Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 150 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 8:24 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Skořice neobsahuje ani tak vitamíny, jako kumarin, což je sice výborná látka, ale všeho moc škodí. Kumariny jsou aromatické sloučeniny, které v rostlinách fungují jako ochranné látky proti hmyzu. Doporučuje se tedy používat spíše cejlonskou skořici místo skořice cassia, protože ta první má podstatně nižší obsah kumarinu. Kumarin ve větších dávkách může u člověka způsobit krvácení, bolesti hlavy, spavost a závrati a také je mu připisován halucinační a erotizující účinek. Používá se v medicíně jako základ pro výrobu antikoagulantů, například Warfarinu. Co vám tedy chybí to netuším, ale se skořicí rozhodně nepřehánět.

Tak že by potom mám trochu řidší stolici? Vždy když si dám ovocný salát, třeba švestky, broskve, jablko, borůvky, nektarinky, a do toho česnek se skořicí, tak mne to pak nafukuje a mám stolici řidší. A nebo je to tím, že se přejím. Vždycky si udělám velkou hromadu, protože se na to těším a pak se přejím a nadávám si


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 9:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak že by potom mám trochu řidší stolici? Vždy když si dám ovocný salát, třeba švestky, broskve, jablko, borůvky, nektarinky, a do toho česnek se skořicí, tak mne to pak nafukuje a mám stolici řidší. A nebo je to tím, že se přejím. Vždycky si udělám velkou hromadu, protože se na to těším a pak se přejím a nadávám si

Je to také možné, ale v tomto případě vidím spíše problém v té kombinaci a v množství. Já bych se při těchto potížích snažil o maximální jednoduchost a rozumné množství. Třeba švestky rozhodně ideální nejsou a také ta zvláštní kombinace asi bude dost kvasit. Prubněte třeba jenom jablko a borůvky, trochou skořice, nastrouhejte tam kousek zázvoru a přidejte polévkovou lžíci tekutého kokosového oleje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 10:35 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Má nějaký účinek sušený zázvor nebo jen čerstvý? Ten sušený je takový primitivní na použití, sypu si ho do kefíru spolu se skořicí. Může toto koření vyvážit to, že si dám do kefíru trochu medu?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 10:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
zuzis píše:
Vždy když si dám ovocný salát, třeba švestky, broskve, jablko, borůvky, nektarinky, a do toho česnek se skořicí, tak mne to pak nafukuje a mám stolici řidší. A nebo je to tím, že se přejím. Vždycky si udělám velkou hromadu, protože se na to těším a pak se přejím a nadávám si

Pri konzumácii ovocia by sa nemalo miešať viacej druhov a keď tak iba veľmi podobnej konzistencie. Čiže bobulové s bobulovým, kôstkové s kôstkovým a pod.. Hovorí sa, a mne to funguje, že jablká iba samostatné. Takisto aj melón iba samotný s ničím iným. Keď sa nedodržia zásady správneho jedenia ovocia (na nete je toho popísaného fúra) bude nafukovať. Ja sa tiež presne ako ty teším, ako si ráno dám do trumpety a keď to preženiem s porciou, problém je na svete. Vždy. Keď si dám s mierou a vhodne pokombinované problém nie je. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 10:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
[quote="Kometa":1428z8co]Má nějaký účinek sušený zázvor nebo jen čerstvý? Ten sušený je takový primitivní na použití, sypu si ho do kefíru spolu se skořicí. Může toto koření vyvážit to, že si dám do kefíru trochu medu?[/quote:1428z8co]
Čerstvé je vždy lepšie u čohokoľvek, ale zázvor má účinky aj ako sušený..
http://www.liecenie.info/liecive-koreniny/zazvor


Naposledy upravil neon34cu1 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 2:33 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Sybilla píše:
Pri konzumácii ovocia by sa nemalo miešať viacej druhov a keď tak iba veľmi podobnej konzistencie. Čiže bobulové s bobulovým, kôstkové s kôstkovým a pod.. Hovorí sa, a mne to funguje, že jablká iba samostatné. Takisto aj melón iba samotný s ničím iným. Keď sa nedodržia zásady správneho jedenia ovocia (na nete je toho popísaného fúra) bude nafukovať. Ja sa tiež presne ako ty teším, ako si ráno dám do trumpety a keď to preženiem s porciou, problém je na svete. Vždy. Keď si dám s mierou a vhodne pokombinované problém nie je. \":)\"

No to bude asi můj problém. Protože ted mi nejvíce zraje hodně ovoce a je mi to líto vyhodit. Mám už takhle dva mrazáky narvaný. Takže abych toho snědla nejvíce, tak to dost míchám. Prosím Tě mohla by si mi dát tip, na jakých stránkách je popsané jak správně ho míchat a s čím se dá konkrétně jíst? Jinak meloun jím každý den ted v létě když je levný. A vždy samotný. Ten mi problém nedělá. Spíš ta snídaně a to ten ovocný salát se skořicí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Má nějaký účinek sušený zázvor nebo jen čerstvý? Ten sušený je takový primitivní na použití, sypu si ho do kefíru spolu se skořicí. Může toto koření vyvážit to, že si dám do kefíru trochu medu?

Koření na med vliv patrně nemá a nechápu, proč do kefíru dáváte med. Cukry skoro vždy způsobují kvašení a je vhodné je používat minimálně a pokud vůbec, tak samostatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Co NEPOUZIVAT
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 8:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Doporučená doplňková fungicidní dieta

http://www.biorenesance.cz/biorenesance ... GILEN-50ml

V zájmu maximální účinnosti léčebné kúry se dlouhodobě vyhněte všem silně kyselinotvorným potravinám a umělým přídavným látkám. Zejména se jedná o tzv. pět bílých jedů: Bílý cukr, mléko a mléčné výrobky, ztužené rafinované oleje a tuky, bílou mouku a loupanou rýži, kopanou sůl. Dále omezte živočišné tuky, vajíčka, alkohol, nikotin, přísun umělých barviv, dochucovačů (kečup, hořčice, majonéza, tatarka, ocet) a konzervantů (glutaman sodný, kyselina benzoová, citronová).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co NEPOUZIVAT
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Doporučená doplňková fungicidní dieta

http://www.biorenesance.cz/biorenesance ... GILEN-50ml

V zájmu maximální účinnosti léčebné kúry se dlouhodobě vyhněte všem silně kyselinotvorným potravinám a umělým přídavným látkám. Zejména se jedná o tzv. pět bílých jedů: Bílý cukr, mléko a mléčné výrobky, ztužené rafinované oleje a tuky, bílou mouku a loupanou rýži, kopanou sůl. Dále omezte živočišné tuky, vajíčka, alkohol, nikotin, přísun umělých barviv, dochucovačů (kečup, hořčice, majonéza, tatarka, ocet) a konzervantů (glutaman sodný, kyselina benzoová, citronová).

Je to pořád o stravě a stresech, čili nepočítejte, že budete normálně jíst a zapíjet to zázračným a dost drahým přípravkem, přičemž bude vše OK, to rozhodně nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 8:57 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Od Grešíka i přímo z Ceylonu(drahá, s jejich písmem na krabičce...) - je tato SríLanská skořice velmi měkká (vcelku), takže se dá i v ruce snadno jako papír polámat do mixeru...Navíc má několikrát (3x a vic) šroubovici kůry...A hlavně je jak bambus s viditelnýmu vystouplými přechody tam, kde z širší části přechází na tenčí...a je MATNÁ KŮRA SVĚTLE ORANŽOVO-HNĚDÁ...

Pak jsem koupil z e-shopu "Čajový dům"(LuciVita) skořici vcelku kde píšou přímo na obalu že původ: Srí Lanka(=Ceylon)....ale byla TA KŮRA LESKLEJŠÍ TMAVĚJŠÍ A TVRDÁ tak, že jí v ruce nešlo téměř zlomit...a nebyla ta kůra tolikrát zavinutá šroubovice...(jen1-2x)...tak nevím zda je to podvrh a jde o čínskou skořici, nebo je to čínský druh který možná není tak náročný na pěstování a vysadili ho možná i na Srí Lance(??), nebo zda je to opravdu ceylonská a je jen "jiná"....
(ALE NA OBRÁZKU OD GREŠÍKA Z KATALOGU, VYPADÁ ta co je z e-shopu LuciVita- JAKO ČÍNSKÁ(popis Grešíka k obrázku)!!-TAKY JEN 1X ZATOČENÁ KŮRA!!

Internet říká že:
... ceylonská má mnohem jemnější chuť než běžně používaná skořice čínská. Kůra [i:1wgocjl1][b:1wgocjl1]je silným desinfekčním prostředkem, zlepšuje tráveni[/b:1wgocjl1][/i:1wgocjl1], odstraňuje nadýmání, působí protiprůjmově, podporuje chuť k jídlu a zlepšuje látkovou výměnu. Účinně působí při regeneraci sil po úrazech a těžkých chorobách.
... skořice čínská má ostré a štiplavé aroma, ale skořice ceylonská je sladká a hladivá.. V porovnání s čínskym druhem, má ceylonská skořice jemnější vůni.

Cinnamomum zeylanicum pochází z ostrova Srí Lanka (dříve nazývaný Ceylon), jihovýchodní Indie. Je také přirozená v jihozápadní Indii a pohoří Tenasserim v Burmě. Bylo provedeno několik pokusů přesadit skořicicové stromy do ostatních částí tropického světa, ale byly naturalizovány pouze na Seychelách.

[b:1wgocjl1][u:1wgocjl1]Senzorické vlastnosti :[/b:1wgocjl1][/u:1wgocjl1]
Silně aromatická, sladká, příjemná, hřejivá, ale taky silně hořká(neboť se po určité době vaření stane mírně hořký...)

Lze nějak jinak bezpečně poznat ceylonskou skořici(Cinnamomum zeylanicum) od čínské(Cin-
namomum cassia)?
Myslím totiž že asi nejspíš záleží na ZPŮSOBU SUŠENÍ A BALENÍ PRUHŮ KŮRY...PROTO TEN ROZDÍL V POČTU ZAVINUTÍ(???)
- tady totiž píšou:
Pruhy sloupnuté kůry se balí do svazků a nechají se až dva dny sušit na slunci. Po uschnutí se oba okraje charakteristicky svinují dovnitř a vznikají [u:1wgocjl1]charakteristické tvary - [b:1wgocjl1]dvojtrubky.[/b:1wgocjl1][/u:1wgocjl1](TAKŽE MŮŽE BÝT CEJLONSKÁ I JEN MÁLO ZAVINUTÁ TAKŽE NENÍ NA PRVNÍ POHLED ODLIŠITELNÁ OD ČÍNSKÉ???, a co ty velké rozdíly v tvrdosti a barvě kůry....som z toho volajaký zmetěný \":mrgreen:\" )
http://www.vitejdoma.cz/zahradnik/bylin ... .6867.html
--------------

diskusní fórum Kde nakoupit koření? :


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Od Grešíka i přímo z Ceylonu(drahá, s jejich písmem na krabičce...) - je tato SríLanská skořice velmi měkká (vcelku), takže se dá i v ruce snadno jako papír polámat do mixeru...Navíc má několikrát (3x a vic) šroubovici kůry...A hlavně je jak bambus s viditelnýmu vystouplými přechody tam, kde z širší části přechází na tenčí...a je MATNÁ KŮRA SVĚTLE ORANŽOVO-HNĚDÁ...

Pak jsem koupil z e-shopu "Čajový dům"(LuciVita) skořici vcelku kde píšou přímo na obalu že původ: Srí Lanka(=Ceylon)....ale byla TA KŮRA LESKLEJŠÍ TMAVĚJŠÍ A TVRDÁ tak, že jí v ruce nešlo téměř zlomit...a nebyla ta kůra tolikrát zavinutá šroubovice...(jen1-2x)...tak nevím zda je to podvrh a jde o čínskou skořici, nebo je to čínský druh který možná není tak náročný na pěstování a vysadili ho možná i na Srí Lance(??), nebo zda je to opravdu ceylonská a je jen "jiná"....
(ALE NA OBRÁZKU OD GREŠÍKA Z KATALOGU, VYPADÁ ta co je z e-shopu LuciVita- JAKO ČÍNSKÁ(popis Grešíka k obrázku)!!-TAKY JEN 1X ZATOČENÁ KŮRA!!

Internet říká že:
... ceylonská má mnohem jemnější chuť než běžně používaná skořice čínská. Kůra je silným desinfekčním prostředkem, zlepšuje tráveni, odstraňuje nadýmání, působí protiprůjmově, podporuje chuť k jídlu a zlepšuje látkovou výměnu. Účinně působí při regeneraci sil po úrazech a těžkých chorobách.
... skořice čínská má ostré a štiplavé aroma, ale skořice ceylonská je sladká a hladivá.. V porovnání s čínskym druhem, má ceylonská skořice jemnější vůni.

Cinnamomum zeylanicum pochází z ostrova Srí Lanka (dříve nazývaný Ceylon), jihovýchodní Indie. Je také přirozená v jihozápadní Indii a pohoří Tenasserim v Burmě. Bylo provedeno několik pokusů přesadit skořicicové stromy do ostatních částí tropického světa, ale byly naturalizovány pouze na Seychelách.

Senzorické vlastnosti :
Silně aromatická, sladká, příjemná, hřejivá, ale taky silně hořká(neboť se po určité době vaření stane mírně hořký...)

Lze nějak jinak bezpečně poznat ceylonskou skořici(Cinnamomum zeylanicum) od čínské(Cin-
namomum cassia)?
Myslím totiž že asi nejspíš záleží na ZPŮSOBU SUŠENÍ A BALENÍ PRUHŮ KŮRY...PROTO TEN ROZDÍL V POČTU ZAVINUTÍ(???)
- tady totiž píšou:
Pruhy sloupnuté kůry se balí do svazků a nechají se až dva dny sušit na slunci. Po uschnutí se oba okraje charakteristicky svinují dovnitř a vznikají charakteristické tvary - dvojtrubky.(TAKŽE MŮŽE BÝT CEJLONSKÁ I JEN MÁLO ZAVINUTÁ TAKŽE NENÍ NA PRVNÍ POHLED ODLIŠITELNÁ OD ČÍNSKÉ???, a co ty velké rozdíly v tvrdosti a barvě kůry....som z toho volajaký zmetěný \":mrgreen:\" )
http://www.vitejdoma.cz/zahradnik/bylin ... .6867.html

Obávám se, že to laik rozlišit nedokáže, sám jsem tuto problematiku sice nikdy detailně nezkoumal, ale obě odrůdy jsem kupoval a žádný visuelní rozdíl, podle něhož by šlo obě skořice jednoznačně rozlišit, jsem nenašel. Ono totiž dost záleží na stáří sloupnuté kůry a šířce sloupnutého proužku, čili se to může zásadně lišit i z jednoho stromu. Zde asi nebude jiné řešení, než se spolehnout na poctivost daného prodejce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vyhlášené obchůdky na koření
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Prahu teď moc nenavštěvuju ale několik vyhlášených kořenářství tam určitě je...U Salvatora, nedaleko Karlova mostu to bylo, Adresa: Náprstkova 2..:
http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/kore ... 51613.html

Nebo v Praze obchůdek "ZDE JSOU LVI" (Praha,Prokopská 5)

Ještě si necháváme občas posílat z "koření od Antonína" z Plzně.

Jinak Grešík přes e-shopy dodává několik (poměrně málo) druhů koření...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 10:42 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Obávám se, že to laik rozlišit nedokáže,...žádný visuelní rozdíl, podle něhož by šlo obě skořice jednoznačně rozlišit, jsem nenašel. Ono totiž dost záleží na stáří sloupnuté kůry a šířce sloupnutého proužku, čili se to může zásadně lišit i z jednoho stromu. Zde asi nebude jiné řešení, než se spolehnout na poctivost daného prodejce.

Ta od Grešíka má velmi jemnou, téměř nevýraznou chuť....
Ta od LuciVita má velmi výraznou zpočátku intenzivně sladkou, po chvilce ale až štiplavou chuť...!

Chuť by přeci měla být víceméně podobná, ne? Tady je diametrálně odlišná...že by mělo takový vliv stáří stromu...asi by to chtělo se pozeptat vyučených kuchařů nebo gurmánů ze záliby.... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Ta od Grešíka má velmi jemnou, téměř nevýraznou chuť....
Ta od LuciVita má velmi výraznou zpočátku intenzivně sladkou, po chvilce ale až štiplavou chuť...!

Chuť by přeci měla být víceméně podobná, ne? Tady je diametrálně odlišná...že by mělo takový vliv stáří stromu...asi by to chtělo se pozeptat vyučených kuchařů nebo gurmánů ze záliby.... \":wink:\"

Na toto již odborník opravdu nejsem a nerad bych zde vypouštěl nějaké nepodložené dohady, nicméně se domnívám, že se i chuť může strom od stromu docela silně lišit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koření a dochucovadla
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Velmi doporučuji toto koření:
Obrázek

Obrázek

Objevila jsem ho náhodou když jsem sháněla něco hrubšího do mlýnku na koření a od té doby ho dávám snad do každého slaného jídla. Obsahuje česnek, chilli a petržel.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Naposledy upravil Kometa dne čtv srp 26, 2010 9:34 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 150 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz