Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 11:05 am 
Offline

Registrován: úte dub 09, 2013 9:48 pm
Příspěvky: 2
Mám takový problém, potřebovala bych pomoci s nahráváním frekvencí do zapperu. Jsem technický antitalent a bojim se že to sama nezvládnu. Mohu poprosit o radu?

Děkuji R


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2013 2:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 28, 2013 7:45 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

chtěl bych Vás poprosit o radu ke schématu zapperu zde na fóru. Pod jakým označením se u nás dá zakoupit časovač označený ve schématu jako CN555 C-MOS? Obvodů 555 jsem našel spousty, ale žádný který by měl přesně toto označení (nevím zda je v nich při použití do zapperu nějaký podstatnější rozdíl). Označenému názvu nejblíže jsem našel tyto dva, i když má každá jiné parametry a tak vůbec nevím který by se dal a nedal použít, případně zda se nejedná o nějaký úplně jiný:
http://www.conrad.cz/linearni-io-smd-ne555-mc1455-lm555.k142549
http://www.conrad.cz/linearni-io-lm-555-cm-smd-nsc.k152343
Jsem v tomto směru opravdu laik a budu Vám moc vděčný za jakoukoli radu!

Předem děkuji a přeji pěkný zbytek dne
Martin


Naposledy upravil Manbearpig dne stř kvě 29, 2013 7:51 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 9:56 pm
Příspěvky: 10
Zdravím,

ty odkazy jsou nějak zkrácené a nefungují. Ale použil bych tenhle:
http://www.conrad.cz/linearni-io-ts-555-in-stm.k152144

označení: Lineární IO TS 555 IN STM
Obj. č.: 152144

Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 12:24 am 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
yoopee píše:
Zdravím,

ty odkazy jsou nějak zkrácené a nefungují. Ale použil bych tenhle:
http://www.conrad.cz/linearni-io-ts-555-in-stm.k152144

označení: Lineární IO TS 555 IN STM
Obj. č.: 152144

Petr

S tímto to bude taky fungovat \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 7:23 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Ahojte. Mám možnosť kúpiť zapper s týmito parametrami. Keďže sa do toho vôbec nevyznám, prosím o radu čo si o tomto konkrétnom myslíte. Ďakujem
Tento inovovaný typ ZAPPERU 4 je plně automatický s kmitočty : start kmitočet je 2,1uS , stop kmitočet 3,8uS to je 263Khz ,stop kmitočet 476Khz -přístroj mezi těmito kmitočty takzvaně wobluje ,to je ,plynule přejíždí tyto kmitočty a to systémem nahoru a dolu ,jedno automatické přeladění směrem nahoru (to je od startu ke stopu )trvá asi 3 sec.Tyto funkce se periodicky opakují dokuď přístroj nevypnete.Tabulky pro jednotlivé druhy parazitou Vám mohu dodat i s návodem na léčebné kúry.Cena jen s ručními elektrodami je 150€ včetně externího napáječe a cena s elektrodami na ruce i nohy je 240€.Elektrody na nohy jsou nášlapové na celou velikost chodidla a jsou z meteriálu Titanzinek.Tyto nožní elektrody jsou oddělitelné pomocí zadního konektoru a potom přístroj používáte jako ruční elektrody,které jsou fix na pohyblivých kablících.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 10:09 pm 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Dobrý večer,
chci koupit Zapper a chci ho požívat na pomoc při zbavování se parazitů.
Chtěla bych se zeptat zda by ho mohl používat i manžel který má aritmii a momentálně bere léky na ředění krve ( samozřejmě opatrně ) ???
Děkuji a přeji hezký večer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2013 3:50 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
ailleyscha píše:
Dobrý večer,
chci koupit Zapper a chci ho požívat na pomoc při zbavování se parazitů.
Chtěla bych se zeptat zda by ho mohl používat i manžel který má aritmii a momentálně bere léky na ředění krve ( samozřejmě opatrně ) ???
Děkuji a přeji hezký večer

Zapeper nikomu nepomůže, je to jen nefunkční předražená hračka, obyčejný podvod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř srp 07, 2013 10:27 am 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Ates píše:
Zapeper nikomu nepomůže, je to jen nefunkční předražená hračka, obyčejný podvod.

V létě 2008 jsem pocítil nepříjemné bolestivé pocity v pravé paži. Hmm, asi syndrom počítačové myši, řekl jsem si, protože jsem zrovna dokončoval jeden projekt, na kterém se práce s myší výrazně podílela. Za 10 dní jsem odjížděl na dovolenou a říkal jsem si: Fajn, ruka si odpočine. Odpočívala přes 2 týdny a přesto nic. Bolesti se nehoršily ale ani nelepšily. Nu co s tím? Z dřívějška jsem měl zkušenost, že se svaly i klouby dobře uvolní hladovkou. A tak jsem si naordinoval 3 denní hladovku. Byla úspěšná, problému jsem se téměř zbavil. Paže nebolela, ale věděl jsem o ní. Nu což, už mám přes padesát let a kdyby nebylo nic horšího… Přes den jsem o paži vůbec nevěděl, ozvala se akorát, když jsem byl v klidu. Zpravidla v posteli.

Uběhlo 3.5 roku, paže se nehoršila ale ani nelepšila. A okolnosti mne zavedly k biorezonančnímu přístroji Oberon. S výsledkem diagnózy jsem byl spokojen, vše, o čem jsem věděl, přístroj našel (kromě borelií, ty nemá v databázi) a něco málo k tomu přidal. Odcházel jsem se seznamem několika parazitů a mikroorganismů. A mezi nimi i TRICHINELLA SPIRALIS - svalovec.

Na přístroji Craftgen PC Zapper jsem nastavil 3 příslušné frekvence a nechal působit 2 x 9 minut, jednou na spojnici pravá noha – levá ruka a po druhé levá noha – pravá ruka. Postižená ruka zareagovala takřka okamžitě. Pocit v paži se zlepšil a hlavně je stejný jako v pohybu tak v klidu. Uběhl další rok a půl a "problém" se nevrátil.

To bylo něco z mého soudku. Mám též kamaráda, který má RAVO, a když jej bolí záda, sedne do elektrod (ručních i nožních) a za deset minut je zpravidla fit. Vím ale i o jiných, na které zapper nezafungoval. Ale nic není panacea.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř srp 07, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Jirik.TK píše:
V létě 2008 jsem pocítil nepříjemné bolestivé pocity v pravé paži. Hmm, asi syndrom počítačové myši, řekl jsem si, protože jsem zrovna dokončoval jeden projekt, na kterém se práce s myší výrazně podílela. Za 10 dní jsem odjížděl na dovolenou a říkal jsem si: Fajn, ruka si odpočine. Odpočívala přes 2 týdny a přesto nic. Bolesti se nehoršily ale ani nelepšily. Nu co s tím? Z dřívějška jsem měl zkušenost, že se svaly i klouby dobře uvolní hladovkou. A tak jsem si naordinoval 3 denní hladovku. Byla úspěšná, problému jsem se téměř zbavil. Paže nebolela, ale věděl jsem o ní. Nu což, už mám přes padesát let a kdyby nebylo nic horšího… Přes den jsem o paži vůbec nevěděl, ozvala se akorát, když jsem byl v klidu. Zpravidla v posteli.

Uběhlo 3.5 roku, paže se nehoršila ale ani nelepšila. A okolnosti mne zavedly k biorezonančnímu přístroji Oberon. S výsledkem diagnózy jsem byl spokojen, vše, o čem jsem věděl, přístroj našel (kromě borelií, ty nemá v databázi) a něco málo k tomu přidal. Odcházel jsem se seznamem několika parazitů a mikroorganismů. A mezi nimi i TRICHINELLA SPIRALIS - svalovec.

Na přístroji Craftgen PC Zapper jsem nastavil 3 příslušné frekvence a nechal působit 2 x 9 minut, jednou na spojnici pravá noha – levá ruka a po druhé levá noha – pravá ruka. Postižená ruka zareagovala takřka okamžitě. Pocit v paži se zlepšil a hlavně je stejný jako v pohybu tak v klidu. Uběhl další rok a půl a "problém" se nevrátil.To bylo něco z mého soudku. Mám též kamaráda, který má RAVO, a když jej bolí záda, sedne do elektrod (ručních i nožních) a za deset minut je zpravidla fit. Vím ale i o jiných, na které zapper nezafungoval. Ale nic není panacea.

Děkujeme Ti za trapnou a vlezlou reklamu na biorezonenční přístroje. Je mi jasné, že se nějak živit musíš. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř srp 07, 2013 8:39 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Ates píše:
Děkujeme Ti za trapnou a vlezlou reklamu na biorezonenční přístroje. Je mi jasné, že se nějak živit musíš. \":-)\"

Buděš se divit, ale mne živí meteorologie. No ale sytý hladovému nevěří. Nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 8:14 pm 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Dobrý večer, rozhoduji se ke koupi Zapperu - už jsem se tu ptala.
Nevím jestli mi odpoví někdo kdo zapper už má- rozhoduji se mezi Craftgen PC zapper - je tu příznivá cena, lidi si ho hodně chválí. Naopak je třeba připojit k PC takže bych ho nemohla využít třeba na cestách \":(\"
Super Ravo Zapper - celkem drahý, někteří také chválí, nemusí být připojen k PC - CHAPU to dobře ???? \":?:\"
Nemohl by sem někdo napsat jaký Zapper má a jak je spokojený ???
Možná by to hodně lidem pomohlo
Díky přeji pěkný večer všem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Raduš píše:
Mám takový problém, potřebovala bych pomoci s nahráváním frekvencí do zapperu. Jsem technický antitalent a bojim se že to sama nezvládnu. Mohu poprosit o radu?

Děkuji R

To vás zklamu, toto neovládám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 7:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ailleyscha píše:
Dobrý večer, rozhoduji se ke koupi Zapperu - už jsem se tu ptala.
Nevím jestli mi odpoví někdo kdo zapper už má- rozhoduji se mezi Craftgen PC zapper - je tu příznivá cena, lidi si ho hodně chválí. Naopak je třeba připojit k PC takže bych ho nemohla využít třeba na cestách \":(\"
Super Ravo Zapper - celkem drahý, někteří také chválí, nemusí být připojen k PC - CHAPU to dobře ???? \":?:\"
Nemohl by sem někdo napsat jaký Zapper má a jak je spokojený ???
Možná by to hodně lidem pomohlo
Díky přeji pěkný večer všem

Rozdíl v přístrojích chápete správně, ale na zbytek dotazu odpovědět nedovedu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 5:03 pm 
Offline

Registrován: úte led 21, 2014 8:08 am
Příspěvky: 17
Dobrý den,

v životě jsem nic nezapojoval a elektrice nerozumím, ale na zapper podle Clarkové jsem si troufnul. Mám ho přesně podle knížky, ovšem ten integrovaný obvod je tak titěrný, že nemůžu stopro vyloučit nějaký zkrat. Je mi divné, že mezi oběma elektrodami měřím jen 5V. Baterka je na 9V, ale jde to v impulsech, takže nevím, zda to vůbec lze voltmetrem měřit. Prosím o vysvětlení. Eventuelně jak mohu ověřit, že to funguje správně.

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Tak ono to normálním multimetrem(takový ten ruční měřák, co umí změřit odpor, napětí a proudy)neumí, aspoň ty levné ne, nepředpokládám, že máte nějaký drahý. Nejlepší by bylo asi říct nějakému vašemu kamarádovi elektrikářovi, nenapadá mě jak by si to laik mohl jednoduše změřit bez znalostí a vybavení.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz