Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 2:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 10:31 am 
Offline

Registrován: pát bře 13, 2015 10:27 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, mám pro Vás nabídku na produkt Goji Himalyo. Jedná se o výraznou slevu - 50 Kč na láhev Goji juicu a 20 Kč na balení sušených plodů. Stačí jen zadat při registraci na stránkách http://www.himalyo.cz slevový kód 4441. Máme s nimi osobní zkušenosti, my juice užíváme v doporučeném množství doma všichni, kromě dvouleté dcery:)
Příloha:
Vizitka s KÓDEM pro získání slevy na www.HIMALYO.cz.jpeg
Vizitka s KÓDEM pro získání slevy na www.HIMALYO.cz.jpeg [ 751.1 KiB | Zobrazeno 7755 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 9:47 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
blablabla............Aké čudné, že všetky zázračné ovocia a rastliny, bylinky, atď, pochádzajú z tramtárie, kde majú pre "domorodcov" asi takú hodnotu, ako pre nás jablká či hrušky....
Strčte si goji do prdelky \":)\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 17, 2015 10:38 am 
Offline

Registrován: pát bře 13, 2015 10:27 am
Příspěvky: 2
Ano, mají, ale já je i tak ráda využívám. nemusíte být na mne ale sprostý, jen nabízím a nesu to velmi nelibě:(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Tak to si teda nemyslim. Goja ja plna vitaminu c a kdyz to jim pravidelně kazdy den. Vsechno se mi zlepšuje... traveni, stolice, mozek jako je uceni, bez unavy. Lepsi kuze, vlasy a nechty. To jsou veci co muzu pozorovat... tak nerikejte ze to je jak jablko kdyz to je oproti goje slaby odvar.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 11:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Kosican87 píše:
blablabla............Aké čudné, že všetky zázračné ovocia a rastliny, bylinky, atď, pochádzajú z tramtárie, kde majú pre "domorodcov" asi takú hodnotu, ako pre nás jablká či hrušky....
Strčte si goji do prdelky \":)\"

Proč tvrdíte, že to je špatné, když jste to ani nevyzkoušel, já sice také ne, ale to ještě nemusím někoho někam posílat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz