Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 8:15 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
miram píše:
\":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\"
Růstové hormony v živočišných potravinách způsobují rakovinu
Vydáno dne 25. 11. 2012 (3473 přečtení)
Velmi uznávaný registrovaný odborník na veganskou stravu v USA, pan George Eisman vysvětluje

Dál číst nemusím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 8:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kachně píše:
Dál číst nemusím.

I kdyby se nějakou záhadou stalo, že hormony nebudou zvířatům chovaných pro maso uměle přidána, přes to tam VŽDY a to v KAŽDÉM mase budou! Je to z toho důvodu, že hormony pro růst se ve zvířecích tělech tvoří stále, když rostou (což je pochopitelné). Zvířata jsou usmrcována, když jsou stále v růstu, a tak v nich zůstává nemalé množství růstových hormonů. Navíc v mase objevíte ještě spoustu antibiotik, protože bez nich by ta zvířata v podmínkách ve kterých jsou nucena žít asni nepřežila. A to jsem se ještě ani nezmiňovala o tom, čím jsou krmena...
Závěrem: Růstové hormony jsou v každém mase, vždy a všude.
Pokud Vás zajímají nějaké ty účinky růstových hormonů, jedním z nich je také rakovina....
(pro zvědavější: http://suprememastertv.cz/zdraviasport1 ... inu_cz.flv )
Dobré chutnání Kachne!.... \":lol:\"

SUPREME MASTER TELEVISION


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 9:06 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Takovejch blábolů si může člověk vymyslet kolik chce.
Nejsem vegetarián ani pánbíčkář, tak lidem nevnucuju svůj názor, ať si jí každej co chce \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 7:49 am 
Offline

Registrován: stř dub 23, 2014 3:59 pm
Příspěvky: 7
JéžíšMarijá dalši Klasický tzv. sektařský vegan \":D\"toto vlákno má nadpis ,,Návrat k živočišným výrobkům,, a né přesvědčuj mé o veganství, držte se laskavě tématu \":D\" něco z toho co říkáte může být třeba pravda, ale každej vygumovanej vegan co do mě hustil posledních 5 let tak stejně i vy , plácáte páté přes deváté a zapomínáte že:jsou lidi co jsou bilkovinné typy, co potřebují hodně proteinu, dokonce ajurvéda říká že někteří by měli jíst maso, to mi chcete říct, že ajurvéda je blbost? ta tu byla tísíce let dříve než Vaší veganský doktoři. Plus kdyby všichni přestali ze dne na den jíst maso co by se stalo se všema těma trilionama zvířat? vy byste si domu vzal krávu, prase a tři kuřata do bytu , pochybuju \":D\" jste mi a spoustě lidem k smíchu akorát, napište to více objektivněji a né klasický kecy, zvířata todle a zvířata támdle, oba mí dědové a babičky se dožily skoro 90 let a trpěli maximálně posledních pět,jedli prostě všechno, tak to bylo co zázrak? zázraky neexistujou jen fakta \":D\" prosím nevnucujte lidem nermomoci svůj názor a navíc do úplně odlišného vlákna,jděte si to řešit do jiných vláken na fóru, domácí bio maso z bio farem jednou za čas neškodí na to je taky spousta studíi, možná byste se mél probrat ze svého zaujetí a taky si je přečist \":D\" nehledě na to že určitě jíte jako každý správný vegan sóju a lepek, které jak i někde jarda psal jsou stokrát větší svinstvo než maso \":D\"

Super master television ten název mě velice rozesmál a zní jako totální mediální hovadina \":D\" to jste vy Super master vegan \":D\" už sem do masitého vlákna nevnucujte svůj názor laskavě


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 2:57 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
JanMálek píše:
JéžíšMarijá dalši Klasický tzv. sektařský vegan \":D\"toto vlákno má nadpis ,,Návrat k živočišným výrobkům,, a né přesvědčuj mé o veganství, držte se laskavě tématu \":D\" něco z toho co říkáte může být třeba pravda, ale každej vygumovanej vegan co do mě hustil posledních 5 let tak stejně i vy , plácáte páté přes deváté a zapomínáte že:jsou lidi co jsou bilkovinné typy, co potřebují hodně proteinu, dokonce ajurvéda říká že někteří by měli jíst maso, to mi chcete říct, že ajurvéda je blbost? ta tu byla tísíce let dříve než Vaší veganský doktoři. Plus kdyby všichni přestali ze dne na den jíst maso co by se stalo se všema těma trilionama zvířat? vy byste si domu vzal krávu, prase a tři kuřata do bytu , pochybuju \":D\" jste mi a spoustě lidem k smíchu akorát, napište to více objektivněji a né klasický kecy, zvířata todle a zvířata támdle, oba mí dědové a babičky se dožily skoro 90 let a trpěli maximálně posledních pět,jedli prostě všechno, tak to bylo co zázrak? zázraky neexistujou jen fakta \":D\" prosím nevnucujte lidem nermomoci svůj názor a navíc do úplně odlišného vlákna,jděte si to řešit do jiných vláken na fóru, domácí bio maso z bio farem jednou za čas neškodí na to je taky spousta studíi, možná byste se mél probrat ze svého zaujetí a taky si je přečist \":D\" nehledě na to že určitě jíte jako každý správný vegan sóju a lepek, které jak i někde jarda psal jsou stokrát větší svinstvo než maso \":D\"

Super master television ten název mě velice rozesmál a zní jako totální mediální hovadina \":D\" to jste vy Super master vegan \":D\" už sem do masitého vlákna nevnucujte svůj názor laskavě

Presne tak jako vy ted, jsem ja reagovala pokazde na nazory tech rozumnejsich lidi, kteri me to vysvetlovali horem dolem a neverila jsem jim ani slovo .....ale jen do te doby, co jsem zjistila, ze mam rakovinu. Az nejaka nemoc totiz cloveku poradne otevre oci pane Malek.
Jinak se vam moc omlouvam za to, ze jsem se vam nabourala do vaseho specialniho vlakna ....ale jak vidim, nikdo jiny sem za celou dobu ani neprisel aby diskutoval o nejakem navratu k masu a zivocisnym vyrobkum, takze to je nejspis pro vsechny co sem chodi UTOPIE ...sorry!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 3:29 pm 
Offline

Registrován: stř dub 23, 2014 3:59 pm
Příspěvky: 7
Utopie je pustit ze dne na den všechna zvířata a nechat je volně žit, to že jste měl rakovinu je mi líto, ale rakovina je přehnané překyselení organismu,nic víc, tak jestli jste jedl tak že jste se neustále překyseloval, dostal jste varovaní od svého těla. já si už poslední rok, jakmile mi je trošku divně změřim přes den ph a hned vím, pokud je kyselé, okamžitě začnu zásodovat, jsou lidé kterým po mase ph neleze dolů jako mé, tudíž je nepřekyseluje a rakovina nehrozí, to co říkáte vy je klasická česká strava, denně guláše, uzeniny, taveňáky atd. tak po tom samozřejmě maso a výrobky z něj škodí. To že nikdo tu nereaguje na fóru nevidím žádnou utopii, jsou tu vlákna kde je pět příspěvků a četlo si je 2000 a více lidí, to jsou všichni oběti utopie? A hlavně ja jsem Vám neřekl, že veganství je blbost , ale ty všelijaké přesvědčovací řeči a výmluvy ano \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 7:38 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
JanMálek píše:
JéžíšMarijá dalši Klasický tzv. sektařský vegan \":D\"toto vlákno má nadpis ,,Návrat k živočišným výrobkům,, a né přesvědčuj mé o veganství, držte se laskavě tématu \":D\" něco z toho co říkáte může být třeba pravda, ale každej vygumovanej vegan co do mě hustil posledních 5 let tak stejně i vy , plácáte páté přes deváté a zapomínáte že:jsou lidi co jsou bilkovinné typy, co potřebují hodně proteinu, dokonce ajurvéda říká že někteří by měli jíst maso, to mi chcete říct, že ajurvéda je blbost? ta tu byla tísíce let dříve než Vaší veganský doktoři. Plus kdyby všichni přestali ze dne na den jíst maso co by se stalo se všema těma trilionama zvířat? vy byste si domu vzal krávu, prase a tři kuřata do bytu , pochybuju \":D\" jste mi a spoustě lidem k smíchu akorát, napište to více objektivněji a né klasický kecy, zvířata todle a zvířata támdle, oba mí dědové a babičky se dožily skoro 90 let a trpěli maximálně posledních pět,jedli prostě všechno, tak to bylo co zázrak? zázraky neexistujou jen fakta \":D\" prosím nevnucujte lidem nermomoci svůj názor a navíc do úplně odlišného vlákna,jděte si to řešit do jiných vláken na fóru, domácí bio maso z bio farem jednou za čas neškodí na to je taky spousta studíi, možná byste se mél probrat ze svého zaujetí a taky si je přečist \":D\" nehledě na to že určitě jíte jako každý správný vegan sóju a lepek, které jak i někde jarda psal jsou stokrát větší svinstvo než maso \":D\"

Super master television ten název mě velice rozesmál a zní jako totální mediální hovadina \":D\" to jste vy Super master vegan \":D\" už sem do masitého vlákna nevnucujte svůj názor laskavě

...nic ve zlém,ale nevím co si od toho vašeho dotazu slibujete,pan Jarda vám to vše už napsal.Podle reakcí ani nemáte zájem o něčem tady diskutovat.Kvalitní maso nebo vajíčka občas proč ne...každý ale nemá tu možnost tohle sehnat.Stavět ale jídelníček na živočišných potravinách je cesta do pekel...To že jste dělal něco blbě na vega nebo vita stravě a přivodil si zdravotní potíže za to si můžete pouze vy sám a to že litujete více vyhozených peněz než svého zdraví taky o něčem svědčí.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Patrně se řídil radami osvětové pracovnice vegetariánství a veganství Lindy McCartney a fruktariána Steva Jobse.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 8:37 pm 
Offline

Registrován: stř dub 23, 2014 3:59 pm
Příspěvky: 7
RaDu píše:
...nic ve zlém,ale nevím co si od toho vašeho dotazu slibujete,pan Jarda vám to vše už napsal.Podle reakcí ani nemáte zájem o něčem tady diskutovat.Kvalitní maso nebo vajíčka občas proč ne...každý ale nemá tu možnost tohle sehnat.Stavět ale jídelníček na živočišných potravinách je cesta do pekel...To že jste dělal něco blbě na vega nebo vita stravě a přivodil si zdravotní potíže za to si můžete pouze vy sám a to že litujete více vyhozených peněz než svého zdraví taky o něčem svědčí.

svědči to o tom , že přehnaně utrácet peníze za všelijaké doplňky, bylinky, superfoods atd. je zbytečné, sám teď vidím, že stačí si dát od všeho trochu, občas si dopřát nějakou dobrůtku i když nezdravou a je klid, pro mě největší inspirací je páter ferda, léčitel a jasnovidec , který říkal človék má být jako vrabec od všeho si dát trochu a mimojiné doporučoval a chválil poctivé vdomácí vepřo, knedlo zelo, i ajurvéda doporučuje vátta typům maso, a radily mi právě exoti jako miriam kteři jak už jsem psal na začátku do mé furt hustily jak bych měl jíst vegansky a pak vitariánsky, živočišné výrobky jsou cesta do hrobu atd. a to jednoduše není pravda a celkem mě štve už dneska jak to pořád vita a vega všem cpou, je to můj život a nikdo nemá právo mi vnucovat svůj názor \":D\" a že nemám zájem diskutovat, nadpis zní návrat k masu, tak proč bych mél diskutovat s veganem o jeho názoru, který mi nutí a straší kravinama \":D\" a mj ty potíźe byly jednoduše z toho , že né každý je vita či vega typ, znám už osobně tak 15-20 lidí co se k masu taky vrátily a je jim o hodně líp, prosté někdo na to nemá stavěné tělo, tak proč to nemůžete pochopit a pořád dokola tvrdit že ano???nechápu to
koukám že to byla chyba sem chodit pro radu, tady jste všichni hezky pěkně zmanipulovaný vit a a vega průmyslem \":D\", tak pardon, že jsem sem šel pro radu, najdu ji jinde tedy , tímto prosím admina o smazání vlákna


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 9:20 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Vůbec bych to neřešil, koupil bych si maso, které mají v akci a občas přihlédl k těm druhům, které zmiňuje pan Jarda a kvůli chuti bych jako delikatesu volil hovězí od farmáře. Podívejte, znám rodiny, které celý život konzumovaly domácí produkty a přesto je kosí rakovina.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 9:29 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
JanMálek píše:
svědči to o tom , že přehnaně utrácet peníze za všelijaké doplňky, bylinky, superfoods atd. je zbytečné, sám teď vidím, že stačí si dát od všeho trochu, občas si dopřát nějakou dobrůtku i když nezdravou a je klid, pro mě největší inspirací je páter ferda, léčitel a jasnovidec , který říkal človék má být jako vrabec od všeho si dát trochu a mimojiné doporučoval a chválil poctivé vdomácí vepřo, knedlo zelo, i ajurvéda doporučuje vátta typům maso, a radily mi právě exoti jako miriam kteři jak už jsem psal na začátku do mé furt hustily jak bych měl jíst vegansky a pak vitariánsky, živočišné výrobky jsou cesta do hrobu atd. a to jednoduše není pravda a celkem mě štve už dneska jak to pořád vita a vega všem cpou, je to můj život a nikdo nemá právo mi vnucovat svůj názor \":D\" a že nemám zájem diskutovat, nadpis zní návrat k masu, tak proč bych mél diskutovat s veganem o jeho názoru, který mi nutí a straší kravinama \":D\" a mj ty potíźe byly jednoduše z toho , že né každý je vita či vega typ, znám už osobně tak 15-20 lidí co se k masu taky vrátily a je jim o hodně líp, prosté někdo na to nemá stavěné tělo, tak proč to nemůžete pochopit a pořád dokola tvrdit že ano???nechápu to
koukám že to byla chyba sem chodit pro radu, tady jste všichni hezky pěkně zmanipulovaný vit a a vega průmyslem \":D\", tak pardon, že jsem sem šel pro radu, najdu ji jinde tedy , tímto prosím admina o smazání vlákna

Já s Vámi pane Málek souhlasím a nevím proč toto vlákno mazat.. Jinak vím, že všechny cesty vedou stejně do hrobu, tak proč si tu cestu stěžovat nějakou vyhraněnou bezdůvodnou dietou. Za sebe můžu napsat, že pokud jsem občas zblbla a nakupovala různé doplňky, vitaminy, minerály, byla jsem vždy na tom zdravotně mnohem hůř. Toto diskuzní forum navštěvuji ráda z důvodu, že se zde občas najdou nenáročné, užitečné rady, které fungují a dají se bez problémů a omezování zařadit do běžného života.
Pozn. Nějakou zhoubnou nemocí může onemocnět vitarián, vegetarián, nebo ten co jí jen farmářské a bio, atd. a co já vím co je ještě za jiné extrémní diety, stejně jako člověk, který jí vše.
Souhlas s panem M. jíst vše a v rozumné míře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 12:04 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
S veganama nemá cenu se hádat, jsou jako věřící. Je to jako se hádat s věřícím o existenci boha nebo o tom jestli za rakovinu může to, že se člověk nemodlil(případně se modlil málo) \":lol:\"

A i bio maso je extrém, je otázka jestli je doopravdy bio. Rozumnej kompromis je nejíst uzeniny a podobné věci a nejlíp si vaři sám ze základních surovin. A k tomu samozřejmě nekouřit a ideálně ani nepít.
A nikdo z těch co se dožili vysokého věku se o stravu nezajímal, tenkrát ještě nebyla ta móda co dnes, věk a nemoci jsou stejně dán nejvíc geneticky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 12:24 am 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Alopat píše:
Patrně se řídil radami osvětové pracovnice vegetariánství a veganství Lindy McCartney a fruktariána Steva Jobse.

\":D\" \":D\" \":D\" Dlouho jsem se tak nenasmál.Černej humor jak noc.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 14, 2014 6:30 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jobs toho ovoce moc nesnědl. Každý jablko prej jen nakousnul a pak někomu prodal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 22, 2014 4:06 pm 
Offline

Registrován: pon dub 15, 2013 10:52 pm
Příspěvky: 6
JanMálek píše:
Utopie je pustit ze dne na den všechna zvířata a nechat je volně žit, to že jste měl rakovinu je mi líto, ale rakovina je přehnané překyselení organismu,nic víc, tak jestli jste jedl tak že jste se neustále překyseloval, dostal jste varovaní od svého těla. já si už poslední rok, jakmile mi je trošku divně změřim přes den ph a hned vím, pokud je kyselé, okamžitě začnu zásodovat, jsou lidé kterým po mase ph neleze dolů jako mé, tudíž je nepřekyseluje a rakovina nehrozí, to co říkáte vy je klasická česká strava, denně guláše, uzeniny, taveňáky atd. tak po tom samozřejmě maso a výrobky z něj škodí. To že nikdo tu nereaguje na fóru nevidím žádnou utopii, jsou tu vlákna kde je pět příspěvků a četlo si je 2000 a více lidí, to jsou všichni oběti utopie? A hlavně ja jsem Vám neřekl, že veganství je blbost , ale ty všelijaké přesvědčovací řeči a výmluvy ano \":D\"

Já myslím, že maso bychom měli všichni omezit na co nejmenší míru a taky mléčné výrobky a vajíčka jen z domácího chovu. Vy myslíte, že dříve se lidé cpali pořád masem? Umělé chovy jsou nenormální.To je jenom ze zoufalství jak uživit takové množství lidí. Jezte hlívu ústřičnou ,sbírejte oříšky ,zeleniny je také všude dost ,semen a luštěnin, kvalitní oleje a trochu másla ten lepek není dobré jíst a všeho pokud možno s mírou ,nepřecpávat se. A hospodářská zvířata už nechovat ,jenom omezené množství a ne se cpát pořád jejich masem.Uvidíte, že si zvyknete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz