Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 12:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pořadí jednotlivých očist
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 11:31 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den,

měl bych dotaz na pana Zajíčka. Rád bych se očistil a zbavil dlouholetých problémů, zejména chronické únavy. Změnil jsem dle vašich rad stravu a udržuji si pH. Z vašich stránek jsem také pochopil, že pro začátek je základ mít čistá střeva. Takže si je pucuju horem i dolem. Dále, jak jsem pochopil, další klíčovou očistou následující po vyčištění střev je mechanická očista jater tak, jak ji zde na stránkách popisujete. Rád bych ještě vyhlásil válku kvasinkám (kromě diety kyselina kaprylová a domácí kefír) a parazitům (elixír Trojčátko a časem snad i MMS). Jde mi teď o správné pořadí těchto tří věcí (mechanická očista jater, likvidace kvasinek, likvidace parazitů). V jakém pořadí je optimální tyto úkony dělat, aby se to mezi sebou netlouklo? Začátečník toho přece jen hodně neví. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pořadí jednotlivých očist
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 7:51 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Dobrý den,

měl bych dotaz na pana Zajíčka. Rád bych se očistil a zbavil dlouholetých problémů, zejména chronické únavy. Změnil jsem dle vašich rad stravu a udržuji si pH. Z vašich stránek jsem také pochopil, že pro začátek je základ mít čistá střeva. Takže si je pucuju horem i dolem. Dále, jak jsem pochopil, další klíčovou očistou následující po vyčištění střev je mechanická očista jater tak, jak ji zde na stránkách popisujete. Rád bych ještě vyhlásil válku kvasinkám (kromě diety kyselina kaprylová a domácí kefír) a parazitům (elixír Trojčátko a časem snad i MMS). Jde mi teď o správné pořadí těchto tří věcí (mechanická očista jater, likvidace kvasinek, likvidace parazitů). V jakém pořadí je optimální tyto úkony dělat, aby se to mezi sebou netlouklo? Začátečník toho přece jen hodně neví. Děkuji za odpověď.

Ono není nijak pevně stanoveno přesné pořadí, ale obecně bych jel jako první žaludek a střeva, pak játra, dále klouby, lymfu a dutiny a od těch jater už je možné jet souběžně i ty další postupy o nichž se zmiňujete, přičemž zde bych asi začal u těch parazitů, což většinou vede k velké úlevě. Kvasinky se nedají likvidovat, jde o přirozenou součást obsahu střeva, ale je nutné dostat do pořádku imunitu, která je pak udrží v lajně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pořadí jednotlivých očist
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 9:35 am 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Chtěl bych se ještě zeptat, chystám se už na sedmou očistu jater a kameny pořád vycházejí ve stejném množství. Potřeboval bych, aby se mi už ulevilo a navíc představa, že ve mně možná žije spousta ošklivých breber, které se na mě přiživují, se mi vůbec nelíbí. Myslíte, že je velká chyba absolvovat trojčátko třeba po desáté očistě jater (předpokládám, že zdaleka nebude poslední a kameny budou vycházet stále stejně), tj. ještě před kompletním vyčistěním jater?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pořadí jednotlivých očist
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 2:24 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Leon píše:
Chtěl bych se ještě zeptat, chystám se už na sedmou očistu jater a kameny pořád vycházejí ve stejném množství. Potřeboval bych, aby se mi už ulevilo a navíc představa, že ve mně možná žije spousta ošklivých breber, které se na mě přiživují, se mi vůbec nelíbí. Myslíte, že je velká chyba absolvovat trojčátko třeba po desáté očistě jater (předpokládám, že zdaleka nebude poslední a kameny budou vycházet stále stejně), tj. ještě před kompletním vyčistěním jater?

Myslím, že to nevadí, řekl bych, že už spousta lidí lidí jelo trojčátko i bez očisty jater. Možná bych zkusil ještě pro jistotu dodávat nějaký čas ostropestřec mariánský a pak začít s trojčátkem. A taky je důležitý jídelníček, jestli jíte hodně smažených jídel, různé buchty, koláče... atd. tak bych se tomu moc nedivil, že je kamenů pořád hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pořadí jednotlivých očist
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:29 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Chtěl bych se ještě zeptat, chystám se už na sedmou očistu jater a kameny pořád vycházejí ve stejném množství. Potřeboval bych, aby se mi už ulevilo a navíc představa, že ve mně možná žije spousta ošklivých breber, které se na mě přiživují, se mi vůbec nelíbí. Myslíte, že je velká chyba absolvovat trojčátko třeba po desáté očistě jater (předpokládám, že zdaleka nebude poslední a kameny budou vycházet stále stejně), tj. ještě před kompletním vyčistěním jater?

V tom nevidím problém, to klidně udělejte, tím můžete jenom získat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz