Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ivermectin
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2021 10:14 pm 
Offline

Registrován: pon bře 22, 2021 8:48 pm
Příspěvky: 2
Hezký den,

prodám Ivermektin v tabletkách. Jedna krabička obsahuje platíčko s osmi tabletami. 1 tabletka obsahuje 6mg účinné látky.

Pro objednávky a více informací napište na email: ivermectin@email.cz


Přílohy:
image_67216385 (1).jpg
image_67216385 (1).jpg [ 982.38 KiB | Zobrazeno 15520 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř dub 07, 2021 12:43 pm 
Offline

Registrován: pon bře 22, 2021 8:48 pm
Příspěvky: 2
Cena je 500Kč. 4+1zdarma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2021 7:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2021 9:16 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, v Brazílii jsem koupil nějaké antiparazitické léky, tak se chci s vámi podělit \":)\" osobní předání Praha/Č. Budějovice. Pište prosím sms: 775 565 123.
Ivermectin 4x6mg = 390kč
Albel 400mg/10ml = 190kč
Albendazol (Zentel) 5x400mg =390kč
Nitazoxanid 6x500mg = 390kč


Přílohy:
hotovka.PNG
hotovka.PNG [ 346.28 KiB | Zobrazeno 13299 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2021 7:57 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2021 9:16 pm
Příspěvky: 2
Ivermectin 4x6mg vypadá takto.


Přílohy:
iver.PNG
iver.PNG [ 492.64 KiB | Zobrazeno 13300 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 10:19 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Chtel jsem se zeptat. Kdyz chci vyzkouset ten ivermektin aby to zabilo bordel v tele jak to mam davkovat? Kdyz uvadi se bere 200mcg/kg vahy v jedne davce to znamena, ze mam teda na 90kg vzit 18mg najednou tzn. kdyz to je 6mg tableta, tak vzit naraz 3 tablety a hotovo. To je cele? Pak kdyztak treba za nejakou dobu opakovat? Nebo je nejaky jiny zpusob jak to davkovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 10:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Chtel jsem se zeptat. Kdyz chci vyzkouset ten ivermektin aby to zabilo bordel v tele jak to mam davkovat? Kdyz uvadi se bere 200mcg/kg vahy v jedne davce to znamena, ze mam teda na 90kg vzit 18mg najednou tzn. kdyz to je 6mg tableta, tak vzit naraz 3 tablety a hotovo. To je cele? Pak kdyztak treba za nejakou dobu opakovat? Nebo je nejaky jiny zpusob jak to davkovat?

Jak jsem již psal ve vlákně o štítné žláze asi bych jako první vyzkoušel Ivermectin v klasickém dávkování 0,2mg/kg váhy/den, pak jeden den pauza a to samé zopakovat ještě jednou. Pokud dávka nevychází přesně, což není váš případ, pak se zaokrouhluje směrem nahoru protože předávkování nastává až při několikanásobku té horní vypočítané dávky, tuším že by šlo až o desetinásobek aby se vytvořil problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 10:56 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
" v klasickém dávkování 0,2mg/kg váhy/den, pak jeden den pauza a to samé zopakovat ještě jednou. "
Zase takova nejasna odpoved. :mrgreen: Takze jeste jednou myslite to tak ze dam jednu davnu 0,2mg/kg, pak jeden den pauza a pak znovu jednu davku 0,2mg/kg? Takze na mou vahu 90kg dam jednu davku 3x6mg tablety, pak den nic a pak zase jednu davku 3x6mg tablety a to je cele?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
" v klasickém dávkování 0,2mg/kg váhy/den, pak jeden den pauza a to samé zopakovat ještě jednou. "
Zase takova nejasna odpoved. :mrgreen: Takze jeste jednou myslite to tak ze dam jednu davnu 0,2mg/kg, pak jeden den pauza a pak znovu jednu davku 0,2mg/kg? Takze na mou vahu 90kg dam jednu davku 3x6mg tablety, pak den nic a pak zase jednu davku 3x6mg tablety a to je cele?

Ano, prostě 90 kg x 0,2 mg = 18 mg tedy ty tři tablety stačí, pak den nic a stejná dávka znovu tedy zase ty tři tablety. Takto by mělo dávkování stačit na většinu zmetků na které Ivermectin zabírá, ale není problém ho brát i delší dobu, mnoho lidí ho bere i celé týdny a ani tak s tím není problém. Případně se dá takto projet jeden cyklus, počkat týden a projet další cyklus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 11:45 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Ok dekuju. Tak v prvni rade to musi dorazit z toho Slovenska. Jak jste radil, tak jsem narazil na bazosi na inzerat.. A jestli to dorazi, tak to tedy budu brat podle toho jestli bude nejaka vyrazna herx reakce. Jestli ano, tak to znamena, ze to neco fakt zabiji a tim padem bych daval tenhle dvoudeni cyklus treba jednou tydne dokud to baleni nedoberu.. Snad to nebudou zadne negativni ucinky, protoze jsem cetl, ze pokud ma nekdo propustnou tu barieru do mozku, tak to muze poskodit nervovy system ne jenom tech breberek, ale i cloveka co to bere...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2023 12:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Ok dekuju. Tak v prvni rade to musi dorazit z toho Slovenska. Jak jste radil, tak jsem narazil na bazosi na inzerat.. A jestli to dorazi, tak to tedy budu brat podle toho jestli bude nejaka vyrazna herx reakce. Jestli ano, tak to znamena, ze to neco fakt zabiji a tim padem bych daval tenhle dvoudeni cyklus treba jednou tydne dokud to baleni nedoberu.. Snad to nebudou zadne negativni ucinky, protoze jsem cetl, ze pokud ma nekdo propustnou tu barieru do mozku, tak to muze poskodit nervovy system ne jenom tech breberek, ale i cloveka co to bere...

No nevím já jsem o takovém případu sám nikdy neslyšel tedy by jste asi musel mít extra smůlu aby jste se takto bezpečným léčivem dostal do problémů. Mám s tímto léčivem i osobní zkušenosti, brala to celá naše rodina a nikdo nikdy problém neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: úte srp 08, 2023 6:47 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Jeste jsem se chtel zeptat je lepsi ten ivermektin brat na lacno nebo s jidlem?
Tak nevermind.. Ted to dorazilo. Je to nejaka ta verze ve zlutem obale "Iverzine" z Egypta. Pisou tam na prazdny zaludek.. Tak pockam az dotravim ty vlocky a jdu na to. Jestli uz neodepisu, tak me to zabilo.. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř srp 09, 2023 11:49 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak zatim na druhej den vubec nic necitim. Zitra dam teda dalsi davku 3x6mg.. Pak obden teda mozna jeste jednu a beru to jako ze muj problem paraziti nejsou..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř srp 09, 2023 12:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Jeste jsem se chtel zeptat je lepsi ten ivermektin brat na lacno nebo s jidlem?
Tak nevermind.. Ted to dorazilo. Je to nejaka ta verze ve zlutem obale "Iverzine" z Egypta. Pisou tam na prazdny zaludek.. Tak pockam az dotravim ty vlocky a jdu na to. Jestli uz neodepisu, tak me to zabilo.. :mrgreen:

O zabití není potřeba uvažovat, aplikace nalačno je výhodnější a nebývá s ní problém, jde obecně o vysoce bezpečné léčivo. Obchodní název se pochopitelně liší podle výrobce nebo země kde se prodává, ale účinná látka je tam vždy stejná tedy toho se není potřeba obávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: stř srp 09, 2023 12:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Tak zatim na druhej den vubec nic necitim. Zitra dam teda dalsi davku 3x6mg.. Pak obden teda mozna jeste jednu a beru to jako ze muj problem paraziti nejsou..

Takto se na prolematiku dívat nelze vymlácení některých druhů parazitů člověk nezaznamená okamžitě, ale pouze třeba jako snížení konkrétních potíží, je potřeba se chvilku sledovat. Navíc ivermectin nebere všechny druhy parazitů, odstraní pouze to na co je určen tedy s tím závěrem bych zatím nespěchal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ivermectin
PříspěvekNapsal: sob srp 12, 2023 3:33 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ÿura píše:
Jeste jsem se chtel zeptat je lepsi ten ivermektin brat na lacno nebo s jidlem?
Tak nevermind.. Ted to dorazilo. Je to nejaka ta verze ve zlutem obale "Iverzine" z Egypta. Pisou tam na prazdny zaludek.. Tak pockam az dotravim ty vlocky a jdu na to. Jestli uz neodepisu, tak me to zabilo.. :mrgreen:

Požadavek na lačno může souviset s P-glycoproteinem, který chrání mozek před neurotoxicitou (kvůli genetické mutaci mají tento problém s Ivermektinem některé rasy psů) a jehož effluxní mechanismus lze inhibovat i některými potravinami. Ve Vašem případě bych vzal v úvahu, že jeden z hlavních léčebných účinků spočívá v ionoforu zinku (stejně jako u hydroxychlorochinu, EGCG a kvercetinu) a nedostatek tohoto kovového prvku bývá spojován i s hypotyreózou (na diagnostikování Hashimoto byste musel mít pozitivní https://www.labtestsonline.cz/tyroidalni-protilatky.html).

Kdybyste tím bez suplementace léčil raka, tak to může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí a je to úplně stejně plonkové jako použít disulfiram bez mědi (kde je při způsobení nerovnováhy Zn/Cu v mozku zase riziko halucinací). Domnělé a bez mikroskopu neviditelné breberky lze však usměrnit i probiotickou léčbou (Saccharomyces boulardi, Lactobacillus reuteri, atd.), abyste hned nešel s kladivem na mravence.

Ivermectin: does P-glycoprotein play a role in neurotoxicity?
https://filariajournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/1475-2883-2-S1-S8

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz