Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř dub 25, 2018 4:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 8:44 am 

Dobrý den, je vhodné na zvětšené a někdy bolestivé uzliny (třísla, krk) dávat světlo z UV lampy? Pohyb, hodně tekutin a spánku mi na to nepomáhá a nevím už co s tím mám dělat. Jsem na gaps dietě, akorát jím víc sacharidů/luštěnin abych nebyl malátný. Děkuji

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 10:48 am 
Administrátor
Administrátor

Ondrejk píše:
Dobrý den, je vhodné na zvětšené a někdy bolestivé uzliny (třísla, krk) dávat světlo z UV lampy? Pohyb, hodně tekutin a spánku mi na to nepomáhá a nevím už co s tím mám dělat. Jsem na gaps dietě, akorát jím víc sacharidů/luštěnin abych nebyl malátný. Děkuji

UV ani nevím jak by to mělo pomáhat, podle mě by to chtělo spíše biolampu, ale jednoznačně zvednout HCl jak v žaludku tak v těle, tím se ucpané lymfatické dráhy většinou profouknou.

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 11:21 am 

Jarda píše:
UV ani nevím jak by to mělo pomáhat, podle mě by to chtělo spíše biolampu, ale jednoznačně zvednout HCl jak v žaludku tak v těle, tím se ucpané lymfatické dráhy většinou profouknou.

Já to popletl, myslel jsem 150W infračervenou lampu 8)
Za tu HCL děkuji, zkusím si dávat lepicol a jablečný ocet před jídlem, to by mohlo pomoci

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 12:37 pm 
Administrátor
Administrátor

Ondrejk píše:
Já to popletl, myslel jsem 150W infračervenou lampu 8)
Za tu HCL děkuji, zkusím si dávat lepicol a jablečný ocet před jídlem, to by mohlo pomoci

To asi nebude fungovat prostě bych rovnou udělal krkací test a pokud bude blbě jednoznačně rovnou dodávat kyselinu.

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 4:50 pm 

Jarda píše:
To asi nebude fungovat prostě bych rovnou udělal krkací test a pokud bude blbě jednoznačně rovnou dodávat kyselinu.

Ten už jsem dělal několikrát a většinou vyšel blbě, tzn. 3+ nebo nic. Párkrát se mi stalo, že jsem říhnul třeba do 1 sekundy, ale to bylo asi tím, že jsem to vypil moc rychle. Tak právě kvůli tomu jsem si koupil jablečný ocet a ještě si dávám alespoň 1x denně nápoj z kurkumy a zázvoru. Podívám se teda ale i po té čisté HCL

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 4:59 pm 

Ondrejk : mne napr. jablcny ocot nepomaha so zvysovanim HCL vobec... A to mam BIO nepasterizovany. Viac nez kyselina octova mi pomaha kyselina citronova (citronova stava). Ale HCL doplnam. Odhadom tak 100 kvapiek denne. Uzivam totiz aj Borax, a ten sa ma uzivat s HCL, lebo vraj neutralizuje do urcitej miery HCL v zaludku...

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 5:10 pm 

JednorazovyNICK píše:
Ondrejk : mne napr. jablcny ocot nepomaha so zvysovanim HCL vobec... A to mam BIO nepasterizovany. Viac nez kyselina octova mi pomaha kyselina citronova (citronova stava). Ale HCL doplnam. Odhadom tak 100 kvapiek denne. Uzivam totiz aj Borax, a ten sa ma uzivat s HCL, lebo vraj neutralizuje do urcitej miery HCL v zaludku...

A nedostatek lze poznat tak, že se cítím třeba těžce, jak kdyby mi to jídlo sedělo v břiše 3 hodiny nebo jak bych to měl prosím správně poznat?

PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 5:17 pm 

Ondrejk píše:
A nedostatek lze poznat tak, že se cítím třeba těžce, jak kdyby mi to jídlo sedělo v břiše 3 hodiny nebo jak bych to měl prosím správně poznat?

Podla mna to spoznas aj takou mdlou pachutou v ustach..... Mozu sa ti dostavat aj hlieny z hrtana do hrdla. Napr. ja ked si dam 250g bryndze (samozrejme nie samotnej, ale s vajickami, maslom a ryzou natural), tak to mega mnozstvo vapnika v bryndzi mi uhasieva HCL (zasada neutralizuje kyselinu)... Aby som tomu predisiel, musim si dat pred tym jedlom a po nom 30+30 kvapiek 3,5% HCL. Jem toto jedlo vsak len raz tyzdenne...

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2018 9:58 am 
Administrátor
Administrátor

Ondrejk píše:
Ten už jsem dělal několikrát a většinou vyšel blbě, tzn. 3+ nebo nic. Párkrát se mi stalo, že jsem říhnul třeba do 1 sekundy, ale to bylo asi tím, že jsem to vypil moc rychle. Tak právě kvůli tomu jsem si koupil jablečný ocet a ještě si dávám alespoň 1x denně nápoj z kurkumy a zázvoru. Podívám se teda ale i po té čisté HCL

To bude asi na vás málo, prostě bych přímo dodával tu HCl.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]