Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř pro 12, 2018 4:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2015 4:44 pm 

Máte pravdu "zaměstnaných" to mělo být.

PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 5:36 pm 
Administrátor
Administrátor

MartinK píše:
Pokud se mohu podělit o moje zkušenosti (budu psát i trochu technicky).

Dělal jsem dost dlouho na digitálním zařízení řízeném mikroprocesorem Atmel (Atmega 328) co řídí přímou frekvenční syntézu DDS (generátor kmitočtu). Výstup 0 - 30 voltů střída 10 - 90% .
Zařízení má ovládání tlačítky a displej. Přelaďování, nebo uložené sady kmitočtů na jednotlivé breberky.
I wobler (tj. plynulé přelaďování mezi kmitočty).
Seznamy programů dle názvu parazita v abecedním pořadí.

Zkoušel jsem i plasmagenerátor, ale jen uzavřený s modrým výbojem (nevím jaký plyn je uvnitř baňky).

Pak nějaké testování...výsledky jednoznačné plus, nemám žádné Vážné zdravotní problémy.

Rýmu, nachlazení a různé pneumokoky, stafilokoky a onemocnění způsobená viry to zvládne za jediný den.
Dobře si to poradí i s Candidou. (Míval jsem povlak na jazyku a sliny jak provazy).

Neřeší to deficit minerálních prvků, vitamínů, hormonů, poškozené orgány, nebo špatný duševní stav.

Překyselení a s tím spojené žaludeční, střevní problémy, ekzémy a vyrážky - dlouhodobě nepoužitelné !
Neřeší následky toxického zamoření těla, nebo otravu jedy (biologické, nebo chemické), autoimunitní nemoci
také nelze řešit zapperem. V těchto případech je zařízení skutečně k ničemu.

Znovu podotýkám, zappery fungují pouze jako protiparazitální pomůcky, neřeší nemoci způsobené špatnou životosprávou, nebo duševním postojem.
Aby si někdo nemyslel, že je to všelék, nebozázračný přístroj.

Je známo, že NASA i Roskosmos (ruská vesmírná agentura) mají podobná zařízení již fukční mnoho let.
Akorát běžný smrtelník nemá šanci se s nimi setkat. A nesmí se o tom mluvit. Není nic horšího, než armáda nezaměstnaných doktorů.

S pozdravem M.K.

Tak poslat do kosmu jedince plného breberek by asi byl docela vážný problém, tedy tam se tomu vůbec nedivím, že se o ně tak pečlivě starají.

PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2015 8:55 pm 

Náhodou jsem při pátrání, jak se zbavit zlatého stafylokoka (který mi byl potvrzen ve výtěru z nosu) narazila na Zapper. Zvažovala jsem i koupi Super Ravo Zapperu, ale ta cena je šílená. V knihovně jsem si půjčila knížku od Huldy Clarkové. Ve které píše: "Jakákoliv kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 min.), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 k Hz." Nechápu, proč se tedy na Super Ravo Zapperu nastavuje frekvence.

Vím, že viry, bakterie a parazité mají vlastní frekvenci, které jsou v knize vypsané. Ale ty by měli být kvůli diagnostice.

Uniklo mi něco? Tuší někdo, proč se nastavuje na Ravu frekvence?

PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2015 8:31 pm 
Administrátor
Administrátor

pajaf píše:
Náhodou jsem při pátrání, jak se zbavit zlatého stafylokoka (který mi byl potvrzen ve výtěru z nosu) narazila na Zapper. Zvažovala jsem i koupi Super Ravo Zapperu, ale ta cena je šílená. V knihovně jsem si půjčila knížku od Huldy Clarkové. Ve které píše: "Jakákoliv kladně vyvážená frekvence ničí zároveň všechny bakterie, viry a parazity, jestliže je přítomno dostatečné napětí (5-10 V), jestliže působení trvá dostatečně dlouho (7 min.), a frekvence se pohybuje od 10 Hz do 500 k Hz." Nechápu, proč se tedy na Super Ravo Zapperu nastavuje frekvence.

Vím, že viry, bakterie a parazité mají vlastní frekvenci, které jsou v knize vypsané. Ale ty by měli být kvůli diagnostice.

Uniklo mi něco? Tuší někdo, proč se nastavuje na Ravu frekvence?

Ono užití přesné frekvence je z pohledu likvidace některých šmejdů neporovnatelně účinnější, než používání frekvence v nějakém širším rozpětí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]