsem na ní.Ale nevydržel jsem ani těch 5 minut-hrozně se mi motala hlava a bylo mi divně.Chci se zeptat jestli je tohle ze začátku normální nebo to bylo vymření většího množství šmejdů?
Díky!

Tak co je normální se nedá určit, nicméně jde o velice silnou zbraň na malé šmejdy a již pár minut aplikace může velice silně ovlivnit stav, čili asi to normální je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 10:47 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
MartinK píše:
Zařízení v této základní verzi je možné vyrobit za 500,- kč, + dobírka. Dodám k tomu i elektrody na ruce a krokosvorku na nožní elektrodu. Bohužel jsem časově velmi indisponován, takže počítejte s dodací lhůtou cca 14 dní.

Momentálně připravuji novější vylepšenou verzi, která bude k dispozici na jaře roku 2011. Jelikož je to časově velmi náročné , jsem zatím v testovací fázi. Dám sem fotky i popis zařízení \":-)\"

Po domluvě s panem Jardou Zajíčkem, to bude k dispozici zde na fóru v sekci Nabídka zboží.

zdravim Martin,

je mozne objednat Vas vynalez ?:>

Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 11:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 15, 2011 5:23 pm
Příspěvky: 19
laco píše:
zdravim Martin,

je mozne objednat Vas vynalez ?:>

Vdaka

Také bych měla zájem \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 7:25 pm 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 8:38 pm
Příspěvky: 23
Zdravím Vás
Chceli by sme zakúpiť Craftgen PC Zapper. Doporučil by ste ho, alebo radšej Super Ravo Zapper? Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 2:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Tento Zapper som si spravil este niekedy minuly rok ako ho tu MartinK zverejnil. To ze bezpochyby funguje je jasne. Napr mi behom dvoch dni zmizol nejaky mensi exem co som mal na hrudi. Zmizol ako prd v gatach \":)\" Vacsinou sa mi po nom dostavoval velky hlad, lebo to funguje na podobnom principe ako mms len robotu vykonavaju priamo elektrony prudiace z + do - a tym padom vznika v tele akysi elektronovy "vietor" ktory po ceste poriesi dost veci. Ak sa nachadza niekde nejaky parazit ktory neustane toto prudenie, tak mu jednoducho tieto elektrony (-) vytrhnu z tela proton (+) cim sa vlastne narusi jeho bunkova stabilita a parazit sa rozpadne. Velkost prudu prechadzajuceho telom urcuje akou silou sa to cele bude diat. Bezpecny striedavy prud je 10mA a jednosmerny 25mA. Tolko telo zvladne bez nejakej ujmy na zdravi. (dufam ze je to dobre , v skole som bol naposledy takmer pred 20r \":lol:\" ) Ale chcel som ine. Tento Zapper je samozrejme jednosmerny.
Potom ako napisal autor, ze znizil odpor aby pretekal vacsi prud...zatial som to nesrpavil lebo som to uz nepouzil dlhsiu dobu (zacal som mms2 tak som to uz nechcel moc kombinovat, je to dost hardcore - kombinacia) , ale mal som to zapojene pri zapovani na multimetri a sledoval som aky velky prud cezomna tecie. Bolo to od 0,7-2mA. To ze pretekanie prudu zalezi od vlhkosti elektrod je kazdemu jasne, ale vsimol som si zaujimavu vec ze este o dost podstatnejsie je ako clvoek pri tom dycha, teda prijem KYSLIKU. Cim clovek pri tom rychlejsie dycha, tym preteka vacsi prud. Bezne som mal okolo 0,8 mA ale ako som zacal rychlejsie pri tom dychat hned sa to zvysilo na 1,5mA. Prestal som dychat rychlo a kleslo. A ked som par krat prisiel z bicykla po 1,5 bikovani a skusil som si tak bolo 2mA bez toho ze by som nejako extra rychlo dychal. Takze len tolko som chcel dodat, ze kyslik hraje v zapovani dost velku rolu, sice neviem preco to som nejako neskumal ale je to tak.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:22 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
Pred 10timi rokmi sa mi dostal do ruk slov.Zapper, ktory vyrabali v Batizovciach, stal tuším cca 250sk. Dcere som ho davala, lebo stale mala problemy so zapchatym nosom. Po dvoch tyždňoch pomohlo, dokonca jej zmizli bradavice na rukách. Aj ja som sa vtedy začala cítiť dobre, lebo zrejme sa lividovali parazity. Mala som sa liečiť 3x po 7 minut denne. Ale potom uz ho chcel niekto iný. Bol to taky kolovací, skupinový, no po čase sa niekde stratil. Skoda. Tak by som tiez mala zaujem, lebo tie za 10000 si nemôžem dovoliť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
janette píše:
Pred 10timi rokmi sa mi dostal do ruk slov.Zapper, ktory vyrabali v Batizovciach, stal tuším cca 250sk. Dcere som ho davala, lebo stale mala problemy so zapchatym nosom. Po dvoch tyždňoch pomohlo, dokonca jej zmizli bradavice na rukách. Aj ja som sa vtedy začala cítiť dobre, lebo zrejme sa lividovali parazity. Mala som sa liečiť 3x po 7 minut denne. Ale potom uz ho chcel niekto iný. Bol to taky kolovací, skupinový, no po čase sa niekde stratil. Skoda. Tak by som tiez mala zaujem, lebo tie za 10000 si nemôžem dovoliť.

Ona existuje i spousta levných udělátek, ovšem je otázka jak fungují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 11:06 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
DO KONŠTRUOVANIA ELEKTRONIKY SA VôBEC NEVYZNÁM, ALE...

Našiel som na nete toto : http://www.leviter.sk/sk/zapper-a-ine-p ... zappicator

"Zapper potravín" ...

Je to nejaký "kufrík" so zabudovanými dvoma reproduktormi, ktoré vydávajú signál 1000Hz...
To akože stačí ten zvukový signál (1000Hz, znie to tak isto, ako keď sme v minulosti čakali na vysielanie... napríklad na Slovensku na STV a podobne...proste taký konštatný pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp, pričom som presvedčený, že aj ten v TV bol o hodnote 1000Hz) na to, aby to z potravín a rôznych prostriedkov každodennej potreby (hrebeň, zubná kefka, atď, atp...) zlikvidovalo parazity, baktérie, atď ?

Lebo v popise sa hovorí toto : "zlikviduje vajíčka parazitov a cudzopasníky v rôznom štádiu, baktérie, vírusy a neutralizuje napr. PCB, benzol, azbest a azo farbivá. Iné rozpúšťadlá však nevie paralyzovať a od žiadnych kovov nevie očistiť prípravky.
Telové prípravky, kozmetické prípravky, zubné pasty, úžitkové predmety, cumlíky, hračky, cigarety aj lieky sa dajú sterilizovať a detoxikovať pomocou Zappicatora."

Ak ide len o ten zvuk, tak sa dá stiahnuť MP3-ka s frekvenciou 1000Hz (má dĺžku len 5 sekúnd, ale šikovný človek si ju pekne skopíruje v programe aby ten zvuk trval ľubovoľne dlho, alebo si na prehrávači v PC nastaví na "repeat"....).
na stiahnutie je tu : http://www.dr-lex.be/software/testsounds.html

Reproduktory má doma myslím každý, a tak sa potraviny dajú vystaviť tejto frekvencii....
AK IDE LEN O PôSOBENIE TOHTO ZVUKU, tak sme to vyriešili, a doma to môže využívať každý.....
AK IDE AJ O NIEČO VIAC, tak mi dajte vedieť o čo ide... lebo z popisu "Zappicatora" som pochopil len to, že sa potraviny a predmety dennej potreby dajú "ošetrovať" vďaka zvukovej frekvencii o hodnote 1000Hz... NIČ VIAC sa tam nepíše... A kufrík je naplnený len prístrojom ktorý ten zvuk dokáže vytvoriť, a dvoma reproduktormi.

Teraz už len ostáva otázka, či má MP3 zvuková stopa o frekvencii zvuku 1000Hz taký istý účinok, ako nejak inak (cez prístroj - teda nie digitálne, ale čisto analógovo, ak to správne chápem...) produkovaný zvuk o frekvencii 1000Hz. ... Pre ucho rozdiel nebude ŽIADNY, ale MOŽNO (i keď si to nemyslím) môže byť rozdiel v pôsobení na potraviny a predmety.

Podľa typov zapperov som to pochopil tak, že dané frekvencie môžu pôsobiť buď cez dotykovú plochu (časť prístroja na to určená je v dotykovom kontakte s pacientom), alebo cez zvuk (zapper na potraviny - s reproduktormi). Aj preto si myslím, že taký "zapper" na potraviny sa dá vyrobiť doma (doslova ZADARMO, ak nepočítame elektrinu za použitie reproduktorov a chod počítača či notebooku), keďže tam by malo ísť len o zvukové pôsobenie frekvencie 1000Hz (ešte ako dobre, že stačí táto jedna frekvencia, a nie veľké množstvo, ako v prípade iných zapperov, ktoré ale fungujú už asi len čisto cez dotyk, a nie cez zvuk...), čo je tak jednoduché dosiahnuť...

UŽ LEN ZISTIŤ, AKO DLHO MÁ TEN ZVUK NA POTRAVINY A PREDMETY DENNEJ POTREBY PôSOBIŤ... \":D\" (lebo to tam nepíšu, ale niekto z vás to možno VIE).

Zodpovie mi niekto na tieto otázky ? \":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 11:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Pontiac07 píše:
Dobry den,
Na netu jsem cetl nekolik clanku o Zapperech. Zaujalo me, ze Nikola Tesla, genius ktery tento princip lecby poprve popsal byl nejprve nasprosto nadseny z jeho ucinku, pak ale po urcitem case od dalsich experimentu ustoupil a dale to nepraktikoval. Zaujalo me to a rad bych poprosil pana MartinaK o zhodnoceni, zda pouziva teto lecebne motody dlohodobe a jake na svem tele pozoruje pusobeni, zda se opravdu zbavil parazitu a ma to z dlouhodobeho hlediska pozitivni efekt?

Keby Tesla mohol pokračovať ďalej vo vývojoch, a jeho už existujúce vynálezy by boli uvoľnené do obehu pre širokú verejnosť, tak by dnešný svet vyzeral úplne, úplne inak, a neboli by sme závislí ani na pohonných hmotách, a ani na dodávkach elektrickej energie cez elektrárne... \":D\"
Ale žiaľ...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2012 10:49 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
NOWOCAYN píše:
DO KONŠTRUOVANIA ELEKTRONIKY SA VôBEC NEVYZNÁM, ALE...

Našiel som na nete toto : http://www.leviter.sk/sk/zapper-a-ine-p ... zappicator

"Zapper potravín" ...

Je to nejaký "kufrík" so zabudovanými dvoma reproduktormi, ktoré vydávajú signál 1000Hz...
To akože stačí ten zvukový signál (1000Hz, znie to tak isto, ako keď sme v minulosti čakali na vysielanie... napríklad na Slovensku na STV a podobne...proste taký konštatný pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp, pričom som presvedčený, že aj ten v TV bol o hodnote 1000Hz) na to, aby to z potravín a rôznych prostriedkov každodennej potreby (hrebeň, zubná kefka, atď, atp...) zlikvidovalo parazity, baktérie, atď ?

Lebo v popise sa hovorí toto : "zlikviduje vajíčka parazitov a cudzopasníky v rôznom štádiu, baktérie, vírusy a neutralizuje napr. PCB, benzol, azbest a azo farbivá. Iné rozpúšťadlá však nevie paralyzovať a od žiadnych kovov nevie očistiť prípravky.
Telové prípravky, kozmetické prípravky, zubné pasty, úžitkové predmety, cumlíky, hračky, cigarety aj lieky sa dajú sterilizovať a detoxikovať pomocou Zappicatora."

Ak ide len o ten zvuk, tak sa dá stiahnuť MP3-ka s frekvenciou 1000Hz (má dĺžku len 5 sekúnd, ale šikovný človek si ju pekne skopíruje v programe aby ten zvuk trval ľubovoľne dlho, alebo si na prehrávači v PC nastaví na "repeat"....).
na stiahnutie je tu : http://www.dr-lex.be/software/testsounds.html

Reproduktory má doma myslím každý, a tak sa potraviny dajú vystaviť tejto frekvencii....
AK IDE LEN O PôSOBENIE TOHTO ZVUKU, tak sme to vyriešili, a doma to môže využívať každý.....
AK IDE AJ O NIEČO VIAC, tak mi dajte vedieť o čo ide... lebo z popisu "Zappicatora" som pochopil len to, že sa potraviny a predmety dennej potreby dajú "ošetrovať" vďaka zvukovej frekvencii o hodnote 1000Hz... NIČ VIAC sa tam nepíše... A kufrík je naplnený len prístrojom ktorý ten zvuk dokáže vytvoriť, a dvoma reproduktormi.

Teraz už len ostáva otázka, či má MP3 zvuková stopa o frekvencii zvuku 1000Hz taký istý účinok, ako nejak inak (cez prístroj - teda nie digitálne, ale čisto analógovo, ak to správne chápem...) produkovaný zvuk o frekvencii 1000Hz. ... Pre ucho rozdiel nebude ŽIADNY, ale MOŽNO (i keď si to nemyslím) môže byť rozdiel v pôsobení na potraviny a predmety.

Podľa typov zapperov som to pochopil tak, že dané frekvencie môžu pôsobiť buď cez dotykovú plochu (časť prístroja na to určená je v dotykovom kontakte s pacientom), alebo cez zvuk (zapper na potraviny - s reproduktormi). Aj preto si myslím, že taký "zapper" na potraviny sa dá vyrobiť doma (doslova ZADARMO, ak nepočítame elektrinu za použitie reproduktorov a chod počítača či notebooku), keďže tam by malo ísť len o zvukové pôsobenie frekvencie 1000Hz (ešte ako dobre, že stačí táto jedna frekvencia, a nie veľké množstvo, ako v prípade iných zapperov, ktoré ale fungujú už asi len čisto cez dotyk, a nie cez zvuk...), čo je tak jednoduché dosiahnuť...

UŽ LEN ZISTIŤ, AKO DLHO MÁ TEN ZVUK NA POTRAVINY A PREDMETY DENNEJ POTREBY PôSOBIŤ... \":D\" (lebo to tam nepíšu, ale niekto z vás to možno VIE).

Zodpovie mi niekto na tieto otázky ? \":)\"

Jak jsem z článku vyčetl, tak z normálních repro připojenýc na pc by to nefungovalo, něco jiného už by bylo repráky připojené na generátor, který lze poměrně jednoduše postavit. Otázkou je jaké to jsou reproduktory a z jakého materiálu je kufřík, ale to už nejsou až tak podstatné parametry si myslím. Zjednodušeně řečeno stačilo by připojit zaper od MartinaK na reproduktory, ještě by se musela upravit frekvence toho zapperu a pár menších úprav aby to šlo připojit na reproduktory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2012 11:48 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Igi píše:
Jak jsem z článku vyčetl, tak z normálních repro připojenýc na pc by to nefungovalo, něco jiného už by bylo repráky připojené na generátor, který lze poměrně jednoduše postavit. Otázkou je jaké to jsou reproduktory a z jakého materiálu je kufřík, ale to už nejsou až tak podstatné parametry si myslím. Zjednodušeně řečeno stačilo by připojit zaper od MartinaK na reproduktory, ještě by se musela upravit frekvence toho zapperu a pár menších úprav aby to šlo připojit na reproduktory.

A kto vie, či je to pravda, že digitálne zvukové vysielanie by nemalo účinok.... Repráky sú analógové, a hoc by boli aj digitálne (lebo aj také už existujú, ale má ich veľmi malé množstvo ľudí) vytvárajú analógové vlnenie... Myslím, že rozdiel vo funkčnosti nebude. Práveže som názoru, že čím lepšie reproduktory, tým lepší účinok (ale rozdiel bude aj tak minimálny...). To, z akého materiálu je kufrík, to je absolútne jedno, hlavné je, aby nerezonoval so zvukovým vlnením (a možno ani to by nevadilo - pravdepodobne). Reproduktory sú obyčajné reproduktory, akurát majú určitú veľkosť (reproduktory od slúchadiel by boli v tomto prípade asi nanič, ale to je jasné každému...), ale väčšie by NIĆ nepokazili.

Ak niekto vie reálne napísať prečo by MP3 digitálny zvukový súbor o frekvencii 1000Hz reprodukovaný reproduktormi mal mať horší účinok ako 1000Hz analógový zvukový súbor generovaný zvukovým generátorom a reprodukovaný reproduktormi, nech mi to napíše.
Totiž - zvuk sa bude správať ROVNAKO, lebo jeho nosičom budú reproduktory, a im je jedno, či sa jedná o digitál, či analóg, nakoľko tak či tak vytvárajú zvukové vlny o konkrétne spomínanej frekvencii 1000Hz - a PRÁVE ZVUKOVÉ VLNY majú v tomto prípade účinok.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2012 10:14 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
[quote="NOWOCAYN":gcvvqz21]A kto vie, či je to pravda, že digitálne zvukové vysielanie by nemalo účinok.... Repráky sú analógové, a hoc by boli aj digitálne (lebo aj také už existujú, ale má ich veľmi malé množstvo ľudí) vytvárajú analógové vlnenie... Myslím, že rozdiel vo funkčnosti nebude. Práveže som názoru, že čím lepšie reproduktory, tým lepší účinok (ale rozdiel bude aj tak minimálny...). To, z akého materiálu je kufrík, to je absolútne jedno, hlavné je, aby nerezonoval so zvukovým vlnením (a možno ani to by nevadilo - pravdepodobne). Reproduktory sú obyčajné reproduktory, akurát majú určitú veľkosť (reproduktory od slúchadiel by boli v tomto prípade asi nanič, ale to je jasné každému...), ale väčšie by NIĆ nepokazili.

Ak niekto vie reálne napísať prečo by MP3 digitálny zvukový súbor o frekvencii 1000Hz reprodukovaný reproduktormi mal mať horší účinok ako 1000Hz analógový zvukový súbor generovaný zvukovým generátorom a reprodukovaný reproduktormi, nech mi to napíše.
Totiž - zvuk sa bude správať ROVNAKO, lebo jeho nosičom budú reproduktory, a im je jedno, či sa jedná o digitál, či analóg, nakoľko tak či tak vytvárajú zvukové vlny o konkrétne spomínanej frekvencii 1000Hz - a PRÁVE ZVUKOVÉ VLNY majú v tomto prípade účinok.[/quote:gcvvqz21]
No ono je to rozdíl docela dost, ale to už je elektrotecnická záležitost. V podstatě jde o to, že při buzení obdélníkovým signálem(což by bylo z nějakého generátoru), tak signál neobsahuje jen 1000Hz, ale také jeho násobky, tj. 2000Hz, 3000Hz.. atd. Ale teď když o tom přemýšlím, tak by to zas takový rozdíl nebyl, protože zvuková karta většinou má horní mezní frekvenci 20 000Hz a násobky(vyšší harmonické)nad touto frekvencí už budou mít malou amplitudu(úroveň). Dřevo taky může různé frekvence pohlcovat, proto myslím, že na tom záleží. Reproduktory taky mají nějaký daný frekvenční rozsah.. Každopádně mohlo by to skutečně i fungovat na běžných repro od pc \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2012 3:43 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
[quote="Igi":2687mqa7] Každopádně mohlo by to skutečně i fungovat na běžných repro od pc \</div

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz