Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned led 24, 2021 1:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 7:47 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 923
https://www.facebook.com/pages/Zdravá-strava/375554579184681?hc_location=timeline

Velký bratr pravil: „Roztroušená skleróza je neléčitelná!“

Než začnu popisovat svůj příběh, chci poděkovat ing. Bláhové ,a hlavně MUDr. Řezníčkové za záchranu života. Začnu od počátku.

Končil jsem velmi náročná studia, která byla skvělým předpokladem pro vědeckou kariéru, a měl jsem sen – podívat se do JV Asie. Šel jsem na imunologii a nechal se od velmi zkušeného imunologa proočkovat proti chorobám, které se v dané oblasti vyskytují. Pro pozdější problémy jsou významné tyto vakcíny: obrna – živá vakcína, vzteklina – izolovaná z opičích orgánů. Toto se událo v březnu – květnu 2011. Shodou okolnosti jsem se nedostal do JV Asie a procestoval léto po Evropě. V září 2011 se dostavily urologické problémy, a začal se zhoršovat zrak. Začal jsem soustavně běhat po doktorech. Prošel jsem všemožná oddělení a všechny testy byly negativní. Antibiotika zabrala dočasně na močové ústrojí, ale zrak se stále zhoršoval. Dalším významným faktorem byly čekací lhůty na vyšetření. V únoru 2011 se objevily první problémy, ale až v červenci 2012 proběhla magnetická rezonance. Ta jako první vyšetření dala pozitivní výsledek. V tu dobu jsem měl částečně ochrnutou skoro celou levou polovinu těla, skoro jsem neviděl, močový trakt v troskách. Dovolím si o sobě tvrdit, že se ze mě stala živá mrtvola. Následovala lumbální punkce a sdělení, že se jedná o autoimunitní onemocnění - roztroušenou sklerózu. Diagnóza, o níž se všude píše, že je to nevyléčitelná choroba, která se v současné době šíří jako epidemie. Její příčina není známa, a u každého pacienta se chová jinak. Okamžitě jsem dostal pulzní dávku kortikoidů. Dva týdny poté se problémy vrátily, dostal jsem další dávku. Vysoké dávky kortikoidů mi rozvolnily páteřní svaly. Bylo pro mě bolestivé i ležet. Bolesti zad mne zbavil chiropraktikpan Javanský z Mělníka. V září 2012 jsem byl přijat do RS centra, kde jsem dostal interferony. Ty mají za úkol zpomalit průběh onemocnění a dát mi pár let či desítek let aktivního života navíc. Tato metoda u určitého procenta pacientů zabere. V mém případě měla naprosto destruktivní efekt. Po kortikoidech jsem ožil a mohl se začít trochu hýbat, interferony mi sebraly skoro veškerou sílu do života. Můj svět se zredukoval na práci a postel. Byl jsem schopný jen dojít do práce, s vypětím sil splnit úkoly, po cestě domů nakoupit a padnout do postele. Při všech činnostech mě provázela neskutečná tělesná slabost a trvalé močové problémy.

Na obranu lékařů musím říct, že se skutečně snažili přijít na příčinu mých potíží, v rámci jejich specializace. Nikdo si ale nedal práci spojit příznaky RS se symtomy z oblasti své specializace. V kombinaci s dlouhými objednacími lhůtami to byl vražedný postup. Většinou každý lékař nakonec všechny problémy svedl na RS- ku. Jeden kamarád mne stále nutil napsat ing. Bláhové. K tomuto kroku jsem se rozhodl začátkem října 2012. Ing. Bláhová mi vysvětlila podstatu RS- ky z jejího pohledu, a doporučila mi MUDr. Řezníčkovou. Dalším impulsem pro alternativní léčbu byla upřímná slova mé ošetřující lékařky z RS centra: „Nejste tu od toho, aby se Váš stav zlepšoval, ale od toho, aby se Váš stav zhoršoval pomaleji. Proto Vám dáváme léky.“ Poté mi byly zvýšeny dávky léků proti bolestem. Nic jiného nemohla ani udělat. 22.10. jsem navštívil MUDr. Řezníčkovou, která mě otestovala na Salvii. Našla ve mně skoro vše, co se dalo hledat, ale hlavně nebezpečné viry: pomalé viry, priony = BSE a CJD, obrny, FSME, retroviry, opičí viry, ebola atd. Dále parazity: vlasovce, motolice, tasemnice, svalovce, strunovce, améby, bakterie a plísně. Nervová soustava kompletně promořená smrtícími viry a mozeček utlačován motolicemi, játra a ledviny zasažené všemožnou mikrobiologii a parazity, svalovcový rozesev ve vnitřních orgánech – měl jsem velmi aktivní život. V těle jsem neměl jediný čistý orgán. Dosáhl jsem smutného rekordu- nejvíce nalezených zátěží u jednoho člověka. MUDr. Řezníčková naplánovala celou detoxikační kúru včetně antihelmintik. K první velké úlevě došlo po druhé dávce odčervovadel. Ve stolici jsem našel velké červy, 7 – 9 cm dlouhé. Pokračoval jsem systematicky dál pomocí MMS, antihelmintik a informatik na mozek, míchu a další oblasti nervového systému. Celou léčbu podpořily byliny podle starých a historicky ověřených návodů. Nakonec se jako nejhorším a nejodolnějším patogenem ukázaly priony, které mě opustily až v květnu 2013.

1.6. 2013 mi MUDr. Řezníčková řekla, že nemám v sobě žádnou patologickou mikrobiologii.V RS centru pouze konstatovali zlepšení, a že to odpovídá stabilizaci. Dostal jsem žádanku na rezonanci, ta proběhla 29. 6. 2013. Výsledek jsem si nechal vypálit na CD a nechal si udělat srovnávaci posudek v jiné nemocnici na neurologickém oddělení: podstatný úbytek nálezů, žádná infekční ložiska. Začátkem září jsem navštívil RS-centrum, a tam jsem se dozvěděl hodnocení té samé rezonance: NEPATRNÉ zlepšení. Výrobce léku uvádí, že tento lék NEDOKÁŽE snížit počet nálezů na mozku a míše, ale zpomaluje VZNIK nových. Tato oficiální informace ostře kontrastuje s vyhodnoceními rezonance na obou neurologiích. Ošetřující lékařka se mě pokusila ujistit, že to dokázal ten lék a nesmí se přestat v aplikaci a laboratorní výsledky krve naznačují, že tělo lék nepřijímá. Nemohu se ubránit myšlenkám na dílo G. Orwella- systém popsaný v knize 1984. Jednou ‘‘Velký bratr‘‘ pravil, že příčiny roztroušené sklerózy jsou neznámé a nemoc neléčitelná. Potom celý systém dělá vše pro to, aby se ochránil status, pacienti systém nezajímají. Zlepšení je nemožné, vyléčení je nemožné přiznat. Boj se systémem v pravidlech, které si určil systém sám, je nemožné vyhrát. Objektivně zlepšený pacient je přesvědčován, že je stále nemocen a musí brát drahé léky, které jeho stav ale stejně nemohou zlepšit! Důležité ale je, jak se každý cítí, jak dokáže nakládat s informacemi. Pro sebe jsem vyléčen, všechny záznamy mám, potvrzují zlepšení po všech stránkách. Své nabyté zkušenosti předávám dál. Jako detoxikační poradce a pomáhám klientce, která 13let ‘‘hnije‘‘ zaživa. Její pokrok za 2 měsíce je naprosto neuvěřitelný. Neobešla se bez chodítka, teď chodí jen o jedné berli.

A stále pokračujeme. Doufám, že moje zkušenost a příběh pomůže dalším lidem. Kdo nezažil, jen těžko pochopí ... .

Ponaučení 1. každý musí jít svému zdraví naproti, protože to nikdo jiný za něho neudělá - zajímat se o sebe samotného, nevěřit slepě všemu, co se tvrdí ve sdělovacích prostředcích, brát informace od starých lidí, kteří žili blíž k přírodě a také byli nemocní. 2. začít myslet a uvažovat. Občas to zachrání život. 3. nebát se rozumné alternativy 4. paraziti nezmizeli z ČR jen proto, že se na ně přestaly prodávat léky. Současný svět je globalizovaný, člověk není výjimečný tvor, paraziti ho prostě napadají! 5. každá nemoc má nějakou příčinu. Odstraněním příčiny se dá odstranit nemoc 6. přečíst G. Orwell: 1984, a zamyslet se nad dějem knihy a současnou situací ve státě a v medicíně

Vedlejší účinky REBIFU / interferon BETA-1a/, najdete na http://www.rebif.com/pages/home

,,Rebif není určen k léčení roztroušené sklerózy, ale ke snížení fyzických obtíží lidí s RS. Může mít některé nežádoucí účinky:

1. Deprese, myšlenky na sebevraždu, několik lidí se o sebevraždu pokusilo 2. Jaterní testy se zhoršují. Nutno je pravidelně kontrolovat. Pokud vaše kůže nebo bělmo zežloutne, nutno ihned informovat lékaře 3. Pokud plánujete otěhotnět, nebo jste již otěhotněla, okamžitě Rebif vysaďte a informujte lékaře. Rebif může způsobit potrat. 4. Alergické reakce, obtíže s dýcháním, snížená pozornost, svědění vyrážky, otoky 5. Otoky, bolesti a svědění v místě vpichu injekce 6. Chřipkové příznaky, únava, bolesti svalů a kloubů… 7. Bolesti břicha 8. Zhoršení krevních testů 9. Neužívejte Rebif, máte-li psychické obtíže, potíže s játry, se štítnou žlázou, anemii, poruchu srážlivosti krve, epilepsii

Komentář ing. Bláhové o příčinách roztroušené sklerózy:

Příčina RS je komplexní soubor několika patogenů. Ani dvě RS nejsou naprosto identické, proto je nutno pečlivě měřit každého pacienta individuálně a sestavit mu kúru na míru, nicméně je tu několik styčných opěrných bodů, které má většina eresek:

1. Obrna. Dostane se do nás očkováním. Očkují nás živou vakcínou/sirup/, takže pediatři pomalu připravují práci neurologům. Štěstí má ten, kdo přežije. Bůhvíproč se přestala používat Salkova neživá vakcína z roku 1953, která plně postačovala splnit úkol-vybudit imunitní obranu proti tomuto viru. Proto lékaři ani nemohou naplno říci pacientům, co je zlikvidovalo. Buď to neví, nebo o tom z etických důvodů nemohou mluvit, stříleli by do vlastních řad. Léčba RS je pro lékaře příjemně dlouhodobá záležitost a pojišťovny jsou ochotny proplácet činnost RS - center, interferony, kortikoidy a drahou biologickou léčbu. Pro nemocnice a lékaře je to lukrativní. Nikdo nepočítá s tím, že se pacient vyléčí. Pětapadesátiletá lékařka RS centra Zlín řekla jedné mé klientce, že ještě neviděla za svůj život žádného pacienta s RS, který by se vyléčil. I Vám v Praze řekli, že tam nejste od toho, abyste se vyléčil, ale aby se nemoc zpomalila.

Čím později alternativní léčba nastoupí, tím hůře. Obrna dokáže nenávratně poškodit nervové spoje a periferní nervy, potom už to žádná detoxikace nedá dohromady. Sedí-li klient na vozíku a nemoc trvá více než deset let, šance na uzdravení je velmi malá nebo nulová. Ideálně se pracuje s klienty s čerstvou diagnózou, kteří ještě nejsou poškozeni kortikoidy a další léčbou. Nejste sám, co mi hlásí, že zdravý člověk po injekcích s interferony často ochrne na několik dní. Už jste asi čtvrtý. Pacient se může uzdravit i poté, co alopatickou léčbu užíval, ale je lépe, když se jí co nejrychleji zbaví, klasické léky brzdí léčbu. Kortikoidy jsou natolik závažnou překážkou, že dokud se jich pacient nevzdá, nemá ani cenu zahajovat detoxikaci. Detoxikace se snaží imunitu posilovat, kortikoidy potlačovat. Oba postupy se vylučují. Obrna nebyla z populace zdaleka vymýcena, mám v databázi čtyři děti s DMO – dětskou mozkovou obrnou, a pacienti s ALS mají vedle pomalých virů také především obrnu. Imunitní systém průměrně zdravého člověk drží očkování zuby nehty na uzdě. Stačí však nenadálé vykolejení v podobě štípnutí infikovaným hmyzem, a pracně udržovaná rovnováha se hroutí. Klíště nebo komár nám může předat naráz až sedmero patogenů. To už nezvládne ani Schwarzenegger. Proto je roztroušená skleróza nemoc, která svého nosiče naprosto zaskočí, a vypadá jako spadlá z nebe.

Obrna není jen v mozku - tam pracujeme informatiky, ale i ve svalech, na močopohlavním traktu, atd....tam se osvědčuje MMS.

2. Pomalé viry - poškozují nervovou soustavu plíživě a nenápadně. Kromě lentivirů může mít RS-kář i priony, BSE, CDJ, nebo jiné retroviry. Do pacienta se pomalý virus dostane jako kontaminace očkování, může být zděděný, může být přenesen bodavým hmyzem spolu s borrelií, nebo klíšťovou encefalitidou. Pomalé viry vyvolávají autoimunitu

3. Borrelie nebo FSME/klíšťová encefalitida/, statisticky nejméně častá. Také vyvolává autoimunitu, uvádím ji jen pro pořádek.

4. Plasmodia, evropské typy, po poštípání hmyzem. Vyvolávají autoimunitu, extrémní únavu, bolesti svalů a kloubů.

5. Vlasovci, po poštípání hmyzem, mohou za většinu RS- kových symptomů včetně rozmazaného nebo dvojitého vidění, bolesti svalů, slabosti svalů a únavy, vyvolávají autoimunitu

7. Tasemnice v mozku- způsobují závratě, nejistou chůzi, křeče a brnění rukou, deprese, omdlévání, kolapsy, úzkostné stavy.

8. Améby až na nervové soustavě, do mozku se mohou dostat při koupání, podél čichového nervu, očního nervu, ušima. Kromě koupání je tu rizikem pití kontaminované vody, konzumace zeleniny polévané kontaminovanou vodou, sexuální partner. Améby mají na svědomí nevysvětlitelné a vleklé záněty močového měchýře eresek, přispívají k očním zánětům.

Brnění, mravenčení, tuhnutí a necitlivost rukou nebo nohou mohou způsobovat patogeny pod body 1-5. Nutno je odstranit všechny. Kombinací MMS, informatik, Ivermectinu, Hetrazanu, Praziquantelu a Entizolu, někdy i Albendazolu, je možno tuto nemoc zvládnout zhruba v řádu jednoho roku, někdy i dříve, při disciplinovaném přístupu klienta. Nemoc je pak zcela a bez následků vyléčena, nejen nekonečně léčena. Český lékař nemá šanci eresku vyléčit, léky na parazity tady nejsou registrované, Entizol ho nenapadne a na viry nemá nic. I když zdánlivě podává antivirotika, na viry to nezabere, důkazem toho je jejich vlastní tvrzení, že ještě nikoho nevyléčili. Léčebny jsou plné vozíčkářů, které stát stojí obrovské peníze, a ještě musí škemrat o dotace od sponzorů, protože by se sami neuživili. Tito všichni lidé mohli pracovat a normálně žít, kdyby se neočkovalo živými viry a kdyby se tu vědělo o parazitech. Klidně to dejte do zprávy, podepíšu se pod to, dělám to 12 let.

Ing. Hana Bláhová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 8:56 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 323
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 7:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 149
Prosím vás, čo také ta tasemnica pojídá, když je v mozku? To kouše mozkovou hmotu? A nebolí to?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 923
Mirabelka píše:
Prosím vás, čo také ta tasemnica pojídá, když je v mozku? To kouše mozkovou hmotu? A nebolí to?

Podivej se co pojida napriklad takova AMOEBA. Ma tam udajne vsechno, co ke svemu zivotu potrebuje ...jidlo, teplo a vlhko.
The Brain-Eating Amoeba video

A tady je pekne video operace mozku ...aka Echinococcosis
http://www.liveleak.com/view?i=516_1382964471


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 9:43 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1200
Bydliště: Praha
miram píše:
Podivej se co pojida napriklad takova AMOEBA. Ma tam udajne vsechno, co ke svemu zivotu potrebuje ...jidlo, teplo a vlhko.
The Brain-Eating Amoeba video

A tady je pekne video operace mozku ...aka Echinococcosis
http://www.liveleak.com/view?i=516_1382964471

Hezky, i kdyz k tomu mohli taky neco rict nebo napsat :(

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 18, 2014 5:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28023
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.

Tak je pravda, že na roztroušenku poměrně dost fungují béčka a ty zase člověk často nemá kvůli parazitům ve střevech, ale zda je možné antihelmintiky přímo ovlivnit nervy, to bych si také dovolil pochybovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 5:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 20, 2014 5:18 pm
Příspěvky: 1
Já nerad bych někoho urazil, ale když inženýři (a to asi nebudeme zabíhat do toho, co to vlastně je za "titul" a kde se u nás vlastně vzal), zastupují práci doktorů, je to, jako by švadleny zaskakovaly za automechaniky. A proto se mezi lidmi úspěšně šíří spousta bludů a blbin jenom proto, že někdo prostě slušně vypadá a umí napsat celkem dlouhé věty textu. Ovšem nějakou odbornost aby člověk nakonec pohledal.

_________________
Krása a zdraví | Stříhání psů


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 10:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 923
Jarda píše:
Tak je pravda, že na roztroušenku poměrně dost fungují béčka a ty zase člověk často nemá kvůli parazitům ve střevech, ale zda je možné antihelmintiky přímo ovlivnit nervy, to bych si také dovolil pochybovat.

Multiple Sclerosis and Amyotropic Lateral Sclerosis - Hulda Regehr Clark

Multiple sclerosis (MS) is a disease of the brain and spinal cord. It is called lateral sclerosis if the disease is mainly in the spinal cord.
It is caused by fluke parasites reaching the brain or spinal cord and attempting to multiply there. Any of the four common flukes may be responsible. Kill them immediately with your zapper and the herbal parasite program. They cannot return unless you reinfect yourself. Atop eating meats, except fish and seafood. All meats are a source for fluke parasite stages unless canned or very well cooked. Pets and family members are undoubtedly carriers of the same flukes, although they do not show the same symptoms. Give away your house pets. Don't kiss your loved ones on the mouth Make sure your sex partner has also been freed of fluke parasites.

http://curezone.com/clark/ms.asp


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 29, 2014 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28023
Bydliště: Poděbrady
Stepanmaheu píše:
Já nerad bych někoho urazil, ale když inženýři (a to asi nebudeme zabíhat do toho, co to vlastně je za "titul" a kde se u nás vlastně vzal), zastupují práci doktorů, je to, jako by švadleny zaskakovaly za automechaniky. A proto se mezi lidmi úspěšně šíří spousta bludů a blbin jenom proto, že někdo prostě slušně vypadá a umí napsat celkem dlouhé věty textu. Ovšem nějakou odbornost aby člověk nakonec pohledal.

Nějak nechápu smysl tohoto příspěvku, nebo jde pouze o tu reklamu v podpisu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 01, 2014 5:09 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 923
Ates píše:
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.

Ja nemam zadny duvod tomuto cloveku neverit.

http://www.youtube.com/watch?v=XOPXl1eRjmY
ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA JE LÉČITELNÁ! - Karel Vostruha, 28. 10. 2013


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 27, 2015 10:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28023
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ja nemam zadny duvod tomuto cloveku neverit.

http://www.youtube.com/watch?v=XOPXl1eRjmY
ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA JE LÉČITELNÁ! - Karel Vostruha, 28. 10. 2013

Inspirativní video.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2016 6:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 119
„Roztroušená skleróza" je nainstalovaný program v mysli (stavu člověka) původcem je tvoje vyšší já, dokáže manipulovat se stavem člověka za účelem získání různých typů prožitků.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2016 3:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28023
Bydliště: Poděbrady
roztomily.medvidek píše:
„Roztroušená skleróza" je nainstalovaný program v mysli (stavu člověka) původcem je tvoje vyšší já, dokáže manipulovat se stavem člověka za účelem získání různých typů prožitků.

Tak jistě, ale mnoho lidí není schopno se duchovně dostat tak daleko, tedy jim nezbývá než fyzické tělo ladit jinak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz