Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 10:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zkušenost z koupí hetrazanu
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2014 1:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 08, 2014 12:34 am
Příspěvky: 2
Dobrý den všichni, tak se musím podělit o zkušenosti z pokusu o koupi diethylcarbamazinu (hetrazan) ze zahraničního e-shopu (http://www.globaldiscountdrugs.com/). Udělal jsem objednávku, zaplatil 63 $, a asi po 5 týdnech mi pošťačka předala dopis, v kterém bylo pár dokumentů pro celní řízení. No a dnes mi přišlo zamítavé rozhodnutí (viz soubor). Tak si říkám co s tím, má se cenu odvolávat? Já to dám samozřejmě k posouzení mému právníkovi, ale stejně, máte s touto situací někdo zkušenost?
Za případné odpovědí předem děkuji, a ať je to dobré poučení pro další.


Přílohy:
celní řízení zamítnutí.pdf [727.97 KiB]
798 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zkušenost z koupí hetrazanu
PříspěvekNapsal: čtv dub 24, 2014 10:17 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Myslim že s tim nic neuděláš,léčiva se sem dovážet nesmějí.Proč si ho nekoupíš tady v Čechách?Prodává to dost lidí, já to objednával v Čechách a přišel mi hetrazan vyrobený v indii.Nějak se to sem dováží ale pochybuju že jednotlivec najde cestu jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zkušenost z koupí hetrazanu
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Pavel101 píše:
Dobrý den všichni, tak se musím podělit o zkušenosti z pokusu o koupi diethylcarbamazinu (hetrazan) ze zahraničního e-shopu (http://www.globaldiscountdrugs.com/). Udělal jsem objednávku, zaplatil 63 $, a asi po 5 týdnech mi pošťačka předala dopis, v kterém bylo pár dokumentů pro celní řízení. No a dnes mi přišlo zamítavé rozhodnutí (viz soubor). Tak si říkám co s tím, má se cenu odvolávat? Já to dám samozřejmě k posouzení mému právníkovi, ale stejně, máte s touto situací někdo zkušenost?
Za případné odpovědí předem děkuji, a ať je to dobré poučení pro další.

Obávám se, že to asi ani nemusíte řešit. Celní správa má tak jasně daná pravidla, že vše záleží i na takových stěžejních faktorech jako zda celník měl či neměl ráno s partnerkou pohlavní styk, nebo zda daná celnice má zrovna menstruaci, či nikoliv a dle těchto "pevných" pravidel se pak přihlíží k přepravovanému zboží a jeho možnému propuštění. Jak se do toho zamotá ještě SÚKL, je hotovo, zde je zase stěžejní který lobista má jaké zájmy a to vy patrně nebudete, čili bohužel doporučuji jiné cesty jak se k tomu dostat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz