Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2021 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Zarazi me, jak se doporuceni ohledne diety pri ledvinovych kamenech lisi. Nekde se na kamen primo doporucuje smes stavy z mrkve a repy, mimochodem o tom pise i Norman Walker ve sve knize o cerstvych stavach, a nekde se repa primo zakazuje, takze jsem z toho docela zmatena. Poradil byste, jak ten kamen poslat ven, kdyz uz nejsou k dostani melouny? Jeden uz ze me pred mesicem vysel ale dalsi zustal v ledvine. Dekuji za odpoved.

Tak to je vždy co autor to názor, ale na rychlé řešení by se mohl vyzkoušet pichtový olej který se dá poměrně v pohodě koupit. Zkopíruji vám sem rady pana Cingroše:

Ledviny filtrují z krve vodu, do které propouštějí odpadové látky, řídí minerální hospodářství. Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé, kteří holdují zejména smaženým a pečeným jídlům, špatně a mnoho jedí a navíc žijí v neustálém stresu, jsou schopni ledviny vyřadit z provozu velice brzy. Přitom kvalita fungování ledvin prý rozhoduje o osobnosti člověka a o vzniku řady nemocí: revmatizmu, bolestech páteře, ženských nemocech, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí, kožních chorobách a dalších neduzích. (To samé lze říct i o fungování jater.)Pokud tedy máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin. V takovém případě byste měli provést očistu ledvin, samozřejmé v návaznosti na předchozí očistné kroky. Nejlépe se ledviny promývají v létě, kdy jsou melouny. Týden se živíte jen jimi a tmavým chlebem. Pokud máte v ledvinách nebo v močovém měchýři kameny, je nejlepší vybrat si pro jejich vylučování dobu biorytmu ledvin od druhé do třetí hodiny ranní. V tento čas sedíte ve vaně s teplou vodou a jíte poslední meloun týdenní kůry. Proceduru opakujete po dvou třech týdnech, až se dostaví výsledky. Existuje ještě jeden způsob očisty ledvin s použitím jedlového oleje. Nejlepší je olej ze sibiřské jedle, kterému se rusky říká pichtový. Můžete si ho nechat dovézt, je v každé lékárně v zemích bývalého Sovětského svazu a přitom velice laciný. Pro léčebnou proceduru potřebujete 20 až 25 gramů jedlového oleje a následující bylinky: dobromysl obecná –50 g, šalvěj –50 g, melisa (máta) –50 g a sporýš –50 g. Sušené byliny rozmělníte na hrubý čaj, který pijete celý týden s medem. Jíte vegetariánskou stravu. Sedmý den třicet minut před jídlem vypijete asi 1,5 dcl bylinkového čaje (z jedné vrchovaté lžičky směsi), do kterého jste přidali asi 5 kapek jedlového oleje. Dobře promícháte a pijete brčkem, abyste si chránili zubní sklovinu. Tento čaj s olejem užíváte třikrát denně 5 dnů. Výsledek očisty ledvin se začne projevovat za několik dnů, ale někdy až za měsíc, i déle. Tělo bude vylučovat močí hnědé olejovité kameny páchnoucí jedlovým olejem a písek.

Ještě několik ruských receptů, jak odstranit žlučníkové, ledvinové i jaterní kameny.
1. recept: Je nutno hladovět 24 hodin a pít pouze vodu. Pak si uděláte klystýr a hodinu poté vypijete 2 dcl olivového oleje a hned na to 2 dcl grapefruitové šťávy. Přitom cucáte citrón, abyste zamezili pocitu dávení. Vodu nepít! Opakujete po 24 hodinách a sledujete v moči, zda kameny vycházejí. Jsou většinou nahnědlé, nazelenalé, někdy krémové barvy. Pokračujete v proceduře 5 až 7 dní, dokud všechny kameny nevyjdou. Přitom pijete pouze šťávy nebo jíte lehkou vegetariánskou stravu. Je dobré si udělat rentgen před procedurou a po ní.
2. recept: Šťávu z červené řepy pijete tak dlouho, až se zbavíte všech kamenů. Údajně se postupně rozpouštějí a vycházejí bezbolestně. Šťávu nepijete čerstvou, ale necháte ji několik hodin dostát.
3. recept: Několik bulv červené řepy (bez oloupání) umelete a vaříte tak dlouho, až vznikne hustý sirup. Ten pak užíváte několikrát denně asi po 1 dcl. Kameny se poměrně rychle rozpustí.
4. recept je pouze na čištění ledvin: 1 lžičku lněného semínka zalejete sklenicí vody a uvedete do varu. Dva dny pak pijete každé dvě hodiny půl sklenice tohoto odvaru. Ředíte vodou a pro chuť můžete přidat citrónovou šťávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2022 9:47 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na problém s ledvinami. Zdravotní problémy jsem připisoval hlavně játrům a střevům (propustné střevo), a zaměřoval jsem se pouze na to - časté záněty, zimnice, malátnost, únava, brainfog, pálení kůže, časté močení a podobně. Dneska jsem si ale schodou náhod uvědomil právě kvůli těm zimnicim, že problém může být primárně v ledvinách a ne v trávení, jak jsem si předtím myslel. Jak by bylo prosím možné nejlépe posílit funkci ledvin tak, aby fungovaly dobře? Budu v nich mít určitě nějaké záněty, dnes mě i bolí a mám jak kdyby zimnici po celém těle, ale hlavně v oblasti ledvin. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2022 8:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na problém s ledvinami. Zdravotní problémy jsem připisoval hlavně játrům a střevům (propustné střevo), a zaměřoval jsem se pouze na to - časté záněty, zimnice, malátnost, únava, brainfog, pálení kůže, časté močení a podobně. Dneska jsem si ale schodou náhod uvědomil právě kvůli těm zimnicim, že problém může být primárně v ledvinách a ne v trávení, jak jsem si předtím myslel. Jak by bylo prosím možné nejlépe posílit funkci ledvin tak, aby fungovaly dobře? Budu v nich mít určitě nějaké záněty, dnes mě i bolí a mám jak kdyby zimnici po celém těle, ale hlavně v oblasti ledvin. Děkuji

Ledviny prakticky nebolí, většinou jde o nadledevinky tedy pokud dost pijete, myšleno vodu a ne slivovici která dle znalců kudy teče tudy léčí, pak jde o to zda dost močíte a zda je alespoň část dne moč prakticky stejně barevná jako voda s tím že nikdy neměla mít nádech do hnědo žluta. Pokud to takto máte pak bych to na ledviny moc neviděl a pokud chcete mít jistotu nechte si v laborce udělat cystatin C kde čím nižší číslo tím lepší stav. Jinak vlákno trochu projděte a určitě jsem sem dával rady jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz