Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 2:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Stejsi píše:
Děkuji všem za reakce, hlavně Jindrovi. \":)\"
Už asi 2 roky si pročítám tyhle stránky, ale přijde mi, že pořád zjišťuju něco novýho \":)\"
Ten kokosový olej si určitě objednám, zatím mám zkušenosti pouze s Lifefoodem a s Purity vision z DM.
Každopádně jsem ještě neobjevila lepší věc na péči o tělo a chtěla bych vyzkoušet i zdravou čokoládu. Dokonce někde psali, že kokosový olej je i výborný lubrikant, to jsem zatím ale nezkoušela \":D\"

Tak pro ten posledně jmenovaný účel aplikace je vyloženě vhodný, tam si myslím že reklamace určitě nebude. Zvláště v kombinaci s medem by z hlediska protikvasinkového a antimikrobiálního působení v kombinaci se skvělou chutí měl vyhovět pro jakékoliv hrátky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 10:21 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Dobry vecer,
poohlizim se po co nejlevnejsi variante kvalitniho kokosaku (asi jako vetsina z nas v tomto vlakne:-) ) a narazila jsem na tento olej. http://www.ekoworld.cz/bio-kokosovy-ole ... l/d-72689/ Pisi, ze je to bio a za studena lisovany a puvodem je ze stredni Ameriky. Akorat baleni je jen 2.5l. Nicmene cena za kilo pak vychazi nejakych 342,-s DPH. Tak jsem se chtela jednak podelit - treba by to nekoho (pana Jardu?) mohlo zajimat - a take bych rada vyzvedela pripadne zkusenosti s touto znackou. \":-)\"
Mejte se a diky za pripadne reakce
Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: sob led 19, 2013 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Eva83 píše:
Dobry vecer,
poohlizim se po co nejlevnejsi variante kvalitniho kokosaku (asi jako vetsina z nas v tomto vlakne:-) ) a narazila jsem na tento olej. http://www.ekoworld.cz/bio-kokosovy-ole ... l/d-72689/ Pisi, ze je to bio a za studena lisovany a puvodem je ze stredni Ameriky. Akorat baleni je jen 2.5l. Nicmene cena za kilo pak vychazi nejakych 342,-s DPH. Tak jsem se chtela jednak podelit - treba by to nekoho (pana Jardu?) mohlo zajimat - a take bych rada vyzvedela pripadne zkusenosti s touto znackou. \":-)\"
Mejte se a diky za pripadne reakce
Eva

Uvedený olej neznám a nedovedu posoudit, na trhu je mnoho druhů a vyznat se v nich není možné. Prostě ho vyzkoušejte a uvidíte zda vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 11:55 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Stejsi píše:
Dokonce někde psali, že kokosový olej je i výborný lubrikant, to jsem zatím ale nezkoušela \":D\"

...A treba ti to ? ... Ak máš partnera, ktorý Ta nevie zvhlčiť svojou pozornosťou k Tebe, tak asi áno... Poradím - radšej zmeň partnera, než aby si si strkala kokosový olej do pindulky ako lubrikant... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 11:57 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jarda píše:
Tak pro ten posledně jmenovaný účel aplikace je vyloženě vhodný, tam si myslím že reklamace určitě nebude. Zvláště v kombinaci s medem by z hlediska protikvasinkového a antimikrobiálního působení v kombinaci se skvělou chutí měl vyhovět pro jakékoliv hrátky.

"Prichucovať" fajnučkú ženskú pindulku nejakým kokosovým olejom a medom ? ... To je vyslovené rúhačstvo.... \":twisted:\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 8:20 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
NOWOCAYN_2 píše:
"Prichucovať" fajnučkú ženskú pindulku nejakým kokosovým olejom a medom ? ... To je vyslovené rúhačstvo.... \":twisted:\" \":D\"

Žena po přechodu ztrácí vlhkost ať má sebelepšího partnera nebo si myslíte, že po přechodu nemá na sex nárok. Kokosový olej se dá používat jako lubrikant. Je to vyzkoušené.Nejlepší je začít masáží kokosovým olejem a pak pokračovat. Je to skvělé, akorát se nesmí ohlížet na to, že se vše umastí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2013 9:59 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 10, 2011 12:02 am
Příspěvky: 13
Chtel bych se zeptat, pokud uz obcas osmazim na panvi nejake to maso, je lepsi pouzit klasicky treba slunecnicovy olej, nebo panensky kokosovy? Vzhledem k mnozstvi oleje, ktere na smazeni pouziji, je mi to jedno, i kdyz je ten kokosovy drazsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 10:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
m1ro píše:
Chtel bych se zeptat, pokud uz obcas osmazim na panvi nejake to maso, je lepsi pouzit klasicky treba slunecnicovy olej, nebo panensky kokosovy? Vzhledem k mnozstvi oleje, ktere na smazeni pouziji, je mi to jedno, i kdyz je ten kokosovy drazsi.

Můj názor je, že kokosový se použít dá bez negativních účinků. Ale i olivový - v něm údajně ani při vyšších teplotách nevznikají jedovaté látky, je to jeden z nejstabilnějších olejů a je i levnější;).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2013 11:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
m1ro píše:
Chtel bych se zeptat, pokud uz obcas osmazim na panvi nejake to maso, je lepsi pouzit klasicky treba slunecnicovy olej, nebo panensky kokosovy? Vzhledem k mnozstvi oleje, ktere na smazeni pouziji, je mi to jedno, i kdyz je ten kokosovy drazsi.

horší varianta než olej slunečnicový snad už není
z těch běžně používaných kupujte namísto slunečnicového olej řepkový
použití kokosového je (z důvodu jeho vysoké tepelné stability) mnohem vhodnější, to jste trefil, akorát že do smaženého jídla přejde kokosová chuť (tam, kde je vůně panenského kokosového oleje nežádoucí, se používá rafinovaný, ale neztužený kokosový olej, tvz. RBD – reffined, bleached, deodorized).

a vydlabte se na smažení :-) buďte rád, že jste zdravý


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kokosový olej
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
m1ro píše:
Chtel bych se zeptat, pokud uz obcas osmazim na panvi nejake to maso, je lepsi pouzit klasicky treba slunecnicovy olej, nebo panensky kokosovy? Vzhledem k mnozstvi oleje, ktere na smazeni pouziji, je mi to jedno, i kdyz je ten kokosovy drazsi.

Tak dobře vám odpovídá člen Jindra, čili je určitě vhodný, akorát trochu změní chuť.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 156 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz