Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rada
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2018 10:49 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 19, 2018 10:45 pm
Příspěvky: 1
Zdravím, měli jsme problém s tím že náš odpadkový koš velice zapáchal. Vyřešili jsme to nákupem kvalitního. Ani se nevěděl že takové koše existují. Pro příklad zasílám zde webovky. Koš nepropouští a nejde vůbec cítit. \":o\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rada
PříspěvekNapsal: ned kvě 20, 2018 11:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Nejdriv jsem chybne cetl "pro priklad posilam sve webovky". Tak jsem chtel ocenit alespon uprimnout, ale koukam, ze jsem se prehlidl.
Nemam rad tenhle lzivy typ reklamy, kdy si lide vymysli pribeh o tom jak na danou vec nahodou narazili a hodne jim pomohla.
Tohle myslim spis obecne. Proc lidi alespon nejsou uprimni? A nenapisou treba, zajimam se o tuhle problematiku, tak jsem si zridil eshop, abych to snaze dostal k lidem...
Ale byt to na me, tak tohle mazu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rada
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2018 7:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
johny54 píše:
Nejdriv jsem chybne cetl "pro priklad posilam sve webovky". Tak jsem chtel ocenit alespon uprimnout, ale koukam, ze jsem se prehlidl.
Nemam rad tenhle lzivy typ reklamy, kdy si lide vymysli pribeh o tom jak na danou vec nahodou narazili a hodne jim pomohla.
Tohle myslim spis obecne. Proc lidi alespon nejsou uprimni? A nenapisou treba, zajimam se o tuhle problematiku, tak jsem si zridil eshop, abych to snaze dostal k lidem...
Ale byt to na me, tak tohle mazu.

Tak je to inzertní vlákno a není tam nic sprostého, tedy pak je to spíše na daném inzerentovi jak silný má žaludek a co on sám vidí ještě za skousnutelné a za jak velké blbce své potenciální klienty považuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rada
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2018 6:47 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Vůbec nechápu, proč se zde, na foru zdraví a zdravé výživy, objeví insertní příspěvek.
Jednak je to poněkud nefér, jednak to není ani obchodně zajímavé, není to efektivní, takováto krkolomná reklama v podobě odkazu.

P.S. za mne - výrobky FRANKE (a tedy i jejich koše) jsem jako technolog nábytku používal, projektoval, instaloval, do kuchyňských sestav, běžně, v podstatě v prvém plánu. Jedná se o kvalitní a přitom levné věci. Reklamu ani nepotřebují, jsou prostě v pohodě. A prodávají se v milionech kusů, jako housky na krámě. Nechápu, proč vůbec autor vlákna zde "inzeruje", proč potřebuje reklamu pro tuctové a dobře prodejné (i dobře známé) zboží.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz