Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob bře 25, 2023 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Petra321111 píše:
Dobry den, rada bych se zeptala, ci ocista lymfy podle pana Walkera, kde se pouziva piti epsomske ci glauberovi soli, je vhodna i pro ty, co majo vnitrni hemeroidy ci rakovinu strev? Je Mi jasne, ze pro tyhle jedince je obzvlast nutna ocista organismu, ale nevim, ci ta Glauberova nebo epsomska sul nepodrazdi ty ‘bolaky’ ve streve a nebude mit tudiz negativni vliv?

Predem moc dekuji za odpoved

Tak ono se nedá tvrdit že by třeba epsomka byla nějak agresivní, lidé běžně i u uvedených problémů pijí Zaječickou hořkou, což je v zásadě roztok epsomky. Také pokud vezmu v potaz že moderní medicína používá před kolonoskopií fosfátové sole které jsou podle mě daleko agresivnější a to i v případě že zatím lékař netuší co kolonoskopií ve střevě najde asi bych se té rozumné domácí aplikace zase tolik neobával. Pochopitelně citlivější ta poškozená místa asi budou, ale měla by se rychle zklidnit. Já si myslím že konkrétně u této očisty bude střevo více dráždit to množství organických kyselin z těch šťáv které se při očistě pijí než ta sůl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz