Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pohanková pizza
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 12:32 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Dáte do mísy 0,5 kg jogurtu selského nebo svojího a do prázdného kelímku od jogurtu dáte pohankovou mouku -také plný kelímek- přidáte do mísy k jogurtu osolíte a okořeníte co má kdo rád. Promícháte zlehka a dáte na pečící papír(rozetřete) a zapečete asi 10min - vyndáte a dáte rajčata a co máte rádi nahoru na zapečené těsto a dáte znovu zapéci. Přeji vám ať se vám to podaří- M \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohanková pizza
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 7:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Dáte do mísy 0,5 kg jogurtu selského nebo svojího a do prázdného kelímku od jogurtu dáte pohankovou mouku -také plný kelímek- přidáte do mísy k jogurtu osolíte a okořeníte co má kdo rád. Promícháte zlehka a dáte na pečící papír(rozetřete) a zapečete asi 10min - vyndáte a dáte rajčata a co máte rádi nahoru na zapečené těsto a dáte znovu zapéci. Přeji vám ať se vám to podaří- M \":D\"

Ne že bych byl zastánce italských "zdravých" specialit, ale toto je docela zajímavé a možná by to ani nijak trávení zlobit nemuselo, což ovšem dost záleží na tom, co na to kdo napatlá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohanková pizza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 1:43 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
zaujimalo by ma, aka je chut tohto cesta a ako nahradit jogurt, kedze u dietata riesim stravu bez lepku a mlieka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohanková pizza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 4:02 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím ještě jsem to nezkoušela ,ale přemýšlela o tom dát vlažnou vodu s laktobacilkami -možná by bylo dobré použít lepicol- který je výborný zdroj laktobacilů.Vlastně ten jogurt je také zdroj laktobacilů. Také mě napadla možnost použít Tibetskou houbu - slibuji že to vyzkouším ale brzy to nebude - nějak se toho na mne nahrnulo ,- spíš jsem si nechala nahrnout
dost věcí.Kdo se nudí nebo je moc zvědavý by to mohl zkusit a dát nám vědět -což by bylo krásné? Mějte se \":P\" \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohanková pizza
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 7:34 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
no, ja by som sa mohla obetovat, dat vodu namiesto jogurtu a sody bikarbony stipku. trochu oleja este musi byt.
ked raz budem mat skvelu naladu, vediac, ze mi ju nepokazi ani nevydareny kucharsky kusok, skusim \":)\")


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz