Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2015 4:10 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Příloha:
5.jpg
5.jpg [ 219.87 KiB | Zobrazeno 20820 krát ]

Tento paleo chlebik vznikl dneska jen na popud naseho sprymare Nickname, proste me k tomu vyprovokoval. Chce pry videt "moje foto
z trouby" ...srandista! No mohla bych si tam klidne vlezt, coz o to, americka trouba je hodne velika ale kdo by me vyblejsknul, kdyz je muj chot na sluzebni ceste? \":lol:\"
Ale k veci. Je to temer stejny recept jaky je na tom videu, ktere sem dal Nickname, jen jsem si ho trochu upravila co do velikosti a taky podle sve chuti. Je tak velmi jednoduchy, ze ho zvladnou upect uplne vsichni amateri, tak s chuti do toho. Pokud si ho dobre okorenite, tak si jiste pochutnate.

1) Nejdriv jsem si semlela na kafemlinku mandle, protoze tady u nas je hotova almond flour nekrestansky draha, kdyz si to udelam sama, vyjde me to na polovinu chechtaku.
Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 193.07 KiB | Zobrazeno 20820 krát ]


2) Do misky si odmerime: 4 cups mandlove mouky (zapomela jsem si to poznacit, ale myslim ze to bylo celkem 410 g), 1 1/2 male lzicky sody na peceni, 5 vajicek, chtela jsem nejdriv pouzit 1tsp medu, takze jsem si ho nejdriv nachystala, ale pak jsem si to rozmyslela a nedala jsem tam nic sladkeho, (Nickname me varoval, ze by to mohlo byt jako buchta, takze nic sladkeho ...toho medvidka na fotce si radeji vubec nevsimejte, ten je tam tedka jen tak pro paradu \":D\" ), dale si odmerime 1/4 cup kokosoveho oleje, 3 lzice masla (kdo nema kokosak, da jen maslo, kdo nema maslo, ten da jen kokosak ...z toho se nestrili, Jirka Babica by se nad tim urcite nevzrusoval), \":lol:\"
1 jablko (uvarila jsem z nej jakoze ten apple sauce, nakrajela jsem ho na male kousky, cvrkla jsem pod nej trochu vody a pod poklickou jsem ho dusila asi 15 minut - ale nedala jsem tam samozrejme zadne sladidlo, ani skorici, proste nic, jen to samotne jablko, aby ten chleba byl vlacnejsi), pak tam prijde taky himalajska sul - dle potreby, cesnek, kmin, cerstve drceny pepr, susena rozmaryna, tymian, 30 g slunecnicovych (celych) seminek. Vse dobre promichame a spojime dokopy. Pokud se to rozpada, pridame malou lzicku bud kokosaku a nebo masla.
Příloha:
2.jpg
2.jpg [ 157.28 KiB | Zobrazeno 20820 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2015 4:22 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pokracovani
3) Az se nam to zda byt ok, uhnacame z toho tvar takovy, jaky se nam libi, polozime to na pecici papir (parchment) na plech - velikost plechu 28x18cm. Muzeme to pect i ve forme, ale ja jsem to proste chtela vyzkouset jestli se to da udelat i takto, no a da se to.
Pokud se rozhodnete prece jenom pro pecici formu (to bude mozna ze i jednodussi), tak by mela byt velika zhruba 22x12cm. Nezapomenout ji vymazat!
Příloha:
3.jpg
3.jpg [ 164.21 KiB | Zobrazeno 20819 krát ]



4) Pekla jsem na 350F - jenom 25 minut a nahlidla jsem na spodni stranu. Vypadala takto, takze jsem ho zpatky uz nedavala, polozila jsem ho na mrizku i s tim plechem.
Příloha:
4.jpg
4.jpg [ 195.59 KiB | Zobrazeno 20819 krát ]




5) Krajela jsem ho ale moc brzy, byl jeste teply. Mela jsem asi pockat, ale nedalo se to vydrzet, vzdyt to znate \":D\" ... uvnitr byl pekne vlacny a zvenci krupavy.
Příloha:
6.jpg
6.jpg [ 241.45 KiB | Zobrazeno 20819 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2015 4:56 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Příloha:
7.jpg
7.jpg [ 213.64 KiB | Zobrazeno 20817 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2015 5:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
já ti nabídl levnější variantu \":P\" \":mrgreen:\"
Flaxseed v pohodě pod 4 koláče za 680g a to je teda hooodně chleba \":mrgreen:\" \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz