Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Trochu se o Zappery zajímám a myslím si,že i při napájení exter.zdrojem by snad měla být nějaká pojistka proti úrazu el.proudem ať přístroj stojí 2000 nebo 10000Kč. Nebo se snad mýlím-to by si asi výrobci nerisknuli.Nebo se pletu?
Zdenek.

Mýlíte se zcela určitě a výrobci v šikmookých zemích risknou všechno, čili v žádném případě u těchto zařízení nesmíte jít u napájení z ničeho jiného než baterek, nebo opravdu bezpečného zdroje s odděleným trafem a i to bych hodně zvážil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 4:30 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Ještě mám dotaz k elektrodám: Ten papír, kterým jsou obaleny elektrody, tak namočit normální vodou z kohoutku nebo v roztoku soli? Do jaké ruky jakou elektrodu? Nebo to je jedno? A pak na stránkách, jak jste sem dával odkaz, se píše, že nejúčinnější je to při použití i nožní elektrody, tu by bylo vhodné vyrobit z čeho? Nebo stačilo by používání pouze s ručníma elektrodama ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 7:47 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Když namočíte do soli ještě zvýšíte účinnost. Nožní elektroda je plech (měď , nerez, mosaz atp...) na který položíte papír a namočite.


Naposledy upravil MartinK dne pát zář 09, 2011 9:24 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 1:06 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
ALe lze použít i bez soli teda že? Ještě už doufám poslední dotaz- ta LEDka má být jaké barvy? Protože každá barva má jiné prahové napětí, tak abych tam měl tu správnou. Až to postavím tak pak sem napíšu jaké to na mě měo účinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 3:33 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
To je jedno, hlavne to musí být nízkoodběrová (2mA) ledka. Já mám červenou \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 11:02 am 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Odpor u LEDky R4 můžete zvednout až na hodnotu 10K. Ještě tím o něco snížíte spotřebu.

Dle testů je o něco vyšší účinnost (produkce harmonických) se standartním obvodem 555, ale počítejte s daleko větší spotřebou a častější výměnou baterek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 4:44 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Tak jsem teď byl koupit součástky na stavbu. Ty dva fóliové kondenzátory neměli, tak mi dali keramické a LEDku s odběrem 2mA neměli,měli 10mA. Bude vadit, když vlivem těch kondenzátorů bude frekvence trošku mimo? A mělo speciální význam ta 2mA ledka, nebo se jednalo jen o spotřebu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 6:53 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Tak teprv dnes jsem postavil zapper, vlivem nepřesností mám frekvenci základní harmonické zhruba 2380Hz, bude to dobře fungovat s tak velkou odchylkou? A na co je vůbec dobré dávat na elektrody navlhčený papír? Nešlo byto i bez toho papíru prostě jen chytnou elektrody do ruk?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Tak jsem se konečně dostal k firemnímu digitálnímu osciloskopu a změřil jsem parametry zařízení. Zařízení je napájeno baterií 9Voltů. Odběr v klidu cca 6mA, s připojenými elektrodami 9-11mA podle vlhkosti atp.

Na prvním obrázku je vidět, že na výstupu je trvalé napětí 375 mV, dále praconí cyklus 90%.
Na druhém a třetím obrázku je vidět zákmit na náběžné hraně (generuje harmonické kmitočty) s kmitočtem až 1,35Mhz a amplitudou až 4 Volty !!! nad napájecí napětí.

Takže musím konstatovat , že popis v originálním článku souhlasí s naměřenými parametry.

poz.
Výstupní odpor R3 1K jsem změnil na hodnotu 330 nebo 470 ohmů, protože jinak by byl výstupní impulz silně deformován a tělem neprochází dostatečný proud.
(Při hodnotě 330 tělem prochází cca 3mA, při 470 cca 2mA)


Přílohy:
osciloskop_digital_zapper1.JPG
osciloskop_digital_zapper1.JPG [ 73.7 KiB | Zobrazeno 20151 krát ]
nabezna_hrana_1.35Mhz.JPG
nabezna_hrana_1.35Mhz.JPG [ 55.23 KiB | Zobrazeno 20151 krát ]
nabezna_hrana_2.5V.JPG
nabezna_hrana_2.5V.JPG [ 69.19 KiB | Zobrazeno 20151 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 4:35 am 
Offline

Registrován: ned zář 25, 2011 6:22 pm
Příspěvky: 2
Je mozne uz od Vas (MartinK) odkupit hotove zariadenie, ako ste informoval na zaciatku ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2011 5:15 pm 
Offline

Registrován: stř zář 28, 2011 4:24 pm
Příspěvky: 1
Obdivuji šikovné a vynalézavé lidi. Zapper je bezva věc proti parazitům, ale co třeba u nás prakticky neznámý "beckův krevní čistič"? Je to jednoduché (tedy pro šikovné jedince) malé zařízení, pracující rovněž na principu malé baterie a jeho výhodou oproti zapperu je to, že se prostě pomocí upínacích pásek připevní na zápěstí ruky a pak už si pracuje samo, aniž bychom se mu my museli věnovat. Během asi 4-6týdenní kůry (užití 2hod. denně) dokáže vyčistit krev a zbavit tělo nemocí. Náklady jsou prý minimální, výsledky přesvědčivé a schéma přístroje je na internetu k dispozici:

http://www.unleashhealth.com/images/bec ... icElec.gif

http://curezone.com/forums/am.asp?i=1472957

http://www.nulife.de/lshop,showdetail,2 ... 8,,,30.htm

Nevýhodou této čistící kůry může pro někoho být, že se nedoporučuje provádět současně s braním léků (tzn. i prášků na spaní, proti bolesti, apod.).

V tomto ohledu vychází lépe Craftův "Terminator II", rovněž malý zapper, připevnitelný na tělo, který však nemá tato omezení a lze jej nosit prakticky nepřetržitě, dokud potíže neodezní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2011 6:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Také by mne zajímalo jestli si někdo nechcete zkonstruovat zapper i na prodej. Moje nešikovnost sahá do několika časových pásem a pokud bych se to pokusil udělat sám počítám, že bych způsobil nějaké vážné zranění sobě nebo alespoň vahodil proud v celém bloku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 3:27 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Zařízení v této základní verzi je možné vyrobit za 500,- kč, + dobírka. Dodám k tomu i elektrody na ruce a krokosvorku na nožní elektrodu. Bohužel jsem časově velmi indisponován, takže počítejte s dodací lhůtou cca 14 dní.

Momentálně připravuji novější vylepšenou verzi, která bude k dispozici na jaře roku 2011. Jelikož je to časově velmi náročné , jsem zatím v testovací fázi. Dám sem fotky i popis zařízení \":-)\"

Po domluvě s panem Jardou Zajíčkem, to bude k dispozici zde na fóru v sekci Nabídka zboží.


Přílohy:
zapper_555.JPG
zapper_555.JPG [ 46.08 KiB | Zobrazeno 20032 krát ]


Naposledy upravil MartinK dne čtv zář 29, 2011 8:44 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 3:40 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Manuál k Zapperu :

Důležitá upozornění před použitím
Osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátory a podobnými přístroji a těhotné ženy by neměli používat ZAPPER vůbec. Přístroj nikdy nepoužívejte na hlavě a v oblasti páteře, jsou zde důležité energetické dráhy a můžete si způsobit zdravotní komplikace.
Je zakázáno používat ZAPPER u osob v bezvědomí, nebo osob, které nedokáží sdělit své pocity (malé dětí). Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost!!!
Jak často Zapper používat
Zprvu se připojovat jen na dobu nepřesahující 7 minut, později, podle toho jak se cítíte, dobu připojení postupně zvyšovat. Ideální používání přístroje Zapper je 3x7-14 minut po sobě s přestávkami mezi jednotlivým působením 15-20 minut. Přístroj se používá jeden měsíc každý den. Pak alespoň 1x týtně.Postupně se doba použití může zvyšovat až na 3x15minut. Pň onemocnění chřipkou nebo jinou virózou použijte Zapper i několikrát denně (3-4x). Před použitím si navlhčete ruce a omotejte elektrody vlhkým papírovým ubrouskem. K přístroji je vhodné použít třetí elektrodu na nohy, až o 65% větší účinnost a působení na spodní část těla.
Elektroda na nohy
Elektroda na nohy se připojí kablíkem s velkou krokosvorkou. Můžete použít libovolný plech na který položíte chodidla. (Ideální je nerezová vanička, měděná plechová deska, cuprexit, nebo nerezový plech na pečení. Nepoužívejte hliník !
Můžete použít jen jednu ruční elektrodu a elektrodu na nohy, v tom případě prochází proud celým tělem ve směru od ruky k nohám


Po prvním použití Zapperu se můžete cítit po několik dnu unaveni, jako bez energie. To je normální jev a jedná se o normální reakci organizmu. Organismus použije všechnu dostupnou energii na likvidaci mrtvých buněk a patogenů, proto se budete cítit velmi unaveni. Z tohoto důvodu doporučuji ještě před použitím pití čerstvých zeleninových a v menší míře ovocných šťáv a minimální zatěžování trávicího systému. Je vhodné také pročišťovat lymfu čerstvou šťávou z citrónů. Tělo se snaží vyloučit oslabené a zahubené mikroorganizmy a proto uživatel přístroje musí denně vypít minimálně 2 - 4 litry vody, aby nedošlo k přetížení ledvin.

Léčba jednotlivých nemocí je založena především na zničení patogenů a posílení imunitního systému člověka pomocí Zapperu, ale je nutné ji kombinovat, s bylinkami, vitamíny, minerály (ovocné a zeleninové šťávy). Ojediněle se vlivem stejnosměrného napětí muže u citlivých osob vyskytnout v místech kontaktu pokožky s elektrodám vyrážka.
Při používání sledujte reakci Vašeho organizmu. Začínejte raději s kratším časovým úsekem a postupně prodlužujte dobu účinku přístroje na vaše tělo. Po použití budete pociťovat větší únavu a může se stát, že budete mít pocit jako když dostáváte chřipku. Jeto reakce organizmu na příliš rychlou detoxikaci. Zkuste buď přerušit na pár dní léčbu nebo zkrate čas používání zapperu. Jde o reakci organizmu na zlikvidované a nahromaděné parazity a jejich toxiny Můžete používat i čistící bylinné čaje nebo čistící kůru trojčátko dle Malachova. Doporučuje se také čistící jaterní a ledvinová kůra.


Přílohy:
nozni_elektroda.jpg
nozni_elektroda.jpg [ 24.05 KiB | Zobrazeno 20030 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 8:22 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 11, 2011 9:39 am
Příspěvky: 8
zdravim ta Martin jedna otazka prosim, kolko zhruba vydrzi podla teba jedna 9v bateria pri beznom uzivani 3x denne 15 min. Dakujem!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz