Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2015 4:44 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Máte pravdu "zaměstnaných" to mělo být.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 5:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MartinK píše:
Pokud se mohu podělit o moje zkušenosti (budu psát i trochu technicky).

Dělal jsem dost dlouho na digitálním zařízení řízeném mikroprocesorem Atmel (Atmega 328) co řídí přímou frekvenční syntézu DDS (generátor kmitočtu). Výstup 0 - 30 voltů střída 10 - 90% .
Zařízení má ovládání tlačítky a displej. Přelaďování, nebo uložené sady kmitočtů na jednotlivé breberky.
I wobler (tj. plynulé přelaďování mezi kmitočty).
Seznamy programů dle názvu parazita v abecedním pořadí.

Zkoušel jsem i plasmagenerátor, ale jen uzavřený s modrým výbojem (nevím jaký plyn je uvnitř baňky).

Pak nějaké testování...výsledky jednoznačné plus, nemám žádné Vážné zdravotní problémy.

Rýmu, nachlazení a různé pneumokoky, stafilokoky a onemocnění způsobená viry to zvládne za jediný den.
Dobře si to poradí i s Candidou. (Míval jsem povlak na jazyku a sliny jak provazy).


Neřeší to deficit minerálních prvků, vitamínů, hormonů, poškozené orgány, nebo špatný duševní stav.

Překyselení a s tím spojené žaludeční, střevní problémy, ekzémy a vyrážky - dlouhodobě nepoužitelné !
Neřeší následky toxického zamoření těla, nebo otravu jedy (biologické, nebo chemické), autoimunitní nemoci
také nelze řešit zapperem. V těchto případech je zařízení skutečně k ničemu.

Znovu podotýkám, zappery fungují pouze jako protiparazitální pomůcky, neřeší nemoci způsobené špatnou životosprávou, nebo duševním postojem.
Aby si někdo nemyslel, že je to všelék, nebozázračný přístroj.

Je známo, že NASA i Roskosmos (ruská vesmírná agentura) mají podobná zařízení již fukční mnoho let.
Akorát běžný smrtelník nemá šanci se s nimi setkat. A nesmí se o tom mluvit. Není nic horšího, než armáda nezaměstnaných doktorů.

S pozdravem M.K.

Tak poslat do kosmu jedince plného breberek by asi byl docela vážný problém, tedy tam se tomu vůbec nedivím, že se o ně tak pečlivě starají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2015 8:55 pm 
Offline

Registrován: úte srp 25, 2015 7:07 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň
Náhodou jsem při pátrání, jak se zbavit zlatého stafylokoka (který mi byl potvrzen ve výtěru z nosu) narazila na Zapper. Zvažovala jsem i koupi Super Ravo Zapperu, ale ta cena je šílená. V knihovně jsem si půjčila knížku od Huldy Clarkové. Ve které píše: "Jakákoliv kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 min.), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 k Hz." Nechápu, proč se tedy na Super Ravo Zapperu nastavuje frekvence.

Vím, že viry, bakterie a parazité mají vlastní frekvenci, které jsou v knize vypsané. Ale ty by měli být kvůli diagnostice.

Uniklo mi něco? Tuší někdo, proč se nastavuje na Ravu frekvence?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2015 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pajaf píše:
Náhodou jsem při pátrání, jak se zbavit zlatého stafylokoka (který mi byl potvrzen ve výtěru z nosu) narazila na Zapper. Zvažovala jsem i koupi Super Ravo Zapperu, ale ta cena je šílená. V knihovně jsem si půjčila knížku od Huldy Clarkové. Ve které píše: "Jakákoliv kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 min.), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 k Hz." Nechápu, proč se tedy na Super Ravo Zapperu nastavuje frekvence.

Vím, že viry, bakterie a parazité mají vlastní frekvenci, které jsou v knize vypsané. Ale ty by měli být kvůli diagnostice.

Uniklo mi něco? Tuší někdo, proč se nastavuje na Ravu frekvence?

Ono užití přesné frekvence je z pohledu likvidace některých šmejdů neporovnatelně účinnější, než používání frekvence v nějakém širším rozpětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2020 10:35 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
MartinK píše:
yoopee píše:
Zdravím, ty odkazy jsou nějak zkrácené a nefungují. Ale použil bych tenhle:
http://www.conrad.cz/linearni-io-ts-555-in-stm.k152144 označení: Lineární IO TS 555 IN STM
Obj. č.: 152144 Petr

S tímto to bude taky fungovat \":-)\"

Dobrý den, prosím o navigaci, kde pořídit zmíněný obvod 555. předchozí odkazy ani google neradí... děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2020 6:31 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
www.gme.cz
Obvod NE555


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon úno 03, 2020 11:50 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
pefi píše:
http://www.gme.cz Obvod NE555

Děkuji a přeji prima den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2020 1:27 am 
Offline

Registrován: pát kvě 22, 2015 7:10 pm
Příspěvky: 18
Nějakou dobu se už zajímám o "Rife technologii", na které frekvenční léčba stojí, takže bych se rád podělil o své zkušenosti.
Napřed se ale musím zmínit o tom, že úspěch, či neúspěch terapie, záleží velmi na tom, jakým způsobem frekvence vytváříme a jakým do těla dopravujeme.
V první řadě bych si nekupoval velmi předražené zappery, mohou sice fungovat dobře, ale jsou opravdu mnohonásobně předražené. Ani bych nestavěl nic analogového, založeného např. na zmíněném obvodu 555 a to z toho důvodu, že nemáte pod kontrolou přesné nastavení kmitočtu, ani jeho stabilitu. Na tom samozřejmě záleží.
Proto doporučuji zakoupit tzv. "generátor funkcí" se syntézou DDS, který mívá dva nezávislé kanály nastavitelné až na tři desetinná čísla, které využijeme například ke generování nosné vlny a modulační frekvence zároveň, navíc bývá přítomen i vstup pro měření frekvence. Samozřejmostí je možnost volby různých parametrů, průběhu, amplitudy signálu a podobně.
Cena takového přístroje je řádově nižší, než je cena různých zapperů, začíná někde okolo 4000kč.

Alternativně lze použít program Frex16 pro Windows, který už obsahuje sady frekvencí pro konkrétní organizmy a možnost naprogramování vlastních sad. Ve Free verzi je program každých 6 minut přerušen a je nutno ručně potvrdit pokračování. Umožňuje pouze aplikaci nf frekvencí, v kombinaci s generátorem funkcí je možno vytvořit i nosnou vlnu, např. pro plazmový přístroj.

Ke generátoru funkcí, nebo PC, již můžeme připojit výkonový prvek dle volby způsobu přenosu signálu do těla.
Existuje několik způsobů přenosu a každý může mít jinou účinnost, či naprostou neúčinnost.
Prvním způsobem je kontaktní "zapping", který je asi nejjednodušším způsobem přenosu, dalším je magnetický přenos, který zasahuje i méně vodivé tkáně, kterým se kontaktní zapping vyhýbá, konkrétní provedení pro "homemade" bastlení najdete pod názvem Doug coil, např. zde https://coilmachinesnw.com/. Problémem je tady potřeba rozměrné cívky a VN kondenzátorů, které je potřeba pro každou frekvenci přepínačem navolit do rezonance se zvoleným kmitočtem.
Dalším projektem pro domácí tvorbu je skupina přístrojů nazývaných EMEM.http://www.dragonfly75.com/book/EMEM2plans.pdf
Ty jsou založeny na využití automobilové zapalovací cívky s příslušným ovladačem, připojitelným opět ke zvolenému zdroji signálu. EMEM přístroje jsou určeny k využití nf signálů, což vyplývá z možností použité zapalovací cívky.
K VN výstupu cívky je připojena většinou neonová trubice, v nouzi lze ale s úspěchem využít i osvětlovacích zářivek. Trubice se může použít dvojím způsobem, buď kontaktním, kdy se rukama dotýkáme trubice spolu s "mínusovou" kostřící elektrodou pod nohama, kdy se výkon reguluje zařazením odporu,
nebo druhým způsobem, bezkontaktním, kdy zapojíme trubici k živému konci cívky jedním koncem, přičemž necháme druhý konec trubice volný, případně osazený kapacitním kloboukem.
V tomto režimu generuje trubice silné elektrické pole.

První způsob zapojení si pochvalují lidé s boreliózou, kdy snad údajně ani nejde tolik o konkrétní frekvenci, jako o likvidaci mikroorganizmů průchodem proudu, osobně mám ale silnou reakci na boreliózu i s použitím bezkontaktní metody s příslušnou frekvencí.
Frekvence lze najít na netu hlavně na seznamu CAFL https://www.cafl.cz/cafl, nebo v seznamech Dr Huldy Clarkové, které jsou ovšem v řádu stovek kHz.
Mnohé jsou integrovány ve zmíněném software Frex16.

Další metody, jako Beckův čistič krve, nebo Godzilu, sestávající se z devítivoltové baterie a odporu, nemám vyzkoušené.

Klasická plazmová jednotka s VF nosnou vlnou je nákladná na stavbu a znalosti v oboru, samotná trubice, či tzv. Phanatron, vyjde velmi draho, řádově desítky tisíc Kč, proto se zde jimi nezabývám.

Třeba to někomu pomůže, budu rád, pokud někomu usnadním rozhodování, nebo ušetřím nějakou tu korunu \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2020 1:34 am 
Offline

Registrován: pát kvě 22, 2015 7:10 pm
Příspěvky: 18
Mimochodem, pokud hledáte frekvence proti Covid-19, vyzkoušejte 364kHz, případně rozsah frekvencí 362 až 366kHz, na Rife fóru je několik diskutujících doporučuje, obzvláště 364kHz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2020 9:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rokony píše:
Nějakou dobu se už zajímám o "Rife technologii", na které frekvenční léčba stojí, takže bych se rád podělil o své zkušenosti.
Napřed se ale musím zmínit o tom, že úspěch, či neúspěch terapie, záleží velmi na tom, jakým způsobem frekvence vytváříme a jakým do těla dopravujeme.
V první řadě bych si nekupoval velmi předražené zappery, mohou sice fungovat dobře, ale jsou opravdu mnohonásobně předražené. Ani bych nestavěl nic analogového, založeného např. na zmíněném obvodu 555 a to z toho důvodu, že nemáte pod kontrolou přesné nastavení kmitočtu, ani jeho stabilitu. Na tom samozřejmě záleží.
Proto doporučuji zakoupit tzv. "generátor funkcí" se syntézou DDS, který mívá dva nezávislé kanály nastavitelné až na tři desetinná čísla, které využijeme například ke generování nosné vlny a modulační frekvence zároveň, navíc bývá přítomen i vstup pro měření frekvence. Samozřejmostí je možnost volby různých parametrů, průběhu, amplitudy signálu a podobně.
Cena takového přístroje je řádově nižší, než je cena různých zapperů, začíná někde okolo 4000kč.

Alternativně lze použít program Frex16 pro Windows, který už obsahuje sady frekvencí pro konkrétní organizmy a možnost naprogramování vlastních sad. Ve Free verzi je program každých 6 minut přerušen a je nutno ručně potvrdit pokračování. Umožňuje pouze aplikaci nf frekvencí, v kombinaci s generátorem funkcí je možno vytvořit i nosnou vlnu, např. pro plazmový přístroj.

Ke generátoru funkcí, nebo PC, již můžeme připojit výkonový prvek dle volby způsobu přenosu signálu do těla.
Existuje několik způsobů přenosu a každý může mít jinou účinnost, či naprostou neúčinnost.
Prvním způsobem je kontaktní "zapping", který je asi nejjednodušším způsobem přenosu, dalším je magnetický přenos, který zasahuje i méně vodivé tkáně, kterým se kontaktní zapping vyhýbá, konkrétní provedení pro "homemade" bastlení najdete pod názvem Doug coil, např. zde https://coilmachinesnw.com/. Problémem je tady potřeba rozměrné cívky a VN kondenzátorů, které je potřeba pro každou frekvenci přepínačem navolit do rezonance se zvoleným kmitočtem.
Dalším projektem pro domácí tvorbu je skupina přístrojů nazývaných EMEM.http://www.dragonfly75.com/book/EMEM2plans.pdf
Ty jsou založeny na využití automobilové zapalovací cívky s příslušným ovladačem, připojitelným opět ke zvolenému zdroji signálu. EMEM přístroje jsou určeny k využití nf signálů, což vyplývá z možností použité zapalovací cívky.
K VN výstupu cívky je připojena většinou neonová trubice, v nouzi lze ale s úspěchem využít i osvětlovacích zářivek. Trubice se může použít dvojím způsobem, buď kontaktním, kdy se rukama dotýkáme trubice spolu s "mínusovou" kostřící elektrodou pod nohama, kdy se výkon reguluje zařazením odporu,
nebo druhým způsobem, bezkontaktním, kdy zapojíme trubici k živému konci cívky jedním koncem, přičemž necháme druhý konec trubice volný, případně osazený kapacitním kloboukem.
V tomto režimu generuje trubice silné elektrické pole.

První způsob zapojení si pochvalují lidé s boreliózou, kdy snad údajně ani nejde tolik o konkrétní frekvenci, jako o likvidaci mikroorganizmů průchodem proudu, osobně mám ale silnou reakci na boreliózu i s použitím bezkontaktní metody s příslušnou frekvencí.
Frekvence lze najít na netu hlavně na seznamu CAFL https://www.cafl.cz/cafl, nebo v seznamech Dr Huldy Clarkové, které jsou ovšem v řádu stovek kHz.
Mnohé jsou integrovány ve zmíněném software Frex16.

Další metody, jako Beckův čistič krve, nebo Godzilu, sestávající se z devítivoltové baterie a odporu, nemám vyzkoušené.

Klasická plazmová jednotka s VF nosnou vlnou je nákladná na stavbu a znalosti v oboru, samotná trubice, či tzv. Phanatron, vyjde velmi draho, řádově desítky tisíc Kč, proto se zde jimi nezabývám.

Třeba to někomu pomůže, budu rád, pokud někomu usnadním rozhodování, nebo ušetřím nějakou tu korunu \":-)\"

Velice inspirativní informace které mohou mnoha lidem pomoci, možná pokud budete mít do toho chuť by nebylo od věci dát sem odkazy na konkrétní zařízení které máte vyzkoušená, případně podrobnější popis postupů pro navedení méně erudovaných uživatelů. Dnes majoritní část nemocných naráží i na nedostatek finančních prostředků tedy každá rada která nestojí mnoho peněz a je využitelná je dobrá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2024 10:28 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
MartinK píše:
Zařízení v této základní verzi je možné vyrobit za 500,- kč, + dobírka. Dodám k tomu i elektrody na ruce a krokosvorku na nožní elektrodu. Bohužel jsem časově velmi indisponován, takže počítejte s dodací lhůtou cca 14 dní.

Momentálně připravuji novější vylepšenou verzi, která bude k dispozici na jaře roku 2011. Jelikož je to časově velmi náročné , jsem zatím v testovací fázi. Dám sem fotky i popis zařízení

Po domluvě s panem Jardou Zajíčkem, to bude k dispozici zde na fóru v sekci Nabídka zboží.

Dobrý den v sekci zboží jsem nenašel tento přístroj.....Chtěl jsem se zeptat je k dispozici?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte úno 06, 2024 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobrý den v sekci zboží jsem nenašel tento přístroj.....Chtěl jsem se zeptat je k dispozici?

Ten záměr se bohužel v uvedeném rozsahu nerealizoval tedy to zboží tam ani nikdy nebylo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz