Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2016 1:46 am 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
Víte co nechápu ? Jak může mít sladidlo na přírodní bázi vedlejší účinky,jak Vás to proboha mohlo napadnout ? Proč by je mělo mít ? A už vůbec nechápu proč si myslíte že za uzdravení z běžných nemocí jako je chřipka,nachlazení můžou homeopatika ? když se dělaly pokusy s Placebem a Homeopatiky , tak výsledky byly uplně totožné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2016 7:06 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
martin6879 píše:
Víte co nechápu ? Jak může mít sladidlo na přírodní bázi vedlejší účinky,jak Vás to proboha mohlo napadnout ? Proč by je mělo mít ? A už vůbec nechápu proč si myslíte že za uzdravení z běžných nemocí jako je chřipka,nachlazení můžou homeopatika ? když se dělaly pokusy s Placebem a Homeopatiky , tak výsledky byly uplně totožné.

Nezlobte se, ale Váš příspěvek postrádá logiku a nebudu odpovídat.

Hodně štěstí s tím lugolem a berte v potaz, že když budete ze začátku dávkovat příliś vysoké dávky a nebo když vynecháte dávku, nejspíš se dočkáte nepříjemných vedlejších účinků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pát pro 16, 2016 10:43 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
Gamina píše:
Nezlobte se, ale Váš příspěvek postrádá logiku a nebudu odpovídat.

Hodně štěstí s tím lugolem a berte v potaz, že když budete ze začátku dávkovat příliś vysoké dávky a nebo když vynecháte dávku, nejspíš se dočkáte nepříjemných vedlejších účinků.

Dobrý den,lugol zatím neužívám,nejprve si o tom víc přečtu a nastuduji z dostupných informací,zatím mám v tom zmatek,ale budu se snažit to zvládnout apochopit tuto problematiku,jen bych měl ještě jeden dotaz na pána Jardu,cca před rokem a půl jsem si zastřihl nehet na palci u nohy až do masa,nevěnoval jsem tomu pozornost a ten palec mi do 14 dnů natekl , strašně to bolelo a tvořil se mi hnis, paní doktorka mi předepsala betadine mast a roztok a s tím jsem si to mazal a potíral a vymačkával hnis,ale ten jod mi na to nezabral ,dva měsíce jsem se trápil , nakonec mě obvodní doktorka poslala na chirurgii na odstranění nehtového lůžka , ale v tu dobu jsem zrovna onemocněl angínou,takže jsem dal přednost antibiotické léčbě angíny, ta mi až po třetích ATB ustoupila ale pořád mě bolelí mandle, s ůžasem jsem přišel na to že palec na noze byl do týdne po prvních antibiotikách vyléčený, mám ho nádherný hezčí než na druhé noze,ještě že jsem neposlechl obvodní a nešel na tu chirurgii,asi bych se trápil v bolestech doted,nicméně ty antibiotika mi pomohly na to nehtové lůžko a navíc mi odstranily plíseň mezi prstama na noze, nyní mám voňavoučké nohy jako miminko ,žádné mykoidní krémy ani betadine na tu plísen vůbec nezabíraly,trápilo mě to7 roků a najednou antibiotika a mám po problému,ale ty mandle mě trápí pořád ,na to na co měly ty antibiotika účinkovat, tak nezabraly ,až po třetích ATB se mi trochu ulevilo,ale od té doby mám chronickou tonzilitidu,má otázka zní,jaktože ten jodový krém nezabral na ten palec a místo toho zabraly antibiotika , které jsem měl předepsané na angínu ???? Jod ničí veškeré bakterie a viry , tak proč mi nezabral na obyčejný zánět nehtového lůžka ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2016 7:40 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
Dobrý den,
ten lugoluv roztok už mi přišel,chtěl bych se zeptat máte někdo zkušenosti s užíváním vnitřně ?
Mě napadlo začít postupně první týden jednu kapku denně a postupně navyšovat o jednu kapku za týden.
Můžu tu 1 kapku lugoluva roztoku rozpustit ve 200 ml vincentky ??? nebo je lepší použít vodu ???
200 ml Vincentka obsahuje asi stejné množství jodu jako jedná kapka lugolu takže budu mít dvojnásobný příjem jodu .
A kolik se užívá toho Selenu k jedne kapce lugolu , koupil jsem v DM drogerii mají 60 tablet po 50 mikrokramu na tabletu za,
cena je 35 Kč, to si myslím že je dobrá cena a navíc je to sladké,takže se to dá cumlat jako bonbon.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2016 11:25 am 
Offline

Registrován: čtv dub 25, 2013 2:59 pm
Příspěvky: 16
Prodám Lugolův roztok ve skleněné lahvi o bojemu 0,5l. Od pana Jardy, již nepoužívám. Možnost předání Brno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: úte pro 27, 2016 12:40 am 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
Jurri píše:
Prodám Lugolův roztok ve skleněné lahvi o bojemu 0,5l. Od pana Jardy, již nepoužívám. Možnost předání Brno.

já už mám lugolův roztok a nyní začínám postupně užívat, ale zajímalo by mě proč ho prodáváte,pomohl Vám ? Jak jste ho užíval napište,budu rád za každou informaci , předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 1:42 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
Zatím užívám vnitřně lugol + selen více jak týden , dvakrát denně začínal jsem jednou kapku denně nyní užívám ráno tři a večer tři kapky a zatím nepocituji nějaké zlepšení co se týše krčních mandlí, stále mám pocit rohlíku v krku , občas mě zabolí levá mandle taková řezavá bolest a pernamentně mě dráždí hlen za mandlí je to jak silné lepidlo a to vykašlávání toho hlenu mi rozdráždí krk až mě to bolí a pocituji lehtání a sucho v krku , takže těch 6 kapek lugolu nemá žádný účinek , nicméně budu zkoušet užívat lugol dál 3 kapky ráno a 3 kapky večer, 3 kapky nadávkuji do prázdného 10ml nosního spreje ,doleju vodou a vystříkám to na mandle, později napíšu jestli to zabírá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 4:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
martin6879 píše:
Zatím užívám vnitřně lugol + selen více jak týden , dvakrát denně začínal jsem jednou kapku denně nyní užívám ráno tři a večer tři kapky a zatím nepocituji nějaké zlepšení co se týše krčních mandlí, stále mám pocit rohlíku v krku , občas mě zabolí levá mandle taková řezavá bolest a pernamentně mě dráždí hlen za mandlí je to jak silné lepidlo a to vykašlávání toho hlenu mi rozdráždí krk až mě to bolí a pocituji lehtání a sucho v krku , takže těch 6 kapek lugolu nemá žádný účinek , nicméně budu zkoušet užívat lugol dál 3 kapky ráno a 3 kapky večer, 3 kapky nadávkuji do prázdného 10ml nosního spreje ,doleju vodou a vystříkám to na mandle, později napíšu jestli to zabírá

ted zrovna citim ze se o me pokousi nachlazeni a tak si do trochy vody prdnu cca 10 - 15 kapek treba trikrat denne. urcite bych se nebal i vic. ale je to kratkodobe, pak myslim vetsi davka neni takovy problem.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 10:38 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
ash píše:
ted zrovna citim ze se o me pokousi nachlazeni a tak si do trochy vody prdnu cca 10 - 15 kapek treba trikrat denne. urcite bych se nebal i vic. ale je to kratkodobe, pak myslim vetsi davka neni takovy problem.

já taky nechci moc riskovat , dělal jsem si ten test s tím kolečkem na vnitřní straně zápěstí a vydrželo mi cca 5 hodin , potom už nebylo po něm ani stopa, tak nevím co s tím , rád bych zvýšil dávku nad 6 kapek za den ale mám strach , když jsem četl že lidé kteří mají nedostatek jodu v těle by neměli jod užívat , protože se může jednat o špatnou štítnou žlázu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 10:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
[quote="martin6879":1cosk90l]já taky nechci moc riskovat , dělal jsem si ten test s tím kolečkem na vnitřní straně zápěstí a vydrželo mi cca 5 hodin , potom už nebylo po něm ani stopa, tak nevím co s tím , rád bych zvýšil dávku nad 6 kapek za den ale mám strach , když jsem četl že lidé kteří mají nedostatek jodu v těle by neměli jod užívat , protože se může jednat o špatnou štítnou žlázu[/quote:1cosk90l]
tak asi peclive nastuduj

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 12:00 am 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
děkuji za info , jen mě ještě zajimá jedna věc , díval jsem se do přibalového letáku spreje JOX a ten obsahuje 85 mg jodu na ml oproti tomu lugoluv roztok jen 28 mg jodu na ml , takže by neměl být problém , když si ten lugol nebudu ředit a budu si ho stříkat přímo do krku na mandle , oproti JOX spray je lugol teoreticky několikrát slabší , takže by neměl být problém ho stříkat neředěný do krku , mám pravdu nebo se pletu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2017 1:10 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
takže ten lugol je u mě bez jakýchkoliv léčebných účinků , nepociťuji vůbez žádné zlepšení co se týče zánětu mandlí ,naopak mě mandle začíná bolet víc a víc,
doktoři na krčním nejsou blbí,nejsou hloupí, mají ohromné znalosti a zkušenosti, proto Vám žádný krční doktor nedoporučí jod a lugolův roztok pro léčbu mandlí,
prostě to nemá požadovaný léčebný efekt,s lugolem si můžete leda tak doplnit jodový deficit a to je tak všechno,ale taky se nedoporučuje, je lepší užívat jod bez elementárního jodu , ten je toxický pro tělo, sice to jsou malé dávky ale přesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2017 12:23 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
nicméně jaktože když konzumuji denně kefír , který obsahuje probiotika , dále už tři týdny beru lugolův roztok ,selen,vit A,E,C, koloidní stříbro pod jazyk ,mám GKS100, tak se ptám jaktože dostanu chřipku,nyní se mě ujala střevní chřipka,průjem, včera celý den zvracení , dnes bolesti v nosní dutině a pomalu to přechází na krk , tak ani prevence nepomohla , zase jsem nucen nasadit paralen, strepfen a pokud to nezabere tak ATB , a ještě beru endiaron ,ten je supper ten mi zabral na průjem a zvracení a bez vedlejších účinků

znovu opakuji, moje zkušenosti jsou že koloidní sříbro,lugol,kefír bez jakýchkoliv léčebných účinků a se spoustou vedlejších účinků !!!!

koloid je pěkné svinstvo, pokud ho pijete , užíváte vnitřně, tak vám rozhodí celou imunitu, zabíjí ve střevech přátelské bakterie,
to jsem věděl ,takže jsem ho bral na zkoušku jen pod jazyk a potom vyplivnout , a i přesto jsem dostal střevní chřipku, takže je to pěkná kravina,ten kdo tvrdí že koloid léčí a pomáhá je blázen , není schopen pomoct tam kde pomáhá obyčejný endiaron,paralen atd. !!


Naposledy upravil martin6879 dne pon led 16, 2017 12:47 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2017 12:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
martin6879 píše:
nicméně jaktože když konzumuji denně kefír , který obsahuje probiotika , dále už tři týdny beru lugolův roztok ,selen,vit A,E,C, koloidní stříbro pod jazyk ,mám GKS100, tak se ptám jaktože dostanu chřipku,nyní se mě ujala střevní chřipka,průjem, včera celý den zvracení , dnes bolesti v nosní dutině a pomalu to přechází na krk , tak ani prevence nepomohla , zase jsem nucen nasadit paralen, strepfen a pokud to nezabere tak ATB , a ještě beru endiaron ,ten je supper ten mi zabral na průjem a zvracení a bez vedlejších účinků

znovu opakuji, moje zkušenosti jsou že koloidní sříbro,lugol,kefír bez jakýchkoliv léčebných účinků a se spoustou vedlejších účinků !!!!

koloid je pěkné svinstvo, pokud ho pijete , užíváte vnitřně, tak vám rozhodí celou imunitu, zabíjí ve střevech přátelské bakterie,
to jsem věděl ,takže jsem ho bral na zkoušku jen pod jazyk a potom vyplivnout , a i přesto jsem dostal střevní chřipku, takže je to pěkná kravina,ten kdo tvrdí že koloid léčí a pomáhá je blázen , není schopen pomoct tam kde pomáhá obyčejný endiaron !!

nejak mi to zobecneni "ze to nefunguje" nesedi... pomerne dost lidi se shoduje ze to funguje.
mozna vic casu, kontrola davkovani, kontrola ostatnich souvislosti, dusevni pohoda...?
lecba prirodni cestou - kvalitni stravou proste probiha jinak nez podani pilulky ktera prevalcuje priznaky za par minut nebo hodin.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugoluv roztok ČR - poštou
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2017 12:54 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
ash píše:
nejak mi to zobecneni "ze to nefunguje" nesedi... pomerne dost lidi se shoduje ze to funguje.
mozna vic casu, kontrola davkovani, kontrola ostatnich souvislosti, dusevni pohoda...?
lecba prirodni cestou - kvalitni stravou proste probiha jinak nez podani pilulky ktera prevalcuje priznaky za par minut nebo hodin.

nemyslete si, moc rád bych tomu věřil že to tak je,ale už roky zkouším různé preparáty na přírodni bázi a postupy , spousta peněz v čudu a ani jediný náznak že by něco z toho na něco pomáhalo ,čínské houby kořen ženšen rakytníkový olej a spoustu a spoustu dalších , nyní dělám závěr, všechno to jsou je báchorky typu jedna paní povídala ... je to business , hlupáci kupujou a chytráci z toho mají radost jak se jim penízky rozmnožujou


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz